Автор Тема: Охоронні служби, для захисту домівки!  (Прочитано 2157 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Nadja_ifАвтор темы

• Організатор СП!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +71/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марко і Катя
  • Ваше справжнє ім’я: Надя
Дівчатка, останнім часом дуже зросла кількість крадіжок в нашому місті! Хочу поставити дома охорону, бо вже 2 рази ми з чоловіком були жертвами крадіжок, то машина то магазин. Цікавить хто з якою охоронною службою співпрацює й чи задоволені її роботою! Спасибі :flv
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline stodos

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +22/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Василь
Re: Охоронні служби, для захисту домівки!
« Reply #1 : 02 Вересень 2015, 15:23:59 »
На мою думку найкращим варіантом є державна служба охорони( переваги-єдині в місті їздять з мигалками і здається мають бойову зброю та пульт охорони). Проте встановлення обладнання на даний час потяне кругленьку суму ( при курсі долара -8 грн. нарахували 8 тис. грн.+  абонплата 200 грн. в місяць) Договір по наданню послуг у них кучерявенько написаний (всі цінні речі потрібно зберігати в сейфі і відшкодовування у разі  злому будинку чи квартири не зовсім зрозуміло розписано)
Вдома собі встановили особисту сигналізацію, у разі її спрацювання поступає дзвінок на мобільний телефон, хоч це також не вихід і дана сигналізація має недоліки.

Сказали спасибо: Нов@чок

Offline Саша В

• Своя Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Хлопчик, дівчинка
  • Ваше справжнє ім’я: Саша
« Reply #2 : 02 Вересень 2015, 15:36:54 »
Державна служба охорони бере ключі від власників квартири, а приватна охоронна служба не бере, записує відповідальних осіб і вразі проникнення чи спрацювання сигналізації в присутності відповідальної особи, яка має доступ до приміщення, зайде на об"єкт.
Я би радила приватну охоронну фірму "АРТЕ", що на вул.Бельведерській. Фірмі вже більше десяти років, має гарну репутацію та більше двох тисяч об"єктів (ця фірма є і в Калуші). тел. 50-25-90. Фірма несе повну матеріальну відповідальність. Також має пульт централізованої охорони.
(знаю директора фірми - дуже порядна людина, а всі звернення клієнтів  розглядає особисто)
Якщо потрібен номер мобільного людини, яка надасть консультацію щодо встановлення сигналізаціі і приблизно вартість обладнання разом з монтажем, то можу написати в приват

Сказали спасибо: Nadja_if

• Організатор СП!
  • Своя Мамка
    • Награды
« Reply #3 : 02 Вересень 2015, 16:08:40 »
Спасибі, що відкликнулись. З АРТЕ вже розмовляла, взяла на замітку, але хочу ще почути відгуки про інших. Вони обслуговували офіс, то були задоволеними але це стало без потреби й ми відключили. Зараз охоронних фірм багатезно, головне як працюють, не хотілося б щоб з охороною обікрали) Хоч і нічого цінного в хаті немає, але не хочеться неприємностей, бо вже двічі стикалась з крадіжками  d24

Offline хуліганка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +251/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галка
« Reply #4 : 02 Вересень 2015, 16:17:41 »
Як варіант можна поставити охоронну систему з  автододзвоном на свій моб.тел.(не на пульт охоронної фірми,щоб не платити фірмі щомісяця за обслуговування квартири),датчики руху,камеру(и),залежить від фінансової спроможності замовника

Offline Санька32

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +172/-2
    • Награды
« Reply #5 : 02 Вересень 2015, 16:21:28 »
В мене датчики руху по квартирі..Обійшлось 3000тис грн..Щось я не дуже довіряю охоронним фірмам-їх є багато а в договорі інколи з себе знімають відповідальність
Прежде, чем гoворить МНЕ, как вoспитывать МОЕГО ребенка, покажите СВОЕГО идеального!

• Організатор СП!
  • Своя Мамка
    • Награды
« Reply #6 : 02 Вересень 2015, 21:18:53 »
ну от думаю, поїду на свята припустимо в село,і прийде серед ночі смс що в мене непрошені гості... та я вмру на місті... поки доїдем винесуть пів хати), а тут як не як хтось тай приїде... може  :xmm То понятно що всі відповідальність з себе знімають, всі вони хитрі d27

Offline LenaV

• Активна Мамка
  • Репутація: +76/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Злата 2.8р
  • Ваше справжнє ім’я: Олена
« Reply #7 : 02 Вересень 2015, 21:37:17 »
Я теж цікавилась охоронними фірмами,в теперішній час злодіі на кожному кроці.Проаналізувавши ряд охоронних фірм,вирішила зупинитись на фірмі,що тримають своє авто у так званій "точці відстою"-біля нашого будинку.Тобто час за який вони приїдуть буде найкоротший.Відносно абонплати-ціни від 90-200грн,пропорційно і будуть суми відшкодувань при крадіжці.

