Автор Тема: Консультації косметолога  (Прочитано 10703 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ...Я...Автор темы

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +181/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Назар, Злата
  • Ваше справжнє ім’я: Яна
Консультації косметолога
« : 21 Серпень 2015, 22:42:18 »
 :hi мамки!
Мене звати Яна. Я косметолог-естетист.

В цій темі радо поділюсь з вами своїми знаннями з косметології. Думаю це буде цікава тема про догляд за обличчям та тілом,  косметичні недоліки та методи боротьби з ними, новинки в косметології, та інші теми які вас цікавитимуть....

Якщо маєте якісь запитання, запитуйте, усе що цікавить, радо усім відповім.
Думаю наше спілкування буде корисним та продуктивним. d120
Тема:Чистка обличчя, Пілінги, Воскова депіляція та інші послуги косметолога.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Професійна  коспетика на розпив. Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Re: Консультації косметолога
« Reply #1 : 22 Серпень 2015, 10:32:15 »
                    Проблеми шкіри після 25
Вважається, що прищі — проблема підлітків. Проте «акне дорослих» стає все більш поширеною проблемою. Вона найчастіше стосується жителів великих міст і людей зі стресовою роботою.

Сьогодні дві жінки з трьох у віці від 30 до 45 років, переважно жительки міст, страждають від проблемної шкіри.
Знаходячись в умовах, щоденно руйнуючих екосистему організму (стреси, забруднення, неправильно підібрані контрацептиви, несвоєчасні пілінги, занадто жирні креми), шкіра виробляє більше шкірного сала (себуму), щоб захистити себе. Проте у великій кількості себум забиває пори. Як результат, жирний блиск і недоліки шкіри.

У період від 20 до 35 років жінкам необхідно бути особливо уважними у догляді за шкірою. Наскільки правильно і регулярно ви будете це робити, настільки молодше ви виглядатимете, а перші ознаки старіння з’являться значно пізніше.

Очищуючі процедури мають велике значення, оскільки вони не лише позбавляють від макіяжу і бруду, але і допомагають підтримувати кислотно-жировий баланс. Для цього рекомендують універсальні та багатофункціональні засоби, які заспокоюють шкіру, усувають шкірне сало, не пересушуючи покриви. Також рекомендовані косметичні засоби, які здатні відновлювати гладкість, повертати сяяння шкіри та запобігати появі перших зморшок. У цьому віці жінки найбільш активно їздять на море, наражаючись на великі дози УФ-опромінення, тому обов’язковим є використання косметичних засобів з високим ступенем захисту від сонця SPF 40-50.

Приблизно з 35 років продукція жіночих полових гормонів поступово знижується, що провокує появу перших ознак старіння шкіри: вона стає сухою, тонкою, все помітніша сіточка зморшок. Шкіра дуже легко пошкоджуються і повільно відновлюється. Для цього рекомендовано використовувати денні та нічні засоби для комплексної корекції зморшок, живильні бальзами для підсилення щільності шкіри, які мають максимальний антивіковий ефект, і обов’язково слідкувати за шкірою навколо очей. Також за необхідності використовувати засоби, які коригують запалені елементи, почервоніння, нерівний колір обличчя. Шкіра повинна бути чистою, тому засоби для очищення і тонізування варто використовувати щодня.

Паління порушує мікроциркуляцію шкіри, що призводить до виникнення міні-кіст, які помітно погіршують вашу привабливість.

Поява проблем шкіри після 25-ти років і навіть після 40 — не причина опускати руки. Це привід приділяти їй більше уваги, знайти та позбутися причин проблеми, а також повернути шкірі молодий та здоровий вигляд.

Професійна  коспетика на розпив. Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Санька32

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +178/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Саша
« Reply #2 : 22 Серпень 2015, 13:31:59 »
Корисна темка-дякую за створення! Цікавить як боротися з чорними камедонами в підлітка...різна лікувальна косметика не допомагає...
Прежде, чем гoворить МНЕ, как вoспитывать МОЕГО ребенка, покажите СВОЕГО идеального!

