Голосування

Що ви виберете для своєї дитини, книги чи планшет?

Куплю книжки, яких не вистачатиме
Закачаю книги на читалку (планшет), який дитина носитиме до школи.
Закачаю книги на читалку (планшет) з міркування ваги. Планшет менше важить.
Шукатиму, ксеритиму, друкуватиму книжки, бо їх не замінить жоден девайс.

Автор Тема: Електронна книжка (планшет) до школи, як альтернатива підручникам.  (Прочитано 4020 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Irunka

• Своя Мамка
  • Репутація: +178/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр, Людочка
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Цитувати
Досить того, що вдома з планшета не витягнеш
а може це якраз як у приказці клин клином вибивають, маючи планшет в школі в дитини пропаде бажання сидіти в ньому і вдома
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline orlina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +334/-0
    • Награды
Ще додам, що я категорично проти планшета, бо то в першу чергу іграшка. Я за читалку! Найзручніший саме такий варіант - в школі читалка, а дома повноцінний підручник.

Offline Романія

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +405/-0
  • В душі нірвана, а в попі - шило!
    • Торти на замовлення
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка - 7 років, Арсенчик - 2 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Романія
А чим відрізняється читалка від планшета, там тільки книжки можна читати?
Оригінальні ТОРТИ на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login] , тел. 095-312-00-18
Слайд-шоу на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline orlina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +334/-0
    • Награды
Читалка (хороша!) очима сприймається, як книга - це основний плюс. Не має, ну не в такій кількості і не такої якості ігри і всякі розважалки, дитина урок відбула і на перерві пішла собі шукати інші забавки. А з планшетом і на уроці і на перерві і дома.

Offline surikova

• Своя Мамка
  • Репутація: +271/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександра 19.10.2012
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Дівчата. я зараз від школи далека, але своїй дитині швидше за все купили б книжки. А потім більшу частину ж можна передати молодшим класам :xmm

Offline Badyaka

• Своя Мамка
  • Репутація: +19/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
Мождиво і дискусія виникла через те, що для вас букрідер і планшет- то одне і те саме, а насправді це кардинально різні речі!!!!! d128
На якісному букрідері нема нічого, окрім книг, шрифт, колір сторінок, гортання- ідентично, як в паперової книги, екран не блікує і не світить!!!!!! і очам шкодить не більше ніж паперова книга, якісний букрілер треба читати при такому ж світлі, як звичайну книгу і там не може бути ніяких ігор і т.д, якщо це не якесь китайське барахто- напівчитачка, напів ігрова приставка- я й таке бачила

Offline angel-up

• Я ЩАСЛИВА МАТУСЯ.
  • Своя Мамка
  • Репутація: +72/-1
  • Життя - це казка і ми в ній живемо :)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ангелінка і Тарасик
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
Мене вже давно це питання хвилює, але якраз зараз підійшли впритик до нього (йдемо в перший клас). Я за підручники. Хоча враховуючи їх кількість в наступних класах, то можна підручника мати в школі, а не читалку (більш безпечно зі сторони загубить-розіб"є-вкрадуть), а вдома читалку. І носити менше буде на плечах.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Женщина дoлжна быть счастлива. Бoльше oна никoму ничегo не дoлжна.

Сказали спасибо: Yulana

Offline Irysya

• Модератор
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +673/-0
    • Награды
Цю якраз на цю тему вже кілька слів написали.

Ми у 6 класі, підручники дали майже всі. здається, 2 чи 3 не вистачає, і то там типу малювання чи трудове. але нам так пощастило, бо мала брала книжки однією з перших. деяким дітям не вистачило, то 5-6 підручників, причому "серйозніших". Минулого року ми мали кілька на читалці, то от математику не дуже зручно, бо там багато малюнків і т.д. Тому книжку з такого предмету я би швидше купляла для збереження очей і свого спокою. А літературу чи мову можна мати і в такому варіанті.

Що ж до планшета і читалки, то це взагалі непорівнювані речі. Я би точно не дозволила планшет, оскільки це іграшка, і в жодному разі не може замінити підручник з точки для збереження зору, а ще в нас в класі вже розбили один, бо смикалися, хто має гратися, а ще 2 дітей постійно носяться з планшетами, їх взагалі з рук не випускають, ні на перерві, ні на уроці, вони лиш граються з 8,30 до 14,05 d111 і то ж не маленькі дітки, по 11-12 років, які мали би вже трохи більше мати якогось розуміння чому він прийшов до школи.
Тому назву теми трохи поправлю ;) бо, як не крути, підручникам головна альтернатива - саме читалка.
кому цікаво зрозуміти про переваги електронної книжки, йому сюди :chitaju
Якщо щось в моєму пості вас образило чи не сподобалося, зафарбуйте дратівливу фразу маркером на моніторі ;)

Філософія прибирання житла і не тільки) - удосконалюємося разом!

Сказали спасибо: lyudmylka

Offline lyudmylkaАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +434/-0
  • Мрійте і мрії обов'язково здійсняться!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікуська, Януська і Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
Дякую,Іринко,що виправила тему,бо і справді судячи з вищесказаного читалка все ж краща альтернатива підручникам. А от ми коли обговорювали це з батьками,то чому говорили саме за планшети?,а тому,що зараз майже в кожного вдома вже така штукенція є і щоб не купляти підручники думали все ж закачати книжки на планшет,бо читалку прийдеться купляти.

