Голосування

Чи потрібно святкувати Новий Рік?

Так
76 (76.8%)
Так, але без Діда Мороза
15 (15.2%)
Ні, оскільки не вважаю що це свято
4 (4%)
Ні, оскільки це свято СССР
0 (0%)
Мені байдуже
4 (4%)

Всього голосів: 99

Автор Тема: Чи святкувати Новий Рік???  (Прочитано 9618 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Homka

• Активна Мамка
  • Репутація: +33/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Алена
Re: Чи святкувати Новий Рік???
« Reply #34 : 21 Грудень 2015, 18:36:38 »
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Цитувати
8 Березня так точно суто Радянське свято?
та як не вчепилися? його вже давно збираються відміняти, всі свята поперек горла стають, бо замість того, щоб гроші на зарплати виділяти і думати як війну закінчити-страдають фігньою d141
Що серьйозно? Ні, це вже змахує на маразм... Більше точно нема чим зайнятися, більше ж проблем в країні не існує... d111 d16

Online Едель

• Свято наближається-свято наближається-поспіша-а-й :))
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +280/-0
  • Життя прекрасне коли тобі всього 8 років:)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
« Reply #35 : 21 Грудень 2015, 19:40:09 »
Дівчаточка, я не розумію ну чого ж Вам так цей Дід Мороз не догодив? ??? Чого ніхто не чіпає святкування Хелоуін?  Вище писали , що Дід Мороз має до України? Ну а Хелоуін то таки прямо наше українське народне свято d12
А що в нас офіційно святкується Хелоуін чи багато людей про нього дуже знає?
Його знають хіба з американських фільмів і то лиш підлітки,а для старшого покоління ті всі перевдягання то взагалі дико виглядає.

На рахунок того-ставити ялинку чи ні?- то чому не ставити? Весь цивілізований світ ставить і новий рік святкує,причому з своїми національними персонажами,а не пережитками радяньщини.

Цитувати

А ще набухуються до втрати свідомості і без сумнівів сідають за кермо. Це ж в нас основна традиція, якої дотримуються майже всі і вчать своїх дітей - стукатися стаканчиками на свято і п"яним сідати за кермо, бо свята релігійні почерез день, а "за свято треба випити" (не до церкви піти і помолитися  mish).

Кожен судить по собі-хтось вчить молитись,а хтось стукатись стаканчиком...

А до чого тут хабарі?- якби не давали,то й не брали б,самі навчили,а тепер жаліємось,що без хабара нічого не вирішується,і про це можна говорити безкінечно,(бо таке враження що без хабара тепер ні не народжуються ні не вмирають, не кажучи вже про садок/школу/роботу та ін.)

І таки так, на східній Україні тільки і чекають Нового Року з Дідом Морором бо тільки на НР, Пасху, 8 березня і зелені свята в них вихідні, в решта всі працюють, а не так як в нас, тільки роблять, що бухають і розказують, що працювати неможна бо свято релігійне... Ага, працювати не можна, а бухати можна, а потім гроші вимагати за незроблену роботу і бідкатися, що зарплати малі. Так може працювати треба більше і якісніше, а не чіпатися до Діда Мороза? Чого ж до Валентина не вчіпилися? А, до 8 березня? 8 Березня так точно суто Радянське свято?
Можна подумати,що на сході крім тих пару перечислених свят люди не п'ють,п'ють,і п'ють по-чорному і робити теж не хочуть.
Посмішка-інтригує,скромна-розчулює,добра-радує,щаслива-зачаровує,щира-надихає.Усмішка не залишає байдужим. Посміхайтесь!!!!

Сказали спасибо: Лесик, Yulyalu, Чорничка, Дафне

Offline Homka

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #36 : 21 Грудень 2015, 20:14:48 »
Я зараз в Миколаївській області, і не просто так, а з серпня місяця постійно, на площадці 10 різних бригад, 11 моя... так от... найгірше працюють бригади з Тернопільської і Івано-Франківської області, постійно п"яні, невиховані, наглі і вічно в релігійних святах, а свята реально через день! Замучалась виправдовуватися перед замовниками і поміняла всіх на місцевих, причому перших хто прийшов... дивовижним чином проблеми випаровувалися самі по собі, працюють у суботу, при хорошій погоді навіть у неділю, роблять все що скажеш і що головне ТВЕРЕЗІ. А, мій колега з Тернополя так зі своїми і бідкається, вони 18 грудня розвернулися і поїхали, і трава не рости, бо Миколая... їм реальна можливість гроші заробити і немаленькі, але ж ні, свято! При цьому.. працюйте тоді на НР.. ні, свято і свято до Різдва... 8 січня... ні це ще Різдво... 9 січня.. ні Степана... 14 січня Василя.. 18 січня другий святвечір і взагалі працювати з 25 грудня по 20 січня гріх... Та що ж це таке? Як тут все просто... Прорадянський НР і 7 січня Різдво.. за тиждень максимум випили все що можна випити і на весь рік знову працювати :bo Я своїм кажу що з 29 по 10 Різдвяні канікули, а вони дивляться на мене як на хвору, бо я ім гроші не даю заробити, вихідних забагато z5

