Автор Тема: резус від"ємні мамусі давайте спілкуватись))))  (Прочитано 21578 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline НежданаАвтор темы

• Своя Мамка
  • Репутація: +153/-1
  • Вона з тих рідкісних жінок, які не вміють звикати.
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олежик і Яночка
  • Ваше справжнє ім’я: неждана
як чудово))) d41 і в мене має так бути))) принаймні шасни великі як нам сказав один біохімік ( чувак котрий робить аналізи) адже в чоловік мама теж була мінусова, а тому шанси порівні....

Offline Roksana

• АвтоЕксперт
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +256/-5
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Володінька 9 років
у мене -  ....а у мого Володьки +, антитіл не було..
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline віктуся

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +246/-0
  • Нахожусь в прекрасном возрасте:и хочу и знаю как
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: іллюша солодкий кокось мамусин
  • Ваше справжнє ім’я: віктуся
в мене також 3- а у чоловіка 2+...завагітніла в 36 першою дитиною...жодних антитіл  не було...та у мене навіть токсикозу не було....А от аппетит як у скаженої.... d112  Але мені не вкололи імуноглобулін при родах-певно болгарські лікарі і так були здивовані і подумали що я вже стара для другої дитини... d27
А от на рахунок групи крові дитини-це звісно дивина з дивин-але я її до цього часцу не знаю..Он на наступний тиждень піду малому здати розширений аналіз крові і водночас здамо на групу крові...
Нежданна у мене дві сестри мають теж 3- як і у мене, бо тато і мама мають 3-.....То у них обох безпролблемно народилось по два пацана...Так що не переживай-все в тебе добре буде.

• Своя Мамка
    • Награды
власне я на це й надіюсь, одним словом перечитала купу інформації і готуюсь до вагітності, якщо щось дізнаюсь цікаве то обов.язково тут все розповім, побачим як воно буде, а поки треба ще спочатку завагітніти.......... :8

Offline Туся

• Своя Мамка
  • Репутація: +152/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діанка, Арсен, Влада
  • Ваше справжнє ім’я: Марта
Цитувати
А от на рахунок групи крові дитини-це звісно дивина з дивин-але я її до цього часцу не знаю..Он на наступний тиждень піду малому здати розширений аналіз крові і водночас здамо на групу крові...
Я от малого також не знаю, в родомі робили аналіз, але прийшли сказали, що +, а я забула запитати яка, потім шукала в виписці, то вони там тільки резус вказали, ще педіатр дивувалась  d104! Треба буде також аналіз здати на групу!

Offline віктуся

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +246/-0
  • Нахожусь в прекрасном возрасте:и хочу и знаю как
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: іллюша солодкий кокось мамусин
  • Ваше справжнє ім’я: віктуся
та я вже з тим резусом замахала чоловік-він явно злиться коли чує слово резус і Іллюша. Бо я постійно нуджу що болгарські лікарі не кваліфіковані. бо як можна було не зробити резус дитині...до цього часу...Вже он у травні буде 2 роки а ми резусу не знаєм...То чоловік нервується і каже мені аби я їхала до своїх хороших лікарів в Україну і там  робила дитині на резус d27 d27 d27 d27
ну я  вирішила більше його не нервувати а сама піти і зробити без його відома...

Offline хуліганка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +251/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галка
У мене 1 -

Offline іскринка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +37/-0
    • Награды
Цитувати
Але я радувалась, що в доці +, і вона як буде вагітна, не буде мучитись!  
я теж

• Своя Мамка
    • Награды
історій є звісно багато, але ж не відмовлятись через той резус від щастя материнства? єдине , що лякає, це наше маленьке місто котре можливо не особливо стикалось із такою проблемою а тому можливі і негативні наслідки,...... от наприклад у Києві є навіть поліклініка де спостерігають лише резус "-" жінок і згідно їхньої статистики погані наслідки там надзвичайно рідкісне явище.....

Offline Людмілка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +120/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макс 12,09,2008 і Алісочка 27,05,2014
В моєї братової резус- і в неї є вже 12-літня дівчинка з резусом +. Звичайно тоді вона нічого не знала про імуноглобулін і їй нічого не кололи d104  Зараз вона знову вагітна і я за це дуже переживаю d130  Чула , що чим більша різниця між дітками в даному випадку, тим краще. Це правда?

Offline хуліганка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +251/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галка

Offline juli

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +126/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечки школярочки, синочок бешкетник
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
мені після перших родів вкололи антирезусний гамаглобулін, а зараз після других я сама не сказала, та і лікарі змовчали, мабуть рішили, що троє діток досить, в усіх трьох однакова група, резус+
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Счастье это когда ты просыпаешься от того, что тебя дергают за волосы,кричат в ухо маааам, обнимают, ложась всем тепленьким тельцем на лицо,перекрывая кислород, а потом целуют много много много раз!!!

Offline Natka-Solo

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +145/-0
  • ЖИТТЯ ПРЕКРАСНЕ
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анна - 19.10.2006 р. н., Ілона - 09.02.2012 р.н.
  • Ваше справжнє ім’я: наталія
в першої дитини резус мінус (перший чоловік був з рзусом мінус), в другого резус плюс, ходила кожного місяця здавати в станцію переливання крові на вул. Бандери здавати на антитіла, проте після першого візиту старша лікарка сказала що якщо в старшої мінус то все буде добре, так і сталось у нас все добре, правда в аналіз крові зроблений в роддомі дитині не віру оскільки старшій зробили неправильно, коли підросте менша схожу їй перездам сама групу і резус
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Талюсик

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: наталочка
скажіть якщо у мене 2 + а у чоловіка 2 - чи якось вплине це на вагітність?

Offline Мар*янушка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +462/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
вам прийдеться протягом вагітності здавати кров на антитіла (десь починаючи з 24 тижня вагітності) :)

хто сказав, що з появою дітей життя закінчується... Моє життя тільки починається - я граю в м"яч, малюю, дивлюся мультики... У мене попереду дитячий садок і перший клас,перше кохання, випускні іспити... І я ЩАСЛИВА!!!!!!!!!

Offline Туся

• Своя Мамка
  • Репутація: +152/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діанка, Арсен, Влада
  • Ваше справжнє ім’я: Марта
Цитувати
скажіть якщо у мене 2 + а у чоловіка 2 - чи якось вплине це на вагітність?

Цитувати
вам прийдеться протягом вагітності здавати кров на антитіла (десь починаючи з 24 тижня вагітності)
Ні, антитіла можуть появитись, тільки, якщо жінка резус-негативна

Offline evakamila

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +228/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Цитувати
мені після перших родів вкололи антирезусний гамаглобулін, а зараз після других я сама не сказала, та і лікарі змовчали,
В мене 1 група резус-,а в чоловыка 1+,обоє дівчат моїх з резусом +.іммуноглобулін вводили тільки після перших родів,після других -лікарі сказали,що вже не потрібно,що воно вводиться тільки раз  d104.Після перших родів,я через 8 місяців завагітніла,але вагітність завмерла,тож робили чистку на 9 тижні,без наркозу,бо я після кесарево і лікар сказав,що так треба.Тим не менше,третя вагітність пройшла добре. d41 d41 d41