Автор Тема: Консультації косметолога  (Прочитано 10732 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Stela

• Своя Мамка
  • Репутація: +59/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марійка(5р.), Іринка (1р.)
  • Ваше справжнє ім’я: світлана
Re: Консультації косметолога
« Reply #85 : 07 Січень 2016, 21:29:58 »
Добрий вечір. Вітаю з різдвом і новим  роком, бажаю здоровя, успіхів і натхнення в роботі. Признаюсь чесно за шкірою майжене доглядаю,( бо маюдурний характер поки грім не вдарить не прерхрещуся), на проблеми не скаржусь але дитина вже більша і зявились сили і бажання зайнятись собою.Останнім часом шкіра суха навіть після вмивання водою але я помітила що мало пю(2-3 горнятка в день) чи уцьому причина? і ще прошу написати в приват відгук про косметику дівчат-форумчанок аромашечки і галюськи, бо по ціні підходять а які саме засоби брати для щоденного догляду не розбираюсь( тупа я в цьому) d103 чомусь більше довіряю саморобній косметиці ніж купованій за аналогічну ціну. веселих свят.

Подумала і додала ще: [time]07 Січень 2016, 21:32:41[/time]
А ви теж робите косметику?  бо не зразу побачила посилання

Подумала і додала ще: 07 Січень 2016, 21:34:55
О вже найшла ваше СП
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Перш ніж лаяти дитину, згадай себе в його віці, погладь його по голові, поцілуй і йди пий свою валер'янку.

Сказали спасибо: ...Я...

Online ...Я...Автор темы

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +181/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Назар, Злата
  • Ваше справжнє ім’я: Яна
« Reply #86 : 08 Січень 2016, 16:36:13 »
Добрий вечір. Дякую. І Вас вітаю з Новим роком та Різдвом.  Всіх благ. ny2
Цитувати
Останнім часом шкіра суха навіть після вмивання водою але я помітила що мало пю(2-3 горнятка в день) чи уцьому причина?
Причин сухості шкіри дуже багато, в тому числі і недостатнє вживання рідини. Звичайно це може бути основою або однією із причин сухості шкіри.

Цитувати
і ще прошу написати в приват відгук про косметику дівчат-форумчанок
якщо Ви не проти то пишу тут, (бо мені здається, що з моєї сторони буде не дуже тактовно, писати про їхні засоби в приват,  оскільки я також виготовляю  косметику  d100).  Косметику дівчат характеризувати не можу, бо не бачила повністю їхніх складів, але про косметику ручної роботи можу сказати, що вона набагато краща ніж косметика з масмаркету, оскільки в ній відсутні парабени,  синтетичні консерванти,  мінеральні олії та силікони. Таку косметику завжди можна зробити макимум індивідуальною, враховуючи персональні особливості шкіри.  І Вам веселих свят.
Тема:Чистка обличчя, Пілінги, Воскова депіляція та інші послуги косметолога.

Професійна  коспетика на розпив. Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Сказали спасибо: Аромашечка

Online ...Я...Автор темы

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #87 : 08 Січень 2016, 20:54:09 »
Огляд засобів для очищення шкіри обличчя
Неправильно підібране засіб для вмивання може стати причиною серйозних проблем зі шкірою обличчя, таких як акне, комедони, лущення, сухість. Якщо ви маєте необгрунтовану пристрасть до спиртовмісних тоніків, то обов’язково отримаєте в результаті пересушену шкіру. Обираєте дуже жирний для свого типу шкіри засіб — станете власницею чорних крапок і тьмяного кольору обличчя.

Косметичний стандарт очищення включає дві фази: демакіяж (видалити з поверхні макіяж, пил і бруд) і тонізація (заспокоїти і відновити фізіологічний баланс шкіри). Суха шкіра потребує ще й в додатковому зволоженні і підживленні за допомогою молочка або масла.
Класифікація засобів для очищення обличчя

Мило

Мило — звичний нам з дитинства продукт для вмивання обличчя. Але з віком стає зрозуміло, що звичайним милом (pH 9-10) користуватися не можна, воно пересушує шкіру. У результаті ми отримуємо акне і зморшки.

