Автор Тема: Чи допомагають вам рідні у догляді за дитиною?  (Прочитано 11648 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ІрусяS

• Активна Мамка
  • Репутація: +21/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Арсенчик, Соломійка
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Нам допомагають у догляді батьки, мої більше фізично, а чоловікові фінансово)))
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline АнютаВ

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +23/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка,Назарчик і Веронічка.
  • Ваше справжнє ім’я: Аня
Я своїх карапузів доглядаю сама.Після роботи і у вихідні допомагає чоловік.Моментами буває важко,але я справляюсь.

Offline Lyubа

• Не важливо скільки днів в твоєму житті...Важливо скільки життя в твоїх днях...
  • Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +170/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люба
буває свекруха сидить з малою,коли мені потрібно десь піти

Offline @Лисичка@

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +242/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
Допомагають,але стараюсь звертатись тільки в крайньому випадку. Я спокійніша,коли дитина зі мною.

Offline саламандра

• Фотографія - моє хоббі, моя пристрасть і життя!
  • Активна Мамка
  • Репутація: +7/-0
  • Якщо народився без крил, не заважай їм рости.
    • Награды
Мені допомагають батьки, фізично звісно, фінансово ні, бо діти не повинні брати гроші у батьків, а навпаки допомагати юатькам, а батьки, якщо можуть, повинні допомагати дітям бавити.

Offline TuttiFrutti

• Своя Мамка
  • Репутація: +108/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тадейчик
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
мені мама дуже допомагає у всьому.
Коли у Вас проблеми - обійміть свою дитину, поцілуйте, і тоді Ви зрозумієте : якщо дитина поруч жива і здорова, - у ВАС немає проблем ! Усе інше - просто дрібниці життя , які не вартують ні ваших нервів, ні ваших сліз !!!!!

Offline Христя31

• Активна Мамка
  • Репутація: +16/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
Нам допомагають мої батьки) І я дуже їм вдячна!

Offline Galyna0811

• Активна Мамка
  • Репутація: +76/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
Це болюча для мене тема - ніхто не помагав, не помагає і не збирається допомогти ні фізично, ні матеріально, ні морально... Ображаюсь досі, знаю, що не можна, треба це відпустити, але не можу... Допомога потрібна не часто, але деколи дуже треба піти (вирішити якісь питання, не погуляти), але сквекруха буває у дитини раз у півроку, хоча живе недалеко і їздить на машині, батьки мої померли, а тітка моя боїться себе напрягти. При тому, що коли дітей не було, і свекруха, і тітка казали "роди, я поможу". Нічого, якось пережили ці два роки, а там, сподіваюсь, буде легше.

Можливо в цьому світі ти лише проста людина, але для когось ти цілий світ

Offline Яська

• Активна Мамка
  • Репутація: +68/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар"яна
Я колись на цю тему у мудрій книжці прочитала, d108 що якщо свекруха не допомагає, не приходить, не цікавиться онуками, то це тому, що ви підсвідомо цього не хочете. Я теж колись ображалась, не злилась а просто було обідно, що мої діти їй не цікаві. А потім як до мене дойшло чому це вона не приходить....От слава Богу старші вже виросли, а малюка вона бачить теж раз в 3 місяці. І я аж ніяк не переживаю. Вважаю, що це її проблеми, що не має бажання бачити онуків частіше, бо буде БАЖАННЯ знайдеться і час і можливості.
Це не про тих бабусь, які живуть у іншому місті чи селі і мають цілу купу господарки, я про міських пань   d30

Offline Едель

• Свято наближається-свято наближається-поспіша-а-й :))
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +280/-0
  • Життя прекрасне коли тобі всього 8 років:)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
О,це в моєї подружки така свекруха,що як попросять десь-колись посидіти з дитиною,то вона зразу каже,що слаба або що вона саме в той день працює,а раз сказала,що боїться лишитись з дитиною,бо не знає що з нею робити,але своїх то двох якось виховала d111
Зато мама її як треба ,то їде з села,лишає всю господарку,тільки б лишній раз із внуками побути
Посмішка-інтригує,скромна-розчулює,добра-радує,щаслива-зачаровує,щира-надихає.Усмішка не залишає байдужим. Посміхайтесь!!!!

