Голосування

Чи потрібно святкувати Новий Рік?

Так
76 (76.8%)
Так, але без Діда Мороза
15 (15.2%)
Ні, оскільки не вважаю що це свято
4 (4%)
Ні, оскільки це свято СССР
0 (0%)
Мені байдуже
4 (4%)

Всього голосів: 99

Автор Тема: Чи святкувати Новий Рік???  (Прочитано 9548 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline div4unk@

• байдужі "все знають", а активні - вчаться !
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +208/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
Re: Чи святкувати Новий Рік???
« Reply #51 : 22 Грудень 2015, 13:21:47 »

Подивіться гарний мультик святковий
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Сказали спасибо: Yulyalu, Ключик, Iv@nochk@

Offline Листопад

• Своя Мамка
  • Репутація: +31/-0
  • Твистинг - моє хоббі!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданчик 6 років
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
« Reply #52 : 22 Грудень 2015, 18:48:09 »
Я теж люблю Новий рік! Люблю дуже як гірлянди всюди світяться. По телевізору є що дивитись, тобто можна з чого вибирати, а не одні серіали. Ялинку наряджати для мене - це свято. А потім з неі знімати цукерки  і істи.
А на рахунок заробляти чи пити, це думка кожного своя. Хто хоче заробити, то буде робити і не пити.

Сказали спасибо: Едель

Offline Yulyalu

• Активна Мамка
  • Репутація: +20/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #53 : 23 Грудень 2015, 10:36:14 »
Цитувати
А ще набухуються до втрати свідомості і без сумнівів сідають за кермо. Це ж в нас основна традиція, якої дотримуються майже всі і вчать своїх дітей - стукатися стаканчиками на свято і п"яним сідати за кермо, бо свята релігійні почерез день, а "за свято треба випити" (не до церкви піти і помолитися  mish).
В когось може й основна традиція. За всіх не знаю,  але серед моїх знайомих таких нема, що сідають пяні за кермо.
Я вчу дитину молитися, а не стаканами стукатись. А проблеми з алкоголем є по всіх Україні, і Західна це чи Східна не має жодного значення.
Цитувати
добре що є дід Мороз, якого можна відмінити, але це не вирішить жодної з проблем, які дійсно терзають нещасну Україну..
Той хто проти Діда Мороза не розказує, що в нас нема інших проблем чи не потрібні реформи.
Цитувати
І таки так, на східній Україні тільки і чекають Нового Року з Дідом Морором бо тільки на НР, Пасху, 8 березня і зелені свята в них вихідні, в решта всі працюють, а не так як в нас, тільки роблять, що бухають і розказують, що працювати неможна бо свято релігійне..
А там Новий рік тиждень святкують,  а на та травневі свята 10 днів відмічають. Повід не має значення.
Цитувати
Я зараз в Миколаївській області, і не просто так, а з серпня місяця постійно, на площадці 10 різних бригад, 11 моя... так от... найгірше працюють бригади з Тернопільської і Івано-Франківської області, постійно п"яні, невиховані, наглі і вічно в релігійних святах, а свята реально через день!
Напевно той, хто справді хоче заробити гроші, а не побухати їде не в Миколаївську область.
Я пропрацювала в Києві не один рік на різних фірмах з людьми з усієї України. І чомусь такої закономірності, що  пяний, наглий і невихований - то з Франківської чи Тернопільської областей, а працьовитий і тверезий, то зі Східної чи Південної України, не замітила зовсім. Люди були різні всюди, незалежно від того, з якого куточка України приїхала людина. Працьовиті і тверезі з Донецька, Сімферополя, Тернополя і Вінниці, та хамовиті, ліниві з Одеси, Севастополя, Львова та Рівного, і т.д.
Цитувати
поміняла всіх на місцевих, причому перших хто прийшов... дивовижним чином проблеми випаровувалися самі по собі, працюють у суботу, при хорошій погоді навіть у неділю, роблять все що скажеш і що головне ТВЕРЕЗІ.
Була в Миколаївській області пару років тому проїздом. Поломалась машина 28 серпня, Богородиці. Знайти відкриту станцію і майстра готового зробити було великою проблемою. Або закриті, або майстри вже пють і працювати в свято не хочуть. Нас повозили (місцеві, дуже добрі і прості люди) і на останній станції знайшли такого, що погодився зробити, але був такий пяний, що ледь на ногах стояв.
Той, хто не хоче працювати знайде 150 причин цього не робити, як і той, хто хоче випити вип'є без будь-якого поводу.

