Автор Тема: резус від"ємні мамусі давайте спілкуватись))))  (Прочитано 20704 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Galka11

• Танцюй так, ніби на тебе ніхто не дивиться. Співай так, ніби тебе ніхто не чує. Люби так, ніби тебе ніколи не зраджували, і живи так, ніби земля - ​​це рай. Марк Твен
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +438/-1
  • До мене на ТИ
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
Цитувати
це ваш лікар сказав колоти під час вагітності?
так. Але його колять тільки якщо антитіл немає, як для профілактики. Бо коли антитіла є, то колоти не можна. Там якось 2 рази можна колоти на різних термінах, перший здається до 12 тижнів і другий до 28 тижнів. Якось так, якщо я не помиляюся. Краще питати в лікаря
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Дитина, яка терпить менше образ, виростає людиною, яка більше усвідомлює свою гідність.

Offline Наталі-наталі

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +486/-0
    • ПРОСТО ПОСУД
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Я ше знаю,що його колять тільки якшо дитинка успадкувала кров тата.Тоді навіщо його колоти для профілактики,якшо ще невідома група кров?

Offline Galka11

• Танцюй так, ніби на тебе ніхто не дивиться. Співай так, ніби тебе ніхто не чує. Люби так, ніби тебе ніколи не зраджували, і живи так, ніби земля - ​​це рай. Марк Твен
  • Досвідчена Мамка
  • До мене на ТИ
    • Награды
Цитувати
Тоді навіщо його колоти для профілактики,якшо ще невідома група кров?
щоб ці антитіла не появилися. Так мені пояснювала лікарка в якої я стояла на обліку.
Дитина, яка терпить менше образ, виростає людиною, яка більше усвідомлює свою гідність.

Offline Natalo4ka-vit

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +240/-1
  • Самый большой подарок от БОГА - это наши дети!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віталік
Тоді треба всім колоти, бо кожна жінка має ризик народити дитятко з протилежним резусом. Проте скільки людей, стільки і думок - скільки лікарів, стільки і методик. Мене робили укол 1 раз. d104
Замуж надо выходить по-молодости, по-глупости, по большой любви или по залёту. Потому что повзрослеешь, поумнеешь и поймёшь, что идеальных людей нет, а не идеальный тебе не нужен.

Offline Наталі-наталі

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +486/-0
    • ПРОСТО ПОСУД
    • Награды
Справді!Кожен лікар лікує своїми методами

Offline Roksana

• АвтоЕксперт
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +256/-5
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Володінька 7 років
мены теж перший укол кололи в 28 тижнів...а другий після пологів, як дізналися який у нього резус. Теж лікар запевняла що треба колоти в 28 тижнів ля профілактики.

Offline ЛМ

• Новенька
  • *
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Таня, Вікуся, Назарчик
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
Привіт дівчатка! Я народила 2 діток з резусом - і мені нічого не кололи. Все було гаразд.

Offline Туся

• Своя Мамка
  • Репутація: +152/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діанка, Арсен, Влада
  • Ваше справжнє ім’я: Марта
Леся, у вас також резус - ? якщо так, то діти родились з таким ж резусом, як і у Вас, тоді нічого колоти не треба. колять тільки , якщо дитина родиться з протилежним до маминогл резусом

Offline Galka11

• Досвідчена Мамка
  • До мене на ТИ
    • Награды
Цитувати
Проте скільки людей, стільки і думок - скільки лікарів, стільки і методик.
так, я теж вагалася колоти під час вагітності чи ні, перерила в неті купу інформації, думки були різні. Але так як вагомих аргументів проти того, щоб не колоти не знайшла, то вирішила колоти.

Offline ЛМ

• Новенька
  • *
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Таня, Вікуся, Назарчик
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
Туся, моя перша доня отримала мою групу 2- а друга донечка 2+

Offline Galka11

• Досвідчена Мамка
  • До мене на ТИ
    • Награды
ЛМ, імуноглобулін колять у тому випадку коли, у мами резус відємний (RH-), а у батька - позитивний (RH+). Тоді є ймовірність, що дитинка успадкує батьківський резус, тобто RH+ і в звязку з цим в організмі матері будуть вироблятися антитіла до цього позитивного резусу, так званий резус-конфлікт. Як уже писалося вище, імуноглобулін можна колоти під час вагітності, коли антитіл ще немає (профілактика), або протягом 72 год після пологів, у випадку, якщо дитинка народилася з RH+. Якщо ж дитятко успадкувало резус матері (RH-) то нічого колоти не потрібно.

У вашому випадку після народження першої донечки не було необхідності колоти антирезусний імуноглобулін. Після народження другої донечки треба було колоти, якщо Ви ще плануєте народжувати, а якщо ні, то теж колоти немає потреби.

Крім того, імуноглобулін можна не колоти, якщо другу дитинку батьки планують народжувати мінімум через 5 років. За цей період в організмі матері проходять зміни, і наступна вагітність буде проходити як перша, тобто антитіла не повинні би вироблятися. Але це вже на страх і ризик батьків. Хоча не у всіх резус відємних матерів, при народженні резус позитивних дітей виробляються антитіла.  d104

Offline orlina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +334/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Цитувати
Хоча не у всіх резус відємних матерів, при народженні резус позитивних дітей виробляються антитіла.
От цікаво, що на це впливає. У мене майже вся жіноча родина по мамі має "-", але жодного випадку антитіл (ТТТ). Але ж кожного разу хвилюєшся  :/

Offline Benetton

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Benetton
і в мене 1- :)

Offline romashka000

• Активна Мамка
  • Репутація: +97/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка Женя (10 років), син Віталій (7 років)
  • Ваше справжнє ім’я: Рома
У мене також резус "-", а у чоловіка "+". Як була вагітна першою дитиною дуже переживала, здавала що 2 тижні аналіз крові на титр антитіл у крові, але так за цілу вагітність антитіл виявлено не було.  :) Моя донечка народилась з резусом "+", і після родів мені не кололи імуноглобулін. Тому як завагітніла вдруге, і прочитавши в якомусь журналі, що при кожних наступних вагітностях ризик зростає, була в шоці.. d107 Синочок народився також з резусом "+" і ніяких антитіл у мене в крові не знаходили. Синочок народився за 2 роки і 9 місяців після донечки. 
Якщо щастя досі не прийшло, значить, воно величезне і йде маленькими кроками.

Offline renaaaa

• Свідома Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
цікавий у вас випадок romashka000 -

Offline НежданаАвтор темы

• Своя Мамка
  • Репутація: +153/-1
  • Вона з тих рідкісних жінок, які не вміють звикати.
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олежик і Яночка
  • Ваше справжнє ім’я: неждана
не переживай ( хоча я розумію тебе повінстю один Господь знає , що я переживала під час другої вагітності) мені в Києві пояснювали лікарі, коли конфлікт виникає вперше, наслідки або відсутні або мінімальні, ( цю консультацію я отримала в Охмадиті) в мене 2"-"в чоловіка 4"+" перша вагітність малий народився  з "-" друга вагітність викидень  і от недавно була третя вагітність, страху я отримала чимало, їздила на консультацію до Києва, але Господь милував мала народилась теж з "-".

Offline renaaaa

• Свідома Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
а чому Ви їздили в Київ - Вас направляли
чи антитіла були виявлені