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-10
  • Щасливі вміють мріяти. Мрії не бувають сумними.
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Цитувати
Я колись на цю тему у мудрій книжці прочитала, d108 що якщо свекруха не допомагає, не приходить, не цікавиться онуками, то це тому, що ви підсвідомо цього не хочете.
я вже тепер і свідомо не хочу допомоги від тих, хто дотепер її не надавав
Мрії мають  бути божевільні чи нереальні, інакше це всього лиш плани на завтра

Offline Martini

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +73/-0
  • Щастя любить тишину. ..
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віра і Зеник
  • Ваше справжнє ім’я: Марта
Ой, а моя свекрушенька за нецілих 3 тижні, що я виписалася з роддому, позвонила 1 раз привітала з сином, а другий раз прийшла до церкви на хрестини, постояла, а на гостину демонстративно не пішла, бо в неї тиск... а потім звоне до чоловіка і мені прівєти передає, та до одного місця мені її прівєти, та прийди та щось холєро поможи :/, а то дитину старшу мушу просити сусідів, щоб зі школи забирали.... добре, що є мама під боком, але вона працює і мусить ходити на роботу...
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Дафне

• Свідома Мамка
  • Репутація: +21/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макс
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
А скільки їй років що вона така слаба?

Offline Yanusya898

• Своя Мамка
  • Репутація: +153/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Яна
Нам допомагає моя мама,хоч і живе за 70км від Франківська,та приїжджає щонеділі.А чоловікові батьки живуть 10хв від нас,то востаннє бачили внука три тижні тому,і бачу,що найближчим часом не планують бачити   d12,а про допомогу з їх сторони навіть і мови бути не може.

Offline Badyaka

• Своя Мамка
  • Репутація: +19/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
Ні, ніхто не допомагає, але навіщо???Ми самі чудово справляємось, всюди з дитиною разом ходимо, їздимо, організовуємось з чоловіком. І дуже рада, що наші батьки мають свої інтереси, ще працюють, свекри цього літа перший раз на море поїхали в Болгарію, а ми були ціле літо в місті (кредит і все таке), але я б і не подумала їм дорікнути. З донькою, що тижня йдемо в гості до свекрухи на годинку на чайок, щоб вона потішилась внучці ( мені корона з голови не впаде), більше мені нічого і не треба.
 Ті хто пише, що свекри давно не бачили дітей, чому самі не підете, не зателефонуєте?
Взагалі, бачу по друзях, знайомих, що якесь таке інфантильне наше покоління, хочуть щоб батьки все дали, вивчили, квартиру купили, дитину вибавили, а як ні, то живуть в них на голові і претензії виставляють  d104

Offline Yulchyk

• Свідома Мамка
  • Репутація: +29/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Мені крім чоловіка ніхто з дітьми не допомогає, молодшій вже 1 рік і 4 міс., то ще жодного разу ні з ким не залишала. але мені так нормально. хіба що з чоловіком удвох дуже б хотілося десь піти, а то всюди дітей мусимо з собою брати.

Offline Yanusya898

• Своя Мамка
  • Репутація: +153/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Яна

Ті хто пише, що свекри давно не бачили дітей, чому самі не підете, не зателефонуєте?
Взагалі, бачу по друзях, знайомих, що якесь таке інфантильне наше покоління, хочуть щоб батьки все дали, вивчили, квартиру купили, дитину вибавили, а як ні, то живуть в них на голові і претензії виставляють  d104

Мені кілька разів була потрібна допомога від свекрухи,ми дзвонили,просили,аби погуляла з дитиною,бо я мала справи,то вона або не приходила,бо сильно зайнята(пенсіонерка),або приходила,але так,ніби робить нам величезну послугу,тому не маю бажання йти до неї.А про дали,купили і тому подібне,то аж ніяк  d128, ми знімаєм квартиру,ніхто нічого не дає,йде мова про те,що свекри не цікавляться дитиною,а дзвонити їм,нав'язуватися не є правильно.