Автор Тема: Чи допомагають вам рідні у догляді за дитиною?  (Прочитано 5573 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Pozutuvchuk

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +250/-0
  • До мене на "Ти"
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Василинка 14.01.2010р Яночка 16.01.2014р
  • Ваше справжнє ім’я: Мар’яна
нам помагає частково свекруха коли  ми у селі а так дома сама з малою ще є моя бабця вона також грає велику роль як щось потрібно завжди подивиться за малою коли йду в місто
Быть мамой – не просто работа, Быть мамой – не просто мечта… Стать самой родной для кого-то Доверил мне Бог неспроста…

0665446308

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
Цитувати
Я щось взагалi якщо чесно таких людей не розумiю,як можна маючи внука чи внучку не хотiти прийти до дитинки побачити ,погратись.
ну , блін, а чого тут незрозумілого?  d104 У вас є баба і дід? То ви чогось маючи бабу і діда пісмля роботи не біжите кожного вечора їх побачити, розважити, бо вони то стареньки і ви в них "світ у віконці", однак чогось не так вже нас тягне кожного дня бігати і проявляти ініціативу із спілкуванням і допомогою! То чого має бути навпаки? Мені не зрозуміти такого коли люди в 50 років кожен день чи навіть через день ходять бавити онуків, невже таке в них життя нецікаве, що більше немає чого робити  d104. Мені щось дуже печально від такої перспективи.
Свукруха нам сиділа  з дитиною раза 3 за майже 2,5 роки. Мої батьки сидять десь раз на 3 місяці пару годин (але частіше коли мала вже спить). Ні я ні чоловік не відчуває потруби чатсіше лишати малу, я навіть не можу сказати що ми "легко справляємось", це навіть не той вираз, з нас ніхто не думає легко то чи ні, в нас навіть думки немає, що може бути поіншому, жінка ж не думає складно чи ні мити підлогу - а бере і миє. На мою думку коли обоє батьків в місті (ну тобто чоловік кожен день приходить додому після роботи), а дитина одна, то ніяка регулярна допомога взагалі не потрібна.  

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
Хм.....допомагає  :xmm :xmm :xmm Для мене слово "допомагає" не підходить, схорше це буде слово "бавиться", і я якщо чесно дуууууже ревносто до цього ставлюся d111 Прям дуууже.... Для мене допомога як образа якась, ніби з підтекстом: "Бідна, немічна, не можеш??? Давай я допоможу" (може це предвзято, не знаю :xmm)  d24 Мама приїжджає раз в рік з-за кордону, а свекруха 1 раз на 2 тижні до нас приїжджає з Калуша, от і все....
А коли приїжджає свекруха, то роблю все всеодно я, мию, годую, готую, міняю памперс, вкладаю  d112 d112 d112 Відповідно і не переварюю, коли "радять" що мені треба зробити, що дати їсти і коли. Коли свекруха йде гуляти з малою, то я говорю їй навіть те, що можна дозволяти малій робити на вулиці, а що ні....Спочатку у нас виникали конфлікти на цій почві, але ми все обговорили, і вона погодилася з тим, що я маю все таки право виховувати так дитину, як вважаю за потрібне, бо якщо виховувати, то не повинні тягнути віз в три різні сторони, має бути цілеспрямованість у вихованні....
Тому вважаю, що якщо дітей часто залишати на когось, навіть на своїх батьків, то йде ніби збой у вихованні...(ІМХО)

Offline optimizm

• - Будьте зайняті. Це найдешевші ліки на землі і одні з найефективніших. © Д. Карнегі
  • Своя Мамка
  • Репутація: +145/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
в мене взагалі золота свекруха! але не та невістка їй попалась  d30

