Автор Тема: Увага! Нова система попереджень - Особиста карма користувача!  (Прочитано 3751 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ViktorijaАвтор темы

 • Кожне бажання дається нам разом з силами для його здійснення
 • Адміністратор
 • Віддана Мамка
 • *****
 • Повідомлень: 8416
 • Поблагодарили: 246 раз
 • Репутація: +922/-0
  • http://vikitoys.blogspot.com/
  • Награды
 • Ім’я ваших дітей і вік: Евелінка 14.07.2010
 • Ваше справжнє ім’я: Вікторія♥
На нашому форумі впроваджена нова система попереджень за порушення правил
Особиста карма користувача

За кожне порушення правил порушник отримувати +5 балів до рейтингу в особисту карму.
Після відмітки +50 користувач позбавляється змоги залишати повідомлення на форумі на потязі 2-ох місяців.
Користувачу буде змінено статус на "Мамка хуліганка" буде заблоковано ДО та СП та можливість отримати статус "Організатора СП" в майбутньому.

Зі своїми попередженннями Ви зможете ознайомитись у своєму профілі:Попередження за порушення присвоюють тільки Адміністратор та Модератори форуму.
Кожен користувач бачить лише свій особистий рейтинг.


Нижче наведенні наступні порушення за які корстувач може отримати попередження:

1. Обговорення дій модераторів форуму і адміністрації. Дії та вказівки модератора і адміністратора обов'язкові до виконання і не підлягають обговоренню учасниками форуму. Всі питання вирішуємо за допомогою особистих повідомлень або електронної пошти. Якщо Ви незадоволені рішенням модератора і вважаєте його несправедливим, можете написати особисте повідомлення адміністратору. Образа Адміністраторів і модераторів як за допомогою особистих повідомлень, так і за допомогою відкритого листування заборонено. Порушення цієї умови призводить до бану. Адміністратори і модератори мають право не пояснювати свої рішення.

2.Образа інших учасників форуму в прямій чи завуальованій формі, використання ненормативної лексики, створення чи пітримання конфліктних ситуацій, прояви релігійної або расової нетерпимості.

3.Відволікатися від заданої теми обговорення, заданої в заголовку теми. Якщо в ході обговорення будь-які теми, у вас виникли нові питання, пов'язані з початковою темою, але прямо не пов'язані з нею, відкрийте нову тему (або знайдіть таку ж існуючу) і дайте в першій темі на неї посилання, вам обов'язково дадуть відповідь. У противному випадку Ваші повідомлення будуть вилучені модератором як флуд.

4. Прохання "проголосуйте за мене", масова розсилка особистих повідомлень, політична і релігійна агітація, обговорення будь-яких тем, що стосуються мережевого маркетингу та ін подібних тем.

5. Розміщення без узгодження з адміністрацією (Для того щоб побачити посилання: Register or Login]) будь-якої інформації пов'язаної з комерційною діяльністю або отриманням прибутку, а також рекламного характеру.

6. Будь-яка агітація учасників з метою реєстрації та спілкування на інших форумах (у тому числі розсилка особистих повідомлень з посиланнями на інші форуми і розміщення посилань у темах).

7. Використання матеріалів сайту без згоди адміністрації.

8. Спілкування на форумі під різними ніками (крім випадків, коли на те отримано дозвіл адміністрації форуму).

9. Публікація повідомлення з проханням перерахувати гроші на лікування кого б то не було. Виняток становить допомогу особисто форумчанам, тим, кого ми добре знаємо, причому тільки після домовленості з Адміністрацією. Всі інші повідомлення будуть видалятися, користувач буде повідомлений про це.

10. Розміщення оголошень, які суперечать законодавству України.

11. Згадувати в повідомленнях на форумі забанених користувачів.

12. Розміщення в особистих підписах і профілях посилань на інші форуми, реклами своїх послуг і збільшення стандартного розміру та кольору шрифту в повідомленнях та підписах.

13. У Фотальбомах викладати будь-які фото, пов'язані з комерційною діяльністю.

14. видаляти (чистити) свої та інші повідомлення в темах, тим самим руйнуючи теми. Користувачі, які не дотримуються цього правила, будуть забанені.

15. Здійснення будь-яких (комерційних чи некомерційних) спільних покупок без узгодження з адміністрацією.

16. Залишати на форумі повідомлення, котрі не містять ніякого змісту, беззмістовні повідомлення (наприклад, "відмічусь"), кілька повідомлень під ряд в одній темі з метою збільшення кількості повідомлень (ін. сл. "накручування" повідомлень), а також  тільки смайлики (  z4d140:)  і т.п.)! В разі, якщо таке відбудеться, дані повідомлення будуть видалятись без попередження їх власника, а форумчанину буде знижено рейтинг! При регулярному порушенні даного правила, міру покарання буде визначати Адміністратор форуму.


Користувачі, які систематично порушують правила, можуть бути позбавлені можливості відвідувати форум шляхом блокування (видалення) їх облікового запису, IP-адреси, блоку IP-адрес назавжди (не зважаючи на рейтинг особистої карми)

Користувачі мають право не поділяти позицію адміністрації на керування форумом, і можуть обговорювати свою незгоду в рамках особистого листування з адміністрацією форуму. Публічна критика дій адміністраторів і модераторів заборонена і карається автоматичним баном на термін від 1 місяця

Адміністрація форуму зобов'язується прислухатися до порад щодо покращення роботи та організації форуму, але не має фізичних можливостей вступати в дискусії з усіма бажаючими покритикувати. Пам'ятайте, адміністратори і модератори - звичайні люди які витрачають свій час безоплатно на керування форумом.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Увага! Правила форуму:
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Пишіть мені з таких питань:
Проблеми з входом на форум, пишіть сюди: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
 
Сказали спасибо: kokocuk, мися