Автор Тема: Розважальні заклади Івано-Франківська - 2  (Прочитано 64824 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Катя Я.

• Своя Мамка
  • Репутація: +60/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юляся, 10 рочків
  • Ваше справжнє ім’я: Катерина
Re: Розважальні заклади Івано-Франківська - 2
« Reply #51 : 03 Жовтень 2015, 20:07:45 »
Нещодавно одержала новий номер Версалю в якому рекламують кілька нових кафе в місті. От і вирішила затягнути чоловіка з донею в одне з них. Похід влаштували у Grand America, де пропонують смачнючі бургери. Начитавшись позитивної рекламки і знаючи адресу Чорновола , 23 - пішли ми шукати.
Виявилось це не нове кафе, а відкрите у приміщенні, де колись була Мармуляда - це був знак номер один, що треба драпати... Та ми пішли всередину,в статті гарантували "зелені рослини, натуральні матеріали - усе, щоб справити "апетитні враження" . Рослини таки є - розбавляють чорні стіни (доречі, туалет знайти самотужки Вам наврядчи вдасться,  колір дверей теж чорний, тож замаскований він надійно). Ми ж вирішили посидіти на літньому майданчику,  який знаходиться "у тихому затишному дворику та виконаний із натурального дерева" - і правда - з дерева, і навіть у дворику, і навіть у тихому, але от щодо затишності.....бачили закинуті дворики з обдертими стінами- це саме воно (хоча є кілька симпатичних графіті і гарно видно телевежу) і це все під музику витяжки з кухні. Це був знак номер два - треба драпати...Поряд сиділа молода пара, зацікавила вона нас в той момент, коли чоловік взявши меню зателефонував до кафе і запитав, коли нарешті дадуть його бургер, на який він очікує більш як 30 хв. - знак номер три--драпати.... Та ми стійкі і з цікавістю вивчаємо меню. І нарешті замовляємо 2 бургери та 1 стейк бургер Увага ціна: 60 грн, 62 грн та 70 грн. Розуміючи, що це найдорожчі бургери за наше життя, ми тішимо себе тим, що до них в меню обіцяють пепсі за 1 коп., картоплю фрі та салат. Чекаємо. Принесли пепсі 1 стакан надбитий, інший тріснутий (кафе нове), напевно, то був знак номер чотири :xmm Та стакани замінили. І от довгоочікувані бургери...На їх захист скажу - котлетки в них справді були смачні, та картопля  mish такої кількості олії на даному продукті ми ще не бачили, так як були дуже голодні то скориставшись серветками і промокнувши її, половину ми таки втоптали. Щодо салату то його не було, як у самому замовленні так і у двох бургерах (хоч в меню він був вказаний). Драпати було вже пізно. На наше здивування офіціант відповів, що салат вони додавали до замовлення до вчорашнього дня, а сьогодні вже не дають, а щодо відсутності в бургерах оного, прийшла адміністратор і сказала - Звиняйте. Тут мене понесло і я в легкій формі виразила своє фе. У відповідь мені пообіцяли знижку чи зняти 1 бургер з чеку. Я погодилась. І Увага чек - 10% відсутність трьох порцій салату та те що кухар забув покласти його в два бургери нам оцінили в 19 грн. Нарешті ми таки драпнули звідти. Це була моя сама безглузда трата грошей в закладах громадського харчування. Можливо Ви зробити висновки з мого мега посту або надіюсь вам пощастить більше як мені і Ваш день не буде зіпсований таким недбальством.

Offline інессс

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +253/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тимофій
  • Ваше справжнє ім’я: Інна
« Reply #52 : 03 Жовтень 2015, 20:31:05 »
Те місце,де була Мармуляда, взагалі якесь не везуче, там вже скільки всього відкривали... d140
так само і на Юності, де була дискотека Лимон, а потім кафе Юність і ще штук десь 5 нових було, і знову нове є. Так там священники купу раз освячували і служба була, а місце всеодно погане.
Жаль, що проходить літо, а не війна...

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-10
  • Щасливі вміють мріяти. Мрії не бувають сумними.
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #53 : 03 Жовтень 2015, 20:35:14 »
його Фреймуд прокляла як падала там d30
Мрії мають  бути божевільні чи нереальні, інакше це всього лиш плани на завтра
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Олівія

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +647/-0
  • Дуже багато було добре зроблено не тим людям
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #54 : 03 Жовтень 2015, 20:39:15 »
А що Фреймунд там була? Я й не знала. А то який випуск?
Самое большое счастье - чуствовать, что тебя люблят.
Не знать, а чуствовать!