Отже, супер-зайнята жінка. Має 2 роботи, заробляє, купу їди наварить/напече, встигне сходити на базар закупитись, на дачу, встигне зустрітись зі знайомими, крім того ходить кілька разів на тиждень у сауну і на спорт (і буває, що це все накладається на один день!). Не знаю ,ЯК вона все встигає. І знаю, що з досвідом не прийде до мене те, бо то треба такою людиною активною бути. Навіть моя мама в захваті від неї. Я в житті такої людини не бачила. Так ось, вона ще умудряється щодня мені дзвонити і питати чи треба/можна погуляти з малою/побавитись/тощо))) І буває, що гуляє кілька разів на день ,а потім біжить по справах. Було раз, що до 1 ночі сиділа з малою, бо ми попросили. Про неї можна взагалі пісні складати. Як я була вагітною, то з токсикозом і з поганим самопочуття лежала постійно, то вона умудрялась їсти і нам наварити (а мені дієтичне окремо) і передавати. Коли я народила, то 1,5 тижні ходити не могла, то вона приходила і просто варила їсти, прибирала, мила посуд. Я коли відійшла уже, то все робила сама, хоч важко фізично, лиш би за мене то ніхто не робив
Але! такій золотій свекрусі не повезло з невісткою. Мені так важко приймати добро! Я не можу, коли мені допомагають! Я скрєпя зубами віддаю дитину гуляти))) А часто кажу, що сама з нею погуляю і щоб ніхто її у мене не заберав) Я можу валитися з ніг від втоми, але хочу щоб доня була поряд зі мною.  А коли кудись дуже треба, то беру її з собою  d30
Але мушу зі свекрухою інколи ділитись, бо вона дуже любить внучечку, як і свекор.  Вона все просить,щоб я на вечори їм віддавала малу, щоб вони бавили, я ще не можу  d30 Короче, не можем дитину поділити. я просто стільки чекала на дитину, що хочу бути з нею постійно. Може, з часом то пройде, не виключаю
Так от,
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline optimizm

• - Будьте зайняті. Це найдешевші ліки на землі і одні з найефективніших. © Д. Карнегі
  • Своя Мамка
  • Репутація: +145/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
моя мама не поривається гуляти з дитиною, на руки як візьме, то максимум на 5хв. Але я нормально то сприймаю. ДА ну,Якби ще вона прибігала постійно, я би мала нервовий зрив  d30 Вона лише подарочки якісь дарить, щось там поспіває до доці-потанцює, порозважає,  але не більше 15хв. Та й добре  d30

Offline Knopo4ka

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +158/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимчик, Артемчик
  • Ваше справжнє ім’я: Альона
Ого, Світлана, у вас прямо не свекруха, а супержінка z4

Offline Юлька-мамулька

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +311/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
Ой дівчата, як я вам по доброму заздрю, в мене нема з ким малих лишити навіть, деколи, коли дуже треба, не те що просто з чоловіком кудись самим сходити. Ще з одною дитиною не так важко було, з двома все одній робити складніше, просто так деколи хочеться хоч деньок собі присвятити, та навіть просто елементарної тишини хочеться d27 Вони ж цілими днями носяться по хаті з криками d27
Народити дитину - значить раз і назавжди наважитись на те, щоб ваше серце розгулювало десь поза межами вашого тіла...)

Offline kaktus

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +68/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: дівчатка
  • Ваше справжнє ім’я: Лєна
о, Юля, я тебе прекрасно розумію, у мене аналогічна ситуація. Це дійсно, коли була одна дитина, то було все одно простіше, хоча й здається яка різниця одна дитина чи дві. Правда на свята приїхали дві бабусі, то трохи з чоловіком розвіялись, але чоловік на стільки звик, що ми самі виховуємо дітей, то постійно тримав бабусь в тонусі. :)

Offline Natalya

• Віддана Мамка
  • Репутація: +541/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
дівчат, в мене хоч одна дитина, але я вас прекрасно розумію!!!!!! d27 ми навіть з чоловіком по магазинах не можем пройтись спокійно, мала вічно як не втікає то мусить щось вчудити, буває так що плануєм піти затаритися, а з того всього хапаєм перше що впало в очі і вилітаєм з магазину  d140

а недавно пішли на піцу, то думали що подавимось (їли так швидко ніби за нами вовки женуться d140) мала за тих 20хв  всюди побувала і на кухні і в туалеті і посиділа чуть не біля кожного столика d111 коротше дурдом d30

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
дівчат, в мене хоч одна дитина, але я вас прекрасно розумію!!!!!! d27 ми навіть з чоловіком по магазинах не можем пройтись спокійно, мала вічно як не втікає то мусить щось вчудити, буває так що плануєм піти затаритися, а з того всього хапаєм перше що впало в очі і вилітаєм з магазину  d140

а недавно пішли на піцу, то думали що подавимось (їли так швидко ніби за нами вовки женуться d140) мала за тих 20хв  всюди побувала і на кухні і в туалеті і посиділа чуть не біля кожного столика d111 коротше дурдом d30

Боже, Наталя, а звідки ти мою Катю знаєш?????????? z5 z5 z5

Offline Сhanel

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +383/-4
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Мартіна
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Цитувати
Ой дівчата, як я вам по доброму заздрю, в мене нема з ким малих лишити навіть, деколи, коли дуже треба, не те що просто з чоловіком кудись самим сходити. Ще з одною дитиною не так важко було, з двома все одній робити складніше, просто так деколи хочеться хоч деньок собі присвятити, та навіть просто елементарної тишини хочеться  Вони ж цілими днями носяться по хаті з криками  d27
Юля а мама твоя хіба не помагає?  :xmm Чи вона далеко...ну знаю свекруха в Бучачі   d27 А решта?  ;)
УВАГА! ПРАВИЛА СП!Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Natalya

