Голосування

У скільки років варто дитині йти в 1 клас?

У 6 років.
У 7 років.
Дам у 5,...років.

Автор Тема: У якому віці йти до школи?  (Прочитано 36110 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Валентина

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +589/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
Re: У якому віці йти до школи?
« Reply #85 : 03 Лютий 2012, 16:43:44 »
О, нагадала Світлана про цей кошмар - розмальовування зошитів з друкованою основою. А їх немало -мова, математика, етика, читання, основи здоров"я, англійська. Малий обожнював розмальовки, але після такої кількості розмальованих зошитів вже нудило. А ще є малювання! Як він не зненавидів кольорові олівці!?
Ще один момент - у садочку діти більшість часу вільно ходять-граються групою -  заняття, якщо й є, то короткотривалі . А в школі треба справді пів дня сидіти за партою, така в нас немудра система початкової освіти. В перші місяці діти просто вставали з-за парти і йшли в коридор погуляти.
Цікаво, а є мами школярів, що дали дітей швидше і не шкодують про це?

До речі, моя свекруха вчителька початкових класів, то вона завжди проти того, щоб дітей 5 - 5.5 років давали в перший клас. Каже - йде урок, діти читають, а одна маленька дівчинка під партою ляльку одягає  d27, а інший хлопчик тихенько щось їсть.  Та  навантаження  і для старших дітей велике - часто діти на першому уроці ще досипають, поклавши голову на парту.

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #86 : 03 Лютий 2012, 23:25:12 »
Цитувати
Цікаво, а є мами школярів, що дали дітей швидше і не шкодують про це?

У моєї сусідки 3 дівчинки. То 2 старших народились в березні з різницею в рік. Коли старшій виповнилось 6 р. її дали в школу, і разом з нею пішла середуща дочка (але з умовою, що як не буде встигати, то її заберуть зі школи). Так, та, дівчинка, що пішла в 5, 5 р. і спала на уроках і вчилась не дуже, але з часом догнала 6-тиліток і "ввійшла в колію навчання". Тепер їхня мама довольна, що дала їх разом до школи.

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +483/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #87 : 03 Лютий 2012, 23:28:00 »
Цитувати
що ви перед дитиною не будете ставити ніяких вимог (так як я ставила перед своєю дитиною - ідеально писати, ідеально читати, вчитись на відмінно), а дозволите дитині самій тягнути навчання так, як у неї буде виходити. Хоча, я вважаю, що саме від батьків залежить майбутнє відношення дитини до виконань дом. завдань.
Певною мірою стежити за виконанням домашніх завдань звичайно треба, але я категорично проти того, щоб вимагати в дитини бути відмінником d128, знаю з власного досвіду, що це дуже погано впливає на психіку. Я для себе вирішила, що ніколи в Насті не буду такого вимагати, для мене важливіший загальний розвиток, а відмінні оцінки в школі це зовсім не суттєво в дорослому житті. Звичайно я не маю на увазі вчитися на 2-3, але і в посередніх оцінках не бачу нічого страшного d112
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline juliaroberts

• Новенька
  • *
  • Репутація: +3/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #88 : 03 Лютий 2012, 23:31:57 »
а в мене поки з цим невирішено - от зараз я собі думаю - ніколи не буду звертати увагу на доціні оцінки, аби не двійки, нехай розвивається як захоче. а тоді собі уявлю що моя дитина буде гірша від якоїсь, мені стане гірко і звичайно захочеться це змінити  d104 d143
Я девочка. Я не хочу ничего решать. Я хочу платьишко!

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +483/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
« Reply #89 : 03 Лютий 2012, 23:34:32 »
Цитувати
а тоді собі уявлю що моя дитина буде гірша від якоїсь, мені стане гірко і звичайно захочеться це змінити
У всьому має бути міра. Від мене завжди вимагали лише найвищих оцінок, якщо десь була 4, то це для мене була катастрофа, а тепер я розумію. які це все дурниці і не хочу, щоб моя дитина так само ганялася за тими оцінками, звичайно якщо вона сама захоче, то я лише підтримаю, але ні в якому разі не буду заставляти.

