Автор Тема: Порадьте хорошого дитячого хірурга  (Прочитано 27946 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Едель

• Свято наближається-свято наближається-поспіша-а-й :))
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +272/-0
  • Життя прекрасне коли тобі всього 8 років:)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
Re: Порадьте хорошого дитячого хірурга
« Reply #102 : 30 Січень 2015, 14:59:07 »
Колись зверталась до Матіяша,то враження тільки позитивні,а на рахунок Котурбаша,то враження не з найкращих,навіть бачила як він до своіх підлеглих ставиться,так не пасує себе вести головному лікарю,от його дочка Квіта Радиславівна-це зовсім інша справа,дуже хороша лікарка.
Посмішка-інтригує,скромна-розчулює,добра-радує,щаслива-зачаровує,щира-надихає.Усмішка не залишає байдужим. Посміхайтесь!!!!

Offline Анют@

• Своя Мамка
  • Репутація: +47/-0
  • Любима и люблю )))
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синуля 2008 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
« Reply #103 : 30 Січень 2015, 15:16:37 »
Переконувалась неодноразово, що скільки людей - стільки думок. Кожен вибирає собі спеціаліста сам.
Краще з мудрим загубити ...

Offline брюнетка

• Активна Мамка
  • Репутація: +4/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: іра
« Reply #104 : 15 Лютий 2015, 14:40:04 »
зверніться до доцента Ткача в шкірвендиспансері,дуже розумний лікар,може він Вам підскаже що робити

Offline ммб

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 1.6
  • Ваше справжнє ім’я: маряна
« Reply #105 : 19 Березень 2015, 15:59:11 »
чи чули щось про хірурга никифорука із дитячої лікарні.???????

Offline Зоряна

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +33/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Зоряна
« Reply #106 : 27 Червень 2015, 00:42:45 »
Мамочки!!!!через 2тижні ідемо до Могиляка на операцію і поняття не маю скільки грошей брати???операція по пластиці піднебіння:-) .може хтось підскаже хоч приблизно...можна в приват...чекаю на ваші думки...

Offline Зоряна

• Зацікавлена Мамка
    • Награды
« Reply #107 : 21 Липень 2015, 02:13:29 »
Дівчата!!!сьогодні повернулась зі Львова від Могиляка...якщо комусь потрібна буде інфа,пишіть у приват.../а при поіздці до нього треба багато чого знати/ все розкажу,бо сама іхала як сліпе кошеня....

Offline Зоряна

• Зацікавлена Мамка
    • Награды
« Reply #108 : 30 Липень 2015, 20:57:43 »
операцію  проводять в 4-6  міс. (так кажуть найкраще-бо нам уже 6 років ) 0322702683 -по цьому телефону записуєтесь на консультацію до нього(ми чекали місяць)на консультаціі він дивиться чи буде оперувати чи ні і призначає дату операції (у нас була черга 3 міс)і дає перелік аналізів з якими треба прийти на операцію. в день поступлення він пише список що треба купити на операцію (там же в аптеці в приміщенні)нам обійшлось в 4000 тис грн. після операції дитина з мамою сутку знаходяться в інтенсивній терапії під наглядом а потім переводять в хірургію. про догляд розкажуть там.я іногородня і платила по рахунку за тиждень перебування 1500 грн.ті що львівські то або не платять або лиш частину.подяка лікарю-хто скільки зможе. ГОЛОВНЕ слухатись що він скаже.не задавати питань і не перечити.всі питання і вся інформація-в день виписки...

Offline Tanyakap

• Новенька
  • *
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Аня 2 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #109 : 26 Серпень 2015, 15:20:38 »
Зоряна, скільки днів лежали в лікарні,і чи здавали ще аналізи там?

Offline oksanatravneva

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +71/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Даринка, 10.07.2010 р., Марко, 04.10.2014 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #110 : 29 Серпень 2015, 12:51:05 »
А чому задавати питань не можна?
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Зоряна

• Зацікавлена Мамка
    • Награды
« Reply #111 : 15 Жовтень 2015, 21:49:41 »
якщо нема ускладнень, то тиждень.він кожен день робить обхід .ускладнення-це довготривала температура,поява грибкової інфекції через "жаліючий "догляд мами. та ін. якщо виконувати все то що він каже і так як він каже-то все добре буде...лікарства він виписує точно стільки скільки треба на тиждень (це входить в той список перед операцією).у нас нічого лишнього не лишилось (у нього своя схема що і як капати.тому все розраховано на тиждень)якщо ускладнення то він дописує що. на рахунок "жаліючого"догляду: дитині треба полоскати,промивати,спринцювати-хто як може-мінімум перед і після кожного вживання любої іжі!!!а ще краще -кожну годину .любою водою,але краще боржомі,бо вона лужна і є профілактикою від грибка. промивати для того щоб не було ніяких залишків їди на швах... це під час лікарні і ще 1,5 міс дома, поки ви не побачите що не залишилось ні одного шва!!!їда блендерена ВСЯ !!(навіть макарони) -і це класно бо в мене малий на блендереній іді поправився на 2 кг!! а є мами (особливо маленьких 4-6 міс ) які жаліють дітей бо вони плачуть при цій процедурі,або не хочуть будити бо спить...і потім приходить стоматит,який може розїдати шов...

