Автор Тема: резус від"ємні мамусі давайте спілкуватись))))  (Прочитано 20708 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline nency

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марина
привіт всім!у мене 1 гупа крові резус негативна,в чоловіка 2+!
я у відчаї коли дізналась що може статись резус конфлікт,оскільки ми плануємо дитинку.
мене цікавить які можуть бути наслідки конфлікту?? z2
якщо в когось таке було,порадьте що робити.буду вдячна

Offline іскринка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +37/-0
    • Награды
Цитувати
привіт всім!у мене 1 гупа крові резус негативна,в чоловіка 2+!
я у відчаї коли дізналась що може статись резус конфлікт,оскільки ми плануємо дитинку.
ви так непереживайте,це неозначає,що у вас 100% буде резусконфлікт,просто ви як завагітнієте вам буде потрібно здавати кров з вени кожного місяця на антитіла.В мене теж був "-",а в чоловіка "+" но ніразу небуло антитіл,хоча дитина народилася з"+",просто після родів ,якщо ваша дитина буде мати резус "+",то вам треба буде вколоти імуноглобулін,для наступної вагітності.

Offline Natalina20

• Активна Мамка
  • Репутація: +37/-0
  • Мої дітки - моя радість, сенс мого життя!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софія, Юрій
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Я теж з негативним резусом у мене ІІ "-" група крові, у чоловіка І "+"  Дитина народилася з протилежним до мого резусом, протягом вагітності антитіл не було, одразу після родів мені вкололи імуноглобулін для попередження ускладнень при наступних вагітностях. Хочемо другу дитину, надіюсь якщо завагітнію то все буде добре
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline NATIK KINDER

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
я вважаю що цього боятись не потрібно просто тримати на контролі від початку вагітності антитіла і все буде ок!в нас така ситуація -в мене 4 - в чоловіка 4 +  у синочка 4 + та у донечки 4+ успадкували таткову кров(в них різниця 3 роки)так що головне -позитивний настрій))

Offline Банана

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Сергій
  • Ваше справжнє ім’я: Олена
І Я і сестра резус негативні, чоловіки в нас з позитивними резусамі, у сестри двое діток, ніяких проблем з вагітністю не було, хоча дівчатка з позитивними резусами. В мене також синочок, правда народився з негативним резусом. Кров здавала регулярно на антитіла, щодватижні.  Врач казала, якщо дитинка народится з позитивним резусом в перші 72 години мамі за бажанням водять спеціальний імуноглобулін, щоб при наступних вагітностях конфлікту не було. Але мені не знадобився.

Offline Уліточка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +362/-0
  • Тише едешь - дальше будешь
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: uliana
у мене 2- і в чоловіка 2-  d142
антитіл не було
Іди своєю дорогою, і нехай люди говорять що завгодно (Данте)

Offline Ірина 12

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марта, 6 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
В мене  І група крові тай ще "-" крім того після родів на 3-й тиждень почалась маткова кровотеча, крові налили в мене багато, правда мінусової, і мала родилась з "-", але імуноглобулін мені не вводили. Казали швидше родити, щоб все було добре. Але я страх після кровотечі....... Тепер донці 6 і ми плануєм другу, і починається страх через резус-конфлікт :(

Offline orlina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +334/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
У мене пів родини резус-негативних, разом зі мною. Ніяких проблем ще не виникало (ттт) а сестра двоюрідна четверо діток народила! Головне тримати під контролем, я сама лікарям нагадувала, що треба на антитіла аналіз здати - мені самій спокійніше.

