Автор Тема: Заробіток в інтернет. тільки перевірені площадки. без фінансових пірамід  (Прочитано 17081 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Kerri

• Своя Мамка
  • Репутація: +75/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Оля, це круто, для інтернет-заробітку навіть дуже добрий дохід! В мне дочка на Сеоспринті тепер почала трохи заробляти, але має меньше, бо виконує завдання по пару годин в день і не щодня. від настрою і вільного часу залежить. 
Ось хотіла я спитати, у Вас реферали є, чи це суто Ваш особистий заробіток? Бо на будь-який сайт привести за собою реферала важко, на різних форумах реферальні ссилки банять, або людина приходе і не працює...

Роздивилась скрін, бачу що маєте рефералів. Чи можна на Сеоспринті їх купити? Чи вигідно це?

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-10
  • Щасливі вміють мріяти. Мрії не бувають сумними.
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Дівчата, ви в курсі, що до тих, хто має соціальні виплати, банківська таємниця скасована фактично
мінфін має доступ до рахунків
я вже не говорю, що ви ці перекази маєте вказати в декларації, з них платиться податок
дивіться, щоб потім не було проблем з соц допомогами(допомого на біржі, субсидія, малозабезпеченість,...)
Мрії мають  бути божевільні чи нереальні, інакше це всього лиш плани на завтра
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline ЛайлаАвтор темы

• Модератор
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +363/-2
    • Награды
Цитувати
Оля, це круто, для інтернет-заробітку навіть дуже добрий дохід! В мне дочка на Сеоспринті тепер почала трохи заробляти, але має меньше, бо виконує завдання по пару годин в день і не щодня. від настрою і вільного часу залежить. 
Ось хотіла я спитати, у Вас реферали є, чи це суто Ваш особистий заробіток? Бо на будь-який сайт привести за собою реферала важко, на різних форумах реферальні ссилки банять, або людина приходе і не працює...

Роздивилась скрін, бачу що маєте рефералів. Чи можна на Сеоспринті їх купити? Чи вигідно це?
так з рефералів трохи більше 2500 рублів, решта зароблені особисто, але всіх своїх реферелів я веду, тобто допомагаю їм, показую фішки роботи, щоб і в них був заробіток. з тих, що в мене є працює чоловік 10-це ті, що звязались по скайпу і дійсно мають бажання працювати. я рефералів ще ні разу не купляла, бо там зазвичай продають рефералів, які серфінгом заробляють, а там пасиву пшик цілий, тобто щоб відбити заплачені гроші треба довгенько чекати та й не факт, що людина працюватиме, хто-зна чому його продають :xmm дивилась відео, де радять брати рефералів в діапазоні 30-40 рублів-вони нормальні, але я не ризикую

Offline Kerri

• Своя Мамка
    • Награды
Оля, дякую за інформацію, зрозуміло. :flv

Подумала і додала ще: 07 Березень 2016, 19:34:42
Цитувати
Дівчата, ви в курсі, що до тих, хто має соціальні виплати, банківська таємниця скасована фактично
мінфін має доступ до рахунків
я вже не говорю, що ви ці перекази маєте вказати в декларації, з них платиться податок
дивіться, щоб потім не було проблем з соц допомогами(допомого на біржі, субсидія, малозабезпеченість,...)
В мене тільки субсидія поки є з того всього переліку. Скасовано ну то скасовано, я вже нічому не дивуюсь. Скоро певно і ті субсидії познімають, бо багато людей по них звернулось, вони ж не очікували стільки. Вже тепер так її не дають, чипляються до всього. Допомоги вже і так пообрізали що тільки можна було. d111

Offline ЛайлаАвтор темы

• Модератор
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
на скільки мені відомо Приватбанк не дуже спішить дані про своїх клієнтів розголошувати. п.с. а для декларацій невелика сума, там податків треба буде сплатити більші, ніж доробку того. п.с. та й СП виходить вести не можна, б/у продавати, короче хай спершу доведуть до пуття те, що понавигадували, а далі подивимся по ходу

Offline Kerri

• Своя Мамка
    • Награды
Сьогодні вивела гроші з сайту Для того щоб побачити посилання: Register or Login] 5 доларів. Перевели гроші на протязі 2 годин.
Звіт по нарахуваннях, не повний, але меньше місяця. Мінімалку набрала за 3 тижні.

З Вебмані:

Заробіток дуже легкий, можна загружати також фото тварин та квітів, природа з людьми. Хто не має фоток, берем фотоапарат та йдемо гуляти по місту)

Offline ЛайлаАвтор темы

• Модератор
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Оля, супер, теж дивлюсь на цей сайт, та все нема часу ним зайнятись. напишете як вас там знайти, будем лайкати фото d27 п.с. відредагувала ваші фото, тепер видно ;)

Offline Kerri

• Своя Мамка
    • Награды
Чогось не грузяться фото, попробую з іншого ресурсу.
Упс, вже є. d100

Offline Anya1985

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +12/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 5 рокiв
  • Ваше справжнє ім’я: Аня
щось в мене на сеоспрінт виходить рублів 20 в день..складніші завдання поки не осилила

Offline ЛайлаАвтор темы

• Модератор
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
 :hi Аня,  напишіть мені в скайп, якщо є можливість або допоможу встановити. камера не потрібна

Offline Люда_П

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
Дівчата, щиро вдячна Вам що поділились!!! Заробила перший долар на 2captcha  d53

Offline інессс

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +253/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тимофій
  • Ваше справжнє ім’я: Інна
Дівчата, щиро вдячна Вам що поділились!!! Заробила перший долар на 2captcha  d53
[/quote
За скільки часу долар заробили
Жаль, що проходить літо, а не війна...

Offline Люда_П

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
Вночі десь півтори години посиділа і пару раз на протязі дня заходила коли мала час... в загальному десь 4 години... заходила і з телефона, і з комп'ютера... Дуже зручно

Сказали спасибо: інессс

Offline інессс

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Вночі десь півтори години посиділа і пару раз на протязі дня заходила коли мала час... в загальному десь 4 години... заходила і з телефона, і з комп'ютера... Дуже зручно
А вночі в яку ціну завдання? Зараз 0,35 бачу ц менше.

Offline Люда_П

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
Вночі 0.5, 0.48, 0.45... деякі є і по 0.35, але не багато

Offline інессс

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Як я зрозуміла, мова тільки англійськв, зліва можна переключатина івншу капчу якщо нічого не зрозуміло  :xmm а за неправильний ввід просто не зараховують?

Offline Люда_П

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
На rucaptcha.com є і на англійській, і на російській. Але я забуваю переключать мову і мені зручніше просто на англійській. І на rucaptcha платять в рублях. Інколи неправильну відповідь зараховують, але потім випливає повідомлення, де показуючи допущену помилку і роблять попередження. Як я розумію, там є якесь обмеження на помилки