Offline juliaroberts

• Новенька
  • *
    • Награды
« Reply #90 : 03 Лютий 2012, 23:41:45 »
а від мене ніколи нічого не вимагали, а коли я поступила в технікум і стала раптом відмінниця і почала вперше в житті вчитись - зовсім по новому подивилась на навчання.

знайшла цікаву темку від Альонки    Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
« Reply #91 : 04 Лютий 2012, 00:15:44 »
Дівчатка не відхиляємось від теми!

Offline Ірина1111

• Своя Мамка
  • Репутація: +81/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #92 : 08 Лютий 2012, 21:55:57 »
Мій старший пішов в 5 років 11 місяців, я ні на секунду не пожаліла, хоч тоді свекруха мені розказувала, що я в дитини забираю дитинство, що я роблю!!! Але, по-перше він у мене завжди був досить високий, по-друге уже вмів гарно читати, трошки писати - чого чекати? Коротше, я дуже задоволена що не віддала на рік пізніше
[/url]

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
« Reply #93 : 09 Лютий 2012, 14:46:41 »
Ну поки що я підтримую думку дівчат  
Цитувати
вважаю, що "раніше сяде, раніше вийде"
В нас виходить в 5.11 треба буде йти в перший клас. Але звичайно, що все буде вирішуватися в останній рік, ну і по дитині буде видно готова вона чи ні d104
Бо зараз ми пішли в молодшу групу і бачу по дітках, що є і на рік старші, але всі на одному рівні і вірші розказують і т.д. Ми зараз так по серединці ;)

Для тих хто не ходить в садочок, то є заняття в приватних закладах і при школах по підготовці в перший клас, бо в мене племінниця не ходила в садочок, лиш на приватні, то зараз вже в школі мають бути якісь заняття, ну і дитина досить розумна, читає, рахує, пише, деколи і в садочку можуть менше навчити.
Зате знайома, вчитель початкових класів, розказувала, що дітки, які не відвідували садок важче адаптуються, до колективу довше звикають, ну і не зразу розуміють чому вони пів дня мають з чужою людиною сидіти  d104 То лиш через це ми стараємося ходити в садок  d30

Offline Мар*янушка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +461/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
« Reply #94 : 09 Лютий 2012, 15:01:11 »
ми теж тільки заради адаптації ходимо в садок... правда більше вдома сидимо d104 з осені планую дати малого на підготовку до школи, бо в садочку вчать, але конкретних знань не дають- тільки рахують і вчать букви, а тим більше коли 20 дітей попробуй кожному окремо приділити увагу... думаю, що в 6,8 років він буде готовий до школи і розумово, і фізично, а головне психологічно.

хто сказав, що з появою дітей життя закінчується... Моє життя тільки починається - я граю в м"яч, малюю, дивлюся мультики... У мене попереду дитячий садок і перший клас,перше кохання, випускні іспити... І я ЩАСЛИВА!!!!!!!!!

Offline juliaroberts

• Новенька
  • *
    • Награды
« Reply #95 : 09 Лютий 2012, 17:50:17 »
вчора мала довгу дискусію з чоловіком - я за те щоб віддати в 5 і 8, а він за 6 і 8  d143 але так один одного й невмовили. хоче ще цю тему читати.  d27

після розмови хочу перепитати ще раз - ті хто віддав раніше і задоволений - ЧОМУ?