Сказали спасибо: Eva__

Offline Юлiя

• Активна Мамка
  • Репутація: +27/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлiя
« Reply #37 : 21 Грудень 2015, 20:51:18 »
В мене дома до діток тільки  Миколай приходить,я не проти Діда Мороза чи в садочку чи у школі.Мені подобається що дідки вчать віршики,виступають,а на питання чого Дід Мороз додому не прийшов-бо приходив в садочок.

Offline куклочка

• Своя Мамка
  • Репутація: +23/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #38 : 21 Грудень 2015, 21:45:42 »
Я не розумію чому Діда Мороза пов'язують з ялинкою, а ялинка що стоїть у Вас в хаті тільки 1 січня?я  ялинку поставила 18 грудня ввечері і буде стояти в мене аж до 20 січня. В Америці ставлять ялинку перед Різдвом, та ялинка може бути і без Діда  Мороза, ну не український він персонаж. А Хелоуін це що за свято, більшість українців це не сприймають, ми забуваємо свої традиції, а чужі приймаємо. Ну і нехай на сході буде Дід Мороз, але я не думаю що вони святкують Миколая так як на заході.На сході на самий Великдень картоплю садять, а на Богослужіння прийшло у греко католицьку церкву аж 4 людини з села, то може і нам так робити ? Та так як п'ють на сході, то ще треба вміти пити, тільки подивіться, що вони на Провідну неділ  на гробах роблять, та п'ють як коні і не треба казати , що тільки на заході п'ють.

Offline куклочка

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #39 : 21 Грудень 2015, 21:53:53 »
Я не розумію чому Діда Мороза пов'язують з ялинкою, а ялинка що стоїть у Вас в хаті тільки 1 січня?я  ялинку поставила 18 грудня ввечері і буде стояти в мене аж до 20 січня. В Америці ставлять ялинку перед Різдвом, та ялинка може бути і без Діда  Мороза, ну не український він персонаж. А Хелоуін це що за свято, більшість українців це не сприймають, ми забуваємо свої традиції, а чужі приймаємо. Ну і нехай на сході буде Дід Мороз, але я не думаю що вони святкують Миколая так як на заході.На сході на самий Великдень картоплю садять, а на Богослужіння прийшло у греко католицьку церкву аж 4 людини з села, то може і нам так робити ? Та так як п'ють на сході, то ще треба вміти пити, тільки подивіться, що вони на Провідну неділю на гробах роблять, та п'ють як коні і не треба казати , що тільки на заході п'ють.

Offline Badyaka

• Своя Мамка
  • Репутація: +19/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
« Reply #40 : 21 Грудень 2015, 22:01:04 »
Все відміинити- заборонити, і діда і санту заборонити, а то понамальовували його на всіх листівках, і кока- колу з ним теж відмінити, і салат олів'є і сєльодку під шубою відмінити і пельмєні- то всьо москальське!!!! Їсти пироги з  бульби і запивати медовухою d27

Сказали спасибо: Романія, Лайла

Online Едель

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #41 : 21 Грудень 2015, 22:04:24 »
Все відміинити- заборонити, і діда і санту заборонити, а то понамальовували його на всіх листівках, і кока- колу з ним теж відмінити, і салат олів'є і сєльодку під шубою відмінити і пельмєні- то всьо москальське!!!! Їсти пироги з  бульби і запивати медовухою d27

Та чого тільки з бульби-ще з сиру чи капусти d27
Посмішка-інтригує,скромна-розчулює,добра-радує,щаслива-зачаровує,щира-надихає.Усмішка не залишає байдужим. Посміхайтесь!!!!

