Автор Тема: резус від"ємні мамусі давайте спілкуватись))))  (Прочитано 21581 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline НежданаАвтор темы

• Своя Мамка
  • Репутація: +153/-1
  • Вона з тих рідкісних жінок, які не вміють звикати.
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олежик і Яночка
  • Ваше справжнє ім’я: неждана
Таня я тобі казала все буде добре))) у от побачиш ти ще обов.язково тут нам похвалишся своїм синочком  d9

Offline renaaaa

• Свідома Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
Дякуюююю :)

Offline Лері

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олежик 3 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
Всім привіт. В мене 1- в чоловіка 2+, вже голова вибухає від всього прочитаного. В мене синочок має чоловіка кров 2+, коли малому було 3,5 рочки завагітніла і на 5-6 тижні викидень. На УЗД сказали, що це завмирання ще на 3-4 тижні відбулося. Імуноглобуін колала як після перших пологів так і після чистки (тепер коштував 720грн!!!). Мені сказали що після викидня кололи швидше для перестраховки, тому що на такому терміні ще резус конфлікту бути не  могло, бо в плода резус формується на 8тижні. Зараз дуже боюся знову вагітніти, по-перше після пережитиго, бо друге кожна третя вагітність більший ризик конфлікту, чоловік нервується, а я перечитала вже все що лиш можна...Хто що порадить?

• Своя Мамка
    • Награды
найкращий порадник це ваше материнське  серце))) а на мою думку вагітніти ( тим більше якщо хочеться мати двох діток)  потрібно, в мене теж на терміні 5-6 тижнів  після старшого сина був викидень,я взагалі навіть укол не зробила , бо від тих переживань про все на світі забула, але перед плануванням наступної вагітності все ж пішла та здала кров на наявність антитіл. Леся ну по-перше у вас є ще досить великі шанси, що малятко візьме ваш резус практично 50% ( ось як у мене все склалось), по-друге можливо навіть при плюсовій дитинці конфлікту не може і не бути, серед таких жінок як ми є ї багатодітні, ніхто не знає і не зможе вам наперед сказати як поведеться ваш організм, по-третє навіть якщо виникне ця проблема,  то лікарі заспокоють, що при першому конфлікті ризик для дитини досить низький. Але вирішувати вам і робити це й крок вам, якби я вагалась то не бавила зараз свою 7-місячну донечку, моя мрія збулась я мама двох прекрасних діток, думаю і у вас так буде, вірте в це! d101 d102 :flv

Offline orlina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +334/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Цитувати
Хто що порадить?
В питанні народження дітей навряд можуть бути порадники. Але! При найкращих "розкладах" кожна вагітність, кожна дитинка і кожні пологи можуть спіткати ті чи інші несподіванки. Це, якщо можна так сказати, справа ризикована. Зате який результат!!!!! Воно того варте!
Додам, що у моїй родині по материнській лінії десь 50% жінок - резуснегативні. А стосовно появи антитіл, проблем, хвороб, лиш я і моя троюрідна сестра проштрафились. При цьому є матусі 2х, 4х і навіть 5!!! діток.
Помоліться, налаштуйтесь на поповнення в родині і вирішуйте. Кожне ваше рішення   буде правильним. Я знаю, як важко і страшно вагітніти після невдачі, але дуже рада, що наважилась!!! Удачі!!!  :*

Offline Iren4ik

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +184/-0
  • Катька І Денька!!! Мої янголята
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 6 років Денис і 1 рік і 3 міс. Катя
Так дійсно, якби я думала про погане, я б теж ніколи не наважилась на діток.. Це виходить з серця, майбутня мама сама має вирішити. В мене теж по жіночій лінії в сім,ї, тобто по маминій багато резуснегативних жінок. Я, мама, її мама, потім мамина сестра, і можливо були ще й інші бабусі. Але моя мама родила здорових діток, в мене вже є двоє діток. Так що головне не втрачати віри у позитивне і щасливе майбутнє!!!
Денисик і Катруся
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]   

Offline Лері

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
Привіт всім, дякую,справді дуже заспокоює і підтримує, коли читаю, що такі ж "негативні" мами все ж таки наважуються і народжують здорових діток. Ми хочемо другу дитинку, мабуть потрібно менше себе накручувати і віддатися в руки Господа. Але чи ще не заскоро? пройшло лиш 7 місяців після невдачі.

