Автор Тема: Розважальні заклади Івано-Франківська - 2  (Прочитано 64819 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Kolquotrabi Rabat

• Свідома Мамка
  • Репутація: +49/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Микола і Мирослав
Re: Розважальні заклади Івано-Франківська - 2
« Reply #68 : 05 Жовтень 2015, 12:07:50 »

Подумала і додала ще: [time]05 Жовтень 2015, 10:34:54[/time]
Цитувати
В Надії все залежить від того чи ти *забашляв* всім кухарям, кундитерам, адміністратору і т. д. , тоді і кухня смачна і весілля на УРА!!!!
Точно ні,  замовляв там банкет знайомий, в якого мама там довго працювала, платив багато, а на столах їди мало, все ніяке, лиш тарілки велечезні d16
[/quote]

залежно від зміни. ми з чоловіком були на 2 весіллях, 1- було суперове і їжа і обслуговування, офіціанти літали біля нашого столу - все вчасно подавали і забирали.
а 2 було ніяке. даремно тільки час витратили.
Якщо я онлайн і не відповідаю на повідомлення, значить хтось дивиться мультики або танкіст прийшов з роботи.

Offline Тіна2

• Організатор СП!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +53/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Злата-6 років, Влада-2 роки 6 міс :)
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #69 : 05 Жовтень 2015, 22:51:46 »
Ми також  два тижні тому були у Надіі на весіллі, то іжа була смачною, всього було достатньо, однак офіціанти виявились дуже хамовиті,і самі молодята казали що платили кухарці та адміністратору додаткові кошти, щоб все було добре  d108

Offline Устина

• Своя Мамка
  • Репутація: +131/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 9р. 3р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #70 : 05 Жовтень 2015, 23:40:54 »
 mish Мда... заплатили коли замовили, потім заплатили, щоб добре приготували, цікаво, а щоб піти додому платити не треба d143

Offline Санька32

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +188/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Саша
« Reply #71 : 05 Жовтень 2015, 23:44:09 »
Цитувати
Ми також  два тижні тому були у Надіі на весіллі, то іжа була смачною, всього було достатньо, однак офіціанти виявились дуже хамовиті,і самі молодята казали що платили кухарці та адміністратору додаткові кошти, щоб все було добре
Не розумію для чого обирати такий заклад де треба додатково плати .щоб ті робили свою роботу якісно!..
Прежде, чем гoворить МНЕ, как вoспитывать МОЕГО ребенка, покажите СВОЕГО идеального!

Offline Ляляна

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +240/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
« Reply #72 : 05 Жовтень 2015, 23:49:35 »
Цитувати
Не розумію для чого обирати такий заклад де треба додатково плати .щоб ті робили свою роботу якісно!..
От, читаю і теж саме думаю   d143 для чого...  d104 Є ж багато закладів де можна відпочити і відсвяткувати не гірше ніж в НАдії...

Сказали спасибо: Тoma

Offline Тіна2

• Організатор СП!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +53/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Злата-6 років, Влада-2 роки 6 міс :)
« Reply #73 : 05 Жовтень 2015, 23:51:33 »
Я взагалі не в захваті від Надіі, але думаю, що люди роблять там різні забави, бо це типу так "круто", але це вже в минулому, тому що є безліч інших хороших ресторанів d104

Offline Олівія

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +647/-0
  • Дуже багато було добре зроблено не тим людям
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #74 : 06 Жовтень 2015, 00:00:58 »
та бо просто та надія уже зажерлась і розслабилась. Думають нащо напрягатись якщо нам і так відлистають у подвійній дозі та ще й додому собі продуктів візьмем  z5

Я ще собі за вулик згадала. Як були там в середині вересня на ДН то офіціанти забирали наполовону порожні або майже порожні тарілки. Так забрали тарілку з різними сирами, з оселедцем, з баношом, з книдлями. Коли хотіли уже забрати м"ясну тарілку то мій чоловік каже до офіціанта: може вам ще фляшку дати? (блін мені аж встидно стала  d100  d30 ), а то такими очами як 5копійок на нього лупає і каже ми на роботі не п"єм.
Коротше зник той офіціант десь на годину, а потім прийшов і вже питає чи забирати тарілку з фруктами  d140 (а на ній лишилось два кусочки почорнілого банана і десь п"ять виноградинок на гілці).
Це при тому, що адміністрація не дозволила їм взяти з собою ні спиртне, ні фрукти, нічого коротше. Лиш торт був їхній

Подумала і додала ще: 06 Жовтень 2015, 00:04:39
Я від того вулика була ще не в захваті від ДН моєї малої, коли ми їй там рочок справляли  d141 хоть живу не далеко від нього але принципово туда ніколи не ходили. А тут уже запросили то пішли. Думала за роки щось змінилось. Та де там  d111 як на мене ще гірше стало.
Навіть музика ФУ!!! грав так як би не їв нічого, лиш хотів щоб йому за пісні платили  :xmm
Самое большое счастье - чуствовать, что тебя люблят.
Не знать, а чуствовать!

Сказали спасибо: milka-2010, Маруся123калина

Offline Kolquotrabi Rabat

• Свідома Мамка
  • Репутація: +49/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Микола і Мирослав
« Reply #75 : 06 Жовтень 2015, 00:07:40 »
на рахунок Надії. вся справа у весіллях, якщо клієнт відмовляється або щось не подобається --  *Надія* не тримається за клієнтів, вони так і кажуть, що на вашу дату весілля буде інша пара і допобачення..
а зараз багато людей з сіл роблять весілля в Франику, тому щоб підібрати ресторан на ту дату яку ти хочеш дуже важко, зали замовляють за рік півтора наперед, тому ніхто нікого не тримає. а хочете нормального весілля - платіть  :)
Якщо я онлайн і не відповідаю на повідомлення, значить хтось дивиться мультики або танкіст прийшов з роботи.

