Автор Тема: Хто ваш дитячий лікар (педіатр)?  (Прочитано 125532 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ірена

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +15/-0
    • Награды
Re: Хто ваш дитячий лікар (педіатр)?
« Reply #51 : 17 Червень 2010, 12:29:59 »
А я для себе давно зробила висновок. Головним педіатром для дитини повинна бути мама. Лікарям абсолютно байдуже. І відповідальності ніякої вони не бояться. Хіба хоч один лікар відповів за свою халатність та безграмотність?

Offline nikitka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +20/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настьонка 2,10 міс 18.09.2008р
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #52 : 17 Червень 2010, 12:37:55 »
точно z4
У нас є сім"я і ми живем - це основне , а все решту наживне.......

Offline Лягушонок

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вовуся - 8років і 10 місяців, Мунічка - 1рік і 10 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: надя
« Reply #53 : 29 Червень 2010, 10:50:20 »
наш педіатр-Приходько Ірина Павлівна. нормальна жінка, дуже приємна навіть на спілкування "не по темі". в мене синуля тільки раз був в лікарні, це коли І.П. була у відпустку і до нас по виклику прийшла якась ішна лікарь, яка зразу відправила в лікарню. І.П. завжди лікує вдома, нормально все. я довольна, теперь переїхали, але далі в неї. не хочемо йти.  :)

Offline polya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Поліна.17.05.2009
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #54 : 29 Червень 2010, 22:08:06 »
Дівчата!Найшла класну лікарку,фтизіопедіатр.В мене знайома працює в тубдиспансері і порадила її.Я задоволена!Вже 2 рази в неї лікувались.На відміну від дільничної не назначає антибіотик просто,без потреби.Дитина в мене кашляла,тепер захрипла.Слухає суперово!Сказала зразу,що це реакція на зубки,призначила 2 сиропи і все!Перший раз як донеї попала,то по суті йшла робити рентген дитині,бо дільнична сказала,що бронхіт є 100%,а пневмонія 99%.Я як скажена за 5 хв була вже в тубдиспансері з дитиною,мене завели до цієї лікарки,послухала,ні бронхіту,ні запалення,соплі по задній стінці стікають,дитина не вміє відкашляти і все це на зуби.І справді через тиждень у нас вилізли 2 зуби,зараз ще один на підході.Прізвище лікарки Локатир Марта Миронівна!
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
  • Репутація: +274/-3
    • Награды
« Reply #55 : 30 Червень 2010, 00:26:17 »
Цитувати
Локатир Марта Миронівна!

Знаю таку, ми до неї їздили як малій БЦЖ наривало, вона нам пропучувала, так сусюкалась з малою, ніби нічо лікарка, мені тоді теж сподобалась

Offline bvlgari

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +147/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр-7 років.Анастасії-5років
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #56 : 20 Липень 2010, 23:56:21 »
Цитувати
лікарки Локатир Марта Миронівна!
А ми напевно цій лікарці пам"ятник маємо поставити.Можна сказати,що вона наш сімейний лікар,витягнула малу з важкого двостороннього запалення практично без антибіотиків, мені ще неслухаючи сказала,що запалення, я правда неповірила бо жодних симптомів небуло, але на ренген пішла- діагноз підтвердився. В мене дуже хворобливі дітки, але замітила що після її рекомендацій дітко значно менше хворіють.А мамі для повного щастя більше нічого і нетреба... :)

Offline _ХРУСЬКА_

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юстина
  • Ваше справжнє ім’я: христина
« Reply #57 : 05 Серпень 2010, 22:50:48 »
а у еас класнюча педіатриса, ми на Стуса в дільничній поліклініці, у нас Гасюк Лілія Іванівна, суперська, вона молоденька, але шаряща, ліки в самий останній момент виписує, телефон моб. ще при першому візиті дала, сказала дзвонити в будь=який момент))))
ми нею задоволені
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Метелик

• Щаслива, тому що двічі мама !
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +727/-0
  • До мене тільки на ти!
    • Місце, де я творю!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #58 : 05 Серпень 2010, 22:56:11 »
Так тішить що деякі люди не мають стереотипу " молоденька значить- дурна"  d41 .Я коли на прийомі в поліклініці сиджу а поряд лікарка пенсійного віку, то так приємно коли людина заходить в кабінет і зразу до мене і починає розказувати що в неї сталось (бо лікаря що поряд сприймає як медсестру)
Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline polya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Поліна.17.05.2009
« Reply #59 : 06 Вересень 2010, 13:13:38 »
Цитувати
Гасюк Лілія Іванівна, суперська,
В мене теж вона дільнична,але я абсолютно протилежної думки про неї і в неї не лікуюсь,а лікуюсь у Банасевич.Маю досвід лікування у Гасюк і в ній повністю розчарована.мені навпаки зразу якщо що зразу антибіотики,купа непотрібних і дорогих ліків.Вона моїй дитині за рік ставила 3 рази діагноз Пневмонія і 3 рази цей діагноз був хибним,Слава Богу.Вже писала в якійсь з тем чи тут,що бігла один раз в тубдиспансер на рентген.бо ця вже в лікарню хотіла ложити і там фтизіатр-педіатр послухала,оглянула і сказала зуби,ні запалення,ні бронхіту.А як пітницю лікувала,як алергію,я її не послухала і просто намастила присипкою дитину,покупала в ромашці і на наступний день висипки не було.Ще можу говорити багато,але факт залишається фактом,3 рази пневмонія,з цих 3 раз срочно направляла в лікарню.Тільки важко уявити,щоби було якби я поїхала в лікарню,послухавши її і там мені би закапали дитину(бо в неї зуби лізуть і дитина просто не вміє відкашляти слиз,який стікає по глотці).при таких діагнозах я зразу кличу ще одного лікаря,як мінімум.Та що говорити,як  малій було 2 місяці і в неї був ларингіт,то казала запалення(в лікарню направляла),лікувала антибіотиками,брала з мене підписку,що я несу відповідальність за дитину,я покликала Банасевич і ще одну толкову лікарку Чигур Н.В.,то вони мене насварили,що я  почала лікувати дитину в 2 міс. антибіотиками,дитина не кашляла,то Гасюк приписала 3 види сиропів від кашлю,то Чигур їх відміняла.як в 2 міс. давати дитині відхаркуючий препарат,при тому,що дитина не кашляє і маленьким діткам взагалі не рекомендовано виписувати відхаркуючі до року.
Хочу сказати одне,що я би хотіла бачити як вона буде мати власну дитину і буде їй ставити хибні діагнози і постійно лікувати антибіотиками.
А ще випадок,як сусідці сказала,що в дитини гнійна ангіна,бо в тої була температура 38,5,а як покликали Чигур.то та сказала,що горло чисте,а температуру дали нирки. d110А так би лікували гнійну ангіну. d111
А моїй племінниці сказала d105(буквально недавно),що в неї алергічний кашель,а пішли в тубдиспансер,то там виявили катаральний отит,при чому задавнений.
Так що до хороших лікарів відношу з тубдиспансеру Локатир,Чигур Н.В. і Банасевич.
Звичайно лікарі -люди і теж можуть помилятись,але коли це постійно,то вибачте,я не хочу,щоб моя дитина була піддослідним кроликом для молодих лікарів.!

