Автор Тема: Чи допомагають вам рідні у догляді за дитиною?  (Прочитано 11645 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Badyaka

• Своя Мамка
  • Репутація: +19/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
Ну, то відпустіть, забудьте, значить свекруха має цікавіші заняття, її вже нічого не змінить. Не носіть в собі той негатив, все ж таки найважливішу роботу для вас вона зробила- народила і виховала чоловіка- я завжди себе цим заспокоюю  d27

Сказали спасибо: Yanusya898

Offline Yanusya898

• Своя Мамка
  • Репутація: +153/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Яна
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Ну, то відпустіть, забудьте, значить свекруха має цікавіші заняття, її вже нічого не змінить. Не носіть в собі той негатив, все ж таки найважливішу роботу для вас вона зробила- народила і виховала чоловіка- я завжди себе цим заспокоюю  d27
Це Ви дуже гарно сказали,за чоловіка їй до віку буду вдячна  d9

Сказали спасибо: Badyaka

Offline Яська

• Активна Мамка
  • Репутація: +68/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар"яна
Цитувати
йде мова про те,що свекри не цікавляться дитиною,а дзвонити їм,нав'язуватися не є правильно.
повністю підтримую.Тут головне БАЖАННЯ провести час з онуками.

Сказали спасибо: Yanusya898

Offline Martini

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +73/-0
  • Щастя любить тишину. ..
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віра і Зеник
  • Ваше справжнє ім’я: Марта
І я Яну підтримую, за здоров'я хай син питається і телефонує їм сам, а за внука можна б було і самим поцікавитись у мене, а як їм все по цимбалах, то чого я маю розпинатися... :/
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Сказали спасибо: Ключик, Yanusya898, Ксеня86

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-10
  • Щасливі вміють мріяти. Мрії не бувають сумними.
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
а чого просити, якщо нема бажання допомогти d112

я не сприймаю сторонню допомогу як якесь мені зобов"язання, не відчуваєш в цьому внутрішньої потреби, то я не можу свою дитину нав"язувати
Мрії мають  бути божевільні чи нереальні, інакше це всього лиш плани на завтра

Offline Ксеня86

• Активна Мамка
  • Репутація: +10/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Аня, 5р
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Цитувати
    йде мова про те,що свекри не цікавляться дитиною,а дзвонити їм,нав'язуватися не є правильно.

повністю підтримую.Тут головне БАЖАННЯ провести час з онуками.
100% підтримую

Offline Надюсик

• Своя Мамка
  • Репутація: +138/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
Мені більше допомагають сестри: моя і чоловікова. Зі свекрухою на день-два можу лишити, а так щоб на довгий час, то нема мови, більше переживати буду. А зі своєю мамою лишила б і на рік d27

Offline Mary-Dina

• Активна Мамка
  • Репутація: +15/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марьяна
Цитувати
Це не про тих бабусь, які живуть у іншому місті чи селі і мають цілу купу господарки, я про міських пань 
Та то якраз міські пані і є "дуже зайняті" (хоч насправді воно не завжди так ), а сільські бабусі не такі прошені.  ;) Я впринципі і не хотіла дуже, щоб мені хтось допомагав, але коли треба було десь мені піти (це було рідко, - чи по роботі на день народження чиєсь, чи з подружкою на каву, чи по магазинах врешті-решт пройтися), то лишаючи на маму свою, я була ніби постійно їй чимось зобов"язана, бо в неї якраз в то й момент коли мені треба було,  то їй  на роботі потрібно затриматися, то щось погано себе почуває, то ще щось придумає. . .  Одного разу, коли мені конче треба було на роботу вийти на пару годин, а мама була вдома (причому дитині було років 5-6), я її попросила посидіти з малою, що завезу на трохи, то вона сказала, що не має часу, бо до неї завтра мають прийти гості, і вона має голубці крутити.  :( Ніби я малу закриваю десь в кладовій, коли їсти роблю, чи що. . . :xmm Короче, багато таких моментів, що дуже буває обідно, але, то багато говорити - мало слухати. . . :) Про свекруху я взагалі мовчу, бачу рідко, і частіше не хочу. d27