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #55 : 03 Жовтень 2015, 20:44:09 »
то давно, ще на новому каналі у ревізорі

Offline Санька32

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +188/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Саша
« Reply #56 : 03 Жовтень 2015, 21:12:06 »
Хочу описати своє враження від"столовки" в Велесі...Була там перший і останній раз...В відбивній попалось волосся....вірніше кілька волосин.. d111...На всі мої аргументи і фе-мені запропонували.....іншу відбивну....Незнаю чи то іскри які мені посипались з очей..чи бурячковий колір мого обличчя злякало касирку..глянувши на мене гроші повернула......Це останній раз коли я їла в не провіреному раніше мною закладі..
Прежде, чем гoворить МНЕ, как вoспитывать МОЕГО ребенка, покажите СВОЕГО идеального!

Offline Едель

• Свято наближається-свято наближається-поспіша-а-й :))
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +281/-0
  • Життя прекрасне коли тобі всього 8 років:)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
« Reply #57 : 03 Жовтень 2015, 22:11:03 »
Ой,це трохи не в тему,але колись в літньому таборі моїй подружці в картоплі пюре був попався чорний ніготь,то їй теж були запропонували додаткову порцію z5 d140
Посмішка-інтригує,скромна-розчулює,добра-радує,щаслива-зачаровує,щира-надихає.Усмішка не залишає байдужим. Посміхайтесь!!!!

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #58 : 04 Жовтень 2015, 00:21:33 »
Хочу описати своє враження від"столовки" в Велесі...Була там перший і останній раз...В відбивній попалось волосся....вірніше кілька волосин.. d111...На всі мої аргументи і фе-мені запропонували.....іншу відбивну....Незнаю чи то іскри які мені посипались з очей..чи бурячковий колір мого обличчя злякало касирку..глянувши на мене гроші повернула......Це останній раз коли я їла в не провіреному раніше мною закладі..
ені там в чеку порахували не той суп і картоплю по-селянски порцію, а не пів як замовила гроші повернули
картоплю не могла себе впхати, суп з голодухи з"їла

Offline LUCKY

• Своя Мамка
  • Репутація: +73/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діанка 2-03-2011 марко 14-08-2014
  • Ваше справжнє ім’я: Руслана
« Reply #59 : 04 Жовтень 2015, 20:42:30 »
Були сьогодні з дітьми в Гранд піцеріі на Гаркуші, пішли через те шо є дитяча кімната. Але залишити дітей там не змогла, гроші заплатила, з синочком мусіла бути, бо він ще маленький. Пробули 15 хв, потімм пішли істи а бажання повертатись вже не було. Та дівчина дивиться лише в свій телефон і нічого і нікого не бачить і не чує. Діти переважно були трохи більші і реально маленьким і чемним дітям прийшлось стояти коло стіни з відкритим ротом щоб іх не прибили . Коли моя донечка захотіла в туалет вона навіть не сказала що туалет прямо коло неі і якась дівчинка сказала щоб вона не бігла а пішла туди, зробила зауваження, реакціі ноль, сваритись я не хотіла. Попросили дати до піци кукурудзу, бо доня любить -не дали, дитяче крісло принесли через півгодини як ми попросили. Зіпсували нам недільний настрій
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Сказали спасибо: Ксеня86

Offline Martini

• Досвідчена Мамка
  • Щастя любить тишину. ..
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віра і Зеник
  • Ваше справжнє ім’я: Марта
« Reply #60 : 04 Жовтень 2015, 22:44:29 »
А я хочу поділитися враженням від бенкетного залу в "Надії" - мені не сподобалось, ну настільки малі порції хоч караул кричи, ну як замовили книдлі з смажениною,  я собі уявляла на загальні тарілки гості самі собі беруть кому скільки хочеться, так ні кожному строго виділили 2 книдлики і однюсінький шматочок мяска, ну я якось це ковтнула і змовчала,  і тут приносять гарячу справу мало бути стейк з картоплею по домашньому, так в результаті в кожного була одна картоплина поділена навпіл і шмат сухаря, яким можна склопакети розбивати.....а вийшло по 300 грн з носа  mish
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Сказали спасибо: Ната1980

