Автор Тема: резус від"ємні мамусі давайте спілкуватись))))  (Прочитано 20240 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +254/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя, 22.06.2012р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
А я й не знала що тут є така темка. Тожі й мене до себе приймайте, в мене теж "--".
Вагітність у мене була суперовою, але я читала, що так переважно і є при першій вагітності, доця народилася з "плюсом", тому ми також робили укольчик))) от ціни на нього дійсно не радують, виходить бути "від"ємною" це розкіш d27
  От що мене реально насторожує після того як перечитала темку, то майже у всіх (а може й у всіх) були невдалі вагітності. Невже без цього не можна обійтися? d107 І за що нам таке?
   А про те, що колись ніхто не думав про резус конфлікти, то це неправда, просто колись цей УКОЛ був безплатним, і нашим мамам навіть не повідомляли, що його роблять, зробили і все, а тепер він коштує гроші, тому і постає питання, робити не робити. Але ж здоровя наших малюків важливіше, тому треба всетаки слідкувати за цим питанням.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline liss

• Своя Мамка
  • Репутація: +105/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
Цитувати
от ціни на нього дійсно не радують
а скільки він коштує?
і це як, одразу після народження у дитинки беруть кров на визначення резусу, якщо +, треба самим купувати його?  А він є у кожній аптеці чи де його взяти?

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
а скільки він коштує?
і це як, одразу після народження у дитинки беруть кров на визначення резусу, якщо +, треба самим купувати його?  А він є у кожній аптеці чи де його взяти?
ні в аптеці його немає, ми купували в Львові за 500 грн., а тут казали в реанімації 1500

Offline liss

• Своя Мамка
    • Награды
а в Львові хтось купив і вам передали? Там ж протягом кількох годин треба вколоти...
Якби то наперед можна купити, а раптом не треба буде.

Offline Тart

• Активна Мамка
  • Репутація: +23/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
Я народжувала минулого року в червні, то мій лікар казав наперед не купляти, а  коли визначили,що в дитини "+", то лікар відправив чоловіка в аптеку навпроти пологового будинку і там купив за 600грн. ампулку

Offline liss

• Своя Мамка
    • Награды
Цитувати
відправив чоловіка в аптеку навпроти пологового будинку і там купив за 600грн
ну і я так думаю, що ціни не мали б так відрізнятись між нами і Львовом. Просто попитаю в аптеках де є і яка ціна, щоб потім не бігати.

Offline НежданаАвтор темы

• Своя Мамка
  • Репутація: +153/-1
  • Вона з тих рідкісних жінок, які не вміють звикати.
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олежик і Яночка
  • Ваше справжнє ім’я: неждана
я народила 9 місяців назад, то купляла перший укол на терміні 28 тижнів і колола, брала у міській дит.лікарні на першому поверсі в аптеці, ( там він є постійно) ціна 620 грн..........

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Я народжувала минулого року в червні, то мій лікар казав наперед не купляти, а  коли визначили,що в дитини "+", то лікар відправив чоловіка в аптеку навпроти пологового будинку і там купив за 600грн. ампулку
Я в шоці, то чого нам так не сказали а відправили аж у Львів d107

Offline Надюсик

• Своя Мамка
  • Репутація: +133/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
Дівчата а якщо у мами "+", у тата "+", а в дитини "-" вийшов, це не така ж ситуація? Чи ризик виникає саме якщо у мами "-", а у дитини "+"? Напишіть будь-ласка.

• Своя Мамка
    • Награды
Надя вам не має за , що хвилюватись ризик лише коли у мами "-" , а  дитина "+" :) от правда доці вже як підросте пояснюйте, що і до чого їй це пригодиться ;)

Offline Надюсик

• Своя Мамка
  • Репутація: +133/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
Неждана дякую за інфо.
Цитувати
правда доці вже як підросте пояснюйте, що і до чого їй це пригодиться
це само собою
Просто нам у роддомі малій як зразу робили аналіз крові сказали що 1+, а через 2 тижня потрапили в лікарню і там повторно зробили, сказали що 1-,і що при аналізі в родзалі могла попасти моя кров.

Offline Tania.M

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +151/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Наталя ховрашка,але ж у Львові цей імуноглобулін значно дешевше.Мій чоловік в 2011р. купляв у Львові на станції переливання крові за 250 грн,тоді як в нас в аптеці коштувала близько тисячі гривень (то якийсь виробник на "б" починається,не памятаю вже).Тим більше краще його мати наперед,ніж потім шукати в разі якщо не буде,або діставати знову ж таки за шалені гроші. Мені пригодився,бо в малого 2+.

Offline Tania.M

• Досвідчена Мамка
    • Награды
До речі моя сусідка з резусом мінус народила малого з плюсом і нічого не колола,бо не знала,то друга вагітність пройшла добре (різниця між дітьми 6,5р.),вже аж тоді дізналася про ці імуноглобуліни.

• Своя Мамка
    • Награды
Надя , таке теж може бути, ось у могокров з пальця завжди показує 4 "-", а венозна кров 4+, ми їздили консультувались до Києва і нам пояснювали, що оскільки його мама була -, в нього в крові є невелик кількість якогось там показнику ( вибачте не запам.ятала) , але в нього в основному  кров плюсова!
 :)
Таня, те, що в неї дві вагітності пройшло добре, не означає, що в іншої жінки буде таке же, ми десь тут писали, що це ще настільки загадковий конфлікт, що побудувати якісь формулу дуже важко, моя тітка народила 6-ро хлопців плюсових і нічого, а от сестра вже на другій вагітності мала дикі титри антитіл d16

Offline Tania.M

• Досвідчена Мамка
    • Награды
це так,я би вже панікувала,а вона спокійно себе поводила і не переймалась,що вона перший раз ще не знала про таке.В мене друга вагітність ще зовсім не в планах,а я буває вже собі щось думаю "а як буде". Неждана і якщо титри високі,то а дитині як це відбивається?

• Своя Мамка
    • Награды
Таня я тобі не рекомендую лазити в інеті і вичитувати інфу, ато страх великі очі має.... а це не добре, якщо не приведи Боже почнеться конфлікт тоді вже будеш студіювати інет, взагалі буває так, що титри катастрофічно великіф , а дитинці нічого ( бо природній бар.єр плацента захищає) а буває  що виникає у дитини гемолітична хвороба, ще коли внутріутробно збільшується спочатку печінка, потім селезінка, буває набряк мозку далі на цьому фоні може бути смерть плоду, буває, що після самих пологів у дитини різко піднімається білірубін і виникає ядерна жовтуха, котра без переливання крові просто не може пролікуватись і котра вражає мозок та ЦНС, взагалі багато ще можна писати, але ти повинна думати інакше: " в тебе буде все добре і народиться прекрасний малюк" і доказом цього є всі ми, котрі так часто відписуємось в цій темі, он тільки почитай за нашу reeeeeena, молодець такого багатиря народила незважаючи на антитіла, тож вище носа і  вперед :flv

Offline Tania.M

• Досвідчена Мамка
    • Награды
ну "вперед" поки що не хочу. В мене важкі роди були. Але знаю,що все буде добре. ;)