Голосування

Що Ваші чоловіки беруть їсти з собою на роботу?

Перше
2 (3.3%)
Друге
32 (53.3%)
Щось купляють в магазині дорогою до роботи.
5 (8.3%)
Їдять в їдальні чи в кафе
20 (33.3%)
Бутерброди
1 (1.7%)

Всього голосів: 60

Автор Тема: Що Ваші чоловіки беруть їсти з собою на роботу на обід?  (Прочитано 5043 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Іра123Автор темы

• Активна Мамка
  • Репутація: +62/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віталій 5 рочків. Яна 3 рочки.
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
Дівчатка, напишіть ,що Ваші чоловіки їдять на обід на роботі? Мій чоловік по причині хвороби шлунку має їсти на обід щось гаряче, але в теперішню жару поки донесе до роботи все скисає... :( і стараюсь варити кожен день все свіженьке.... d111 Вже пропонувала,купити мікрохвильовку, він каже ,що не буде її таскати по об"єктах.....купити маленьку електро-плиточку ,щоб на місці розігрівати.....також не хоче ....тому зараз получається , так , що купляє або бере з дому  сухом"ятку..... d24 (робить ремонти переважно в квартирах. серець) а в нас вже таке було і закінчилось виразкою....  d128 Можливо Ви підкинете ідеї.... Буду дуже вдячна.... ;)

Offline gruzinochku

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +292/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ліза 6р.
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
як на мене він ж не 1 працює на обєкті то можна булоб їсти недорого і смачно якщо б хтось готував-маю контактів багато-як їдалень (не забігаловка) атк і на доум-дуже хорошу людину але це р-н пасічна-панорама плаза-далі сумнвівно що вийшло б доставляти-це я за жіночку.Їдальні всеодно-там головне щоб більше людей замовляло.
Для прикладу ціна смачного супа в жіночки-10грн.Солянка-20 а кур.відбивна +картопля=20 і це дуже смачно.
Тобто не бачу варіанту влітку везти.Бо сама в різних р-ах живу та ставлюсь небайдуже до харчування і мені це також актуально..
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Едель

• Свято наближається-свято наближається-поспіша-а-й :))
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +270/-0
  • Життя прекрасне коли тобі всього 8 років:)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
Мій бере з собою щось друге,салат,в офісі є мікрохвильовка,щоб розігріти. Його співробітники-хто одружений,той бере щось з дому,а хто ні-йде в кафе чи столову.
Посмішка-інтригує,скромна-розчулює,добра-радує,щаслива-зачаровує,щира-надихає.Усмішка не залишає байдужим. Посміхайтесь!!!!

Offline Ароматна

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +435/-18
  • мама
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Дівчатка, напишіть ,що Ваші чоловіки їдять на обід на роботі? Мій чоловік по причині хвороби шлунку має їсти на обід щось гаряче, але в теперішню жару поки донесе до роботи все скисає... :( і стараюсь варити кожен день все свіженьке.... d111 Вже пропонувала,купити мікрохвильовку, він каже ,що не буде її таскати по об"єктах.....купити маленьку електро-плиточку ,щоб на місці розігрівати.....також не хоче ....тому зараз получається , так , що купляє або бере з дому  сухом"ятку..... d24 (робить ремонти переважно в квартирах. серець) а в нас вже таке було і закінчилось виразкою....  d128 Можливо Ви підкинете ідеї.... Буду дуже вдячна.... ;)
Можна в термос брати, тоді розігрівати не тоеба буде.

...Яке воно щастя, тепер точно знаю,
Коли дві любові в одну доливають,
Приходить до тями в небеснім горнятку,
Частинка від мами, частинка від татка...

Сказали спасибо: Margaryta

Offline Іра123Автор темы

• Активна Мамка
    • Награды
Оксана, в тому й діло, що він бере вже розігріте в термосі, тому і скисає, но так переважно в жарку погоду,зимою ніби нічого..... d108

Offline Іра123Автор темы

• Активна Мамка
    • Награды
Люда, коли як виходить ...коли сам на об"єкті (він ставить плитку )коли є хтось але з іншої бригади.  :xmm Ось якби всі працювали завжди разом в одній квартирі чи особняку, купили б мікрохвильовку і по всьому.... а так.... d104
Дякую, всім хто відгукнувся.  ;)

Offline Едель

• Свято наближається-свято наближається-поспіша-а-й :))
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +270/-0
  • Життя прекрасне коли тобі всього 8 років:)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
А чому не хоче брати з собою мікрохвильовку? Якщо він кілька днів або й більше на одній квартирі,то може лишати,а не носити щодня з собою
Посмішка-інтригує,скромна-розчулює,добра-радує,щаслива-зачаровує,щира-надихає.Усмішка не залишає байдужим. Посміхайтесь!!!!