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #3 : 22 Серпень 2015, 16:04:48 »
Чорні цятки, або відкриті комедони — це протоки сальних залоз, закупорені надлишком шкірного сала. Виглядають вони як маленькі цяточки розміром від 0,1 до 2 мм, від світло-жовтого до темно-коричневого і чорного кольору. Найчастіше чорні цятки локалізуються на лобі, крилах носа, підборідді, верхній частині спини.

У підлітків таке явище дуже поширене, оскільки в їхньому організмі проходять інтенсивні зміни, і під дією гормонів(тестостерон) сальні залози працють більше ніж потрібно виробляючи надлишкове шкірне сало.

Комедони не можна видаляти самостійно, тому що під час цієї процедури пошкоджуються слабкі капіляри чутливої і проблемної шкіри. Унаслідок натиску розвивається сильний запальний процес і активно розповсюджується інфекція, збільшується виділення шкірного сала на ділянках шкіри обличчя, де є комедони. Особливо це характерно для верхньої частини обличчя. При механічному видаленні чорних цяток існує велика ймовірність «загнати» вугор всередину сальної залози (глибоко під шкіру). Якщо це відбудеться, вугрова хвороба загостриться, можуть сформуватися кісти, які призводять до виникнення шрамів і грубих рубців на поверхні шкіри обличчя.

Найкращий спосіб позбутися комедонів в домашніх умовах — м’яка ексфоліація, тобто поступове очищення шкіри у зонах вугрів. Ця процедура нормалізує виділення шкірного сала, яке в нормальній кількості не шкодить фізичному стану шкіри. Нормальна секреція сальних залоз, якої можна досягнути за допомогою косметичних засобів для догляду за шкірою і засобів для м’якої ексфоліації.

Дуже важливим є харчування, старайтесь, щоб дитина правильного харчувалася виключити жирну, та гостру їжу, зменшити вживання солодкого.

Камедони закриті та відкриті  в окремих випадках вважаються  уже початком вугрової хвороби, тому краще взятися за це зараз.  Не зайвим буде зробити чистку, але я б не радила мехінічну, краще ультразвуком. Ще непоганим варіантом для підлітка, як на мене є  лікувальний масаж обличчя, він нормалізує діяльність сальних залоз.

А, ще про домашній догляд, підбирайте дуже обережно, перевіряйте, чи в засобах немає камедогенних речовин Для того щоб побачити посилання: Register or Login] (Перейшовши по цій ссилочці ви побачите таблицю, по якій зможете орієнтуватися підбираючи засоби для догляду, якщо в засобі для дитини якісь з речовин з високим рівнем камедогенності стоять на початку у списку складу компонентів,  то краще цей засіб замінити.

Ще хочу додати, що якщо у вас чи чоловіка у підлітковому віці була вугрова хвороба, то з великою вірогідністю через таку проблему прийдеться пройти і вашій дитині.

Offline Yulchyk

• Свідома Мамка
  • Репутація: +29/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #4 : 22 Серпень 2015, 22:25:12 »
Яна, скажіть, будь-ласка, чи реально щось зробити з розширеними порами, і взагалі, від чого вони з"являються?

Offline div4unk@

• байдужі "все знають", а активні - вчаться !
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +206/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
« Reply #5 : 23 Серпень 2015, 15:48:46 »
Може ви в курсі, як позбутися врослих волосків навколо зони бікіні ? Чи кудись звернутися  :xmm

Offline шалукета

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: олеся
« Reply #6 : 23 Серпень 2015, 17:13:06 »
Порадьте щось щоб позбутись мішків під очима-вони постійно в мене безпричинно...

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #7 : 23 Серпень 2015, 21:10:15 »
Добрий вечір!!!
Цитувати
Яна, скажіть, будь-ласка, чи реально щось зробити з розширеними порами, і взагалі, від чого вони з"являються?