Offline Martini

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +72/-0
  • Щастя любить тишину. ..
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віра і Зеник
  • Ваше справжнє ім’я: Марта
« Reply #8 : 02 Вересень 2015, 22:38:39 »
Як у нас в будинку пограбували 2 квартири, то ми поставили сигналізацію від державної служби охорони, обійшлося це у 7000 грн. і щомісяця абонплата 120 грн. Як спрацьовують в екстремальній ситуації ще не мала змогу оцінити і слава Богу, тільки справно ставимо і знімаємо з сигналки d112
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Сашка

• Свідома Мамка
  • Репутація: +25/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
« Reply #9 : 03 Вересень 2015, 08:54:44 »
Дівчата я вже писала ,що у нас в будинку пограбували 6 гаражів.І коли приїхала міліція ,питали чи реально знайти злодіїв?
 Вони стиснули плечима і розказують :що на днях пограбували магазин склад винесли на гарну суму все за 3 хв.обєкт був під охороною,щей камеру зняли що знімала,поки приїхала охорона то вже нічого і нікого небуло.Ми теж думаємо покласти охорону,але кому дівірити ще вагаємося :xmm

• Організатор СП!
  • Своя Мамка
    • Награды
« Reply #10 : 03 Вересень 2015, 10:04:37 »
дзвонила в АРТЕ, встановити охорону коштує 6400 і щомісяця 180 грн. буду ще в державну охорону дзвонити :xmm

Offline Сашка

• Свідома Мамка
  • Репутація: +25/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
« Reply #11 : 22 Вересень 2015, 22:51:02 »
Дівчата   підкажіть  як захиститися від злодіїв d111.Я вже тиждень в шоці недавно десь  1 місяць назад  у підїзді пограбували квартиру,тепер на днях знову.Сусідки небуло в дома 3 години,то всю хата перерили, позабирали золото ,гроші....і пішли.І ніхто нічого нечув.

Offline ната25

• Активна Мамка
  • Репутація: +37/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: наталя
« Reply #12 : 23 Вересень 2015, 00:16:44 »
Знаю, що державна мають доїхати за 3хв після спрацювання, мають зброю, мають багато машин по місту.

Offline Едель

• Свято наближається-свято наближається-поспіша-а-й :))
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +271/-0
  • Життя прекрасне коли тобі всього 8 років:)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
« Reply #13 : 23 Вересень 2015, 02:16:37 »
В нас на роботі працювали з Арте,якщо пізеіше закривались,то дівчата з пульта завжди дзвонили і питали коли закриваємось,а один раз прибиральниця була не добре зняла з сигналізації,ходить собі,прибирає,аж тут приїжджають хлопців mish,вона то ще довго згадувала...
Посмішка-інтригує,скромна-розчулює,добра-радує,щаслива-зачаровує,щира-надихає.Усмішка не залишає байдужим. Посміхайтесь!!!!

Offline Саша В

• Своя Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Хлопчик, дівчинка
« Reply #14 : 23 Вересень 2015, 09:22:39 »
коли ми переїхали в нову квартиру, то змінили замки, один звичайний поставили, а інший - дорогий (в районі 1400-1700грн) фірми Abloy, замок має високу стійкість до зламу, а ключ програмується, нам програмували, здається у Львові, а ще майстер казав, що додаткові ключі виготовляються виключно за заводським кодом, котрий вказаний на спеціальній пластиковій картці, що йде в комплекті із замком. Копії таких ключів в майстернях не роблять, бо для цього потрібне відповідне обладнання, яке ну дуже дороге і на нього потрібно мати дозвіл.
Вот такий у нас захист оселі...
почитайте самі в інтернеті про цей замок, доречі в цій фірмі, де ми купляли, є і крутіші замки, але ціна...

Сказали спасибо: НеТвояМрія

• Організатор СП!
  • Своя Мамка
    • Награды
« Reply #15 : 24 Вересень 2015, 09:26:55 »
Замок це не надійний захист.  Простий замок злодій відкриває 1 хвилину ну а ваш крутий може 10 хвилин але відкриє! Самі ж продавці замків та майстри хто робить копії відкривають. Сестра загубила ключ від сейфу й немала дублікату. Поїхала за продавцем замків написала розписку що немає притензій не вспіла кліпнути сейф відкрили. Це ще одне підтвердження того що замки це не сильний захист. Ми довго думали і вчора таки підключились до ДСО. Коштувало 5700 і щомісячно 150 грн. Поки підписувала договір говорила з співробітницями то казали що такого аншлагу з підключками ще ніколи не було. Поки була в кабінеті ще двоє людей прийшли щоб поставити охорону. Хоч і в хаті цінностей особо немає але просто неприємно коли по твоїх речах буде хтось ритись.   :/

Offline Тіночка

• Активна Мамка
  • Репутація: +29/-0
  • Любов – це обмін щасливістю
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
« Reply #16 : 02 Жовтень 2015, 20:04:19 »
Саша В, бачила один з таких замків, там дійсно багато рівнів захисту від зламу. Дядько собі взяв, правда при курсі долара 8, виклав за нього близько 10 тис. грн
Посміхніться, тому що життя - прекрасна річ і є багато причин для посмішок