Автор Тема: Що робити коли хлопчик грається з ляьками?  (Прочитано 2335 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Регіна177Автор темы

• Активна Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Женічка,Марійка
  • Ваше справжнє ім’я: Регіна
Я часто бачу маленьких хлопчиків що охоче граються з ляьками своїх сестер.Мене це не переймає- бо природно ж- що у сім,ї де ростуть ,близькі за віком, братик та сестричка- діти будуть гратися спільними іграшками,а дівчатка-взагалі зараз- ростуть "бойові" :)
А я к у вас- чи цікавляться ваші хлопчики дівчачими іграшками? Як ви до цього ставитесь?
Ось що кажуть на це психологи:

Чи можна дозволяти хлопчикам гратися з ляльками і переодягатися у дівчаток та до чого це може призвести.
Психотерапевти стверджують, що діти до 4 років ще не усвідомлюють своєї статі, тому й хлопчики у цьому віці можуть одягати сукні, або брати до рук ляльки, а дівчатка - захоплюватися машинками, чи говорити про себе у чоловічому роді. Чи небезпечно дозволяти своєму синові гратися з "Барбі" після цього віку?
Після 4-років діти починають імітувати поведінку своїх батьків. Дівчатка беруть приклад з матусь. а хлопчики - з татусів. Дехто боїться, що з хлопчика, який віддає перевагу "дівчачим" забавкам не виросте справжнього чоловіка. Проте психологи поспішають заспокоїти таких стурбованих батьків. Вибір іграшки не визначає ані майбутньої орієнтації, ані професії дитини.
За допомогою ігор дитина формує свою особистість. Варто пам'ятати, що у характері кожного є і чоловіча, і жіноча складова. На сполох потрібно бити, коли йдеться про хлопчиків старших 8 років, які одягають на себе сукні і хочуть, щоб їх сприймали як дівчаток. З цією ситуацією допоможе розібратися ендокринолог та психолог, до яких потрібно звернутися у першу чергу.

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +595/-10
  • 1-ий клас закінчено...Ура!!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
я не думаю, що хлопчик, який грається в рольові ігри з ляльками, відчуває себе дівчинкою
скорше всього імітує сестричку чи маму. Або тато не приділяє достатньо уваги.
Для себе Ви можете вияснити причину з психологом.

Я, наприклад, в ранньому дитинстві не мала ляльок, коли була в бабусі в селі на Чернігівщині, то їх заміняли качани з кукурудзи, плела віночки і спіднички з листочків, також з сіна чи трави робила щось типу мотанок, чоловіків не пам"ятаю, щоб робила. але й це у випадку, коли хлопці до ігор в "будьоновців" мене не приймали...а так я разом з ними по деревах лазила і з аптиком-шаблею бігала

малий в мене чоловічками толо грається і хловчиками, і дівчатками, але не акцентуєдівчинка-хлопчик, просто як особини, які мають десь стояти, сидіти,їхати на поїзді
Мрії мають  бути божевільні чи нереальні, інакше це всього лиш плани на завтра
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Юля Кузела

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +5/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марія 9, Діанка 5 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
я, думаю, що немає нічого страшного в цьому то напевно такий період, ми вже дворі мінялися хлопчики гралися колясками і ляльками, а дівчатка машинками

Offline arcobaleno

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +149/-5
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
мій син також любить гратися ляльками і я не бачу в цього нічого не природного,я вважаю,що дівчинка має гратися ляльками,а хлопчик -це застарілий стереотип

мій син дуже любить допомагати мені готувати їсти,пекти-це що означає,що він якийсь не такий? d111

Побудь, мій Боже, отут, зі мною, У цьому полі, у розпал бою. Серед руїни і серед краху Не дай пізнати глибини страху.

Offline Світлана84

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Володя
мій хлопчик любить возити візок і допомагати мені робити пироги для татка

Offline ЛВікторія

• Активна Мамка
  • Репутація: +14/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роман 10 років
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
У мене малий довгий час грався ляльками, возив дівчачі візочки. У нас в дворі було дівчаток більше ніж хлопчиків. І до трьох років взагалі казав: я сіла, я поїла, я поспала  d27, так як більше часу проводив зі мною. Але тепер (йому вже 8 років) тільки хлопчачі ігри, машинки, конструктори....

Offline лютий

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: віалій9р і яна3р
  • Ваше справжнє ім’я: надія
Re: Що робити коли хлопчик грається з ляьками?
« Reply #6 : 08 Березень 2016, 16:56:45 »
мій-син-грався-лялькою-а-зараз-таких-питань-про-жинячку.то-яка-жінка-в-нього-буде.то-ще-каже-що-він-вивчає-жіночі-ШТУЧКИ :xmm d104

Offline svetik2

• Активна Мамка
  • Репутація: +155/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максим і Таня
« Reply #7 : 08 Березень 2016, 17:19:13 »
Мій синочок настоящий джентельмен, завжди коли йдем з магазину забирає в мене сумку і хоче сам нести.  d30

Offline Light12

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ганна
« Reply #8 : 10 Березень 2016, 23:52:35 »
Хлопчачих іграшок треба купити)

Offline Natalieka

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Владислава, 6 років; Роман, 2,5 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
В мене страша донька і молодший син. Він теж часто грається ляльками. Але так само і дочка грається машинками братика. А деколи вони поєднують в одній грі і ляльки, і машинки. Коли грають поодинці, то переважно донька дівчачими, а син - хлопчачими іграшками. Думаю, нічого поганого немає, коли хлопчик бавиться ляльками чи возить на вулиці іграшковий візочок. Я своєму навіть купувала, бо він хотів возити. Колись хлопчик створить свою сім'ю, то хай з дитинства звикає до того, що він важлива її частинка і має брати участь у вихованні своїх діток. А то потім виростають з них чоловіки і кажуть, що то нечоловіча робота з дітьми гуляти чи гратись))).

Offline Нелл

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +9/-0
  • [url=http://mamka.info][img]http://mamka.info/Simp
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Арсеній 5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Неллі
Можливо дитина стане модельєром одягу або буде мати іншу професію пов'явну з людьми. Нічого страшного в цьому нема.

Offline MariKate

• Новенька
  • *
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Катерина
Я думаю, це нормально коли маленький хлопчик грається ляльками особливо якщо у нього старша сестра, гратися він вчиться саме у неї.