Почну з появи, розширені пори в дерматології раніше вважалися уже першим ступенем вугрової хвороби, але зараз з плином часу, від цього уже трохи відходять, бо така проблема як розширені пори стала  притаманна і тим хто не має відношення до акне, зараз розширені пори переважно є наслідком впливу навколишнього середовища на шкіру, у наших бабусь , доречі, не було такої проблеми.

З розширеними порами варто боротись, якщо це робити у кабінеті косметолога, то не поганим рішенням буде чистка, курс пілінгів, механічні пілінги гарно звужують пори, маски спеціально призначені для цього.

В домашніх умовах також можу порадити пілінги, маски ( в складі яких є біла глина, адсорбуючі  речовини, порозвужуючі екстракти, саліцилова кислота), але тут треба бути обережним, бо такі маски мають здатність пересушувати шкіру, тому після маски  одразу треба нанести зволожуючий крем,  живильний тут не підійде "заважкий", зволожуючий буде добре.

Цитувати
Може ви в курсі, як позбутися врослих волосків навколо зони бікіні ? Чи кудись звернутися

Скрабування, 2-3 рази в тиждень скрабуйте місця вростання,  бо ороговівші частинки шкіри накопичуючись на поверхні шкіри не дають волоску прорости, після скрабування ретельно зволожуйте.  Не "виковирюйте" вросші волосини, щоб не травмувати шкіру. Думаю кілька тижнів скрабування та зволоження, і ви забудете про таку проблему.

Цитувати
Порадьте щось щоб позбутись мішків під очима-вони постійно в мене безпричинно...
Олеся, хочу у вас уточнити чи у вас саме мішки, чи може набряки? Вони трохи схожі на перший погляд, а щоб вам відповісти мушу знати точно.

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #8 : 25 Серпень 2015, 09:56:16 »

Це набряки.

А це мішки.

Offline div4unk@

• байдужі "все знають", а активні - вчаться !
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +206/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
« Reply #9 : 25 Серпень 2015, 21:19:29 »
Цитувати
Скрабування.... після скрабування ретельно зволожуйте,
а чим краще ?

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #10 : 25 Серпень 2015, 22:13:48 »
Скрабуйте, любим скрабом який вам до вподоби, можна навіть кавою чи вівсянкою перетертою на кофемолці.
А щодо зволоження, то підберіть собі якийсь кремчик "зволожуючи",  для тіла, було б не погано, щоб у складі містив сечовину, (мочевина,  Urea pura), вона гарно зволожує.  :flv

Сказали спасибо: div4unk@

Offline Badyaka

• Своя Мамка
  • Репутація: +19/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
« Reply #11 : 25 Серпень 2015, 22:32:04 »
Привіт! Маю питання по скрабах d100 У мене комбінована шкіра, т- зона з цятками чорними і більше жирніє, особливо в спеку. Зараз після літа відчуваю, що хочеться поскрабувати трохи обличчя, десь "злазить" засмага вже, і цей жир лишній. Так от питання, чи можна якийсь примітивний скрабчик, який не зашкодить зробити самому- ну там з кави, чаю, соди з милом чи якимось гельчиком для душу? ( кавомолки не маю:( ) Чи краще не вигадувати і купити готовий скраб? І як часто ним можна користуватись, я маю наувазі не весь рік, а зараз, коли хочеться всю ту ороговілу шкіру зняти, типу, як скраб курс пройти чи щось таке? Дякую!  :flv

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #12 : 26 Серпень 2015, 15:42:00 »
Привіт, кава для обличчя буде трохи "зажосткою" а може й травматичною, вівсянка була б дуже непоганим варіантом, з неї виходять дрібні абразивні частинки. А можете і купити скраб, ( в мене є скрабік від Крістіни з водорослями, я в принципі, задоволена).
А якщо є можливість, я б Вам рекомендувала, зробити собі кілька пілінгів, думаю 3-4 вам вистачить, якщо немає  більше проблем, вони дуже гарно заберуть вам відмерлі частинки після загару, оновлять шкіру, приберуть жирний блиск, і трохи звузять пори. Якраз усе що вас турбувало можна  "прибрати" пілінгом, +шкіра після пілінгу буде краще сприймати креми та сироватки. :flv