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
  • Репутація: +274/-3
    • Награды
« Reply #60 : 07 Вересень 2010, 14:10:56 »
От ми зараз і в Локатир лічимся,подивимся на результат,бо ліків пєм цілий листок

Offline Lastochka

• Своя Мамка
  • Репутація: +32/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анютка 10 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Люся
« Reply #61 : 17 Жовтень 2010, 16:19:09 »
наш лікар МАРУСИК БОГДАН ДМИТРОВИЧ він просто чудо.нагадує мені др.Комаровського по манері роботи.працює на Коновальця в дит.лікарні

Offline Віра

• Своя Мамка
  • Репутація: +31/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софія - 07.08.07, Назар - 20.11.09.
« Reply #62 : 17 Жовтень 2010, 16:24:13 »
а ми в п"ятницю з діагнозом правобічна пневмонія попали на чорновола, але по рекомендаціях я одразу пішла до Фофанової О.В., лікарка просто супер, дуже розумна, маю надію що вона нам допоможе, бо не дуже хотілося лягати в лікарню...але рекомендували нам її декілька знайомих, так що репутація в неї ого-го!! серйозна!

Offline pcholka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +331/-0
    • Мобільний шиномонтаж
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марко,Матей
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #63 : 26 Жовтень 2010, 12:42:39 »
І в нас теж був печальний досвід з дільничним педіатром, тому ходимо приватно до Книгиницької Валентини Василівни на Тичини, покишо вона нам подобається. Хоча я теж думаю, що перший лікар для малюка це мама.
Ласкаво запрошую на мої посиденьки Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Я смотрю на мир голубыми глазами сквозь розовые очки и мне фиолетово!

Offline Лесюнчик

• Активна Мамка
  • Репутація: +44/-0
  • Живи так, ніби цей день останній!!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юлічка, Вікторчик і Сашенька
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
« Reply #64 : 20 Листопад 2010, 18:39:24 »
Ми теж не ходимо до дільничої лікарки, лікувались і Фофанової О.В і я не взахваті від неї. Вона має думку на рахунок лікарств, "що дороге, те ефективне", а це не вкожному випадку так. Тим більше вона мого друга сестричці чуть не зробила бронхініальну асму! Хороша лікарка в інфекційному відділі на Чороновола - Людмила Стнпанівна, а так лікуємось в Кравчук Марії Миколаївни на Тичини вона теж хороша лікарка.

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +347/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #65 : 27 Листопад 2010, 14:35:33 »
Моя дільнична - Стефурак Тетяна Романівна, я нею задоволена. Молода, відповідальна, дуже гарно прослуховує. Призначення в неї нормальні. Знає добре діток, пам"ятає багато про них і в кого які "слабкі" місця. Ще дуже хороша в нас медсестра - Ірина Юріївна. Я вважаю, що нам сильно пощастило. Єдине, наша лікарка любить на курси їздити, це похвально, підвищує кваліфікацію, але тоді немає до кого йти. Раз попала до Гасюк з малою, їй тоді й 6 місяців не було, вона покашлювала. Одразу виписала антибіотик, але я ж Комаровського знаю, питаю, а може не треба, при вірусному??? вона так - як не треба - ТРЕБА!!! Я чемно подякувала і пішла собі... ніякий антибіотик не приймала, порилась в записах і чайками  - грудний збір - з сиропчиком подорожника малу вилікувала  :)

Offline мама Лерочки

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лерочка ,Дашулька
  • Ваше справжнє ім’я: наташа
« Reply #66 : 27 Листопад 2010, 18:25:14 »
Дiвчата скажiть,може хтось знаэ,чи можна перевестись з одноi полiклiнiки в iншу за власним бажанням.Я хотiла б малу в залiзничну перевести,але не знаю чи так можна.

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #67 : 27 Листопад 2010, 18:59:00 »
snakewife у нас теж Стефурак, вічно виписує список з 8-10 ліків, часто по кілька однакових. Йду в аптеку і вже там фільтрую. Антибіотик теж любить втулити, ну, це певно, в них професійне. А ще мене бісить як вона завалює в хату вічно взута. Чи надворі сухо чи болото та льопавка - навіть кульки на ноги не попросить чи роззується, ну не важко ж! От медсестра дійсно суперова.