• Віддана Мамка
    • Награды
Цитувати
Боже, Наталя, а звідки ти мою Катю знаєш?????????? z5 z5 z5
познайомились недавно d140 d140 d140

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
Цитувати
дівчат, в мене хоч одна дитина, але я вас прекрасно розумію!!!!!!  ми навіть з чоловіком по магазинах не можем пройтись спокійно, мала вічно як не втікає то мусить щось вчудити, буває так що плануєм піти затаритися, а з того всього хапаєм перше що впало в очі і вилітаєм з магазину 

а недавно пішли на піцу, то думали що подавимось (їли так швидко ніби за нами вовки женуться ) мала за тих 20хв  всюди побувала і на кухні і в туалеті і посиділа чуть не біля кожного столика  коротше дурдом
але шило мале))))))) Я свій товстий зад можу за прогулянку ні разу і не підняти (((((((, тому він і товстий. Та і вмагазинах легко з нею, тільки коментує занадто багато, люди дещо шарахуются від її "Ето колбаска для собачек" - на всю колбасу. "Єто закуски!!!!" на всякие нарезки. Ну алкгольній отдел вообще отдельная песня  d111, весь ассортимент знает от пива до ликера  :oox. На кассе на все сладости показівает и всем говорит "Не бери єто муляжи". Ну а в кафе, праках я честно кажучись від неї морожусь, вона вибірає собі "жертв" - гарних молоденьких дівчат - обіймає за ноги чи залазить на коліна, лізе обніматись , мовчить (що странно!), гладить по волоссю и дивится в очі глазами типу "Удочерите меня!"  d30 и це на 30-60 хв в залежності від терпіння "жертви".

Offline Natalya

• Віддана Мамка
    • Награды
Цитувати
Я свій товстий зад можу за прогулянку ні разу і не підняти (((((((, тому він і товстий.
Іванка, я так деколи за своєю налітаюсь що ледве дихаю, ну аж захекуюсь, але мій зад в 3рази товстіший за твій z5

Цитувати
Та і вмагазинах легко з нею, тільки коментує занадто багато, люди дещо шарахуются від її "Ето колбаска для собачек" - на всю колбасу. "Єто закуски!!!!" на всякие нарезки. Ну алкгольній отдел вообще отдельная песня  , весь ассортимент знает от пива до ликера  . На кассе на все сладости показівает и всем говорит "Не бери єто муляжи". Ну а в кафе, праках я честно кажучись від неї морожусь, вона вибірає собі "жертв" - гарних молоденьких дівчат - обіймає за ноги чи залазить на коліна, лізе обніматись , мовчить (що странно!), гладить по волоссю и дивится в очі глазами типу "Удочерите меня!"   и це на 30-60 хв в залежності від терпіння "жертви".
ааа........... я під столом d140 d140 d140 d140 d140 d140 d140

Offline Юлька-мамулька

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +311/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
Цитувати
Юля а мама твоя хіба не помагає?  Чи вона далеко...ну знаю свекруха в Бучачі  А решта?
Моя мама далеко, вона малих раз на три місяці бачить, це в кращому випадку.

Цитувати
а недавно пішли на піцу, то думали що подавимось (їли так швидко ніби за нами вовки женуться ) мала за тих 20хв  всюди побувала і на кухні і в туалеті і посиділа чуть не біля кожного столика  коротше дурдом

От і в нас таке, тому більше нікуди і не ходимо z5
Народити дитину - значить раз і назавжди наважитись на те, щоб ваше серце розгулювало десь поза межами вашого тіла...)

Offline Knopo4ka

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +158/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимчик, Артемчик
  • Ваше справжнє ім’я: Альона
Цитувати
Ну а в кафе, праках я честно кажучись від неї морожусь, вона вибірає собі "жертв" - гарних молоденьких дівчат - обіймає за ноги чи залазить на коліна, лізе обніматись , мовчить (що странно!), гладить по волоссю и дивится в очі глазами типу "Удочерите меня!"   и це на 30-60 хв в залежності від терпіння "жертви".
Оце пріколістка мала d27 d27 d27

Offline Luda75

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +88/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка-14р,Тоня та Іра-по 6р
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
Панакота,я як прочитала,то так смыялась,аж плакала.Два рази читала d140 d140 d140
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]