Offline Homka

• Активна Мамка
  • Репутація: +33/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Алена
« Reply #54 : 23 Грудень 2015, 17:59:59 »
Цитувати
Напевно той, хто справді хоче заробити гроші, а не побухати їде не в Миколаївську область.
Я пропрацювала в Києві не один рік на різних фірмах з людьми з усієї України. І чомусь такої закономірності, що  пяний, наглий і невихований - то з Франківської чи Тернопільської областей, а працьовитий і тверезий, то зі Східної чи Південної України, не замітила зовсім. Люди були різні всюди, незалежно від того, з якого куточка України приїхала людина. Працьовиті і тверезі з Донецька, Сімферополя, Тернополя і Вінниці, та хамовиті, ліниві з Одеси, Севастополя, Львова та Рівного, і т.д.
А, куда? У Київ? Ну да, гроші ж тільки в Києві заробляються! Тільки, наприклад, олійні не будуються у Києві і там їх дуже мало, і найбільші птахофабрики країни знаходяться і Вінницькій і Херсонській областях і забеспечують куритиною той самий Київ... Елеватори, суходоки? Що будується в Івано-Франківській? А, нічого, за рідкими винятками... Я 15 років працюю по всій Україні, за 15 років маю багато з чим порівняти... І мова  йшла про особливості менталітету, такої кількості релігійних свят немає більше ніде, крім Західної Укра

Offline Homka

• Активна Мамка
  • Репутація: +33/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Алена
« Reply #55 : 23 Грудень 2015, 18:27:31 »
Цитувати
А, куда? У Київ? Ну да, гроші ж тільки в Києві заробляються! Тільки, наприклад, олійні не будуються у Києві і там їх дуже мало, бо соняшник там не росте нормально, і найбільші птахофабрики країни знаходяться і Вінницькій і Херсонській областях і забеспечують куритиною той самий Київ... Елеватори, суходоки, ще можу багато чого незрозумілого назвати? Що будується в Івано-Франківській? А, нічого, за рідкими винятками... Я 15 років працюю у будівництві по всій Україні, за 15 років маю багато з чим порівняти... І мова  йшла про особливості менталітету, такої кількості релігійних свят немає більше ніде, крім Західної України.  І Новий Рік ніхто 10 днів не святкує, і 6 січня з півдня не вимирають міста, бо чомусь свята вечеря починається в обід, не стоять будівельні площадки бо Анни або Степана... відсвяткували НР пару днів, сама пару, а не 10, 7-го відсвяткували Різдво і у самих лінивих максимум 10 січня звичний робочий графік. Ви забуваєтє, що є промисловість, а на Сході, Центрі і Півдні вона дійсно є, яку неможливо зупинити, хоч свято хоч не свято, просто в Івано-Франківській обл. її максимальний мінімум, ну так що лишається робити, окрім того що придумувати собі свята і завзято їх святкувати?  :flv  :flv

При цьому я дальше не розумію чим не вгодив Дід Мороз на НР? П"яні вертепи норма бо свої, а Дід Мороз п"яний ні в якому разі бо москальській персонаж... Ну а Санта Клаус нормально? Бо він американській? Ну не хочете святкувати не святкуйте, для чого "кіпіш" піднімати на всю Україну? А, моя дитина хоче Діда  Мороза на святі, то чому вона має розтроюватись? Про себе подумали, а про інших не треба... в любому випадку буде 2 протилежні думки. А, в Києві он взагалі резиденція Діда Мороза, я маю не давати дитині телевізор дивитися, щоб у неї не виникало питання, чому по телевізору є Дід Мороз, а у садочку не має чи як я цей феномен маю пояснити? Старовіри он сидять собі без світла і освіти і нікому не нав"язують, а тут прийшла "мудра" думка одному в голову у усе.. більше протилежних думок існувати не повинно. :flv