Але навіть спеціальним милом з таким же рівнем pH (5,5), як у нашої шкіри, косметологи не радять користуватися частіше, ніж два-три рази на тиждень. Таке мило — вибір для жирного типу шкіри.

Молочко для зняття макіяжу

Молочко відрізняється тим, що воно не тільки очищає шкіру, але ще й зволожує її. Це засіб добре знімає макіяж, але безсиле проти забруднених пір і шкірного сала.

В якості постійного варіанту воно підходить тільки для сухого типу шкіри. У випадку з іншими типами, після застосування молочка, необхідно вмитися з водою і ще яким-небудь засобом.

Очищена олія

Це засіб — аналог молочка, але воно ще й здатне живити шкіру і запобігати появі мімічних зморшок. Масло може покращувати колір обличчя, але зовсім не підходить жінкам з жирною і комбінованою шкірою, у яких стає причиною закупорювання пір і появи чорних крапок.

Гель для вмивання

Ефективність гелю проявляється в тому, що він очищає не тільки зовнішні забруднення шкіри, але і пори.

Але мінус теж є. При цьому пошкоджується захисний ліпідний шар. Доки не вдалося зробити гелі та пінки для вмивання абсолютно безпечними для цього шару, тому що їх завдання — прибирати надлишки жиру, з якого власне і формується захист шкіри.

Тонік

Тонік є допоміжним засобом очищення і використовується після молочка або гелю.

Його завдання — видалити з поверхні шкіри залишки очищувального засобу і відновити її природний баланс. Тонік необхідний для любого типу шкіри, просто потрібно підбирати відповідний варіант. Тоніки для обличчя бувають без вмісту спирту і на спирту. З останніми потрібно звертатися вельми акуратно.

Якщо у вас нормальний тип шкіри і ви використовуєте спиртової тонік, то в результаті отримаєте знежирену шкіру з ознаками лущення і сухості.

Навіть жінки з жирним типом шкіри не можуть собі дозволити використовувати тонік, що містить спирт, більше трьох тижнів поспіль, тому що в результаті їх шкіра знежирюється і почне виробляти в два рази більше шкірного сала, а це, у свою чергу, збільшить кількість акне на ній.

Більш глибоке очищення обличчя припускає використання таких засобів:

Скраб

Скраб призначений для видалення з поверхні шкіри відмерлих рогових лусочок, це потрібно, щоб зробити її гладкою і сяючою.

До складу скрабів входять тверді очищаючі частинки натурального (абрикосові кісточки, горіхова та яєчна шкаралупа) і штучного походження. Останні, особливо частинки поліетилену, вважаються більш безпечним вибором для шкіри, так як сильно не травмують її.

Частота використання скрабу напряму залежить від типу шкіри. При жирному типі можна використовувати скраб три рази на тиждень, а при сухому — достатньо одного й то, якщо не виникає роздратування.

Ексфоліанти

Як і скраби, вони очищають пори шкіри, але не механічним шляхом, а завдяки дії кислот (гліколева, молочна, саліцилова, фруктова) у їхньому складі. І такий спосіб визнаний косметологами більш щадним для шкіри, ніж скраб.

Вдома можна використовувати часточку лимона, яблука, дині, ківі або іншого фрукта. За допомогою ексфоліантів можна освіжити шкіру, але не можна повністю провести демакіяж і глибоко очистити.

Професійна  коспетика на розпив. Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Stela

• Своя Мамка
  • Репутація: +59/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марійка(5р.), Іринка (1р.)
  • Ваше справжнє ім’я: світлана
« Reply #88 : 09 Січень 2016, 10:44:47 »
куди можна до вас підійти на консультацію?
Перш ніж лаяти дитину, згадай себе в його віці, погладь його по голові, поцілуй і йди пий свою валер'янку.

Online ...Я...Автор темы

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #89 : 19 Січень 2016, 17:23:24 »
           Догляд в домашніх умовах за шкірою взимку.
Перше, що ми робимо, коли настають холоди, - дістаємо теплу одяг. Шапка, пальто, теплі штани і взуття - тілу комфортно. А як же особа? Предмет нашої невпинній турботи, наша гордість і об'єкт капіталовкладень! Шкіра обличчя взимку гостро потребує особливого догляду.