Offline Лері

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
Неждана, я за Вас рада, Ви молодчина, та й багато від Вас дізналася щодо нас "негативних", а то лікарі і справді пояснюють небагато,витягуєш з них по частинах інфу. Я дуже психологічно важко перенесла невдачу,я вже навіть казала до чоловіка що я за така мама, коли мій організм відкидує власну дитинку... :(. В Медсервісі пройшла повне обстеження, нарешті вилікувала ерозію і мені сказали, що можна знову вагітніти і все має бути ок, головне позитивне налаштування.

• Своя Мамка
    • Награды
Лера додам))) що я теж наважилась коли пройшло лише 6 місяців після викидню, невдавалось ще потім 3 місяці, а коли вже відпустила ситуацію, то в той же місяць завагітніла, радості було  d9, але вже на тому самому терміні, що й попередня вагітність сталась кровотеча, але дякувати Господу, лікарю ( що знав мене і мою ситуацію) та мабуть моїй вчасності, мені вдалось зберегти вагітність і вже за кілька днів я тішилась серденьку , що росло в мені. А далі все по плану, аналізи , впевненість, що все буде добре, молитва, а ще підтримка сім.ї і ось вам результат d79 d73. І хай вас не лякає дільнична лікарка, не читайте наукових статтей про конфлікт це лиш більше додасть невпевненості та страху, кажіть собі , що все у мене буде добре, що я народжу прекрасну здоров дитинку і він вас послухає. ;)

Offline renaaaa

• Свідома Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
Тепер я можу написати про свою вагітність.

Offline orlina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +334/-0
    • Награды
Іра, вітаю  :flv! Головне, що все щасливо пройшло, тепер ростіть здоровенькі. А ті думки правильно все було зроблено чи ні і чи вчасно треба викинути з голови, бо це вже не важливо, а важливо саме те, що поруч є таке маленьке але таке безмежне щастя  d9

Offline pepsi

• Активна Мамка
  • Репутація: +19/-0
  • Двічі МАМА!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ерік і Роберт
  • Ваше справжнє ім’я: Наташа
Іра, і дійсно, дуже добре, що все благополучно у вас закінчилось, вітаю вас!!!

У мене 2- у першу вагітність весь час здавала на антитіла, але не були виявлені, а ось малий родився із 2+, виходить що конфлікт таки був, але все благополучно закінчилось. Жалкую тільки, що одразу після родів спитали, чи колоти сироватку, проти резусу, якщо я планую ще вагітність, а вколоти можна було одразу після родів, за 2 години, я чомусь тоді відмовилась, не подумала.

Зараз у 2 ваг. поки що вроді нема антитіл, але час покаже, вірю у краще і що все буде добре

• Своя Мамка
    • Награды
Наталя, якби вони мали бути ( резусні антитіла), то вже б почали рості з часу закріплення плаченти , а з 16 тижнів, принаймні в більшості випадків власне з цього моменту конфлікт і починається, оскільки у вас уже повжний термін, думаю все буде так і надалі z4

Offline pepsi

• Активна Мамка
  • Репутація: +19/-0
  • Двічі МАМА!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ерік і Роберт
  • Ваше справжнє ім’я: Наташа
Неждана, дякую, ви трохи заспокоїли мене  :) я і сама так думаю, якщо в першу ваг. конфлікт був, то у 2 ваг. він рано чи пізно проявить себе, і будучи на 24 тижні також думаю, що аналізи мали би вже показати результати, тому трохи заспокоюю себе

• Своя Мамка
    • Награды
Наталя, я трішки не зрозуміла, що ти взяла, що при першій вагітності був конфлікт? :xmm антитіл виявлено не було, з боку здоров.я дитина теж, ( сподіваюсь гемолітичної хвороби не було) якщо була слабовиражена жовтяниця, то вона присутня у більшості дітей...

Offline TaniaMAXNO

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +169/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Данилко 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
Дівчата, а перед другою вагітністю треба вживати якісь заходи? Чи вагітніти а потім буде видно?  d100
Декор для дитячих свят Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
*   *   *

• Своя Мамка
    • Награды
Взагалі ніяких заходів вживати не потрібно, просто слідкувати за здоров.ям от і все :flv я перед цією вагітністю здавала для себе на наявність антитіл,  але це у зв.язку з тим, що після сина була невдала вагітність :xmm