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
« Reply #96 : 09 Лютий 2012, 18:52:35 »
Юля, ти знаєш моїх дівчат, обидвоє пішли в 6 р. Старша повністю була готова до школи, а менша ще тепер хоче гратись. d112 В цьому питанні ніхто тобі не підкаже, дивись по своїй дитині d3

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
« Reply #97 : 09 Лютий 2012, 21:57:16 »
Блииин, и у нас нежданно негаданно всплыла эта тема уже, все началось с того, когда идти в ясли в 2,9 или в 1,9. Хотелось бы пораньше, точнее не хотелоась бы почти в три года быть с детьми , которые толком разговаривать не умеют, но если отдать в 1,9 в ясли или в 2,9 в младшую группу, тогда выходит и в школу надо идти в 5,9  d143. И вот сижу теперь и думаю, с одной стороны пока ребенка не было, то я была за то, чтобы позднее в шоклу отдавать, а вот теперь вижу, что Варя у меня оооочень спокойная и усидчивая, если она сейчас может одной игрушкой по 30-40 минут сидеть и спокойно заниматся, то думаю, что в плане внимания и усидчивости она будет готова. С другой стороны, если отменили 12 летку (я кстати не знала), то можно и попозже отдать. Опять же не хочется, чтобы ребенок в садике и в школе был самым старшим. Хотяяяя...... вообще  я теряюсь. Наверное буду ориентироватся на нашу компанию - у нас 5 деток с разницей в 2-3 недели, мы всегда вместе и очень бы хотелось чтобы в школу тоже шли вместе.

но если бы у меня был мальчик то я бы даже не сомневалась! только после 6!!! во-первых, малчикам вообще дается сложнее удерижвать внимание и сидеть на месте, а во-вторых, быть младших обижают часто, даже по своему деству ориентируясь, у нас изгоями всегда более младшие дети становились.

Offline Валентина

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +589/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
« Reply #98 : 10 Лютий 2012, 15:20:28 »
Панакота, в школі не тільки "усидчивость" має значення. Фізична витривалість - це головне, як на мене. Відбути 5 уроків щодня - це ще нормально. Але з кожного уроку задають додому не просто багато, а дуже багато. І мій малий був у звичайній школі. Просто програма зараз надто перегружена, це і вчителі визнають. І в школі ж не так як в садочку - погуляли, поїли, відпочили, погралися, повчилися.
Є діти які в 5.5 років - сильні, здорові, міцні і розумні, ясно, навіщо таких тримати зайвий рік вдома? А є діти в 6.5 дрібненькі, маленькі, хворобливі, тому тільки по дитині  треба дивитися.

Offline tuchka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +201/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #99 : 11 Лютий 2012, 22:02:27 »
Я сама сычнева, йшла до школи в 6,7р - вважаю це нормальним. Дочка груднева, то напевне буде йти в 6 ы майже 9м. Хоча вирышувати будем ближче до школи d112
P.S. то як мены голосувати за 6 чи 7 р?
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
« Reply #100 : 11 Лютий 2012, 23:05:21 »
Цитувати
Дочка груднева, то напевне буде йти в 6 ы майже 9м. Хоча вирышувати будем ближче до школи
P.S. то як мены голосувати за 6 чи 7 р?

Значить у 6 р. d112

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +347/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #101 : 12 Лютий 2012, 10:08:33 »
но если бы у меня был мальчик то я бы даже не сомневалась! только после 6!!! во-первых, малчикам вообще дается сложнее удерижвать внимание и сидеть на месте, а во-вторых, быть младших обижают часто, даже по своему деству ориентируясь, у нас изгоями всегда более младшие дети становились.
я теж прекрасно розумію, що мій Дєня буде найменшим, і якраз за це більше переживала, ніж за ті розмальовки, посидючість, чи навантаження. Тому він вже зараз ходить на карате, щоб за цей рік він став міцнішим і витривалішим, і не піддавався на різного роду провокації. Морду комусь бити він точно не буде (характер не той), але хоч постояти за себе зможе. Хоча, я так думаю, що в Дєньки проблем з однокласниками не мало б виникати, він з народження дуже щира і відкрита дитина, він дуже лекго йде на контакт і легко прихиляє людей до себе (російською це звучить як "располагает к себе" так влучніше), якась така дитина сонця, і це зовсім не моя суб"єктивна думка  z1