Offline Yulyalu

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #56 : 23 Грудень 2015, 20:21:50 »
Цитувати
А, куда? У Київ? Ну да, гроші ж тільки в Києві заробляються! Тільки, наприклад, олійні не будуються у Києві і там їх дуже мало, і найбільші птахофабрики країни знаходяться і Вінницькій і Херсонській областях і забеспечують куритиною той самий Київ.
Той, хто має голову на плечах, руки і головне бажання може заробляти будь-де. І тут, в тому числі.
Чомусь мені здається, що їхати на птахофабрику в Херсонську область звідси буде той, хто там хоче побухати, а не гроші заробляти. 
Цитувати
І мова  йшла про особливості менталітету, такої кількості релігійних свят немає більше ніде, крім Західної України.
І що? Може в нас люди на роботу не ходять, бо релігійні свята? До чого тут святкує людина релігійне свято чи ні? Я на Степана, Богородиці чи Миколая і на роботу хожу, і до церкви.
Цитувати
і 6 січня з півдня не вимирають міста, бо чомусь свята вечеря починається в обід
А вимирають з середини 31 грудня на пару днів, і з 1 травня не на пару... І всі офіційні свята також святкують. А той, хто не хоче працювати і там релігійними святами прикривається.
Цитувати
В нас це в кого? Нікого не хочу образити чи зачепити, але може варто подивитися трохи ширше ніж в межах Прикарпаття?..
Ну скажіть хтось любій дитині у миколаєві, Херсоні, Рівному, що Діда Мороза не буде, а буде тільки Миколай, на вас як мінімум подивлятьсяз диким подивом.
А чому ми маємо дивитися ширше Прикарпаття? Рішення, яке обговорюється, а точніше рекомендація Івано-Франківської міськради про незапрошення на святкування новорічних свят Діда Мороза і Снігуроньки, стосується лише Івано-Франківська.
Цитувати
Тільки в нас на Прикарпатті є така дика кількість релігійних свят які постійно мішають з світськими, так мало того, нав"язують їх святкування як основне.
Вшанування Миколая відоме з давніх давен. На відміну від вигаданого зовсім нещодавно в 1937р російського, міфічного, привезеного Діда Мороза. То як світський, то мусить бути, а як має релігійні корені то зась?
Не помітила, щоб хтось заставляв Східну Україну йти до церкви, вшановувати в садках і школах День Св.Миколая, чи відмінив там Діда Мороза. Зате мені в свій час навязали святкування новорічних свят в садочку, школах з Дідом Морозом, а тепер і моя дитина повинна буде чомусь споглядати  цього заїжджого персонажа як головного атрибута Нового року, без якого він виявляється не може відбутись.
Цитувати
я маю не давати дитині телевізор дивитися, щоб у неї не виникало питання, чому по телевізору є Дід Мороз, а у садочку не має чи як я цей феномен маю пояснити?
А чому Дід Мороз повинен бути в садочку, школі??
Те саме стосується всяких Хелловінів, Санта Клаусів, і т.д. Як на мене, то їх місце на приватних вечірках, дитячих кімнатах і т.д. Але не в дошкільних чи шкільних навчальних закладах, де в тому числі формується громадянин нашої країни.