Offline Іра123Автор темы

• Активна Мамка
    • Награды
Він каже ,що для одного себе він мікрохвильовку таскати не буде, що в нього і без цього чудо пристрою інструменту багато і є ,що перевозити з місця на місце..... d141
а ж йому і маленьку плитку електричну хотіла купити....але також вперся.....ніколи йому бавитись з тим....одним словом лиш я думаю за його здорове харчування..... :(а він вже задумується ,коли шлунок заболить... d12

Offline Тіна2

• Своя Мамка
  • Репутація: +52/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Злата-4 роки, Влада-6 місяців :)
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Я також змушена готувати на роботу чоловікові обід, то бере все, і перше, і друге, інколи і бутерброди чи налисники, сирники, що є наготовлено. Він працює за містом, до найближчоі ідальні дуже далеко, на роботі собі купили мікрохвильовку, то гріє. Якщо Ваш чоловік працює в місті, то можливо дійсно піти на перше у кафе чи ідальню, знаю чоловіків що ходять істи навіть у школи чи училища :flv

Offline Euphoria

• Своя Мамка
  • Репутація: +122/-3
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша 18
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
ну якщо впирається і не хоче брати з собою ні плитку, ні мікрохвильовку, то нехай запарює вівсянку. робить трохи рідшу, ніж звичайно. для шлунка дуже корисно. але треба тоді снідати добре.

Offline NadIra

• Активна Мамка
  • Репутація: +120/-0
  • «Щасливий той, хто щасливий вдома. »
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
Я своєму колись бутерброди-канапки з собою давала.. То було і не здорова сухом"ятка і затратно досить. Тепер купила харчовий термос і щодня даю варену теплу їжу, яку готую для домашніх. Окремо нічого не мудрую.. Що є, те підігріла, закинула в термос і дала на рпоботу.   :bo
« Надія прикрашає нам життя »

Offline oxik10

• Активна Мамка
  • Репутація: +14/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Бере щось друге із того що готувалось вдома  і розігріває у мікрохвильовці..

Offline setya

• Своя Мамка
  • Репутація: +45/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимко, Денисик
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
в мене теж подібна проблема-треба  перше і друге дати..даю в термопакеті....суп теплий, дреге не завжди..буває, що скисає..але покищо інших варіантів не бачу...
Не терплю, когда от меня чего-то ждут. У меня сразу же появляется желание сделать все наоборот.  
Ж.П.Сартр.

Offline Olena_U

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Кіра, Артем
  • Ваше справжнє ім’я: Олена
Якщо йде працювати до офісу бере лише друге. Готую щось м’ясне і гарнір, ще яйце відварюю. Там і мікрохвильовці розігріває))

Offline Martysia_K

• Активна Мамка
  • Репутація: +17/-0
  • Марта
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Артемчик 2 рочки,Веронічка 1 міс
  • Ваше справжнє ім’я: Марта
Дівчатка, напишіть ,що Ваші чоловіки їдять на обід на роботі? Мій чоловік по причині хвороби шлунку має їсти на обід щось гаряче, але в теперішню жару поки донесе до роботи все скисає... :( і стараюсь варити кожен день все свіженьке.... d111 Вже пропонувала,купити мікрохвильовку, він каже ,що не буде її таскати по об"єктах.....купити маленьку електро-плиточку ,щоб на місці розігрівати.....також не хоче ....тому зараз получається , так , що купляє або бере з дому  сухом"ятку..... d24 (робить ремонти переважно в квартирах. серець) а в нас вже таке було і закінчилось виразкою....  d128 Можливо Ви підкинете ідеї.... Буду дуже вдячна.... ;)
  Є така штука як термопакет, по ходу тримає тепло до 5 год. В великих магазинах ціна до 20 грн. Іжа буде тепленька, а чоловік ситий :bo

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +589/-10
  • 1-ий клас закінчено...Ура!!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
мій не хоче з дому брати нічого d104
раніше, в кращі часи, всі за рахунок фірми їли в кафе, було дуже дешево і ситно, бо народу повно було
а тепер в найближчих кафе ціни стали космічні, бо клієнтів мало
стараюся, щоб суп був завжди дома, бо деколи забіжить, то з"їсть рідкого
Мрії мають  бути божевільні чи нереальні, інакше це всього лиш плани на завтра

Offline Наталя 111

• Активна Мамка
  • Репутація: +12/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
З нашими зарплатами взагалі не виходить обідати в кафе, тому я готую чоловікові все вдома, бере все що зготувала...і перше, і друге, і бутерброди, по - різному)))

Сказали спасибо: Badyaka