Холод і вітер, сухість повітря опалювальних приміщень і постійні перепади температур, що виникають при виході на вулицю, - ось основні вороги, від яких вимагається надійний захист в зимовий час.

Наша шкіра, пристосовуючись до різних погодних умов, змінює свої основні властивості. При похолоданні і зменшенні світлового дня знижується вироблення шкірного сала. Жирна шкіра стає помірно жирної, нормальна наближається до сухої, суха стає дуже сухою і чутливою. Ці особливості обов'язково потрібно врахувати при виборі косметики і способів догляду за шкірою взимку.

Ознаками того, що шкіра не справляється з несприятливими умовами, стають лущення (найпоширеніша проблема), посилення судинного малюнка на обличчі і поява рожевих вугрів (це різні ступені вираженості купероза, який зазвичай "розквітає" взимку). Такі ситуації вимагають термінового втручання та перегляду своїх принципів по догляду за обличчям. Не варто нехтувати допомогою фахівців.

Для того, щоб зустріти весну не виснаженою і "полинялого", а яскравою і свіжою, потрібно дотримуватися кількох "залізних правил" зимового догляду за шкірою.

Доглядаємо за шкірою взимку: правильно умивається

Вода з милом - ворог, адже таке умивання призводить до пересушування шкіри. Алгоритм зимового ранкового вмивання:

- ретельно протираємо обличчя тампоном, змоченим косметичним молочком;

- змиваємо невеликою кількістю теплої кип'яченої води;

- протираємо обличчя безалкогольним лосьйоном або тоніком;

- наносимо денний крем (взимку денний крем повинен бути не зволожуючим, а поживним) і декоративну косметику;

- розраховуємо час так, щоб від нанесення макіяжу до виходу на вулицю пройшло не менше 40 хвилин.

У вечірній час принцип той же, тільки більше уваги варто приділити демакіяжу.

Сказали спасибо: Lyubа

Offline liberdih

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +7/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: ірина
« Reply #90 : 25 Лютий 2016, 12:28:08 »
привіт
була в косметолога цього тижня і вона дуже здивувалась, коли я сказала, що не вмиваюсь водою (міцелярка, тонік, потім крем. і зранку також). я колись вмивалась гелями для обличчя і шкіра сильно шелушилась
потім також вона додала, що міцелярку також треба змивати. ам, таке вперше чую
і ще запитаю, чи міцелярна вода може замінити і тонік, і змивку косметики?

Online ...Я...Автор темы

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #91 : 25 Лютий 2016, 12:31:26 »
Який у Вас тип шкіри?

Offline liberdih

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
« Reply #92 : 25 Лютий 2016, 12:32:38 »
і ще про пілінги
мені майже 28, без мімічних зморщок. маленьки прищикиє в Т зоні.
готуюсь до пілінга (дав косметолог крем, щоб я користувалась до процедури)
і питання в мене таке: зараз багато є засобів з вмістом кислот для домашнього користування (задивляюсь до мигдальної кислоти). навіть експерс набори для одноразового користування: пілінг, сировотка, маска.
рекомендуєте? якщо так, то яку марку?

Подумала і додала ще: 25 Лютий 2016, 12:33:31
Який у Вас тип шкіри?
мені сказав косметолог, що чутлива. але додала, що чутливою міг зробити її догляд за нею

Online gruzinochku

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +296/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ліза 6р.
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #93 : 25 Лютий 2016, 12:38:08 »
Цитувати
наносимо денний крем (взимку денний крем повинен бути не зволожуючим, а поживним) і декоративну косметику;
той крем щоя  придбала-він доя кого відноситься?
Я ним задоволена та незнаю що робити...
Від моменту мого візиту до тебе я не вмиваюсь більше з милом та в зоні Т прищиків побіьшало і місячні вже пройшли....купила настойку календули-поки що двічі в день протираю 3-ій день та суттєвого ефекту немає.
Нервують мене ця дрібнота прищики....
Що порадиш, Яна?
Але вранцы пысля сну шкіра дуже гарний має вигляд...Підозри саме із-за ефекту крему-наношу на ніч.