Offline Galka11Автор темы

• Танцюй так, ніби на тебе ніхто не дивиться. Співай так, ніби тебе ніхто не чує. Люби так, ніби тебе ніколи не зраджували, і живи так, ніби земля - ​​це рай. Марк Твен
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +440/-1
  • До мене на ТИ
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
« Reply #57 : 23 Грудень 2015, 20:53:32 »
Ого, ну і дискусія почалася. Мені якось байдуже чи буде Дід Мороз на святі чи Сніговик чи інший персонаж. Але я за те щоб в садіку святкували новий рік. До мене в дитинстві приходив тільки Миколай. Але я пам'ятаю як чекала того нового року і бал-маскараду,коли мама готувала новорічний костюм, нашивала дощиком і сніжинами... Для своєї доні я ставлю солодощі під ялинку. І якщо дитина вірить у те що це Дід Мороз залишив,то нехай вірить,не бачу смислу забирати в неї цю віру.                                                      P.S. Краще би оголосили реальний бойкот російським товарам, позакривали фабрики в Липецьку і т.д., а не страдали фігньою.
Дитина, яка терпить менше образ, виростає людиною, яка більше усвідомлює свою гідність.

Сказали спасибо: Мамася, evakamila

Offline Lyubа

• Не важливо скільки днів в твоєму житті...Важливо скільки життя в твоїх днях...
  • Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +170/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люба
« Reply #58 : 23 Грудень 2015, 20:56:58 »
Цитувати
P.S. Краще би оголосили реальний бойкот російським товарам, позакривали фабрики в Липецьку і т.д., а не страдали фігньою.
це точно..а то таке відчуття що все в нас так класно,проблм нема..
Лиш один Дід Мороз-проблема...

Сказали спасибо: Ключик

Offline Badyaka

• Своя Мамка
  • Репутація: +19/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
« Reply #59 : 23 Грудень 2015, 21:27:04 »
О- от, а то бачу в темі ушастим нянем тим всі, як прали, так і перуть

Сказали спасибо: Ключик, Чорничка, Листопад

Offline Листопад

• Своя Мамка
  • Репутація: +31/-0
  • Твистинг - моє хоббі!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданчик 6 років
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
« Reply #60 : 23 Грудень 2015, 21:30:46 »
О- от, а то бачу в темі ушастим нянем тим всі, як прали, так і перуть
Це точно! :bo гарно відмітили! :flv

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +610/-10
  • Щасливі вміють мріяти. Мрії не бувають сумними.
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #61 : 23 Грудень 2015, 21:51:11 »
Цитувати
А чому Дід Мороз повинен бути в садочку, школі??
а чому Миколай? і загалом релігія має бути при школі?  чому ?
Цитувати
Не помітила, щоб хтось заставляв Східну Україну йти до церкви, вшановувати в садках і школах День Св.Миколая, чи відмінив там Діда Мороза.
а хто заставляє? не хочете-не йдете, навіть як я вчилася в школі, то  були діти, які не ходили на святкування НР
і ніхто не боронить покласти 18 січня під подушку подарунок, а для чого ходити аніматору в костюмі священника по навчальних закладах, якщо Миколай приходить вночі, коли дитина спить, і в принципі його не має бачити
Цитувати
Чомусь мені здається, що їхати на птахофабрику в Херсонську область звідси буде той, хто там хоче побухати, а не гроші заробляти. 
ви це серйозно? це настільки непристойно, що краще памперси міняти в європейській країні дідулі і обслуговувати його сина-роботодавця?
Цитувати
І що? Може в нас люди на роботу не ходять, бо релігійні свята?
в нас є немало державних робіт, на які  і без свята просто ходять, а не працюють. А ДМ під дулом пістолета не заставляє давати і брати хабарі...ой, подяки

а от спробуйте почати ремонт перед груднем, то так і сидітимете перед розбитим коритом до лютого, бо почерез день якесь свято релігійне чи день ангела
Мрії мають  бути божевільні чи нереальні, інакше це всього лиш плани на завтра

