Автор Тема: резус від"ємні мамусі давайте спілкуватись))))  (Прочитано 22342 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline НежданаАвтор темы

• Своя Мамка
  • Репутація: +153/-1
  • Вона з тих рідкісних жінок, які не вміють звикати.
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олежик і Яночка
  • Ваше справжнє ім’я: неждана
Всім привіт я на цьому сайті новенька, ( вперше пишу, однак вже близько року просто полюбляла перечитувати форум, але все не наважувалась написати). Перечитала все, проте основної хвилюючої теми для себе не знайшла хоча я впевнена , що серед нас найдеться чимоло дівчат котрі можуть поділитись і своїм досвідом і порадою, що стосується резус конфлікту та взагалі вагітності у жінки з від.ємним резусом. Колись будучи зовсім юною я навіть не знала, що в мене 2 група резус "-"  і дізналась лише будучи на 4 місяці вагітності, коли гінеколог сплеснула в долоні сказавши "ой, а у вас можливий конфлік"............ оскільки у чоловіка 4"+", як я тоді налякалась , сиділа в книжках, в інеті перечитувала все, що можна і не можна, однак до кінця не вияснила для себе все, адже навіть в науці це питання й досі не досліджено. Кожного місяця здавала на антитіла і просто вмирала коли чекала їх результатів, але мені пощастило чи точніше так мало бути з Божою благодаттю, я народила сина із моєю групою крові і моїм же резусом))))))))) на деякий час я навіть забула про це, оскільки щастя материнства просто поглинуло мене.......... Зараз ми з чоловіком плануємо другу дитину і знов це питання стало чи не найбільш важливим і тим , що й досі наводить на мене страх....... давайте поспілкуємось на цю тему, можливо це мені чи ще комусь та й допоможе)))))

Offline _Татьянка_

• Я сама ЩАСЛИВА МАМА
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +345/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Старшенькій 10 років, манюні 1. 5 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
неждана пошукайте на таку тему вже дівчата спілкувалися
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline _Татьянка_

• Я сама ЩАСЛИВА МАМА
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +345/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Старшенькій 10 років, манюні 1. 5 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Таня

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]  Подивіться ці дві теми може вони вам допоможуть

• Своя Мамка
    • Награды
вибачте чомусь я цих темок не бачила, здається передивилась перед цим усе))) мабуть просто ще не вмію користуватись цим форумом))) d100 і я насправді Неждана , а не Надя :8 так назвали мене батьки .........

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Неждана уперше практично у всіх вагітності проходять без ускладнень, а вже коли планується друга дитинка, притім з невеликою різницею між першою вагітністю - тут треба переживати. Раз ви скільки інформації перечитали, то укол імуноглобуліну собі теж зробили. чи не так? ;)

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +347/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Неждана, я щось зовсім не розумію твоїх страхів і переживань, в першої дитинки негативний резус, все ок, ті антитіла в тебе так і не почали вироблятись, навіть якщо в другої дитинки буде позитивний, немає нічого страшного зовсім, будеш контролювати рівень антитіл, якщо треба, можна при вагітності ввести імуноглобулін, або вже після пологів, коли виясниться, що дитина плюсова.
В мене мінус, двоє дітей плюси (імуноглобулін вводила після пологів після кожної дитини), головне, щоб не було до того абортів, викиднів, а так антитіла не так швидко активізуються, щоб нанести реальну шкоду чи загрозу плоду.

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +347/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Неждана уперше практично у всіх вагітності проходять без ускладнень, а вже коли планується друга дитинка, притім з невеликою різницею між першою вагітністю - тут треба переживати. Раз ви скільки інформації перечитали, то укол імуноглобуліну собі теж зробили. чи не так? ;)
Іра, їй не потрібен був той укол, в неї ж дитина народилась мінусовою, конфлікту не було, мінус з мінусом не конфліктує

Offline Туся

• Своя Мамка
  • Репутація: +152/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діанка, Арсен, Влада
  • Ваше справжнє ім’я: Марта
Цитувати
то укол імуноглобуліну собі теж зробили. чи не так?
Укол робиться тільки якщо, в дитини резус +, протилежний до резусу матері! Я два рази народжувала ( в мене також 2 -), але дітки народились з резусом +, то після кожних родів робила укол імуноглобуліну! Але я радувалась, що в доці +, і вона як буде вагітна, не буде мучитись!  d41

• Своя Мамка
    • Награды
Дівчата власне тому і переживаю, адже після перших пологів буквально за два місяці я завагітніла вдруге....... :8  проте після пологів пройшло мало часу, малий ще зовсім крихітний пив молочко з грудей, одним словом на 5 тижні моєї другої вагітності стався викидень,  самовільно, ( чистки не прийшлось робити) матка видно ще була не закрита........ моєму горю не було меж, але на руках дитина . А про імуноглобулін мені навіть не сказали ))) перший же був "-" тому нічого не кололи і не пропонували , а коли стався викидень я через ті переживання сама про все забула....... от тому зараз і хвилююсь адже по ідеї в мене буде вже третя вагітність........

