Автор Тема: Ремонт під"їзду  (Прочитано 2034 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Eva__Автор темы

• Свідома Мамка
  • Репутація: +62/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Лєна
Ремонт під"їзду
« : 17 Червень 2015, 12:16:55 »
Останні 2 роки мені не дає спокою наш загиджений під"їзд. Хрущовка 4 поверхи, ремонт не роблений з моменту побудови - з 63 року. Шкода мені, що моя дитина росте у цьому  г - ні і потім буде вважати такий стан речей нормою. Заяви писали і за часів жеку, і за часів ЄРЦ. Руху жодного. З жильців у нас половина пенсіонери, третина алкоголіки, з першого поверху поробили магазини і вони вже типу до нашого під"їзду не мають стосунку, з рештою сусідів ще про щось можна говорити.

Може хтось робив ремонт у під"їзді власними силами чи наймали майстрів, цікавить процес - скільки що коштувало і скільки те щастя тривало, чи нормально зробити ремонт.

Може хтось має контакти нормальних і недорогих майстрів, які вміють працювати з крейдою чи вапном (не знаю що там є на стінах), поділіться будь-ласка  :flv

Offline Романія

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +405/-0
  • В душі нірвана, а в попі - шило!
    • Торти на замовлення
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка - 7 років, Арсенчик - 2 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Романія
Re: Ремонт під"їзду
« Reply #1 : 17 Червень 2015, 15:20:37 »
У нас робив ЖЕК ремонт (побілка, покраска). Ходила якась жіночка збирала гроші, які потім зарахувалися в рахунок квартплати за наступні місяці. Подробиць на жаль не пам"ятаю, це було кілька років тому. Може поцікавтеся в ЖЕКу, чи таке і у Вас можливе.
Оригінальні ТОРТИ на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login] , тел. 095-312-00-18
Слайд-шоу на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Eva__Автор темы

• Свідома Мамка
  • Репутація: +62/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Лєна
« Reply #2 : 17 Червень 2015, 16:25:36 »
Цитувати
Може поцікавтеся в ЖЕКу, чи таке і у Вас можливе.

З ЄРЦ не знаю чи є сенс зав"язуватися. Вони на всі роботи наймають підрядні організації, які, власне, і виконують роботи. І ті організації загинають такі скажені ціни на свої роботи  d111 (бо ще ж відкати), я дивилась, що по нашому будинку за те, що потруїли щурів, рахунок був виставлений щось на 7000 гривень. Це ж скільки щурів треба було труїти, щоб аж на 7 тисяч? А ремонт роздують на подвійну вартість, бо ж ще треба щось відмити і реально ми заплатимо, я думаю, більше, ніж то реально коштує. Бо я зараз бачу, що всі роботи, які виконуються по будинку, йдуть плюсом до квартплати,а не за рахунок щомісячної квартплати, якийсь один місяць був навіть 80 грн, бо якісь там труби міняли....

Offline Solomka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +43/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Мартуся
  • Ваше справжнє ім’я: Соломія
« Reply #3 : 17 Червень 2015, 16:38:17 »
А ОСББ в вас нема, в кого ОСББ то з питаннями ремонту простіше :bo

Offline iruska-87

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +180/-0
  • Боже, Україну бережи....
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #4 : 17 Червень 2015, 19:47:46 »
А ОСББ в вас нема, в кого ОСББ то з питаннями ремонту простіше :bo
Всеодно від сусідів залежить. Свекруха живе на ост. поверсі, зробила повністю за свій власний кошт ремонт, робив мій чоловік, гарненько і чистенько, в результаті з сусідами ще й скандали вийшли, бо ті, що поруч, фиркалися, що ремонт, брудно і т.д. (ніби жаба давила), ті, що нижче, пригали, що теж зроблять (роблять до тепер і не почали навіть).
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline mary2011

• Ми даруємо дітям життя... А вони нам - сенс життя...
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +114/-0
  • BE HAPPY!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: В.
  • Ваше справжнє ім’я: МАША
« Reply #5 : 17 Червень 2015, 20:18:53 »
В нас ОСББ, то в під'їзді за 9 років свіжий ремонт, вазони стоять, на стінах картини+фотообоя, ваза з шт. квітами. Коротше, нам повезло як з домоуправляючою так і з сусідами. Але в будинку не багато квартир, то можна домовитись

Offline Люсільда

• Активна Мамка
  • Репутація: +0/-0
  • Моя кицюня
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
« Reply #6 : 17 Березень 2016, 11:07:11 »
Найкраще самим організувати ремонт і скинутись бо той ЄРЦ обнаглів такі рахунки виставляє за ремонт що сказитись можна мені такі шалені суми квартплати прийшли що я в шоці. Коли почала взнавати за що то припухла як виявилось ремонт зробили в сусідньому підїзді а мою квартиру включили в той список. вже місяць не можу з тим ЄРЦ ніяк розібратись щоб зробили перерахунок. З ними не варто звязуватись то страшні шахраї

Offline АннаАннет

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марк
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
« Reply #7 : 07 Листопад 2016, 18:03:22 »
Також болюча тема. Сусіди в будинку колись "зібрались" і зробили ремонт сходової, а з наого поверху людоньки відмовились і залишився вхід обідраним,штукатурка валиця, а а фарба вздулась,дроти торчать.....так страшно d127 d24
Ще сам кооридор довгий і горить одна лампочка,перегорить, то днями ніхто не міняє...не знаю,що говорити тим людям d132