Автор Тема: Порадьте хорошого дитячого хірурга  (Прочитано 29215 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Тинка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марко 3,2 Марта 8міс.
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
Re: Порадьте хорошого дитячого хірурга
« Reply #34 : 14 Серпень 2011, 19:03:26 »
у нас дві великі опуклі гемангіоми на лівій ніжці та середньому пальчику лівої руки. потім почали з'являтися якісь 2 підшкірні гемангіоми. Ми теж були у Могиляка двічі, казав не чіпати, але спостерігати, бо мають зникнути самі собою. я йому довіряю, бо він має славу найкращого спеціаліста у цій галузі, але хвилююсь. Питання до всіх, хто таке лікував: може потрібні якісь детальніші розгорнуті аналізи крові, УЗД тощо. може це покаже детальніше глибину хвороби, стадію не знаю

Offline prosana

• Організатор СП!
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +314/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віталій
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #35 : 06 Листопад 2011, 01:59:29 »
Знаю та рекомендую двох дуже хороших хірургів: Матіяш Олег Юліанович та Фофанов Олександр  Дмиртович.  Вони обидва приймають  на Коновальця в обласній лікарні. До Фофанова зверталась  з синочком, коли йому було до 1міс., йому поставили діагноз нориця, хоча це була занесена в роддомі інфекція, оскільки затягнулася за три-чотири дні. Як він нам сказав, що будь це нориця, то при лікуванні рік незнати чи пупчик би загоївся. Одним словом, він мені подобається як лікар, оскільки відповідально та добросовісно відноситься до своєї професії. Також від знайомих чула багато хорошого про нього та Матіяша. :)

Offline Oksana_RusАвтор темы

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
« Reply #36 : 06 Листопад 2011, 14:59:21 »
Я вже в наших хірургів була, але реально вони таких операцій як нам треба вони не робили d104 Ще збираюся поїхати у Львів, але щось ніяк не зберемося, страшно :(

Offline Ромашка10

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +155/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка 6 рочків.
  • Ваше справжнє ім’я: Марійка
« Reply #37 : 06 Листопад 2011, 15:05:54 »
Цитувати
Фофанов Олександр  Дмиртович
цей хірург робив меленьку операцію моїй Софійці на ручці,лікар дуже хороший.
часто ми до нього ходили після виписки,все мені здавалося що щось не так,завжди прийме,ніколи не відмовить.
ставлення дуже хороше,маю моб.телефон можу дати.

• Рідна Мамка!
    • Награды
« Reply #38 : 06 Листопад 2011, 15:10:24 »
А він взагалі на чому спеціалізується? І як мала перенесла операцію? Наркоз нормально пройшов?

Offline Ромашка10

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +155/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка 6 рочків.
  • Ваше справжнє ім’я: Марійка
« Reply #39 : 06 Листопад 2011, 15:19:36 »
точно не знаю,але в хіріргії Фафанов професор і не остальня там людина,ніби хороший спеціаліст.
наркоз перенесла нормально,тільки довго відходила від нього,думала що посивію за ті дві години,
все собі надумувала всяки дурниці,ніколи таке не забуду. добре що зараз все добре.
анастазіолог був нормальний час від часу заходив дивився як ми і як від наркозу відійшла.

• Рідна Мамка!
    • Награды
« Reply #40 : 06 Листопад 2011, 15:47:09 »
А який анестезіолог був? І як той Феофанов виглядає? бо ми в якогось були,але не знаю прізвища.

Offline Zori

• Активна Мамка
  • Репутація: +69/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Зоряна
« Reply #41 : 04 Січень 2012, 21:00:03 »
У нас проявилася гемангіома на чолі, переживаю щоб не проросла, після 10 січня маємо йти до Фофанова. Прочитала про нього хороші відгуки і трохи заспокоїлася...

Offline Wikusya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +197/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
« Reply #42 : 04 Січень 2012, 23:23:29 »
Ми місяць тому з малим лежали в хірургії, оперував його Матіяш Ярослав Вас., після виписки їїздили до нього на перев"язки, але він увесь час в бігах, всім його треба  d112
Але найбільше позитивних відгуків чула про Фофанова, якраз коли ми поступили, то виписувалась дівчинка, в якої на місці легень був кишечник через вроджену аномалію діафрагми, то їй він там все на місця порозставляв, через 2 тижні виписали
Але найбільший шок для нас це був наркоз, синочкові ще й двох місяців не було  :(
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Метелик