Offline @Лисичка@

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +242/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
А мій свекор,взагалі за 2,5 років прийшов до внучки аж 3 рази, і подзвонив стільки же. . Пару раз в рік їздимо в село,щоб провідати прабабусю і прапрабабусю,то тоді і до нього заходимо,щоб хоча б на внучку подивився . Як є 100грам,то чхати він хотів на всіх. А от свекруха дуже нам допомагає= Все крім посидіти з малою. Я за цим не зверталась ні разу до неї ,тому що через її неуважність недовіряю донечку їй. Постійно на телефоні,постійно чимось іншим зайнята... Щодо моїх батьків,то ми на даний момент з ними живемо,поки  свій ремонт не зробили. Тому їм приходиться деокли посидіти з малою. Але дуже рідко. Стараюсь нікого не просити. Іноді важко,але справляюсь сама.
Ми з доцьою як сіамки - ми всюди звикли разом. d25 d79 d37

Offline Гуляк Оксана

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +10/-0
  • Щаслива,бо мама!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Любомирчик та Владик
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Мені моя мама допомагає і коханий,коли вдома :) Як треба мені десь піти чи в магазин,то мама залюбки лишається з малими... Правда,коли я повертаюсь,то в хаті як стадо слоників пробіглось...  :)Питаю це що таке,а вони сміються і кажуть "ми грались" d30  А щоб на когось іншого лишити,навіть думати побоююсь d107 Чоловікова мама не дуже охоче лишається, а як таке трапляється ( це коли ми в село приїжджаємо і десь пішли вдвох),то зразу дзвонить і каже щоб ми йшли вже додому,бо діти плачуть. А вона нічого з ними зробити не може.... Тільки не розумію поки,чи справді не може чи не хоче...

Offline div4unk@

• байдужі "все знають", а активні - вчаться !
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +208/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
Цитувати
Коли я народила, то 1,5 тижні ходити не могла, то вона приходила і просто варила їсти, прибирала, мила посуд. Я коли відійшла уже, то все робила сама, хоч важко фізично, лиш би за мене то ніхто не робив.
Мені перші тижні так допомагала моя бабуся, бо жила в неі кілька днів, потім на день-два додому помитись і наварити істи чоловікові. Але схиляюсь до варіанту, що можна справитись самій: хата може бути трохи неприбрана (гостей не чекала), істи можна щось просте, що саме вариться, а посуд може помити чоловік.
Зараз, за 1.10 ніхто не "помагає" ні  погратись з дитиною, ні фінансово. До прабабусь деколи ходимо самі на чай, бо одна зайнята дачею, а друга дуже активна на пенсіі, причому ім вже за 80. Свекруха малою не цікавиться (син у неі єдина дитина), тай людина дуже специфічна, бажає відпочивати на пенсіі не знаю від чого і щоб ій дали спокій. Мене це теж влаштовцє. Моя мама працююча, має нашу сестричку-першокласницю і ще мою сестру з малим-садочником,  на вихідні - город в селі, тому на нас часу зовсім не має. Ми стараємся деколи поіхати з ними в село, але мене з чоловіком сприймають як додаткові 4 робочі руки на полі, а дитина тоді лишається без мого нагляду, плаче і всіх боіться - і я таке не сприймаю, теж хочу просто відпочити на свіжому повітрі, як і чоловік після роботи.
В результаті моя дитина нікому, крім мене, не потрібна. І не відпускає мене далі ніж, 2м від себе, зразу плаче. Чоловік на роботі і не має сил і бажання теж бавитись з малою: каже, що чекає коли постаршає, і напевно тому вона з ним не хоче лишатись вдома чи йти гуляти.
Тому я з Фійкою вічно всюди разом )) І взагалі комусь лишати іі страшно. Мені так добре, я звикла, і ніхто не вчить жити.

Цитувати
З донькою, що тижня йдемо в гості до свекрухи на годинку на чайок, щоб вона потішилась внучці ( мені корона з голови не впаде), більше мені нічого і не треба.
 Ті хто пише, що свекри давно не бачили дітей, чому самі не підете, не зателефонуєте?