Сказали спасибо: evakamila, kokocuk, Homka, Тетяна371, Badyaka

Offline Санька32

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +185/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Саша
« Reply #62 : 23 Грудень 2015, 22:10:14 »
В мене про шкільні"ялинки-маскаради"тільки негативні спогади як і про"зірку жовтенятка" і"галстук піонера"...Що так багато людей вчепились до тогоДіда Мороза-та хай іде в небуття разом з"совком"...Через отакі традиції-ми втратили багато своїх..Люди схаменіться!Скоро пропадуть-вечорниці на Андрія..скоро нашу Меланку витіснить-Хеловін .багато стародавніх колядок забулось-і люди вже не колядують так як колись.Дітки не бігають-колядувати .щедрувати .засівати на Василія-їх планшет притягає все більше і більше... d111....Забулося багато весільних обрядів-вінок цнотливості ."латкати""деревце"..На Великдень коло церкви співали гаївки..Бабці повмирали-а ми жодної не вивчили і дітям не передали.. d111..Ми забуваємо наші пісні-оті українські які зцілюють душу..Навіть веселу коломийку-і оту одразу може хтось не згадає при нагоді... mish....Тепер на Різдво-газдиньки наготують делікатесів .салатів модних..але то все не має смаку такого як завиванці з маком-ті що мами наші колись пекли і бабусі...
Звичайно в країні є багато проблем і Дід Мороз то не найбільше горе..Та якось змішувати праведне з грішним.-вплітати заробітки сюди .релігійні свята .в якому регіоні більш роботящі-чи менші пияки,,, mish
 ;)Свято новорічне для малечі можна організувати і без"пережитків минулого"-головне фантазія і бажання...
Прежде, чем гoворить МНЕ, как вoспитывать МОЕГО ребенка, покажите СВОЕГО идеального!

Offline Катя1989

• Активна Мамка
  • Репутація: +26/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Назарчик 8 років,Марічка 3.5 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Катерина
« Reply #63 : 23 Грудень 2015, 22:21:54 »
згадала про бабусині завиванці з маком.... d91  поїду на свята і рецепт випитаю,а то крім бабці ніхто так не спече!!!
Надумала помити голову,помила ванну,раковину,пралку....Захотіла чаю-боюсь іти на кухню!

Offline Едель

• Свято наближається-свято наближається-поспіша-а-й :))
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +280/-0
  • Життя прекрасне коли тобі всього 8 років:)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
« Reply #64 : 23 Грудень 2015, 22:26:01 »
Санька32-золоті слова :bo

Подумала і додала ще: 23 Грудень 2015, 22:28:42
Мій племінник в селі (12 років) заказав собі на Миколая ліхтарик,коли спитали нащо,то сказав,щоб світити як буде ходити колядувати,-значить не все ще втрачено))
Посмішка-інтригує,скромна-розчулює,добра-радує,щаслива-зачаровує,щира-надихає.Усмішка не залишає байдужим. Посміхайтесь!!!!

Сказали спасибо: Yulyalu, Чорничка

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +610/-10
  • Щасливі вміють мріяти. Мрії не бувають сумними.
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #65 : 23 Грудень 2015, 22:33:57 »
Санька, все вірно
але ж вже скоро як мінімум  25 років як ніхто не нав"язує комуністичну ідеологію  і не збороняє шанувати народні традиції.  причина не ДМ,  чому шукати причину не в собі, а когось крайнього, винного у всьому.
Якщо в дитини залишатимуться яскраві  враження від коляди, вечорниць, Маланки, то це прекрасно. Чи не краще їх наповнити змістом, а не обжорством, і не протиставляти.
діти в місті хатами ходять колядувати і засівати вже роками з чотирма заяложеними рядками як  попрошайки d104
я маю що порівняти, бо родом з Чернігівщини. За місто не скажу, але в селі народні традиції живуть. А тут  зранку церква, а потім п"янство і обжорство, і випендрьож, щоб покрутіше як в сусіда
В студентські роки запросили навіть у Верховинський район, щоб побачила справжнє Різдво і коляду...те саме Надвірнянський район...те саме як заміж вийшла в Косівський район...краще б бачила тільки театральні постановки під Ратушею і не розчаровувалася d112
Мрії мають  бути божевільні чи нереальні, інакше це всього лиш плани на завтра