• Щаслива, тому що двічі мама !
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +727/-0
  • До мене тільки на ти!
    • Місце, де я творю!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #43 : 04 Січень 2012, 23:36:03 »
а ми в Могиляка були, це реально людина з золотими руками, бо те що він робить просто словами описати важко...Моїй малій було 2 місяці, наркоз перенесла добре ! А лікарня ця тільки так заочно називається Чорнобильська, а насправді вона Львівська обласна дитяча спеціалізована лікарня...Кому потрібно контакти Могиляка пишіть в приват!
P.S. дівчатка якщо у вас ще нема жодного повідомлення, і ви зайшли сюди суто щоб знайти контакти Могиляка, то  відписати я вам в приват не зможу, бо скринька повідомлень у вас ще неактивна, тому з такими запитаннями краще пишіт  на пошту, я все вам розповім і напишу.
Пошта Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +347/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #44 : 05 Січень 2012, 10:12:34 »
а ми в Могиляка були, це реально людина з золотими руками, бо те що він робить просто словами описати важко...Моїй малій було 2 місяці, наркоз перенесла добре ! А лікарня ця тільки так заочно називається Чорнобильська, а насправді вона Львівська обласна дитяча спеціалізована лікарня...Кому потрібно контакти Могиляка пишіть в приват!
Таня, це в тебе з Софійкою якісь проблеми??? Що сталось??? d107

Offline Метелик

• Щаслива, тому що двічі мама !
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +727/-0
  • До мене тільки на ти!
    • Місце, де я творю!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #45 : 05 Січень 2012, 19:42:24 »
Цитувати
Таня, це в тебе з Софійкою якісь проблеми??? Що сталось???

Я коли була вагітною, то на перших тижнях перенесла страшенний грип, з температурою під 40, це не залишилось без наслідків..Це страшенний шок для батьків, нікому не побажаю пережити того що пережила я за останні місяці...Я знайшла по інтернету Могиляка, подивилась на його роботи і записалась на консультацію , нам сказали приїхати коли нам був місяць, а на 22 грудня нас записали на операцію... Це був найважчий тиждень в моєму житті, бо ті дні, спочатку в реанімації після операції, а потім страшенні коліки після антибіотиків це просто жах..Але ми з Софією сильні і все змогли...Сьогодні рівно 2 тижні пройшло з дня операції і шрамчик вже такий красивий, що практично не замітний для людини яка за ним не заглядатиме...Хотіла створити темку про дитячу хірургію а виявляється вона вже є...
Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Natalya

• Віддана Мамка
  • Репутація: +541/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #46 : 13 Січень 2012, 09:34:35 »
дівчата я цей невус виглядає? в моєї малої є якась коричнувата плямка на животику, вона невеличка але все ж таки є, і на дотик її не відчутно. а в мене під час вагітості зробилося ззаду в голові щось таке типу великої родимки то це невус? наскільки воно страшне? і чи обовязково удаляти це? може то створити якусь окрему темку по цьому чи то вже є?

на рахунок нейрохірурга Матіяша О.Ю. хтось писав що він не приймає в поліклініці, так от знаю точно що приймає 100% бо ми в нього лікуємось і одного разу приходили на поліклініку і можу сказати що він супер лікар!!!! 

• Рідна Мамка!
    • Награды
« Reply #47 : 13 Січень 2012, 09:40:24 »
В Насті він коричневий і трошки виступає над шкірою, щоб ти зрозуміла, то це схоже якби кусочок шкіри "нерга приклеїно" на білій шкірі. Ми були в 2-х хірургів в нас в Франківську, то вони казали, що краще удаляти, бо якщо він буде травмуватися або на сонці буде, то це небезпечно. Але оскільки в нашій лікарні такі операції не дуже роблять, то я боюся ризикувати. Хочу після свят поїхати в Львів до того Могиляка, подивлюся що він скаже. Якщо ще і він підтвердить, що треба удаляти, то певно таки зробимо в тій лікарні операцію. Найбільше переживаю за загальний наркоз, як Настя би його перенесла d104

Offline Natalya

• Віддана Мамка
  • Репутація: +541/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #48 : 13 Січень 2012, 09:54:23 »
ясно, то в молої моїє ніби не невус, а просто родима плямка і я її замітила десь аж в 4міс коли в малої шкіра стала світлішою я думаю це того що я вагітною злапалася за живіт хоча не знаю чи це правдачи такі байки, а в мене то напевно точне невус, але він мені ніби не мішає бо в волоссі і коли я мию голову то ніби і нечіпаю його, тообто не травмую але до лікаря напевно треба буде показатись d104

Offline IR@

• Своя Мамка
  • Репутація: +82/-0
  • Щастя не можна купити, його можна НАРОДИТИ!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #49 : 13 Січень 2012, 20:14:44 »
Оксана, а Ви не пробували звертатися до головного лікаря дитячої лікарні на Коновальця - Котурбаша Радислава Йосиповича. Він є практикуючим хірургом і пластику добряче робить. Підіть до нього на консультацію. Взнайте його прийомні години і можете піти.

• Рідна Мамка!
    • Награды
« Reply #50 : 13 Січень 2012, 21:41:21 »
Ми вже записалися до Могиляка, в понеділок їдемо на консультацію, вже подивлюся що він скаже. Якщо треба буде робити операцію, то певно там в Львові і будемо оперуватися.