Автор Тема: Дніпропетровськ або маленький Нью Йорк в Україні  (Прочитано 964 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline SlavaАвтор темы

• Свідома Мамка
  • Репутація: +20/-1
    • Награды
Вирішила створити таку тему, про місто Дніпропетровськ

це місто називають по-різному: місто фонтанів і мостів, називають маленький Нью Йорк в Україні...можливо ше якось, але я чула ці дві назви..

Мала наоду побувати по дуже важливій справі, а саме: здача мовноо тесту.
Їхали ми аж з Тернополя, з Франківська туди нічо не їде...дороа важка, до Тернополя 3одини і від Тернополя 16 один...важко і нудно, але в поїзді були зарядки, тобто мала інтернет в телефоні, який рятував...
зупинки, в вікні ліс, поле...скучно одним словом...

Приїхали ми рано в 6:20 приблизно, світає там раніше як у нас, тому в 6:20 вже повним ходом день. в нас ше темнота була, дзвонили додому...

Перше враження: достатньо просте місто, ні тобі бомжів на вокзалі, ні людей з табличками кудись відвезти як у києві, чисто...

Вирішуємо як будемо йти до Альянсу, пішки чи трамваєм...я звичайно хочу пішки, але тато наполяав їхати..Добре.Їдемо...і добре шо їхали ..дуже далеко d27 а яз своїми каблуками, незнати нашо я то взувала, замучилась добряче.
Їхали ми приблизно хвилин 20...достатньо баато банків, офісів...
Приїхали, вийшли на такій собі Європейській плоші
Для того щоб побачити посилання: Register or Login], подивились на закриту Французьку карусель...Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Вирішили шукати Альянс, це не була проблема, всьоо кілька метрів по вулиці вверх..
побачили таож туфельу з ...відадайте з чооДля того щоб побачити посилання: Register or Login]
Я звичайно хочу бачити Дніпро, але коли ми зайшли в Альянс, побачила диванчик і зарядку це було шастя на 2 одини d27
ну і звичайно чому ж сидіти...відпочили і йдемо все таки дивитися місто.

Буквально за 10 хвилин ми опинилися біля Дніпра..
На дороах культура - машини всі рівно їдуть, не як у нас, біля пішохідноо переходу стаютть до лінії а не на самому переході, і на шо я звернула увау це відсутність, повну відсутність всяких маазинчиків, з одяом, з косметикою, *все  по 40*, і тому подібне...людей в місті мало, напевно по роботах всі...місто пусте, тільки машини....
Поїсти в місті нема де...тобто ні піцерії, ні столовки, ні ресторану...та нічо зовсім....єдине це біля альянсу був ПАБ рузинська кухня, то зайшли подивитися меню, а там омлет з яйця 75,00 та ну то яйце, в нас з дому було 10 штук z5

Спитаете, чому Нью Йорк???

Незнаю, але дивлюся на таке фото і розумію...
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

а який вокзал??? достатньо простий,не такий як в Франківську
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Краще зробити і жаліти ніж не зробити і жаліти...

Offline SlavaАвтор темы

• Свідома Мамка
  • Репутація: +20/-1
    • Награды
З різних міркувань свої фото не виставляю...  d100
Краще зробити і жаліти ніж не зробити і жаліти...