Голосування

Чи будете проводити вакцинацію проти поліомієліту своїй дитині?

Ні, ніколи
20 (16.3%)
Тільки ІПВ
22 (17.9%)
Тепер, так
19 (15.4%)
Можливо, якщо оголосять епідемію
14 (11.4%)
Уже зробила
48 (39%)

Всього голосів: 123

Голосування закінчилося: 30 Жовтень 2015, 19:59:46

Автор Тема: Поліомієліт в Україні: чи є ризик епідемії?  (Прочитано 20114 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Lesjynya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +107/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Іра 2 роки 11 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
Віра підкажіть, ми робили щеплення не вчасно по календарю, робили після 3 років, недавно доробили 4 Акдс, вакцинувались у Бенько і я так розумію що всі в нас були ІПВ. Поки нічого не потрібно робити?
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Yulyalu

• Активна Мамка
  • Репутація: +19/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Цитувати
Я вже писала, що 2 випадки у дітей із Закарпаття, які не були щеплені, було підтверджено у 2 лабораторіях (м. Москви, Росія та м. Атланти, США.
Але ж підтверджено вакцинальний вірус, що викликаний живою вакциною.
Цитувати
Оскільки ОПВ трьохвалентна (тобто містить 3 різновиди) у квітні 2016р. у всьому світі буде змінюватись на 2 валентну (вилучають штам, який частіше викликає короткочасні реакції на введення), то і у нас це передбачено.
Через часті випадки спалаху полімієліту після використання живої вакцини, і вирішили до 2016р перейти на 2 валенту і забрати той штам, що відрізняється від дикого лише на дві мутації. Також було прийнято рішення, що до 2020 живої вакцини у світі не повинно бути.
Цитувати
А тепер згадаємо, що нам усім вводили тільки ОПВ і хіба пам’ятаєте якісь реакції? Я, наприклад, ні.
У всьому світі реєструвались випадки паралітичного полімієліту після щеплень живою вакциною. А статистика в нашій країні така штука... Коли щеплена дитина хворіє на хворобу від якої її щепили, хто з наших лікарів запише про це в мед.карточці, чи напише, що ускладнення викликані вакциною? Плюс не думаєте, що руки можуть рости і в якості теперішньої вакцини, і в тому, що жива поліовакцина має здатність мутувати?
Цитувати
Якщо щеплення ОПВ, то є захист у кишківнику, який знешкоджує вірус поліо і він не виділяється у стічні води.
Зате у стічні води масово виділяється новий штам поліовіруса, вакцинальний, який час від часу мутує і замість того, щоб захищати, викликає паралічі.
Цитувати
Вакцина ОПВ інактивується, тобто стає просто водичкою без вірусу поліомієліту, при зберіганні її при температурі вище +8°С...Те саме з вакциною – вірус поліомієліту загине і все.
Можете дати якесь посилання на такі дослідження? Я знайшла, що вірус полімієліту гине при кипятінні, але не при t вище +8°С. І наскільки мені відомо, ампули від вакцини поліо підлягають особливій утилізації, і не можна допускати їхнього попадання в загальну систему каналізації. Тому в мене є сумніви, що то буде просто водичка. 

Сказали спасибо: 1985kris

Offline emeliАвтор темы

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Модератор
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +726/-0
  • Найкраще, що ми можемо дати нашим дітям - це любов
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
Цитувати
А чи можна десь придбати вакцину для дорослих?і чи варто?
Якщо Ви мали усі щеплення у дитинстві, то не потрібно.  Ймовірно можна вакцинуватись тільки ІПВ у Бенько Г.С. (точно не знаю чи є зараз вакцина, але вона існує окрема ІПВ)

Цитувати
Для полного комплекса защиты необходимо получить 4 дозы ивп или 5 доз овп. Овп и ивп не есть взаимозаменяемыми ибо действуют по разному. Малышу ещё есть возможность вколоть 4 ивп в комплексных акдс, а взрослым?
не зовсім так. можна всі ІПВ або 2 ІПВ і решта ОПВ. На рахунок дорослих - вже відповіла.

Цитувати
ІПВ, яка має поступити на дільниці буде комплексною чи моновакциною? Тому що особисто я зробила би щеплення лише від поліо, але виявилося що навіть приватно це не зробити - моновакцини немає, є лише в комплексі з коклюшем, дифтерією і правцем (скажу зразу, дізнавалася не я, ще буду дзвонити сама).
Ну і ще хочу попросити офіційне посилання на висновки ЮНІСЕФ і на згаданий Вами лист виробника Санофі Пастер (бо на офіційному сайті цього виробника бачила іншу інформацію) - професія привчила працювати з першоджерелами
ІПВ на дільницях буде моновакциною ІМОВАКС ПОЛІО.
Але, якщо вже бажаєте провести щеплення, то зробіть комплексну. А якщо дитина десь поріже ніжку чи впаде і потрібно буде вводити протиправцеву сироватку, а її зараз нема і у період воєнних дій взагалі важко її буде дістати.

