Автор Тема: Ваше ставлення до порад лікаря Комаровського  (Прочитано 30601 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Denmax

• Активна Мамка
  • Репутація: +5/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максиму 14р., Денису 5рочків
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
Танюх, ти колись писала, що в тебе пліснява була по стінах (чи на матрасі d143), то як ти добилася вологості 55 (трохи засухо), чи то в тебе така вологість тільки в опалювальний сезон?
Родзиночці Денисці 5 рочків.
Старшому синулі Максу 14 років

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
  • Репутація: +274/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Цитувати
jet коли вже йдемо знайомитись з тобою???  
І я хочу з вами d102

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
    • Награды
В мене в спальні вологість (це там де колись плісніли стіни),доростає до 70град., а в всіх інших кімнатах 55-60,це в опалювальний сезон, літом незнаю, бо вологомір купила лиш осінню,а спальню,щоб ставала нижча ологість постійно провітрюю.
А чому засухо 55,нормально, сухо 40

Offline galyusja

• Віддана Мамка
  • Репутація: +582/-0
  • Просто треба залишатись Людиною, завжди і всюди
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
Мені симпатизує Комаровський найбільше за його ставлення до ліків і кількості їх вживання. І звичайно багато корисних порад. Раніше постійно дивилась, а зараз просто просипаю. Треба найти, може в неті є програми, які я пропустила :)

Offline Denmax

• Активна Мамка
    • Награды
Комарвський каже60-80 норма, чи я щось плутаю?

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
    • Награды
Цитувати
Воно за Комаровським має бути 60-80
Мені здається,що вологість має бути 50-70,що так каже Комаровський

Offline Denmax

• Активна Мамка
    • Награды
Та це питання він, напевне,
Цитувати
погоджує із своїми спонсорами
, що вони скажуть - то радить d27

Offline Ромашка10

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +155/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка 6 рочків.
  • Ваше справжнє ім’я: Марійка
Цитувати
Треба найти, може в неті є програми, які я пропустила
galyusja на ссилочку  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] на відео передач Комаровського,
щось ви довго спите,він іде в 9:30 d107 d107

Offline Zhychok

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +237/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша
  • Ваше справжнє ім’я: Женя
А я так і не знаю яка в нас вологість, механічний гігрометр на зволожувачі показує 60% вологості, це коли зволожувач виключений, а ми ще додатково купили електронний, то електронний показує 40%. Думаю, що сліпо вірити не можна жодному, тому дивлюсь по своїх відчуттях.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Crimea

• Своя Мамка
  • Репутація: +11/-0
  • Всё будет хорошо, я узнавала!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
Цитувати
Комаровський каже 60-80 норма, чи я щось плутаю?
Все правильно  :)

Offline galyusja

• Віддана Мамка
  • Репутація: +582/-0
  • Просто треба залишатись Людиною, завжди і всюди
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
Марійка, просто він так спить, що я стараюсь максимум полежати, не можу злізти з ліжка і дуже часто забуваю про передачу d100 d100 d100
ДЯкую за ссилочку :*

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
К - це, насамперед, людина, яка заробляє таким чином гроші, тому всі свої висловлювання він погоджує із своїми спонсорами (а як же інакше існує ця програма), тому не завжди прислуховуюсь до його порад.
я його книжки роздрукувала з нету, ще коли Андрійком вагітна ходила. І вже тоді в нього біла маса прихильниць і списаний темами і мільйоном питань сайт. А це більше як 2 роки до нашого славнозвісного грипу, коли Комаровського, нарешті, пустили на ТВ. Та й зараз він, коли каже про ліки, то називає не комерційну назву, а наголошує саме на діючу речовину, я таке багато разів у нього зустрічала. Ну і непестає проповідувати своє улюблене провітрювання/зволоження слизової/помірне і тепле пиття/ свіже повітря та рух. А реклама в передачах завжди мусить бути... Бвовіталь і Барні - це, принаймні, не Ворміл.

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
    • Награды
коли вже йдемо знайомитись з тобою???  z3
а коли ти, до речі гуляєш? я тебе бачила кілька разів з вікна, всі твої опознаватєльні знаки на місці ))) Я б подивилась, у що твоя малеча вдіта ;) До речі, мамашки зараз їздять з чохлами, а мій приказав довго жити, тому в нас лише комбез і більше ніякого рятунку від холоду. Гуляєм зараз в овчині, під низ легко, але я б не сказала, що зараз осіння погода.

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
    • Награды
Сам Комаровський каже, що саме головне здоровий розум і логіка в догляді за дитиною, тому слухаю його поради, зачасту вони нам підходять, але з деякими корективами. Ну не можу я так роздягати дитину як каже Комаровський  d112 Ми довго були в роддомі, а там в палаті була жара 28 градусів, то коли ми приїхали додому, намагаючись робити по Комаровському, малий починав ікати від холоду, не думаю, що це краще ніж одіти тепліше, тому одягаю, так, щоб не запрівав і не мерз. Купаю в воді комфортної температури 37-36, ванну закриваю, бо в нас витяжка тягне на повну, сама домерзаю, якщо мокра і ванна привідкрита. На балконі цілими днями не гуляєм, я сама не можу зимою сидіти на тому балконі цілий день, з часом мені холодно стає якщо не рухатись, а маленький не рухається, тому гуляєм в залежності від погоди. І ще лишати малечу саму на балконі, ну ніяк, не знаю як в інших, але в нас сусіди і ходять покурити на балкон і коврики бруднезні трясуть. А уточнюю, балкон в мене не засклений. А ще не розумію, як взимку можна дитину саму на балконі лишити, може в інших таких проблем нема, але наш зригує, час від часу.
от у мене все точно так само, один в один, лише балкон засклений, тому ми там більше гуляли. Сусіди курять, але то тимчасово... ну та й куди від них сховаєшся?  d104 А на балконі я малого лишала без проблем, просто бігала дивитись. Назар сильно зригував, але я тоді його клала в шезлонгу в кімнаті біля балкону, трохи спинку припіднімала, на бочок і двері з вікнами навстіж. А десь після 2 місяців перестав і я вже клала на балкон.
Назар в мене така сама мерзлюха, привчала б його до середніх температур, ну атк дитина натурально мерзла! І поки терморегуляція не налаштована, мусіла кутати. Зараз вже інша справа, ясне діло, але ве рівно я прямо його так не роздягаю.

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Я книжок його немаю, хоч дуже люблю читати, а читала все на його форумі. Раніше якось інтуітивно виходило, що так і робила за порадами педіатра. Гуляли ми і спали потійно на подвір"ї, а вже цього року літом, то доця не хотіла, а тягнула мене в ліжечко d27 Малу не одягала і не одягаю сильно, бо вона тоді потіє і стає гірше, то мені постійно всі довкола кажуть, що я її простужу, залегко одіта, особливо в селі. Вона з голими ногами може бігати по холоднезній підлозі (у нас 1 поверх приват.буд. і 18 градусів постійно, деколи зранку і менше, а як є 20 - то вже жара d30) і ттт захворіли перший раз в 1,5 і то після 2 прививок щось незрозуміле було вірусне d104 А от скоро в садочок, то  d143
А взагалі прикольний дядько, мені подобається z4 Я навіть думала, коли була в Харкові, що може десь його побачу d27

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Маю рекламку Метро, то там почалася акція - зволожувач повітря з механічним гігрометром і т.д. за 359 грн. Polaris PUH 1104

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
    • Награды
Дівчата мені треба срочно тел.Русі, хто має.
Вибачайте,що не по темці ,неможу знайти