Offline Маша86

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +881/-1
  • Моя сім"я- моє ЩАСТЯ!!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вадимчик - Павлик
  • Ваше справжнє ім’я: Маша
« Reply #61 : 04 Жовтень 2015, 22:56:39 »
А я согодні з манючиком і чоловіком гуляли в нас на пасічнянському озері,та й вирішили зайти на чай з тістечком в Гражду. Потім взяли меню(хв 10 чекали на нього),апетит розгулявся і вирішили грунтовно повечеряти. Але (о диво!  ;)) нічого з смаколиків,що нам сподобались не було,навіть штруделя яблучного не було,каже їжте печене яблуко) Таке.Що знала -те й довідалась.Було випивка  і під випивку,а так з дитиною поїсти то проблема. Чогось мені не підходить це кафе.Шторки в альтанках замусолені,павутинка,ну яу все.
СП Іспанських брендів
Залишки з СП Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Сказали спасибо: Ната1980, Ксеня86

Offline Устина

• Своя Мамка
  • Репутація: +131/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 9р. 3р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #62 : 04 Жовтень 2015, 23:27:41 »
Нам "Надія" давно не подобається, були там і на весіллі і на дн, крім вишколених офіціантів згадати нічого: порції мініатюрні, їда не смачна, а ціни mish Не розумію, чому люди роблять там весілля...

Offline Martini

• Досвідчена Мамка
  • Щастя любить тишину. ..
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віра і Зеник
  • Ваше справжнє ім’я: Марта
« Reply #63 : 05 Жовтень 2015, 08:06:45 »
Ось за вишколених офіціантів я у свому випадку готова посперечатися- наш був явно "під шофе" , позабирав тарілки,щоб подати ту нещасну одну картоплину і щез на пів години, гості випити хочуть, а закусувати мали хіба з серветок  d111

Offline Олівія

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +647/-0
  • Дуже багато було добре зроблено не тим людям
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #64 : 05 Жовтень 2015, 09:50:53 »
Я того року була на весіллі у Надіі то мені попався слимак у салаті  mish
Самое большое счастье - чуствовать, что тебя люблят.
Не знать, а чуствовать!

Offline інессс

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +253/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тимофій
  • Ваше справжнє ім’я: Інна
« Reply #65 : 05 Жовтень 2015, 10:01:37 »
Я того року була на весіллі у Надіі то мені попався слимак у салаті  mish
то  напевне салат з такими делікатесами був d140
Жаль, що проходить літо, а не війна...

Offline Kolquotrabi Rabat

• Свідома Мамка
  • Репутація: +49/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Микола і Мирослав
« Reply #66 : 05 Жовтень 2015, 10:30:15 »
В Надії все залежить від того чи ти *забашляв* всім кухарям, кундитерам, адміністратору і т. д. , тоді і кухня смачна і весілля на УРА!!!!
Якщо я онлайн і не відповідаю на повідомлення, значить хтось дивиться мультики або танкіст прийшов з роботи.

Offline Устина

• Своя Мамка
  • Репутація: +131/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 9р. 3р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #67 : 05 Жовтень 2015, 10:31:48 »
Цитувати
Ось за вишколених офіціантів я у свому випадку готова посперечатися- наш був явно "під шофе" , позабирав тарілки,щоб подати ту нещасну одну картоплину і щез на пів години, гості випити хочуть, а закусувати мали хіба з серветок  d111
Значить і обслуговування ніяке, бо коли я останній раз там була, то офіціанти були дуже хороші, все робилось вчасно і навіть тарілки, де лишався несчасний кусочок ковбаси чи риби не забирав, казав, що тільки порожню може забрати z5 То питання ще більше: ЧОГО ЛЮДИ ТУДИ ХОДЯТЬ? d104 d143

Подумала і додала ще: 05 Жовтень 2015, 10:34:54
Цитувати
В Надії все залежить від того чи ти *забашляв* всім кухарям, кундитерам, адміністратору і т. д. , тоді і кухня смачна і весілля на УРА!!!!
Точно ні,  замовляв там банкет знайомий, в якого мама там довго працювала, платив багато, а на столах їди мало, все ніяке, лиш тарілки велечезні d16