Голосування

У скільки років варто дитині йти в 1 клас?

У 6 років.
У 7 років.
Дам у 5,...років.

Автор Тема: У якому віці йти до школи?  (Прочитано 30075 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +347/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Re: У якому віці йти до школи?
« Reply #34 : 02 Лютий 2012, 21:51:08 »
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
я шось пропустила, як відмінили 12 ти річну систему d107? якшо так то я перестаю паритися
Хруська, ти з якого місяця впала???  z5 12-річку давно відмінили, як тільки бабло відмили по переоформленню тих програм, по тендерах на підручники і т.д.  d110
дитина до школи має пройти підготовку, якщо ходить в сад, то останній рік садка і є підготовка до школи, ще є при школах ті підготовчі "курси", чи як це правильно назвати. По ідеї, дітей би не мали без цього приймати, але як це працює, ще не знаю.
Сама пішла в школу не маючи 6 років, через місяць мені виповнилось, в мене такий самий кінця вересня Дєнька, цього року буде йти в школу, йому також не буде вистачати 27 днів до 6, тут, як то кажуть "раніше сядеш, раніше вийдеш"  d30

Offline ira 11.06

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +265/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #35 : 02 Лютий 2012, 22:08:30 »
Я вважаю що краще у віці 6 років і 8 місяців. Мені здається що у цьму віці дитина більш підготовленна психічно, морально до школи ну і розумово.
Я от навпаки думаю коли мені давати у віці 6,9 чи 7,9.?

Offline GGevko

• Організатор СП!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +243/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Сашуня , Женічка
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
« Reply #36 : 02 Лютий 2012, 22:10:27 »
Цитувати
Сама пішла в школу не маючи 6 років, через місяць мені виповнилось, в мене такий самий кінця вересня Дєнька, цього року буде йти в школу, йому також не буде вистачати 27 днів до 6, тут, як то кажуть "раніше сядеш, раніше вийдеш"
Нам теж не вистачає 27 днів, але до школи йдемо. Вчора у нас була зустріч з вчителями і дирекцією школи.
096-824-11-08

Offline juliaroberts

• Новенька
  • *
  • Репутація: +3/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #37 : 02 Лютий 2012, 22:18:13 »
але я подумала - програму ж теж змінили, не залишили ж ту нашу, що була на семилітніх розрахована. то може дійсно варто раніше. хотілось би почуту думку мам першокласників - їм краще знати.

ну і ще один аспект - зараз нові діти, це покоління - вони ж зовсім інші, набагато...продвинутіші за нас. знають букви, цифори і компютерну грамоту ще до школи і потім їм там нецікаво.  d143
Я девочка. Я не хочу ничего решать. Я хочу платьишко!

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #38 : 02 Лютий 2012, 22:53:35 »
Мені здається, що то треба по дитині дивитися, в якому віці вона готова до школи. Я йшла в 6,5, хоч в класі більшість була старші від мене, я не вміла ні читати, ні писати, зовсім нічого, але вчилася завжди найкраще в класі d112 З Настьою мені якраз нормально получається, у вересні їй буде 6,3, якщо все буде добре, то чекати довше не бачу сенсу.

Offline _Татьянка_

• Я сама ЩАСЛИВА МАМА
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +329/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 7 років
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #39 : 02 Лютий 2012, 22:56:12 »
Моя буде йти в 6,4 але буду по ній дивитися. Якщо побпчу що вона не готова то дам в 7,4. Це дійсно треба на дитину звернути увагу а ні тому що батькам так хочеться. Каже знайома вчителька початкових класів привели хлопчика не були 6 вчитесмя він не може каже відстає від усіх, то посеред року забрали назад і дали знов через рік. . І питається невже батьки не бачили що дитина взагалі не готова до школи.

Offline kaktus

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +66/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: дівчатка
  • Ваше справжнє ім’я: Лєна
« Reply #40 : 02 Лютий 2012, 22:57:16 »
Зараз повинні без проблем брати дітей, яким у вересні виповниться 6 років, лиш точно не скажу чи жовтневих беруть. Я так само гризу себе питанням у скільки років давати.  d112

Offline juliaroberts

• Новенька
  • *
    • Награды
« Reply #41 : 02 Лютий 2012, 22:58:14 »
ну у вас ситуація класна що 6 і 3, повезло

а для мене це питання неможе вирішитись методом "дивитись потім по дитині", для мене треба швидше вирішити, бо багато різних нюансів  d112

Offline Інночка

• Своя Мамка
  • Репутація: +37/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександра і Кароліна
  • Ваше справжнє ім’я: Інна
« Reply #42 : 02 Лютий 2012, 23:07:48 »
в мене була підготовка рік в садіку коли ми пішли в перший клас то наново то всьо вчили і з паралельних класів ми були найстарші,,,мені було не цікаво я вміла читати гарно,,,,,,нам всеодно прийдеться пізніше іти ми січневі