Offline Туся

• Своя Мамка
    • Награды
Цитувати
. Зараз ми з чоловіком плануємо другу дитину і знов це питання стало чи не найбільш важливим і тим , що й досі наводить на мене страх....... давайте поспілкуємось на цю тему, можливо це мені чи ще комусь та й допоможе)))))
а чого боятись, ви будете постійно здавати аналізи і лікар буде контролювати, якщо б навіть появились ті антитіла, то тепер дають раду з тим!

• Своя Мамка
    • Награды
Нежданною мене назвали через те, що  я справді для мами була несподіванкою....... ( вона дізналась , що вагітна коли почула рухи)  там теж своя історія, але навіть не це до кінця переконало моїх батьків мене так назвати, в мене батько письменник, а мама дуже любила таку поетесу Неждану Юрєву, от батьки і вирішили мене назвати Нежданою, мама до останнього вірила, що я успадкую батькові гени і теж стану поетесою.......... d100

• Своя Мамка
    • Награды
дають раду? але яку ? і чи в нас в Івано-Франківську є спеціалісти))) знаєте, так втішає коли чуєш, що резус від.ємні жінки мають і по троє і по четверо здорових дітей))) Як виявилось моя тітка при такому резусі народила 6- ро позитивних хлопчаків , тоді про конфлікт взагалі не говорили...... а тепер лише лякають...........

Offline Туся

• Своя Мамка
    • Награды
Цитувати
Як виявилось моя тітка при такому резусі народила 6- ро позитивних хлопчаків , тоді про конфлікт взагалі не говорили...... а тепер лише лякають...........
ну просто їй повезло, просто не появлялись антитіла!
я знаю одну жінку, колись не визначали резус-конфлікт, а в неї друга дитинка народилась хворою! Вона тепер каже, що колись навіть не знали що то, а можливо якби вчасно виявили, все б було добре!

Offline Туся

• Своя Мамка
    • Награды
Цитувати
вона дізналась , що вагітна коли почула рухи)
в мене так одногрупниця, дізналась , що вагітна, коли рухи почула!
вибачте за флуд!

Offline Мар*янушка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +462/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
Нежданна, по-перше, хочу сказати, що в тебе дуже гарне ім"я. по-друге, не переживай, все буде добре! в мене теж 2-, то з 20 тижня я кожен місяць здавала кров на антитіла, а з 30тиж. - кожних два тижні. кров краще здавати на Бандери (станція переливання крові), там роблять найточніше.

хто сказав, що з появою дітей життя закінчується... Моє життя тільки починається - я граю в м"яч, малюю, дивлюся мультики... У мене попереду дитячий садок і перший клас,перше кохання, випускні іспити... І я ЩАСЛИВА!!!!!!!!!

• Своя Мамка
    • Награды
дякую))) я пам.ятаю з малим там здавала)))) я вірю в краще , вірю в силу Господню, але як юрист ( моя професія) :8 вічно намагаюсь доколупатись "до правди", аби знати, що робити у такому випадку))) мій чоловік все свариться, що моя проблема в мене в голові і він звісно правий.......от собі думаю краще б я про це не знала, адже так багато жінок зараз народжують при такому резусі  по кілька дітей, а я ще не завагітніла а вже переживаю.........  d111 з іншої сторони в мене син взяв мій резус, то чому і друга дитинка така ж спритна не буде....... d79

Offline Мар*янушка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +462/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
от і правильно, позитивний настій- це вже половина успіху!!!! в мене всі троє мають мій резус.

хто сказав, що з появою дітей життя закінчується... Моє життя тільки починається - я граю в м"яч, малюю, дивлюся мультики... У мене попереду дитячий садок і перший клас,перше кохання, випускні іспити... І я ЩАСЛИВА!!!!!!!!!