На рахунок джерел інформації - при можливості скину, бо все, що написала вище - це я передала коротко своїми словами, що почула на тренінгу, який тривав 2 дні (18 годин.)
Ссилка на інструкцію Санофі-Пастер

Цитувати
А по календарю перші дві поліо - іпв, а решта - опв. Чи щось змінилось ? В нас перші 2 гекса, 3тя - інф іпв. Скоро у 18міс починаєттся ревакцинація. То що колоти ?
Доречі, напевно скоро будем мати епідемію менінгіту.
Нічого не змінилось. У 18міс можна інфанрікс ІПВ або просто інфанрікс і ОПВ.

Цитувати
Що робити тим в кого нема Бцж. Чи можна прививати від поліомієліту
можна
Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Сказали спасибо: KORPaxa, Lyubа, div4unk@, Люня

Offline emeliАвтор темы

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Модератор
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
А як прокоментувати це
Позицію Москаля (голову Закарпатської МОЗ) вже озвучувала.

Цитувати
во-первых, безопасности повторно замороженной/размороженной вакцины и, во-вторых, ее иммуногенности — т.е. сохранившейся способности формировать иммунитет.
на флаконах є температурні індикатори, які не змінили колір - це свідчить, що вона придатна до застосування.
Цитувати
вы видели когда-нибудь очередь из фур на польско-украинской границе? И как вы думаете, за несколько суток стояния в этой очереди в летнюю жару, там, внутри этой фуры точно всегда будет минус 20?
А тепер напишу інформацію, якою володію на 100% Фури-рефрижератори (холодильники), як і фури з небезпечним вантажом - їдуть без черги!!! Окрім того у всіх коробках, де запаковані флакони з вакциною є окремі індикатори температури, які змінюють колір при порушенні відповідної температури.
Якщо у цьому сомніваєтесь - то тоді взагалі ризиковано купляти будь-які імпортні ліки, вони ж всі спорчені! Перевозять неналежно...

Цитувати
Мені близька позиція проф. Роберта Мендельсона стосовно прививок від полімієліту:
Прихильників і сторонників вакцинації, як і сироїдіння чи нетрадиційної медицини (перелік безкінечний) багато. У кожного своя думка.
В автомобілі теж хтось їде з, а хтось без ременя безпеки. Це може тривати все життя. Але при рівноцінній автокатастрофі постраждає точно останній...
Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Сказали спасибо: KORPaxa, совонька, Badyaka

Offline emeliАвтор темы

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Модератор
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Віра підкажіть, ми робили щеплення не вчасно по календарю, робили після 3 років, недавно доробили 4 Акдс, вакцинувались у Бенько і я так розумію що всі в нас були ІПВ. Поки нічого не потрібно робити?
Поки нічого.

Цитувати
Але ж підтверджено вакцинальний вірус, що викликаний живою вакциною.
Це не той вірус, який виник після вакцинації. Це вірус, який циркулював у воді 1,5роки і дуже видозмінився (Поява захворювань від такого вірусу, згідно досліджень, свідчить про низьке охоплення щепленнями і ризик появи дикого штаму).

Цитувати
Через часті випадки спалаху полімієліту після використання живої вакцини, і вирішили до 2016р перейти на 2 валенту і забрати той штам, що відрізняється від дикого лише на дві мутації. Також було прийнято рішення, що до 2020 живої вакцини у світі не повинно бути.
так і буде, це наступний крок

Цитувати
У всьому світі реєструвались випадки паралітичного полімієліту після щеплень живою вакциною. А статистика в нашій країні така штука... Коли щеплена дитина хворіє на хворобу від якої її щепили, хто з наших лікарів запише про це в мед.карточці, чи напише, що ускладнення викликані вакциною? Плюс не думаєте, що руки можуть рости і в якості теперішньої вакцини, і в тому, що жива поліовакцина має здатність мутувати?
не має значення діагноз, який колись ставили. Чи чули від рідних і знайомих про параліч від вакцини?

Цитувати
Можете дати якесь посилання на такі дослідження? Я знайшла, що вірус полімієліту гине при кипятінні, але не при t вище +8°С.
це є у інструкції

Сказали спасибо: Badyaka

Offline Lesjynya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +107/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Іра 2 роки 11 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
Віра ви молодець! дуже гарно і чітко пояснили що і до чого. Особисто я , боялася щеплень, але після вашої лекції наважилась вакцинувати свою дитину, і тепер не шкодую!!!