Offline Людмілка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +120/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макс 12,09,2008 і Алісочка 27,05,2014
« Reply #43 : 02 Лютий 2012, 23:09:24 »
Я теж замислювалась над цим питанням, бо  малий з вересня.  Планую віддавати в 6 років без 12 днів d27  Але звичайно ще буду приглядатися до нього,  проблема може виникнути через його непосидючість і амбіційність d130

Offline GGevko

• Організатор СП!
  • Своя Мамка
    • Награды
« Reply #44 : 02 Лютий 2012, 23:09:58 »
Цитувати
Зараз повинні без проблем брати дітей, яким у вересні виповниться 6 років, лиш точно не скажу чи жовтневих беруть. Я так само гризу себе питанням у скільки років давати.
Жовтневих діток також беруть, принаймі у нашій школі.
096-824-11-08

Offline juliaroberts

• Новенька
  • *
    • Награды
« Reply #45 : 02 Лютий 2012, 23:11:37 »
ну от і ми січневі...

у мене теж був сильний садочок, з англ.мовою на той час - то мене просто в сильний спец клас вибрали. але тепер діти зовсім інакші і на наш досвід опиратись неварто.

Цитувати
І питається невже батьки не бачили що дитина взагалі не готова до школи.

а що батьки мають бачити? поясніть куди я маю дивитись? ясно що для мене моя дитина найрозумніша і вже сьогодні готова до школи  d27  то хто мені може встановити діагноз - готова-неготова?

Offline Nelly

• Своя Мамка
  • Репутація: +132/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Неллі
« Reply #46 : 02 Лютий 2012, 23:14:49 »
а я власне дивилась по дитині - росла, рівень розвитку фізичного і психологічного.
тому ми проходили співбесіду в 5 школу коли дитині було 5 років і 6 місяців. успішно пройшли і тоді повстало питанна чи давати її до школи, бо на 1 вересня їй мало бути 5,9. та на це питання мені відповіла старша дочка, котра на той час закінчила школу і вже була студенткою - краше доганяти всіх і тягнутись до ліпшого, ніж спочивати на "лаврах" і байдикувати початкову школу, а в старших класах схаменутись, та виявиться що вже пізно.
сьогодні моя молодша доня учениця 2 класу 5 школи, вона не відмінниця звичайно маємо 3 предмети на 9 балів, але вчиться з охотою, їй цікаво і головне - не б"є байдики на уроках, і вона не вважається "переростком" котрий по віку мусить все встигати.
діти як губки, головне мамі зрозуміти чи вона готова допомагати своїй ще маленькій дитині вчитись в школі, без нашої допомоги і в 8 років дітям буде дуже складно!

Offline GGevko

• Організатор СП!
  • Своя Мамка
    • Награды
« Reply #47 : 02 Лютий 2012, 23:16:19 »
Цитувати
Я теж замислювалась над цим питанням, бо  малий з вересня.  Планую віддавати в 6 років без 12 днів   Але звичайно ще буду приглядатися до нього,  проблема може виникнути через його непосидючість і амбіційність
у більшості діток які йдуть до школи, є така проблема як непосидючість та не вміння зосереджуватися. Такий вік d112  в якому рух має важливу роль z4.Тому не треба перейматися.
096-824-11-08

Offline natik_

• Своя Мамка
  • Репутація: +42/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дмитрик - 7 років
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #48 : 02 Лютий 2012, 23:16:51 »
Цього року, точніше уже того))) пішов до школи мій синочок. До 6 йому не вистачало 1,5 місяця, він жовтневий у мене. Нічого страшного в цьому не бачу. Я, як і Оля Снейквайф, вважаю, що "раніше сяде, раніше вийде" d112
url=http://www.malecha.org.ua][/url]

Online tana255

• Любіть у коханні, в труді, у бою, як пісню, що лине зорею... Всім серцем любіть Україну свою,- і вічні ми будемо з нею!
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +111/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #49 : 02 Лютий 2012, 23:18:05 »
Цитувати
а я власне дивилась по дитині - росла, рівень розвитку фізичного і психологічного.
Погоджуюся з Вашою думкою, що треба дивитися по дитині
Бо інколи є діти зовсім не готові до школи ні фізично, ні психологічно, а їх батьки все одно віддають  d104

Offline Nelly

• Своя Мамка
  • Репутація: +132/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Неллі
« Reply #50 : 02 Лютий 2012, 23:19:40 »
моя дитина також ДУУУУУУУЖЕ активна, перші тижні в школі були важкі, ця непосидючість і 1000питань до вчительки і флегматиків доводила, але з часом все стало на свої місця, дитина зрозуміла що таке урок і школа, тому на перерві дуріє а про те що творить вдома після школи взагалі мовчу :)