Автор Тема: Фізико-технічний ліцей при ІФНТУНГ  (Прочитано 14670 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Re: Фізико-технічний ліцей при ІФНТУНГ
« Reply #34 : 17 Березень 2014, 13:50:30 »
я і не знала такої вулиці... Тополина  d143
я б не проти туди Андрія свого віддати, якщо в нього будуть нахили до фізики/математики.

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +584/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка - 1999, Ромчик - 2007, Богданчик - 01.06.2012
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
« Reply #35 : 26 Червень 2014, 20:07:45 »
Дівчата, напишіть, будь ласка, відгуки про теперішній ліцей. Серйозна задумуємось над тим, щоб перевести туди малу з гімназії. Вона закінчила 9 клас.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline iuliia53

• Свідома Мамка
  • Репутація: +66/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Денис
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #36 : 26 Червень 2014, 20:18:00 »
В мене знайомої син вчиться,то тільки позитивні відгуки. Єдиний мінус-добирання :( У них тепер навчання відбувається в Угорниках (в приміщенні інтернату) та  1-або 2 в приміщенні Нафти і Газу. Кожного року учням ліцею організовують походи, після 1 року навчання в ліцеї похід називається "Козаківка", діти ідуть в похід по краївках.Дітей водять у церкву на Мазлі на свята, у філармонію, театр та кінотеатр. При поступленні у ліцей батькам дають підписувати контракт у якому зазначено конкретно куди і скільки раз дітей будуть водити і батьки мають підписати,що дозволятимуть і погоджуються здавати гроші на такі подорожі. З навчанням халяви там нема. Фізика та математика на високому рівні.

Offline andjy

• Свідома Мамка
  • Репутація: +73/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Стас 05.11.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
« Reply #37 : 26 Червень 2014, 21:12:33 »
Моя племінниця закінчила з відзнакою ліцей цього року. І вона і батькі дуже задоволені d41. Поступила туди після сільської школи, де була найкращою ученицею в класі ( а там це не цінувалось  :(). Саме в ліцеї змогла розкрити весь свій потенціал, минулого року іздила в Київ на якійсь конкурс з фізики - увійшла в 5-ку, а цього року зайняла 2-ге місце ( має додаткові бали до атестату).  ЗНО з української, фізики, математики написала на 188-190 балів. Вона так захопилась фізикою саме в ліцеї, що тепер і спеціальність буде обирати пов"язану з нею. Вчитись там треба, тоді і знання будуть відповідні. Але це там престижно і цінується, а не так як в деяких школах...

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка - 1999, Ромчик - 2007, Богданчик - 01.06.2012
« Reply #38 : 26 Червень 2014, 21:32:24 »
Мамусі, а може, хтось знає, які вчителі зараз на тій паралелі, яка закінчила 9 клас і перейшла в 10? Бо у нас дуже болюча проблема вибору, вагаюся, чи забирати дитину з гімназії (нас проти волі кинули в гуманітарний клас, хоча дитина не хоче бути філологом), боюся поміняти шило на мило. Можна писати в приват, була б дуже вдячна, якби відгукнулася форумчанка, яка там працює.

Offline orlina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +335/-0
    • Награды
« Reply #39 : 27 Червень 2014, 23:32:11 »
Цитувати
задумуємось над тим, щоб перевести туди малу
Бажаю успіху! Дуже правильне рішення! Тільки шкода що рік втрачено  ;)
Мій аболтус цього року закінчив ФТЛ відгуки, як і раніше тільки надпозитивні. Я на ост. дзвонику готова була розцілувати кожного вчителя  d27 Саме цей випускний рік мене в хорошому плані "добив". Багато знайомих казали, що перебути 11 клас в школі, то чогось варте, дехто дітям давав заспокійливе, бо вчителі грузять  :xmm Що воно таке я відчула, коли приїхала до нас моя хресна, вчитель з 30річним стажем і понеслось "Ви просто не знаєте, як товажко здати ЗНО", "Він у тебе нічого не вчить" "Дитина не готова до вступу"   :oox капєц! А вчителі в ліцеї їм з вересня повторюють одне :"Ви все здасте" "Наші діти вчаться тільки на державному відділенні і ви зможете" і в такому дусі.  :bo Отакі вони й є ці випускники - впевнені і зібрані. Я ними любувалась.
Блін, спиніть мене, бо буду хвалити ліцей до ранку  z5 z5 z5
Цитувати
Єдиний мінус-добирання
Шо є, то є. Ставало питання про власний автобус, але не достатньо бажаючих. Але то й не першачки, пристосовуються. В тому є й плюс, бо нема всяких фастфудфів поруч (раніше часто засідали в Чікені), столова хороша, тай приміщення набагато краще ніж на Бандери. Лиш додому приходив досить пізно, бо навчання до 16.20 а добиратись моєму було десь біля години. Приходив ніби після роботи. Якщо ще якісь гуртки чи секціїї, то вільного часу не лишається. Але хіба то мінус? Підлітки мають бути зайняті, що дурь в голову не лізла  d27
Так, дуже багато походів і екскурсій, наші групи два рази їздили за кордон і багато по Україні. Справді, пвсля 1 і 2 курсу практика, яка є по факту поїздкою в гори. Діти дуже задоволені. Це ніби як дві обов"язкові поїздки, якщо не виходить дитині поїхати, то протягом літа має відпрацювати практику в ліцеї. Але їхати варто!
Цитувати
При поступленні у ліцей батькам дають підписувати контракт у якому зазначено конкретно куди і скільки раз дітей будуть водити і батьки мають підписати,що дозволятимуть і погоджуються здавати гроші на такі подорожі.
Особисто я нічого такого не підписувала і навіть не знаю про що йдеться  d104
Навчання на високому рівні не лише з математики і фізики, а вцілому. Нема предметів, з яких слабенько вчать. Багато дітей на ЗНО вибирали "запасні" предмети і здавали їх майже без підготовки. То середні бали 160 і вище. А це іноземі мови, географія (мій написав на 168 балів, хоч навіть книжки не мав, бо в 11 класі вже не вчать географію), біологія, історія.
А стосовно вчителів, то точно знаю, що наставницею однієї з груп (то так класна називається) є наша фізичка. Якби вона мого малого брала він би певно ще раз до ліцею поступав  z5 Шикарна вчителька і група у неї відповідна. Звати Наталя Олександрівна, прізвище хіба попитаю у малого. Рекомендую!  :bo

Offline iraabush

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +334/-1
  • Не маю доступу до ОП. Номер телефону - пост1 в СП
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максим і Ростислав
« Reply #40 : 27 Червень 2014, 23:38:01 »
Наталя Олександрівна була ще загальною улюбленецею коли я навчалася - 1997 рік випуску  :)

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
    • Награды
« Reply #41 : 28 Червень 2014, 00:01:03 »
Вона буде в дітей, які закінчили 9 і перейшли в 10?

Offline orlina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +335/-0
    • Награды
« Reply #42 : 29 Червень 2014, 14:50:39 »
Так.

Offline Nin4iko

• Активна Мамка
  • Репутація: +22/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданчик, 10 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ніна
« Reply #43 : 07 Вересень 2014, 00:36:29 »
Шановні мами, може хтось захоче віддати свою дитину на 2 курс (10 клас), але із сільською пропискою (може бути Угорники, Микитинці і т. п.) Ще є декілька місць.