Offline бабочка

• Активна Мамка
  • Репутація: +26/-0
  • Життя є квіткою, для якої кохання є медом. (Вікто
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діана 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
В мене також 1 - "резус негатив" а в чолов!ка 1+ "позитив"(так як ! по житт! d30) родила важко,але родила,я вважаю що тут багато значить самоконтроль,потр!бно завжди нагадувати та завжди питати л!кар!в про все що торбуэ, але в!д обмотування пуповиною мене н!хто не врятував,слава Богу у мене л!карка просто талант ! зараз в мене б!гаэ моя манюня d41 d41 d41

Offline Олявка

• Активна Мамка
  • Репутація: +31/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макар 4 роки, Остап 2 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
я 1-, чоловік 1+.
Моя лікарка сказала що все буде добре у будь-якому випадку, щоб я і не думала інакше.  Я з 22 тижня вагітності періодично (1 раз на 2 тижні) здавла кров на аналіз. Вагітність прошла добре, родила я дуже швидко. Головне настроїтись що все буде добре і все буде добре. То не обов язково, що з негативним резусом вироблятимуться антитіла

Offline хуліганка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +251/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галка
У мене - у чоловіка + і у дітей+.Антитіл не було і під час пологів антитіла не появилися,хоча обоє дітей страшно пожовтіли і дит.лікарки мені доказували,що значить або були антитіла або під час пологів появилися антитіла,та аналізи після родів не показувати наявність антитіл  d111 Лікарі трохи були шоковані  d112 Аж після 2 родів вколола імуноглобулін,ну як казав мій лікар,що всяке у житті буває,може захочу ще дітей  ;)

Offline Galka11

• Танцюй так, ніби на тебе ніхто не дивиться. Співай так, ніби тебе ніхто не чує. Люби так, ніби тебе ніколи не зраджували, і живи так, ніби земля - ​​це рай. Марк Твен
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +438/-1
  • До мене на ТИ
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
Дівчата, а коли з резус мінусом можна планувати другу дитинку (перша народилася з +)?
Дитина, яка терпить менше образ, виростає людиною, яка більше усвідомлює свою гідність.

Offline Туся

• Своя Мамка
  • Репутація: +152/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діанка, Арсен, Влада
  • Ваше справжнє ім’я: Марта
Цитувати
Дівчата, а коли з резус мінусом можна планувати другу дитинку (перша народилася з +)?
Можеш вже  d27
а тобі кололи імуноглобулін після першої?

Offline Galka11

• Танцюй так, ніби на тебе ніхто не дивиться. Співай так, ніби тебе ніхто не чує. Люби так, ніби тебе ніколи не зраджували, і живи так, ніби земля - ​​це рай. Марк Твен
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +438/-1
  • До мене на ТИ
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
Цитувати
Можеш вже 
Мартусь вже ні...десь так через 1,5 роки планую, але думаю чи не заскоро.
Цитувати
а тобі кололи імуноглобулін після першої?
2 рази кололи, перший на 28 тижні здається (для профілактики) і другий після родів
Дитина, яка терпить менше образ, виростає людиною, яка більше усвідомлює свою гідність.

Offline Туся

• Своя Мамка
  • Репутація: +152/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діанка, Арсен, Влада
  • Ваше справжнє ім’я: Марта
Цитувати
Мартусь вже ні...десь так через 1,5 роки планую, але думаю чи не заскоро.
Галя, у мене друга вагітність через 11 місяців  :), то ніби не заскоро було.

Offline Наталі-наталі

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +486/-0
    • ПРОСТО ПОСУД
    • Награды
Цитувати
2 рази кололи, перший на 28 тижні здається (для профілактики) і другий після родів
це ваш лікар сказав колоти під час вагітності? просто про імуноглобулін мені сказали вперше в роддомі після родів

Offline Natalo4ka-vit

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +240/-1
  • Самый большой подарок от БОГА - это наши дети!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віталік
мені сказали задовго до родів, бо його дістати дуже тяжко було. кололи зразу після родів, як визначили малому резус.
Замуж надо выходить по-молодости, по-глупости, по большой любви или по залёту. Потому что повзрослеешь, поумнеешь и поймёшь, что идеальных людей нет, а не идеальный тебе не нужен.