Offline Ляляна

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +240/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
« Reply #76 : 06 Жовтень 2015, 00:44:24 »
Цитувати
тому ніхто нікого не тримає. а хочете нормального весілля - платіть

Таж заплатити можна будь де  d112 я розумію кому пригріло і за 2-3 місяці шукає зал, то беруть де вільно, але коли його замовляють на перед до запланованої дати і ще й доплачують, щоб було все ОК..., ну цього я не розумію  d111

Offline Устина

• Своя Мамка
  • Репутація: +131/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 9р. 3р.
« Reply #77 : 06 Жовтень 2015, 11:43:00 »
Цитувати
хочете нормального весілля - платіть
Та і плититься... то може мені ще й за хліб доплачувати, щоб він був смачний, чи за м"ясо?..  d16

Offline вічка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +124/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: святослав 8років. і яна 4роки
  • Ваше справжнє ім’я: віка
« Reply #78 : 06 Жовтень 2015, 11:57:06 »
були ми цього тижня на весіллі в Провансі.не знаю як ціни але заклад і їжа дуже сподобались.правда трохи є куди за мсто їхати.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Карола

• Своя Мамка
  • Репутація: +48/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марко
« Reply #79 : 06 Жовтень 2015, 12:10:38 »
Читаю відгуки за Надію, то трохи в шоці. Робили там сестрі весілля 3 роки тому, всі гості возмущалися, що типу фу, чого Надія, там маленькі порції, їжа несмачна, злодії і т.д. Можу відверто сказати, що кількість їди залежить від ваших фінансових можливостей. В нас було мега багато їди, величезні порції, на наступний день поправини там робили, тиждень доїдали м'яса, які залишились і ще сусідам роздавали. Ніхто нічого в нас не вкрав, додатково нічого не доплачували, обслуговування на високому рівні, всі дуже привітні, але все дууууже дорого. Але бувають люди, які хочуть пафосу, але не мають грошей, вибирають елітний ресторан і замовляють мінімалку і розказують потім, що їх надурили і псують тим самим репутацію ресторану. Своє весілля робила в Лейбовій горі, то відношення адміністраторки просто хамське :maf, але на щастя вона вже там не працює і не псує людям настрій.  d41

Сказали спасибо: trisch

Offline Наталя 111

• Активна Мамка
  • Репутація: +12/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Владислав
« Reply #80 : 06 Жовтень 2015, 21:41:49 »
По моєму в ронделі де мені дуже подобається, можна відсвяткувати нічим не гірше ніж в надії.

Offline Карола

• Своя Мамка
  • Репутація: +48/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марко
« Reply #81 : 06 Жовтень 2015, 21:52:00 »
Мені тежрондель подобається, святкувала там пару раз ювілеї, дуже смачно і недорого.але рондель і надію не можна порівнювати, то зовсім інший рівень d112

Offline Нов@чок

• Своя Мамка
  • Репутація: +64/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Аня
« Reply #82 : 09 Жовтень 2015, 09:17:47 »
Дівчата може хтось знає за оці Ставки як на Калуш їхати. От хотіли там святкувати але бачу що погода підводить, а ми з дітками. Чи можна там в них в середині сидіти , чи треба тоді там щось замовляти? Бо якщо на вулиці то суто платити за людину і дрова на шашлик.

Offline Санька32

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +188/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Саша
« Reply #83 : 09 Жовтень 2015, 09:52:00 »
Хочу додати поганий відгук за кавярню в Пасажі...Захотіла вчора попити гарячого какао...і так як була обмежена в часі присіла на літнику....Не встигла я навіть зробити ковток як прийшли 2 прибиральниці і почали мити вікна і то прямо поруч зі мною..переговорюватись...Одна почала мити таки ззаді спини інша спереду мене.... d111.....Не хотіла сваритись-портити настрій але я там таки останній раз!
Прежде, чем гoворить МНЕ, как вoспитывать МОЕГО ребенка, покажите СВОЕГО идеального!

Offline Едель

• Свято наближається-свято наближається-поспіша-а-й :))
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +281/-0
  • Життя прекрасне коли тобі всього 8 років:)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
« Reply #84 : 09 Жовтень 2015, 10:16:29 »
Дівчата може хтось знає за оці Ставки як на Калуш їхати. От хотіли там святкувати але бачу що погода підводить, а ми з дітками. Чи можна там в них в середині сидіти , чи треба тоді там щось замовляти? Бо якщо на вулиці то суто платити за людину і дрова на шашлик.

Ми там були минулого літа на дні народження,сиділи всередині,їду вони самі готують,ну а випивку/торт/фрукти вроді можна свої. Можете передзвонити/поїхати і скласти меню,і все решту розпитати. Але ,між іншим,все було приготовано досить смачно,їди було вдосталь,-чого я,якщо чесно,не сподівалась

Подумала і додала ще: 09 Жовтень 2015, 10:18:32
Інтер'єр там самий простенький ,ну і ціни думаю,що помірні
Посмішка-інтригує,скромна-розчулює,добра-радує,щаслива-зачаровує,щира-надихає.Усмішка не залишає байдужим. Посміхайтесь!!!!

Сказали спасибо: Нов@чок