Сказали спасибо: Badyaka

Offline Нов@чок

• Своя Мамка
  • Репутація: +64/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Аня
« Reply #42 : 21 Грудень 2015, 22:05:09 »
Та так як п'ють на сході, то ще треба вміти пити, тільки подивіться, що вони на Провідну неділ  на гробах роблять, та п'ють як коні і не треба казати , що тільки на заході п'ють.
А я не розумію яка різниця чи Захід чи Схід, Північ, Південь. Якщо людина хоче напитися, то нема різниці чи це українець, чи це москаль, чи це поляк і т.д.  Взагалі йшла мова за Діда Мороза , до чого тут чіпати алкоголь ?????  d12
Невже ніхто ніколи не бачив тверезого Діда Мороза? Чому він у Вас асоціюється з горілкою і перегаром d100

Сказали спасибо: Романія

Offline Homka

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #43 : 21 Грудень 2015, 22:20:15 »
У мене Дід Мороз асоціюється із Новим Роком, а Миколай із подарунками під подушкою :flv Ну не можу я уявити Миколая на Новий Рік, для мене це як Пасха з кутею z5 Я чомусь п"яних Дідів Морозів не зустрічала, а от  Снігуронькі вічно всю картину портять z5 Ні вони не п"яні, вони страшні!
А, як вчепилися, як вчепилися, що аж по АйСиТВ показали, єдина область така унікальна з такими унікальними пропозиціями z5

Online Едель

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #44 : 21 Грудень 2015, 23:06:16 »
Ну нічого,хтось унікальний у відміні діда мороза,а хтось за погруддя Леніна тримається як вош кожуха,хтось хотів до Росії,а тепер жаліється ,що нема світла....кожному своє ,але це вже зовсім інша тема.

Подумала і додала ще: 21 Грудень 2015, 23:09:06
Стояло питання чи святкувати новий рік-так,святкувати,але без діда мороза,так і робитиму.

Сказали спасибо: куклочка, iruska-87, Yulyalu, Чорничка

Offline куклочка

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #45 : 21 Грудень 2015, 23:43:14 »
Та ніхто не каже щоб не святкувати Новий Рік, звичайно щоб святкувати, але без Діда Мороза.

Сказали спасибо: Чорничка, Едель

Offline Badyaka

• Своя Мамка
  • Репутація: +19/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
« Reply #46 : 21 Грудень 2015, 23:48:09 »
Ну то вже і Новий Рік на Василя святкувати, як колись, а не першого! d27

Offline Нов@чок

• Своя Мамка
  • Репутація: +64/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Аня
« Reply #47 : 21 Грудень 2015, 23:59:06 »
Я ЗА  d41 Новий рік з Дідом Морозом, з ялинкою, з хороводами навколо неї і з подарунками для малечі з мішка  d91

Сказали спасибо: Романія, kokocuk

Offline Ліліана

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +387/-1
  • Життя прекрасне, незважаючи ні на що......
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданчик, Вірочка і Надійка......всім по 8 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #48 : 22 Грудень 2015, 00:04:31 »
Цитувати
Я своїм кажу що з 29 по 10 Різдвяні канікули, а вони дивляться на мене як на хвору, бо я ім гроші не даю заробити, вихідних забагато z5

так багато як ми не святкують ніде в світі  d111
я колись в італійців працювала тут на Україні, то вони в шоці були від наших свят, на фабрику навіть прибиральниця не приходила, бо свято, то він всіх виганяв, бо казав що ми самі не хочемо робити, тому й бідні й нещасні  d112

Новий рік святкуємо завжди в колі сім"ї і ніяких Дідів Морозів мої діти не знають  d112
у нас є Миколай, а в садоочку Зима роздає подарунки на новорічне свято  :)
Терпи…Усе колись минає… Живи на зло всім тим, хто зневажає. Даруй тепло тому, хто це цінує. І не шукай минулого. Його вже не існує.

Сказали спасибо: куклочка, Чорничка

Offline Чорничка

• Свідома Мамка
  • Репутація: +70/-0
  • In love with books and languages
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #49 : 22 Грудень 2015, 10:28:05 »

Новий рік святкуємо завжди в колі сім"ї і ніяких Дідів Морозів мої діти не знають  d112
у нас є Миколай, а в садоочку Зима роздає подарунки на новорічне свято  :)

У нас в садочку НР святкувався завжди, але жодного разу не було ні ДМ, ні снігурочки. Були смішний Сніговик, Зимонька-Зима і різні -як кажуть діти - "прікольні" казкові персонажі. До речі все робилося силами вихователів, нянь і працівників садочку, але програма завжди була весела, цікаві конкурси для дітей і батьків

Все легко дают советы, но немногие берут за них ответственность.

Сказали спасибо: куклочка, Yulyalu, Едель

Offline Санька32

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +186/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Саша
« Reply #50 : 22 Грудень 2015, 10:48:55 »
Новий Рік для мене це не свято-відповідно в сімейному колі чисто символічно можемо відкрити шампанське і нарізати фруктів.Чи буде в школі Дід Мороз-якось мені без різниці.Це пережиток минулого як і "нокія цеглинка".Святий Миколай-це нам ближче і колоритніше.
Прежде, чем гoворить МНЕ, как вoспитывать МОЕГО ребенка, покажите СВОЕГО идеального!

Сказали спасибо: куклочка, Yulyalu, Едель