Автор Тема: Чи допомагають вам рідні у догляді за дитиною?  (Прочитано 5578 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline малявка))

• Активна Мамка
  • Репутація: +56/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Назарчик 2.6р
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
мені дякувати Богу мама дуже допомагає з малим,кожні вихідні приїжає до нас і малий тільки на ній,а от свекруху я навіть не лишаю на самоті з ним,не довіряю я їй.таке враження що вона з дітьми взагалі не вміє поводитись,тай малий не дуже донеї d141

Offline ОльгаКуш

• Активна Мамка
  • Репутація: +6/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настуся, Сергійко, Анютка
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Мені моя мама дуже допомагає. Я не знаю, що б я робила без неї. Ще в роддомі після кесарево невижила б сама.

Offline еНКо

• Активна Мамка
  • Репутація: +4/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: школярі
  • Ваше справжнє ім’я: наталія
мені помагали но дуже трішки тому я без кар"ери

Online Veselka

• Активна Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
Раніше жили з батьками моїми, то звісно, що могла часто лишати малу на маму. Зараз живем окремо від батьків у Франківську,тому мушу справлятись сама. Свекруха хоть і живе у Франківську, але від нас далеченько та й крім того з ними живе другий її внучок. Видно, що до нього вона більше прив'язана. Але зате зараз моя мама хоть і не живе з нами, зате часто передає  гроші і одяг малій може купити, і взагалі дуже допомагає матеріально.

Offline Харитя

• Активна Мамка
  • Репутація: +14/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
І мені мама дуже допомогла на початку, в мої обов'язки входило сидіти тільки з дитиною і годувати, решту хатніх справ робила мама, або лишалася з малою і я робила. А взагалі, то лишити малу можу лиш на маму або чоловіка, решту, мені здається, не знають як з нею поводитися, що вона хоче.

Offline Христя@

• Активна Мамка
  • Репутація: +29/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максим та Денис
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
Мені дуже допомагає моя молодша сестра їй 15 років. Особливо з меншим, я без проблем залишаю на неї якщо хочу десь чухнути ;) ;)

Offline sasa25

• Активна Мамка
  • Репутація: +14/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр ,6 років
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
моя мама живе від мене за два будинки але допомоги від неї немає. точніше важко допроситися а якщо вже є то неодмінно про це сто раз нагадає. Такий у неї характер я вже звикла. сама все роблю сама з усім справляюсь. колись ображалась тепер ні просто стосунки з мамою холодні. Внуків в неї більш немає і навряд чи буде( старша сестра не одружена 36 років) але така в мене мама. А от свекруха живе в селі і я розумію що там городи худоба і все таке . хоча знаю що вона б доглядала і можна лишати їй але як коли стільки роботи в селі якось совість не позволяє.

Offline Сашуля

• Активна Мамка
  • Репутація: +15/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Саша
мені допомагає моя мама, дуже їй за це вдячна, а от свекруха, хоч і в одному місті живем приходить до внуків лиш раз у рік на день н-ня

Offline arcobaleno

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +146/-5
    • Награды
а мені як потрібно то з малим сиділа моя тьотя ..  а так то я постійно і всюди з малим. вересень ходив в садок,цілий жовтень дома+ я в лікарні 2 місяці і він зі мною d111 d111 d111 d111 d111 d111 d111 d111

я вам заздрю по доброму :* :* :*
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Побудь, мій Боже, отут, зі мною, У цьому полі, у розпал бою. Серед руїни і серед краху Не дай пізнати глибини страху.

Offline Лайла

• Кішок не любить тільки той, хто ще не зустрів свою кішку.
  • Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +354/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Цитувати
а от свекруха, хоч і в одному місті живем приходить до внуків лиш раз у рік на день н-ня
краще так, ніж кожен день добрий день. і в любий момент зранку чи ввечері. але не сидіти з дитиною, а просто d111 d111 d111 накипіло

Offline Martini

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +72/-0
  • Щастя любить тишину. ..
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віра і Зеник
  • Ваше справжнє ім’я: Марта
а мені з малою дуже допомагає мама, а до батьків чоловіка возимо і залишаємо на вихідних на пару годин, мала просто рухлива, а вони трішки слабують і довго її витримати не можуть... d112
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Online Едель

• Свято наближається-свято наближається-поспіша-а-й :))
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +269/-0
  • Життя прекрасне коли тобі всього 8 років:)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
Мені з дитиною допомагає тільки чоловік,батьки як моі так і його ще працюють,тому бачимось лиш по вихідних,,але я рада,бо ніхто мені не скаже,що мою дитину вибавив,це і сил додає :)
Посмішка-інтригує,скромна-розчулює,добра-радує,щаслива-зачаровує,щира-надихає.Усмішка не залишає байдужим. Посміхайтесь!!!!

Offline milanochka

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +1/-0
  • Happy mammy
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
От нам ніхто не допомагає. Чоловік на роботі, а я навчилася справлятися сама.  d102 Хоча, хотілося б допомоги батьків, але вони далеко..... 
Happy mammy

Offline kapitoshka

• Активна Мамка
  • Репутація: +5/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Кароліночка 2р
Нам дуже допомагає моя мама, без неї мабуть пропали. Ми інколи хочемо кудись піти, зустрітися з друзями, повечеряти в ресторані, або навіть піти на дискотеку, то мама завжди виручає. А нещодавно їздили на весілля в інше місто, то дуже допомогла нам сестра чоловіка.

Online grunyast

• Активна Мамка
  • Репутація: +52/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марта, Влада
  • Ваше справжнє ім’я: Анжела
А мені ніхто не допомагає. Мама померла, іноді приходить свекруха, коли я її попрошу.

Offline Luda75

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +88/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка-14р,Тоня та Іра-по 6р
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
Дуже шкода. :(Нам батьки допомагали десь коло року,як молодші народилися,але то справді потрібна була допомога,бо була біда-то з однією в лікарні,то з другою.Відколи діткам виповнився рік,то самі даємо собі раду.Деколи були випадки,що хотілося допомоги,але тепер я такя скупа-не лишила б на нікого,і не тому,що не довіряю,просто я без них не можу.По троху ходять в садок,як не хворіють.От тепер одну лікую,а друга вдома за компанію. d78Правда дуже важливою є моральна пвдтримка батьків,і усвідомлення,що ти ще сама дитина.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Bile Sonce

• я-квадромама)
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +134/-0
  • До мене тільки на ''ти''
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Валерія 21.12.08, Віталій 26.11.10, Вікторія 25.09.14,Олексій 10.07.17
  • Ваше справжнє ім’я: Євгенія
А менi з меншою помагав мiй брат. Вiн без проблем лишався з нею, коли iй мiсяць був. Тiльки вiн мiг з нею справиттись, в мами мала ревiла чомусь d104Брат каже, що якби мiг малу ще й погодувати сам, то ми би з чоловiком взагалi могли би вдома не з'являтись. d27 А зi старшими мама моя сильно помагала, а останнiм часом свекруха проявляэ iнiцiативу малих на вихiднi забрати. Але вони вже бiльшi, тому проблем з ними нема
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]