Сказали спасибо: Badyaka

Offline div4unk@

• байдужі "все знають", а активні - вчаться !
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +208/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
« Reply #66 : 24 Грудень 2015, 07:46:44 »
Цитувати
Краще би оголосили реальний бойкот російським товарам,
я почала з себе, вже давно. Код 046
люди купують, тому магазини продають

Сказали спасибо: Yulyalu, Чорничка

Offline Yulyalu

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #67 : 24 Грудень 2015, 10:29:39 »
Цитувати
  Краще би оголосили реальний бойкот російським товарам,
Взагалі то давно оголосили. Якщо не помилясь, ще в 2014р. наша обласна рада зобовязала в супермаркетах рос.товари розміщати з помітним маркуванням і окремо на полицях з закликом не купувати, а дальше справа за людьми. Я давно не купую.
Чи то мала би бути заборона купувати з накладанням штрафів на людей, супермаркети, привселюдне нищення рос. товару і т.д? О,  тоді б розгорілась ще одна дискусія як в наших дітей забирають право бути в одежинках, попраних чудодійним рос.пральним засобом, як багато в країні інших проблем і т.д. Як от зараз з Дідом Морозом. Хоч його, насправді, ніхто не забороняв, не відміняв, лише рекомендували не запрошувати на новорічні святкування, а дальше справа за батьками вибирати.
Цитувати
ви це серйозно? це настільки непристойно, що краще памперси міняти в європейській країні дідулі і обслуговувати його сина-роботодавця?
Серйозно що? Що можна заробляти ті самі гроші не виїжджаючи з нашої області в Херсонську? Цілком. Про міняння памперсів в європейській чи будь-якій іншій країні ні слова не писала.
Цитувати
а чому Миколай? і загалом релігія має бути при школі?  чому ?
 а для чого ходити аніматору в костюмі священника по навчальних закладах, якщо Миколай приходить вночі, коли дитина спить, і в принципі його не має бачити
А чому не Миколай? Це ж наш старий, рідний, близьким і всім добре знайомий з давніх давен Святий Миколай?
Чому не може бути в садочках, і що такого, що релігійний персонаж? Це ж свого роду театральні вистави з його участю. Ще коли я ходила в садочок за радянських часів, ми святкували День Св. Миколая з його присутністю, співали добрих, повчальних пісеньок, розказували віршики, вихователі влаштовували якесь цікаве дійство. А по поверненню до ліжечок, знаходили під подушками подарунки. Що тут такого релігійного?
Цитувати
Санька, все вірно
але ж вже скоро як мінімум  25 років як ніхто не нав"язує комуністичну ідеологію  і не збороняє шанувати народні традиції.  причина не ДМ,  чому шукати причину не в собі, а когось крайнього, винного у всьому.
Я багато в чому тут з Вами згідна.І в тому, що  ніхто не забороняє зберігати традиції, і в тому, що самі винні, що цього не робимо, і що святкування таких прекрасних свят в багатьох перетворилось на обжираловку і пянство. Не в усіх сімях, звичайно. І колядувати того року до нас приходили сусідські діти, і я була приємно вражена, бо таких чудових колядок ще не чула. Не все втрачено, звичайно. Але за цей час дуже багато змінилось. Діти, молодь раніше виховувались в українському селі, яке завжди було носієм традицій, звичаїв, а тепер села вже не ті. Люди повиїжджали в міста. Моє, колись величезне, багате село скоро на хутір перетвориться, лишилися одні старенькі і парочка алкоголіків. Люди ще приїжджають на свята до стареньких батьків, бабусів, дідусів, і відразу їдуть. Я памятаю і прекрасний вертеп на Різдво, і як коло церкви водили гаївку всім селом, і вечорниці на Андрія. Недаремно нищення української нації мало три складники - українське село, як носія традицій, звичаїв нації; інтелігенцію  - як розуму та церкву - як душу нації. Нема села- нема традицій. Сьогодні ж в більшості діток і села ніякого немає. Тепер діти виховуються в садочках, школах, а там основне свято то Новий рік і російський Дід Мороз, як обовязкова складова. І це дуже прикро.