Подумала і додала ще: 25 Лютий 2016, 12:42:58
Добрий вечір. Дякую. І Вас вітаю з Новим роком та Різдвом.  Всіх благ. ny2
Цитувати
Останнім часом шкіра суха навіть після вмивання водою але я помітила що мало пю(2-3 горнятка в день) чи уцьому причина?
Причин сухості шкіри дуже багато, в тому числі і недостатнє вживання рідини. Звичайно це може бути основою або однією із причин сухості шкіри.

Цитувати
і ще прошу написати в приват відгук про косметику дівчат-форумчанок
якщо Ви не проти то пишу тут, (бо мені здається, що з моєї сторони буде не дуже тактовно, писати про їхні засоби в приват,  оскільки я також виготовляю  косметику  d100).  Косметику дівчат характеризувати не можу, бо не бачила повністю їхніх складів, але про косметику ручної роботи можу сказати, що вона набагато краща ніж косметика з масмаркету, оскільки в ній відсутні парабени,  синтетичні консерванти,  мінеральні олії та силікони. Таку косметику завжди можна зробити макимум індивідуальною, враховуючи персональні особливості шкіри.  І Вам веселих свят.
я понад 10 років щодня двічі в день вмивалась милом....Представляю якої шкоди нанесла своїй шкірі.Ну ти Яна бачила вживу яка вона.То якби ще мало рідини вживала-це був б траур....а так я маю давно хорошу звичку не менше 2л в добу і то вже така потреба організму.Правда якщо це зима-холод-тобто з жовтня по квітень я п'ю зелен.та рідше-чорний чаї без цукру і з додаванням лимону та імбиру.Цих чаїв точно 1  випиваю.А решту-то 2 чашки кави і вода-до 0.5л.
А вже від квітня по жовтень-частіше таки проста вода.І іноід під час бігових заннять в ті дні її к-сть понад 2л.Тому я переживаа чи незабагато я випиваю рідини.адже ще супи іноід вживаю та огірків багато влітку.Маю ще звичку саме після 18:00 випиваю понад 1 л....Як я так умудряюсь...
Ае вродіби мішків отьоків і т.д. немаю.Та й цукор в нормі-це радує

Online gruzinochku

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #94 : 25 Лютий 2016, 12:45:48 »
Добрий вечір. Вітаю з різдвом і новим  роком, бажаю здоровя, успіхів і натхнення в роботі. Признаюсь чесно за шкірою майжене доглядаю,( бо маюдурний характер поки грім не вдарить не прерхрещуся), на проблеми не скаржусь але дитина вже більша і зявились сили і бажання зайнятись собою.Останнім часом шкіра суха навіть після вмивання водою але я помітила що мало пю(2-3 горнятка в день) чи уцьому причина? і ще прошу написати в приват відгук про косметику дівчат-форумчанок аромашечки і галюськи, бо по ціні підходять а які саме засоби брати для щоденного догляду не розбираюсь( тупа я в цьому) d103 чомусь більше довіряю саморобній косметиці ніж купованій за аналогічну ціну. веселих свят.

Подумала і додала ще: [time]07 Січень 2016, 21:32:41[/time]
А ви теж робите косметику?  бо не зразу побачила посилання

Подумала і додала ще: [time]07 Січень 2016, 21:34:55[/time]
О вже найшла ваше СП
як 3 горнятка??????????
Чого саме?
я стабільно починаю ранок з 1 горнятка-води або чаю-завжди без цукру
потім-кава-1 чашка
до обіду ще 1 чашка кави та чаю (у менев она ще й досить вел.) ну а після обіду ще +1 чашка кави та чаю і вечір-чаюю без цукоу 2-3 чашечками (меншими) чаю....
Може ви тоді частіше їсте ніж пєте-бо я пю навпаки більше і менше-їм
тобто любительниці перекусів-це  япрос ебе-це дуже дієве.
Заміна їди-питтям-рідиною.

