Автор Тема: Державний садочок в Крихівцях  (Прочитано 2337 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline НеТвояМрія

• Активна Мамка
  • Репутація: +7/-0
    • Награды
Re: Державний садочок в Крихівцях
« Reply #34 : 02 Червень 2016, 14:31:50 »
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Цікаво, потрібно і нам піти розвідати ситуацію, можливо запишуть і нас... d27
Записують лише діток з крихівецькою пропискою так як садок відноситься до села.Нас не хотіли записувати ,так як діти поки не мають місцевої прописки . Мусіли показувати право власності на квартиру в Калиновій і побіцяти робити приписку як тільки -так зразу )
[/quote]
Це добре, якраз дітки прописані в Крихівцях d53
Це тільки в сільську раду потрібно йти, а не там де реєструють в садки???
[/quote] Нам казали, що можна і в ЦНАП, вони теж реєструють
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Сказали спасибо: julkina

Offline НеТвояМрія

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #35 : 03 Червень 2016, 17:58:26 »
Остання свіжа інфа по садках - будівництво того садка по вул.Крайня на даний час на етапі "колись то сі зробить".Коли - не відомо . Фінансування для продовження будівництва немає і не передбачається . В сільраді сказали що як за 3 роки добудують то буде дууууже добре . З приводу садка в Калиновій Слободі то там справи набагато кращі . На разі там тривають внутрішні роботи. І прогнозують що в 2017 році садок прийме перших діток . Забудівник Калинової віддає садок на баланс селищної ради з умовою що пріоритетно туди прийматимуть дітей з цього мікрорайону .  На разі вже є близько  сотні заяв від батьків маленьких мешканців Крихівців . Про те щоб приймати дітей без приписки мова не йде ,  голова сільради категорично проти  ,так як садок розрахований на 150 місць , а цього є не достатньо щоб покрити потребу в дошкільній освіті маленьких крихівчан . Якщо взяти до уваги те що майбутні мешканці 2 черги КС ще не мають підстав для запису на садочкову чергу і відповідно ще не писали заяв, то стає зрозуміло що для 6 тисячного мік-ну цього  садочка не достатньо. Залишається надіятися, що Марцинків від обіцянок перейде до діла  і таке необхідне будівництво садка , котре він так раніше афішував ,таки зрушиться з мертвої точки  :(  Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Сказали спасибо: julkina, Вітамінка 88, katrinn

Offline katrinn

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анна-Марія, 1,5
  • Ваше справжнє ім’я: Катруся
« Reply #36 : 11 Січень 2017, 22:31:33 »
З приводу садка в Калиновій Слободі то там справи набагато кращі . На разі там тривають внутрішні роботи. І прогнозують що в 2017 році садок прийме перших діток . Забудівник Калинової віддає садок на баланс селищної ради з умовою що пріоритетно туди прийматимуть дітей з цього мікрорайону .  На разі вже є близько  сотні заяв від батьків маленьких мешканців Крихівців . Про те щоб приймати дітей без приписки мова не йде ,  голова сільради категорично проти  ,так як садок розрахований на 150 місць , а цього є не достатньо щоб покрити потребу в дошкільній освіті маленьких крихівчан . Якщо взяти до уваги те що майбутні мешканці 2 черги КС ще не мають підстав для запису на садочкову чергу і відповідно ще не писали заяв, то стає зрозуміло що для 6 тисячного мік-ну цього  садочка не достатньо. Залишається надіятися, що Марцинків від обіцянок перейде до діла  і таке необхідне будівництво садка , котре він так раніше афішував ,таки зрушиться з мертвої точки 
:hi Скажіть будь ласка, де саме в Калиновій Слободі знаходиться цей садочок?

Offline НеТвояМрія

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #37 : 13 Січень 2017, 15:58:20 »
В другій черзі КС , позаду будинків під номером 26,32

Online west_girl

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +12/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дмитрик, 8 міс
  • Ваше справжнє ім’я: Лілія
« Reply #38 : 31 Січень 2017, 15:25:31 »
То цей садок в 2 черзі КС для діток на цілий Роб день? Якщо мені дали серт-т з іншого садка(куди я скоріше всього не пройду) ,то я паралельно можу стати на чергу в цей?Йди в с/р ,ту,що на в'їзді в КС записуватись?

Offline НеТвояМрія

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #39 : 01 Лютий 2017, 16:20:22 »
То цей садок в 2 черзі КС для діток на цілий Роб день? Якщо мені дали серт-т з іншого садка(куди я скоріше всього не пройду) ,то я паралельно можу стати на чергу в цей?Йди в с/р ,ту,що на в'їзді в КС записуватись?
Малоймовірно , що в цей ви теж потрапите ((( Садок вже здали в експлуатацію але замість обіцяних 150 місць він розрахованний аж на 75  d24

Online west_girl

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
« Reply #40 : 01 Лютий 2017, 23:31:37 »
Гарно якровиця дбає про своїх маленьких мешканців...  Головне що будинки штампують без перестану

Подумала і додала ще: 01 Лютий 2017, 23:31:53
Жаль...

Offline НеТвояМрія

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #41 : 02 Лютий 2017, 11:47:06 »
Думаю , цей садок здали для галочки ... А те , що він і близько не відповідає потребам забудованого ними мікрорайону то їх мало хвилює  :(

Online oli4_ka

• Своя Мамка
  • Репутація: +39/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катруся 2 роки 6 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #42 : 02 Лютий 2017, 12:08:49 »
Думаю , цей садок здали для галочки ... А те , що він і близько не відповідає потребам забудованого ними мікрорайону то їх мало хвилює  :(
цей садок умова сільради, от зробили як небудь

Online west_girl

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
« Reply #43 : 03 Лютий 2017, 09:59:37 »
А що ви чули про садочок смайлик? Там на кілька годин приводили дитину чи на цілий день?

Offline НеТвояМрія

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #44 : 03 Лютий 2017, 14:00:08 »
А що ви чули про садочок смайлик? Там на кілька годин приводили дитину чи на цілий день?
У мене дочка туди зараз ходить. Графік з 10 до 17.

Offline silvirine

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Аскольд
  • Ваше справжнє ім’я: Олександра
« Reply #45 : 25 Травень 2017, 09:44:30 »
У мене дочка туди зараз ходить. Графік з 10 до 17.
І як вам? Нормально дивляться за дітками?

Offline Xellena

• Новенька
  • *
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Влад 11 р, Олеся 2 р
  • Ваше справжнє ім’я: Олена
« Reply #46 : 06 Липень 2017, 13:30:35 »
Цікаво а куди ходять дітки з 1 черги Калинової слободи(садочки)? Бо Капітошки ще ж не було!

Offline НеТвояМрія

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #47 : 06 Липень 2017, 17:56:58 »
Цікаво а куди ходять дітки з 1 черги Калинової слободи(садочки)? Бо Капітошки ще ж не було!
Та кого куди влаштували ,туди й ходять . Серед моїх знайомих багатьох діток водять в приватні Смайлик , СанДей та Капітошку . Ще знаю тих ,що возять дітей в державні "Дударик","Бджілку" , в "Теремок" та в садок на вул.Короля Данила 

Offline div4unk@

• Віддана Мамка
  • Репутація: +191/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
« Reply #48 : 29 Липень 2017, 07:58:31 »
наша слінгодонечка гамає цицю вже