Сказали спасибо: emeli

Offline Едель

• Свято наближається-свято наближається-поспіша-а-й :))
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +273/-0
  • Життя прекрасне коли тобі всього 8 років:)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
Якщо ми зараз зробимо 4- ту АКДП,то наступна ревакцинація робиться в 6 р,а доти нічого?
Чи може ще щось добавили в календар?

Подумала і додала ще: 03 Жовтень 2015, 01:06:11
І взагалі цікаво-наші люди роблять дітям в приватних кабінетах прививки ну,наприклад,від пневмококової інф-ї, ротавірусу та ін моновакцини чи суто по календарю і все?
Посмішка-інтригує,скромна-розчулює,добра-радує,щаслива-зачаровує,щира-надихає.Усмішка не залишає байдужим. Посміхайтесь!!!!

Offline KORPaxa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +78/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Матвійчик
  • Ваше справжнє ім’я: Інна
Хто як хочетак і робить. Я наприклад поки робила тільки по календарю, більше нічого, а подружка ще від вітрянки колола

Offline Badyaka

• Своя Мамка
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
Робила приватно ротовірус, вітрянку та менінгокок- останній дуже дорого вийшов, та не шкодую.Віра- дякую за інформацю!!!

Offline Yulyalu

• Активна Мамка
    • Награды
Цитувати
Це не той вірус, який виник після вакцинації. Це вірус, який циркулював у воді 1,5роки і дуже видозмінився (
1,5 роки в воді в нас міг циркулювати лише вакцинальний вірус, який дуже гарно мутує, бо дикого вже десятки років не було. Цитую з сайту ВООЗ:
" В Украине подтверждено 2 случая инфицирования циркулирующим полиовирусом вакцинного происхождения типа 1 (цПВВП1) с наступлением паралича 30 июня и 7 июля 2015 года."
Цитувати
не має значення діагноз, який колись ставили. Чи чули від рідних і знайомих про параліч від вакцини
Чому не має значення? Я не знайома з усіма людьми України, яким в той чи інший період робили щеплення. Протягом 1999-2012р. в нас зафіксовано 28 випадків вакциноасоційованого паралітичного поліомієліту (ВАПП), а скільки не зафіксовано? На щастя серед моїх знайомих таких немає.
Цитувати
це є у інструкції
Я прочитала інструкцію, там ні слова про перетворення вакцини на водичку.

Offline Pasadena

• Своя Мамка
  • Репутація: +85/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Таїсія
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Цитувати
Позицію Москаля (голову Закарпатської МОЗ) вже озвучувала.
Віра вибачте, просто не можу знайти де саме ви писали.

Offline Едель

• Свято наближається-свято наближається-поспіша-а-й :))
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +273/-0
  • Життя прекрасне коли тобі всього 8 років:)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
Дівчата,дякую за відповіді :flv бо теж думаю ще додаткові зробити,але вже десь з весни.
Посмішка-інтригує,скромна-розчулює,добра-радує,щаслива-зачаровує,щира-надихає.Усмішка не залишає байдужим. Посміхайтесь!!!!

Offline Yulyalu

• Активна Мамка
    • Награды
Цитувати
В автомобілі теж хтось їде з, а хтось без ременя безпеки. Це може тривати все життя. Але при рівноцінній автокатастрофі постраждає точно останній...
Ви порівняли, мягко кажучи, непорівнювані речі. Так, при автокатастрофі постраждає точно той, що без ременя безпеки.
Але щеплення не запобігає хворобі, а лише можливо, коли людина захворіє на хворобу, то перенесе її простіше. Але не завжди все так, часто щеплені переносять важче, а нещеплені навпаки. Все залежить від здатності імуної системи справитись зі збудником, а ми прививками її також послаблюємо. Я з братом щеплені всім, від чого щепили. Обоє захворіли одночасно на свинку. Я хворіла важко, брат майже не помітно. В трьоюрідної сестри старша донечка щеплена, молодша - ні. Минулого року хворіли кашлюком, в щепленої пепебіг захворювання був значно важчий, як в нещепленої.
Далеко не факт, що моя дитина стикнеться з котроюсь з тих хворіб, від яких вакцинують. А роблячи прививку, я наражаю її на небезпеку отримати ускладення. В мене голова сивіє і від складників вакцин ( ртуть, формальдегід, фенол, алюміній, абортивні матеріали та ін.) і від можливих наслідків, які можуть бути ще гіршими за самі хвороби.
Я чесно, довго думала над прививанням від дифтерії і стовбняка, але також відмовилась. У випадку щеплення від дифтерії  вводять анатоксин. А він не оберігає від зараження, не дає імунітету, ніяк не впливає на циркуляцію збудника, а мав би запобігти токсичній формі дифтерії. Але швидкий перебіг захворювання, розмита картина перебігу захворювання у щеплених, і як наслідок надто пізне діагностування хвороби стали для мене аргументом проти щеплення. У випадку з правцем слід боятися глибокої, брудної, насамперед колотої рани без відтоку крові і доступу повітря. Тоді колять всім, і щепленим (на прививку чомусь не надіються) і нещепленим протиправцевий анатоксин, а нещепленим ще вводять імуноглобулін.
Я не переконую нікого відмовлятись від щеплень. Хочеться, щоб кожна мама, вивчивши всі за і проти, самостійно і відповідально прийняла рішення, бо відповідальність за здоровя дитини несемо пепедусім ми самі.