аналізи не здавали .ти маєш приїхати з тим списком аналізів що він дає на попередній консультації при записі на чергу.що мені сподобалось-це обовязковий аналіз на бак посів на чутливість до антибіотиків.він виписує перед операцією ті антибіотики,до яких найбільш чутливий орканізм...тому зі сторони інфекціїї прикритий дуже...я би ще кожному радила разом з цим взяти посів на чутливість до протигрибкових...

там як конвеєр....поступив,полежав,пішов.кожен день по 3 операції у нього.

чому не задавати питань? зараз я його вже розумію,а тоді незнання аж розпирало. він просто береже здоровя (дай Бог йому міцного і на довгі роки...)відповідати кожній мамі на одні і ті запитання н-д чого температура,скільки буде? як задовго ми тут будем???і інші... він знає що йде по плану,якщо щось не так,тоді він сам скаже без запитань.він знає що перші 3 дні повинна бути температура у всіх!!!!бо це 1.5 год операція!!!
зато можна відірватися на виписці (я прийшла з великим написаним,щоб незабути,переліком питань)..,але...він все розказав так,що всі питання знялись....тобто за стільки років він знає що мамочки питаються,тому він каже,що перше говорить він,а потім якщо ще будуть питання то задавайте...питань не було бо він розказав все до найменших дрібниць...і що істи і коли можна зуби чистити і до кого йти якщо будуть різні види скарг і коли у логопеда займатись і як займатись...я була вражена!!!!
короче своєрідний але бомбезний дядько!!!

Offline Зоряна

• Зацікавлена Мамка
    • Награды
« Reply #112 : 15 Жовтень 2015, 22:01:30 »
забула сказати, що я їхала з мамою,бо потрібна допомога.але в палаті до 5 год повинен бути один дорослий. ми по оголошенню зняли квартиру біля лікарні і мама ночувала там. і істи варила для малого там...і блендерила. мікрохвильовка у відділі є. ще дуже сподобалось різниця від нашої лікарні на Коновальця:ми були в липні і там всіх" виганяли" на повітря, на двір. зі мною лежала дитинка 6 міс,яка ускладнилася вроді пневмонією...то значить так: дала мама нурофен чи там якийсь жаропонижаючий щоб збити температуру і марш гуляти !!!там гуляютьвсі і ніхто не записує в зошит,що ти в такій годині йдеш з відділу.просто до 8 год мусиш бути на місці (це правда вже після 3 днів і якщо нема капанки ) ми на 5 і 6 день вже капанки не мали і це була субота-неділя, то ми взагалі пішли і ночували на квартирі...прийшли в понеділок рано і в обід нас виписали...

Offline TinaMi

• Зацікавлена Мамка
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христя
« Reply #113 : 04 Березень 2016, 11:56:12 »
Дівчата, підкажіть будь ласка до кого краще звернутись? В мого сина 2 рочки фімоз, думала піти до Матіяш на консультацію. Варто до нього йти з цим?

Offline Radomska

• Своя Мамка
  • Репутація: +131/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дарина
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
« Reply #114 : 04 Березень 2016, 12:27:16 »
З фімозом Вам треба йти до уролога

Что за фраза?! «Берегите мамы дочек,у меня растёт сыночек»?! ….ДА У МЕНЯ ТАКАЯ ДОЧКА - БЕРЕГИТЕ ВЫ СЫНОЧКА!!!!!

Сказали спасибо: TinaMi

Offline Дезі

• Активна Мамка
  • Репутація: +15/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка 12 років ,Максим 8 років
  • Ваше справжнє ім’я: Тамара
« Reply #115 : 07 Липень 2016, 08:48:29 »
Дівчата , а про Бориса хтось щось чув? ( приймає на Коновальця)  :( d143 d104

Offline Едель

• Свято наближається-свято наближається-поспіша-а-й :))
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +272/-0
  • Життя прекрасне коли тобі всього 8 років:)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
« Reply #116 : 07 Липень 2016, 09:07:45 »
Дівчата , а про Бориса хтось щось чув? ( приймає на Коновальця)  :( d143 d104

Я б йшла у відділ до Матіяша/Глаговича ( зав.,але не знаю чи вже з АТО повернувся) /Оніпченка чи Павликівського ,а не до молодого-зеленого Бориса d104
Посмішка-інтригує,скромна-розчулює,добра-радує,щаслива-зачаровує,щира-надихає.Усмішка не залишає байдужим. Посміхайтесь!!!!

Offline Nika G

• Активна Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Іринка - 5, Оксанка - 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
« Reply #117 : 15 Липень 2016, 15:36:09 »
Знаю на Коновальця багатьох хірургів, там справді гарні спеціалісти, Особливо Рудник А.Р
Хто сказав, що жінка - слабке створіння? А ти спробуй образити її дитину. Вона порве і закопає)

Offline НеТвояМрія

• Активна Мамка
  • Репутація: +8/-0
    • Награды
« Reply #118 : 27 Серпень 2016, 17:25:12 »
Дівчата , а хтось лікувався у Фофанова В"ячеслава Олександровича ? Як він як  спеціаліст ?
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Сказали спасибо: Тетяна Ппташник