Голосування

У скільки років варто дитині йти в 1 клас?

У 6 років.
У 7 років.
Дам у 5,...років.

Автор Тема: У якому віці йти до школи?  (Прочитано 43624 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Yulchyk

• Свідома Мамка
  • Репутація: +29/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Re: У якому віці йти до школи?
« Reply #578 : 24 Лютий 2018, 14:59:06 »
 І я дала малу у неповних шість, то ще не пожаліла жодного разу, в неї все відмінно, грамоти, серед найкращих учнів, хоча найменша у класі. Так що не завжди вік відіграє роль.

Сказали спасибо: Мамуся Натуся

Offline Ольга780

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юля
  • Ваше справжнє ім’я: ольга
« Reply #579 : 11 Квітень 2018, 19:24:19 »
я відправляла доньку в школу у 5 років, а за тиждень їй виповнилось 6 років. Деяким дітям в класі було вже майже по 8 років. Зараз вона у 5-му класі у різниця між дітьми немає. вони різняться лише ростом. деякі хлопці майже на дві голови вище моєї. але вчиться вона краще багатьох дітей, при цьому не докладаючи особливих зусиль. ми не жалкуємо що віддали її так рано в школу.

Offline Олькашполька

• Новенька
  • *
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 7 і 4 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #580 : 17 Квітень 2018, 11:31:57 »
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
слухайте дівчата, я до вас з таким питанням, ви тут всі мудрі, поясніть плс, якшо я малу народила 2009 року 30 грудня, то вона має іти 2016 року в школу, то скільки їй тоді буде років? бо я тупа як дошка в математиці, і до мене не доходить, чи вона буде старша чи нє? от таке в мене питання
дитина має йти до школи шоб станом на 15 жовтня їй було повних 6 років це по закону!!!

Offline Nevgamovna

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анна 6 років, Вероніка 6 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Марта
« Reply #581 : 19 Квітень 2018, 10:26:32 »
Моя дитина пішла до школи в неповних 6 років, так як вона з вересня. Я дуже довго думала, чи не зарано, але вона дуже хотіла до школи, вже вміла читати, рахувати, ще й досить росла. В школі їй дуже подобається. Я вважаю, що потрібно дивитися по дитині, це все індивідуально

Offline Аромашечка

• Краса має значення...
  • Організатор СП!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +29/-0
  • ///
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Павлик(9р) ,Аделіна(3р)
  • Ваше справжнє ім’я: Лілія
« Reply #582 : 07 Червень 2018, 10:00:09 »
 :hi Моїй 6 буде в листопаді.Тобто, або в неповних 6, або в неповних 7. Багато думок переслухала і вихователів, і вчителів, і лікарів...більша половина за другий варіант.
Не було б проблеми, але в садку вона ходила з дітками які всі йдуть до школи, бо з тими дітьми їй цікавіше було. І в школу хоче, але бачу, що більше бавитись, бо 1 дня малючка в тиждень їй якраз вистачало: тиждень то домашнє писала, а тут кожного дня - може надоїсти, і що тоді?

Offline Устина

• Своя Мамка
  • Репутація: +126/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 7р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #583 : 07 Червень 2018, 13:20:14 »
А ви документи подали? Ми підходили до вчительки і радилися з нею. Я собі не уявляю, як дитина три роки букви буде вчити?! Моя не вміла нічого, зараз трошки читає, пише, рахує краще. А домашнього впринципі, не мають задавати, у нас то тільки те, що в школі не дописали. Важливо те, чи дитина готова висидіти і сприймати уроки. Мою, найменшу, часто хвалять за поведінку, а навчання, може й 3 класі догнати.

Offline Melis_sa

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
« Reply #584 : 24 Серпень 2018, 20:28:54 »
Ми йдем цього року в перший клас , то якраз дитині було 6 років в липні. Вважаю , що не варто ще рік чекати , тим більше що писати , читати і рахувати вона вміє, а головне хоче іти до школи .