Online ...Я...Автор темы

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #95 : 25 Лютий 2016, 14:02:47 »
Іра, на рахунок міцелярки, то її треба змивати, якщо ви нею проводите демакіж, щоб змит залишки косметики.
 На рахунок пілінгу, то можу рекомендувати  тільки професійну продукцію.  З кислотами краще не жартувати. В деяких Ізраїльськи серіях є пілінги, які я даю в домашнє користування, вони дуже слабкої концентрації, тому  за клієнта можу не хвилюватись d53.
На рахунок мигдалевого, чи якогось іншого пілінгу зможу вам сказати, тільки після того, коли побачу шкіру. Бо велике значення має не тільки різновид кислоти чи кількох кислот, ай їх концентрація та рівень Ph. Якщо косметолог уже підібрав для вас програму,  то дома краще не експериментуйте.  Перед процедурою хімічного  пілінгу не скрабуйте обличчя, та не використовуйте буль-яких інших пілінгів.

Яка саме ваша шкіра, що чутлива я зрозуміла. Але жирна? Комбінована чи суха? Всі типи шкіри можуть проявляти чутливість.

Подумала і додала ще: 25 Лютий 2016, 14:06:08
Люда, а твій крем зволожуючий для проблемної, від нього не може сипати, він навпаки містить активи проти висипань. Якщо календула на спирту, ти сушиш собі шкіру. Цього не можна робити. В крайньому випадку локально.  Яким засобом вмиваєшся?

Сказали спасибо: liberdih

Online gruzinochku

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #96 : 25 Лютий 2016, 14:23:46 »
поки що водою так як чекаю на змивку від ЯКА

Подумала і додала ще: [time]25 Лютий 2016, 14:24:12[/time]
НУ ЧОЛО ЖАХЛИВЕ ЧЕСНО
АЛЕ САМЕ ВРАНЦІ ПІСЛ ЯСНУ ШКІРА І В Т.Ч. НА ЧОЛІ ДУЖЕ ГАРНА
ЯКось дивно-чому потім ні.Я не любитель солодкого-жирного-за каву-чай писала ск. і незнаю чому так.На повітрі достатньо-ходжу взад-вперед частоі ще й часто пішки на вокзал-тобто не  суто весь день в приміщенні
може таки прийти ще разі  якусь процедуру дієву зробити.Ну і заново після зміни догляду та з використанням-буде можливість глянтуи яка та моя шкіра.Бо тов же 2 тижні минуло відтоді.По-любому-інша

Offline liberdih

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
« Reply #97 : 25 Лютий 2016, 14:31:43 »
я й не знаю яка шкіра: коли тепло, то заливаюсь блиском, коли холод, то пересихаю
пасибі за відповідь
і ще питання. чи ви робите уколи "красоти" (для мами). ботокс цікавить

Online ...Я...Автор темы

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #98 : 25 Лютий 2016, 19:27:47 »
Працюю тільки з мезопрепаратами. Ботокс не колю.)

Подумала і додала ще: 25 Лютий 2016, 19:29:00
Люда, можеш приходити, подивимось, що там у тебе.

Сказали спасибо: gruzinochku

Online gruzinochku

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #99 : 27 Лютий 2016, 11:46:45 »
Працюю тільки з мезопрепаратами. Ботокс не колю.)

Подумала і додала ще: [time]25 Лютий 2016, 19:29:00[/time]
Люда, можеш приходити, подивимось, що там у тебе.
ну тоді після 2 березня на коли краще?
Я можу з 9:00-10:00 або з 18:20 -будь-який будній день чи сб-нд -будь-коли та клініка так розумію зачинена у вихідні

Offline julietti

• Активна Мамка
  • Репутація: +38/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: юлія
« Reply #100 : 16 Березень 2016, 17:34:03 »
привіт. порадьте будь ласка як зменшити чи позбутись чорних цяток на обличчі. в домашніх умовах це можливо чи тільки в салоні? і що робити щоб зменшити кількість прищиків(перед місячними висипає).

Online ...Я...Автор темы

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #101 : 16 Березень 2016, 18:18:14 »
Привіт. Чорні цятки на обличчі треба почистити, а потім уже можна підтримувати цей  стан в домашніх умовах. :flv