Цитувати
Про свекруху я взагалі мовчу, бачу рідко, і частіше не хочу

Тут різні відносини з свекрухою. В мене 2й варіант - не хоче, то не пхаюсь d27

Offline Yulchyk

• Свідома Мамка
  • Репутація: +29/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Мені теж жодного разу ніхто не допомогав, крім чоловіка. Але мене це задовільняє. Єдине, чого би хотілося, щоб хтось посидів з дітьми, щоб з чоловіком удвох десь сходити, а то відколи менша народилася, скоро вже 2 роки, всюди лиш з дітьми. Але всі приходять лиш " у гості ", а не щоб допомогти.

Offline div4unk@

• Віддана Мамка
    • Награды
Допомоги мені не потрібно, більше потребують ті, в кого двійня чи вже 3є маленьких дітей різного віку.
Просто дратує, що ніхто з родичів не приходить десь-колись побавитись з дитиною, а коли я прихожу, то всі хочуть іі на руки чи потискати, а вона нікого не знає, боіться і дико реве, навіть торкнутись до себе не дає, хоча якщо годинку погратись, то звикає і приймає в "друзі"

Сказали спасибо: Mashka_Mashka

Offline Yulchyk

• Свідома Мамка
  • Репутація: +29/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
В мене ідентична ситуація. Мала ні до кого не йде, бо цілий день лиш зі мною. А бабусі бачать її раз в кілька місяців і дивуються, чому вона така "дика"

Сказали спасибо: Mashka_Mashka

Offline Barby

• Свідома Мамка
  • Репутація: +38/-0
  • Вероніка
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вероніка
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
Мама, чоловік допомагає, як треба десь відбігти по справах до 1,5 год.Я стараюся,швидше приходити, бо починаю скучати без неї і ціці також.А свекруха взагалі боїться дитини,вона і боялася свого сина пеленати і брати на руки)))Новонароджену і далі до того,як почала пасти коней, не брала на руки.Як почали носити стовпчиком ,щоб відрижка пішла, сварилася,научала, що то мале і навіщо сторцувати дитину.А на обряді хрестин,люди мали нащо подивитися,стояла ззаду хресних і бігала туди-сюди,щоб подивилися родичі,яка я бабуся.Почала казати священику,щоб не знімав носочки,на те сказав,не мішайте в обряді.Останньою каплею її тероризації було,коли постійні докори,"Ти її захолодно вділа,накрий дитині лице,в вушка їй холодно,а чого ви вийшли гуляти сніг падає ?".Витримала я 6 місяців цих доган по телефону,як зірвалася, емоції перли з мене, відповідь"Я своїй дитині не мачуха і не взяла її з вашим сином, а ви хочете інакше одіти, то можете за пів року і вдягти дитину,як хочете.Допобачення."Більше докорів не було.Не хочу,щоб мені допомагали свекруха чи свекор,бо потім будуть казати ми ж тобі дитину бавили, 1 год на тиждень,я для себе родила і мені спокійніше, коли доця зі мною.

Offline div4unk@

• Віддана Мамка
    • Награды
В мене ідентична ситуація. Мала ні до кого не йде, бо цілий день лиш зі мною. А бабусі бачать її раз в кілька місяців і дивуються, чому вона така "дика"
мені ще дехто просто каже, що як ви в садок підете або ще гірше: з дитиною гуляти треба, більше іі до діток - так ніби я закрилась в хаті і на вулицю взагалі не виходжу  d12 вбити хочеться за такі поради і клеймо

Offline АнютаВ

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +23/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка,Назарчик і Веронічка.
  • Ваше справжнє ім’я: Аня
Я мама трьох діток, то помагали мені тільки з найстаршою...Помагали, здебільшого під час мого заочного навчання. Зараз старшій доні майже 9 років, то вона моя найбільша помічниця. Вкрай рідко стараюсь її лишати з найменшою донею, якій вже 2 роки, але приходиться. Діти всюди ходять зі мною, хіба погода не позволяє...