Сказали спасибо: Badyaka

Offline Irysya

• Модератор
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Це звичайно, що лишні витрати, і не малі до того ж. Але читалка купиться один раз і буде на багато шкільних і не тільки років. у нас їх вже 2 d27
Моїй пішов 3 рік, я задоволена неймовірно, оскільки в житті не прочитала б тих всіх книг, які я тепер маю змогу читати, причому не виходячи нікуди з хати d9
Але головним аргументом для мене є те, що один курс лікування порушень зору у Візусі майже дорівнює вартості якісної б/у читалки, що безпечна для очей як звичайна книга d112
А от зір точно не витримає такої тісної взаємодії навантаження шкільного +планшет і іншими чинниками (телефон, телевізор, комп'ютер вдома)
Якщо щось в моєму пості вас образило чи не сподобалося, зафарбуйте дратівливу фразу маркером на моніторі ;)

Сказали спасибо: Ауроратен, Badyaka

Offline Teri

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +5/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 13 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
У нас є вдома читалка Кіндл і майже всю літературу, яку задавали на літо мала прочитала саме з неї, бо в бібліотеці всі книжки на руках постійно ... Дійсно, читається як книжка, зору не шкодить зовсім.  Але є один серйозний мінус. Екрани за технологією "електронних чорнил" дуже ніжні, крихкі. Десь натиснули чи вдарили - і маєте тріщину. В школу я не ризикну малій дати, навіть в обкладинці чи чохлі, бо екран поміняти коштує майже як нова читалка. Планшети в цьому плані міцніші набагато. Тому буду давати планшет... Хоча він і на зір шкодить

Offline zlotka

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марія
  • Ваше справжнє ім’я: Олена
Я проголасувала за 4-й варіант і сумніваюся, що зміню свою думку, хіба пізніше, коли дитина підросте. Мені здається, що друкований підручник менше шкодить зору і серйозніше сприймається, ніж будь-який гаджет, які діти часто сприймають як іграшку і "модну штуку". До того ж у підручнику можна щось підкреслити собі олівцем або помітити. А планшет може розрядитися, зламатися і т.д. і що тоді робити?

Якісна електоронна книга псує зір не більше ніж звичайна. Серйозно сприймаються не книги а знання почерпнуті звідти, якщо дитині так зручно то нехай. В електронній книзі теж можна виділити текст. Розрядиться то можна в школі і підзарядити. Зламається?- так і книги рвуться і частенько губляться, по своїх знаю. Якщо нема всім підручників, що ж робити? Можна не дорогий вибрати чи б.у.

Offline elvira

• mamka
  • Активна Мамка
  • Репутація: +9/-0
  • mamka
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: віра
Я із району, у нас електронна книга не практикуєть хоча я  двома руками за

Offline Попелюшка555

• Новенька
  • *
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: О-8, О-7
  • Ваше справжнє ім’я: МИРОСЛАВА
Моя дитина в 4 класі. Книжок нема ні в бібліотеці і навіть в продажі всіх книг нема. Нам видали книги 2004 року. Програма дуууже не співпадає. А три предмети нові і книжок не було взагалі. На зборах вирішили, що будемо вчитися з електронних носіїв. Але!!!!! Книги мож скачати лише в форматі PDF!!! А це картинка і в не дуже хорошій якості!!! І тут не дуже має значення, чи планшет, чи ел.книжка!

Offline Irysya

• Модератор
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Минулого року були і у мобі і фб2, цього року ще не дивилася, але якщо тільки цей, то справді проблема d143

Offline Natysia

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марко - 9, Юстина - 7
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] - новий онлайн-ресурс, створений, щоб забезпечувати усіх охочих якісною інтерактивною літературою.

Проект створили молоді фахівці в сфері дизайну, програмування та багатьох галузей науки, які переконані, що в Україні потрібно розвивати якісну онлайн-освіту. А інтерактивні видання із залученням різних мультимедійних методів якнайкраще підходять для самостійного навчання.

Усі видання будуть доступні безкоштовно та цілодобово. Серед переваг розробники зазначають наявність у виданнях актуальних відеоматеріалів, інтегрованих тестів та завдань для перевірки знань. Також «родзинкою» книг буде можливість коментування на кожній сторінці. Кілька видань уже доступні для перегляду.

У рамках проекту «EdEra» також діють онлайн-курси з математики, української літератури, англійської мови, біології, географії, історії України та фізики. «Ми — ті, хто встиг порівняти нашу та західну системи освіти, а EdEra — це наші висновки, мрії та досвід. Ми створюємо онлайн-курси повного циклу — від лекцій до книжок», - йдеться на сайті EdEra Books.

Offline div4unk@

• байдужі "все знають", а активні - вчаться !
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +206/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
Re: В яку школу віддати навчатися дитину?
« Reply #33 : 06 Листопад 2015, 13:55:58 »
А де мож скачати електронні варіанти підручників ?