Автор Тема: резус від"ємні мамусі давайте спілкуватись))))  (Прочитано 21576 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Galka11

• Танцюй так, ніби на тебе ніхто не дивиться. Співай так, ніби тебе ніхто не чує. Люби так, ніби тебе ніколи не зраджували, і живи так, ніби земля - ​​це рай. Марк Твен
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +438/-1
  • До мене на ТИ
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
Цитувати
перша дитина 2+ а тепер 2 вагітність - я на 24 тижні - здала на антитіла і тепер виявлено
renaaaa, а вам імуноглобулін кололи після пологів?
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Дитина, яка терпить менше образ, виростає людиною, яка більше усвідомлює свою гідність.

Offline НежданаАвтор темы

• Своя Мамка
  • Репутація: +153/-1
  • Вона з тих рідкісних жінок, які не вміють звикати.
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олежик і Яночка
  • Ваше справжнє ім’я: неждана
я їздила в Київ бо після другої вагітності я від тих переживань зовсім забула про ін.єкцію імуноглобуліну  і не зробила його, а коли завагітніла втретє, знов почало кровити і ще б трохи  ( якби я не швиденько поїхала в центр репродукції) і ця вагітність зішла , одним словом в мене була підозра, що у зв.язку із резус несумісністю відбуваються викидні, хоча кров антитіла не показувала. Коли була в Києві до один лікар знайду його фамілію напишу, сказав, що в них трапляються навіть випадки коли антитіла в крові є а резус конфлікту не має і не повірите дитина народжується з від.ємним резксом, були й випадки ( моя сестричка завдяки їй я взнала куди звертатись) мала надзвичайно великий титр антитіл ( тисячні одиниці були) доносила до 37 тижня дальше не дали, але дитина абсолютно здорова народилась навіть жовтяниці не мала! Одним словом запам.ятала я таке: перший резус конфлікт не є страшним а ще я б радила перездати в іншій лабораторії . Хай Господь вам допоможе, у вас все буде добре я чомусь впевнена в цьому!

Offline renaaaa

• Свідома Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
дуже дякую Неждана - я хочу перездати в ін лабораторії - і завтра іду на консультацію до лікаря (хорошого)

Offline renaaaa

• Свідома Мамка
    • Награды
хочу дати пораду -

• Своя Мамка
    • Награды
а в котрій лабораторії виявили і де перездавали?

Offline renaaaa

• Свідома Мамка
    • Награды
виявили в станції пер кр  - а перездавала на Чорновола у роддомі, а перед тим в екстрамеді - теж не виявлено було

Offline renaaaa

• Свідома Мамка
    • Награды
Неждана, я бачу Ви багато знаєте про резусні антитіла- а у ФР ще десь роблять такі аналізи окрім станції переливання крові та роддому

• Своя Мамка
    • Награды
ні, на жаль ні, я обїздила всі лабораторії минулого року, ( коли була вагітна) більше ніде не роблять.....ооо згадала ще робить центр репродукції людини, що у нас, хоча лікарі самі визнають, що у нас в місті в цих трьох місцях ( станції переливання крові, центр репродукції та лабораторія на Чорновола) роблять не дуже якісно. На початку вагітності я черз це була змушена їздити до Києва ( можна і в Львів підскочити, якщо така необхідність є) а вже далі просто приходила в ту лабораторію, що на Чорновола персонально говорила з лаборанткою ( вона там постійно та ж сама) платила їй окремо на карман і вона мої  аналізи перевіряла двічі ( під мікроскопом), ось так я виходила з ситуації, справді була дуже налякана цим резусом-конфліктом....

Offline renaaaa

• Свідома Мамка
    • Награды
мої аналізи ця лаборантка теж ніби двічі дивилася -

Offline renaaaa

• Свідома Мамка
    • Награды
А ще моя коліжанка на 8 тижні здавала у Львові на антитіла -

• Своя Мамка
    • Награды
титр 1:2 ще нічого може не означати в моєї сестрички бул0 1:1020 d16, але слава богу все добре.Головне, щоб цей титр не падав бо це означає, що антитіла пішли до дитини тому зменшилась їх кількість в крові, в моєї сестри він тільки ріс в Охмадиті їй пояснювали, що звичайно недобре, що він росте. але це ще не означає, що вони потраплять до дитини все таки працює плацента природній бар.єр, що захищає дитину і при нормальній вагітності без паталогій плацента є могутнім щитом навіть для антитіл саме тому раніше в ті часи коли ще купа наукових статтей не було та взагалі проблеми резус конфлікту жінки з негативним резусом народжували по кілька здорових дітей навіть з наявним конфліктом це зараз здоров.я наших жінок бажає бути кращим самі розумієте екологія, харчування, але мені здається варто позитивно настроюватись навіть стоячи перед страхом, просто його ігнорувати і вірити , що все буде добре.

Offline renaaaa

• Свідома Мамка
    • Награды
ой дякую - зараз маю дзвонити за результатами :(

Offline renaaaa

• Свідома Мамка
    • Награды
і на Чорновола є антитіла - в цільній сироватці.Каже лікар в понеділок лягати капатися
 z2

• Своя Мамка
    • Награды
спокійно? не переживай, ти не вкурсі , що капати? моїй сестрі нічого не капали, лише спосетереження, що два тижні узд і здача загальних аналізів кожнеі десять днів, щоб подивитись чи ситуація міняється, я лиш тебе прошу, якщо тобі запропонують плазмоферез.. подумай та порадся з іншими лікарями, в інеті є форум московського роддому  лікарні  котра спецеалізується виключно на резус негативних жінках ( вночі пошукаю його і скину), так ось вони пишуть, що плазмоферез ( так зване очищення крові від антитіл) провокує ще більше вироблення тих самих антитіл, так само говорили в Києві моїй сестрі,  цей титр може в тебе протриматись всю вагітністю ні не рухатись ні вверх, ні вниз.

Offline renaaaa

• Свідома Мамка
    • Награды
я вже трохи заспокоїлась

• Своя Мамка
    • Награды
так сестрі нічого не капали, навіть з таким високим титром в Києві їй сказали, що будь-які синтетисні добавки можуть ще більше спровокувати вироблення антитіл так як і плазмоферез d143 сказали, що капати будуть в тому випадку, якщо якісь зміни покаже УЗД  ( а саме  стан плаценти та стан дитини) і загальні аналізи крові, пам.ятаю вона навіть вітаміни перестала пити, спостереження УЗД кожні два тижні, аналізи кожні д10 днів у неї ріст антитіл почався з 16 тижня . З приводу лікаря Яремка, я не чула, так як в основному була на спостереженні у двох лікарів  Мегедин І.В ( вона вела всі мої вагітності) та лікарем центру репродукції Головчак І.С , однак вони мені відверто кажуть, що роботи з такими жінками для них рідкість ...... тому я підтримувала телефонний зв.язок у разі потреби з лікарем сестри.

Offline renaaaa

• Свідома Мамка
    • Награды
Яремко теж заст гол лікаря сидить разом з Мегедин.