Offline Санька32

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #13 : 26 Серпень 2015, 18:28:09 »
Яна а можна до вас звертатись з демодексом?7цікавлять процедури з азотом..незнаю як правильно вони називаються....До лікарів немає сенсу йти-толкового лікування не призначають....
Прежде, чем гoворить МНЕ, как вoспитывать МОЕГО ребенка, покажите СВОЕГО идеального!

Сказали спасибо: Badyaka

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #14 : 26 Серпень 2015, 19:14:08 »
Про демодекс, напишу вам усе коли доберусь до нормального нету. Там багато нюансів.....

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #15 : 26 Серпень 2015, 21:37:26 »
Сянька 32, спочатку хочу дізнатись, чи здавали аналізи на демодекс, чи вам хтось на око поставив цей діагноз? Ще мене цікавить, що робили, що приймали? Чи помічали покращення після певних препаратів? Якщо так, то після яких? Кріотерапія застосовується при лікуванні демодексу, але воно повинно бути комплексним, тільки кріо вам не допоможе, поліпшить на деякий час стан шкіри, але демодекоз не зникне тільки від кріо.

Пишу по порядку, може ще комусь згодиться інформація, демодекс це підшкірний кліщ (мікроскопічний), який живе глибоко в шкірі у всіх нас, але знаходиться ,так би мовити, в сплячому стані. Через певні збої в організмі, стреси, чи зниження функцій імунної системи, "він прокидається" і рухається по сальних залозах вверх вниз, харчуючись шкірним салом, і приносячи неймовірну шкоду шкірі.

Я думаю, що найкращим і найбільш дієвим лікуванням демодексу буде,  якщо дерматолог з косметологом вестимуть його паралельно. Дерматолог має приписати вам препарати для подолання цієї проблеми (антибіотик, та препарат який підвищує опірність імунної системи), а косметолог має впливати на стан шкіри зовнішньо. Так як демокс харчується шкірним салом, то треба постійно робити чистки, та підсушуючі маски, для того щоб він не мав чим харчуватися, але це робити треба обрежно, спочатку чистка, маски, а потім обов№язково зволоження, щоб до демодксу не додалась ще зневоднена шкіра.  Не плутати зволоження з живленням, живлення нашкодить.

Домашній догляд,  не можна при демодексі користуватись засобами, які містять  навіть мінімальний відсоток масел (олій), знайти такі засоби доволі проблематично, але можливо. Очищення є дуже важливим, для шкіри з демодексом добре підійдуть мила з дьогтем, вони добре підсують,  після очищення буде добре нанести тонік,  а потім зволожуючий крем, без вмісту олій(не живильний).
Наволочку треба міняти кожні 3 дні. Про кріо процедури зараз напишу вам у приват. Ще напишіть скільки часу турбує така проблема, і якщо знаєте тип шкіри.

Сказали спасибо: Санька32

Offline Санька32

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #16 : 26 Серпень 2015, 21:52:01 »
Цитувати
Сянька 32, спочатку хочу дізнатись, чи здавали аналізи на демодекс, чи вам хтось на око поставив цей діагноз?
Здавала аналіз.І в приватній і в державній..В державній прописали-левоміцитиновий спирт і метрогілгель-який вже років 5 не випускають..В приватній-сірчану мазь   .мило і Бетадерм..який в протипоказаннях пише що не можна при рожевих вугрях а значить і демодексі теж...От і прийдеться мені чимось агресивним мазати..висушувати шкіру....Боюся що буде гірше...Останній раз я таке мала 5 років тому...тоді я з квітучої жінки стала на бабусю схожа...Я навіть готова розійтись з коханим...я така страшна і не вірю що це можна виправити d24 d24 d24