Сказали спасибо: нюшенька, elvira, Jessica, judi, Олівія, 1985kris, Люня

Offline emeliАвтор темы

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Модератор
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
При розвитку несприятливої епідеміологічної ситуації (тобто ризик епідемії) кордони можуть бути закритими або обмеженими. Особливо це стосується виїзду дітей на навчання. Тому, не виключено, що владу не дуже тішить розголошення випадків поліомієліту і вони стараються це спростовувати (це про заяви голови Закарпатської ОДА про відсутність поліомієліту). Окрім того, владі  вигідно, щоб допомогу надавали не вакцинами, а грошима на їх закупівлю, бо частину можна відмити і заробити на тендерах.
ось, що стосується Москаля.

Цитувати
Якщо ми зараз зробимо 4- ту АКДП,то наступна ревакцинація робиться в 6 р,а доти нічого?
Чи може ще щось добавили в календар?
більше нічого

Цитувати
І взагалі цікаво-наші люди роблять дітям в приватних кабінетах прививки ну,наприклад,від пневмококової інф-ї, ротавірусу та ін моновакцини чи суто по календарю і все?
Дехто робить тільки по календарю. Маленьким ротавірус додатково (особливо у кого старша дитина хворіла чи знайомі і вони знають, як важко перебігає). Хто часто хворіє бронхітами, пневмоніями, отитами - проти пневмококу. Єфект є. Мами, які мали 2-3 дітей, якщо зробили 1 дитині, то через декілька місяців робили і іншим (бо одна дитина має тільки ГРВІ, а у інших ускладнюється і п'ють антибіотик). Я своєму сину робила від пневмококу, бо мав 3 отити за декілька місяців. Між іншим, проводили щеплення, коли він ще виздоровлював після попередньої інфекції і добряче кашляв (залишковий кашель). І все - отитів нема.

Yulyalu Переконувати не збираюсь. Не вакцинуйте і не сивійте! Ви пишете м'ягко кажучи немедичні несинітниці і пояснювати усі механізми створення імунітету, а не його зниження і заперечувати всі міфи у мене просто нема часу (я це вже неодноразово тут писала у різних темках). Просто доведу до ваших немедичних знань: від дифтерії у нас у області пару протидифтерійних сироваток тільки у Франківську і все. Від правця нема. Імуноглобуліну вже роками нема. Пишите інформацію, якою не володієте - от і все.

Сказали спасибо: Тетяна371, krapochka, Едель, Badyaka

Offline svitlana88

• Своя Мамка
  • Репутація: +149/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Віра, а якщо у мене у старшого все Інфанрікс ОПВ (всі 4 - останню робили в червні), то ІПВ не потрібно?

Сказали спасибо: Едель

Offline Yulyalu

• Активна Мамка
    • Награды
Цитувати
Yulyalu Переконувати не збираюсь.
Підтримую. Дискусія в стилі сам дурак мені не цікава.

Offline Yulyalu

• Активна Мамка
    • Награды
Цитувати
Просто доведу до ваших немедичних знань: від дифтерії у нас у області пару протидифтерійних сироваток тільки у Франківську і все. Від правця нема. Імуноглобуліну вже роками нема. Пишите інформацію, якою не володієте - от і все.
Звичайно лише наявність медичної освіти дозволяє бути обізнаною і володіти інформацією. Тільки стандартний курс медуніверситету (так було, коли там вчилась моя подруга) передбачає аж 2 академічні години на календарні прививки, і 2год на щеплення за показами. Якщо щось змінилось поправите, будь ласка.
Десь  три роки тому, може трохи більше мені при травмі в травмпункті на Матейки вводили протиправцевий анатоксин. Тоді він був. Якщо зараз справді у Франківську немає препарату, то яке це має відношення до того, що при підозрі на розвиток правця людині повинні його ввести, незалежно від того щеплена вона чи ні. Цитую наказ МОЗ:
"Екстрена профілактика правця передбачає первинну хірургічну обробку рани та створення імунологічного захисту.
Імунопрофілактика здійснюється диференційовано залежно від попередньої імунізації пацієнта шляхом ревакцинації АП-анатоксином, або за допомогою активно-пасивної імунізації шляхом одночасного введення АП-анатоксину та протиправцевої сироватки (ППС) або імуноглобуліну."