Голосування

Чи потрібно святкувати Новий Рік?

Так
76 (76.8%)
Так, але без Діда Мороза
15 (15.2%)
Ні, оскільки не вважаю що це свято
4 (4%)
Ні, оскільки це свято СССР
0 (0%)
Мені байдуже
4 (4%)

Всього голосів: 99

Автор Тема: Чи святкувати Новий Рік???  (Прочитано 9547 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Yulyalu

• Активна Мамка
  • Репутація: +20/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Re: Чи святкувати Новий Рік???
« Reply #85 : 24 Грудень 2015, 21:45:52 »
Цитувати
Для чого відміняти це святкування?
Та не йде мова про відміну святкування. Є лише рекомендація не запрошувати на це святкування Діда Мороза.

Сказали спасибо: Лесик

Offline Листопад

• Своя Мамка
  • Репутація: +31/-0
  • Твистинг - моє хоббі!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданчик 6 років
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
« Reply #86 : 25 Грудень 2015, 09:52:57 »
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
А тим часом наближалося 55 листопада... d140 Така погода, що якби не ялинка і нагадування по телеку, то про Новий рік і не згадала б d30
Це точно. А ще часто включаю польський канал з музикою, то там різво в повному розгарі!

Offline Лесик

• Свідома Мамка
  • Репутація: +85/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ромчик, Тарасик
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
« Reply #87 : 25 Грудень 2015, 12:37:49 »
Цитувати
не варто відміняти святкування нового року для дітей. Доня цього року має бути ялиночкою. Ми разом знею робили новорічний костюм, дитина тішиться, чекає того ранку, щоб вдіти той костюм. Вчить віршики,пісеньку. Для чого відміняти це святкування? Тільки тому що це було одне із головних свят совка? То давайте перейменуємо на свято Зими і тоді буде мати право на існування як і свято Осені!
Підтримую Yulyalu
Я бачу, що тут уже всі заплуталися про що говорили з самого початку. Мова не йшла, щоб не святкувати Новий рік, а обговорювалося необхідність Діда Мороза на цьому святі саме у садочку і школі.
Цитувати
Бали запровадили французи, звідти вони прийшли і до московії, тільки вечорниці для справжніх патріотів
Та це кожного особиста справа як святкувати Новий рік, кожен вибирає собі на свій смак. Мова йде про централізоване святкування у садочку з обов'язковим атрибутом цього свята Дідом Морозом. Є батьки і я серед них, які пропонують згідно рекомендації міської влади обійтися без цього "обов'язкового атрибуту".

Сказали спасибо: Yulyalu, Едель

Offline Романія

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +405/-0
  • В душі нірвана, а в попі - шило!
    • Торти на замовлення
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка - 7 років, Арсенчик - 2 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Романія
« Reply #88 : 25 Грудень 2015, 13:51:40 »
У мене у зв"язку з цим усім маразмом, чітка рекомендація працівникам освіти - полікуватися! d111 В системі освіти стільки всякого ге..., а вони "палець відрізають, коли печінка відпадає" d12
Оригінальні ТОРТИ на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login] , тел. 095-312-00-18
Слайд-шоу на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Сказали спасибо: Лайла, Ляляна

Offline Едель

• Свято наближається-свято наближається-поспіша-а-й :))
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +280/-0
  • Життя прекрасне коли тобі всього 8 років:)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
« Reply #89 : 25 Грудень 2015, 13:54:49 »
Цитувати

Підтримую Yulyalu
Я бачу, що тут уже всі заплуталися про що говорили з самого початку. Мова не йшла, щоб не святкувати Новий рік, а обговорювалося необхідність Діда Мороза на цьому святі саме у садочку і школі.
Цитувати
Бо в нас як завжди-починали за здравіє,а закінчили за упокой))
Посмішка-інтригує,скромна-розчулює,добра-радує,щаслива-зачаровує,щира-надихає.Усмішка не залишає байдужим. Посміхайтесь!!!!

Offline Galka11Автор темы

• Танцюй так, ніби на тебе ніхто не дивиться. Співай так, ніби тебе ніхто не чує. Люби так, ніби тебе ніколи не зраджували, і живи так, ніби земля - ​​це рай. Марк Твен
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +440/-1
  • До мене на ТИ
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
« Reply #90 : 25 Грудень 2015, 14:10:47 »
Цитувати

Підтримую Yulyalu
Цитувати
Бо в нас як завжди-починали за здравіє,а закінчили за упокой))
а про йшла мова???? Дівчата читайте тему:
Цитувати
Дівчата, вчора у садіку була на батьківських зборах, піднімали питання чи святкувати Новий рік, оскільки деякі батьки вважають, що це пережитки Радянського Союзу. Також збирали підписи "за" та "проти" Діда Мороза, бо теж назріла дискусія, що це москальський персонаж.
Дитина, яка терпить менше образ, виростає людиною, яка більше усвідомлює свою гідність.

Сказали спасибо: куклочка

Offline Yulyalu

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #91 : 25 Грудень 2015, 14:37:45 »
Цитувати
Дівчата, вчора у садіку була на батьківських зборах, піднімали питання чи святкувати Новий рік, оскільки деякі батьки вважають, що це пережитки Радянського Союзу.
Мають право так думати і піднімати будь-яке питання, власне, як і Ви. На то і є батьківські збори. Ось і визначіться більшістю, що вам більше підходить. Самі ж писали вище:
Цитувати
То давайте перейменуємо на свято Зими і тоді буде мати право на існування як і свято Осені!
То й запропонуйте в своєму садочку такий варіант.
Просто тут намішали все докупи, і як владі нема чим зайнятись, і як Новий рік відмінили, Діда Мороза заборонили і т.д.
А насправді є лише рекомендація міськради на підставі звернення громадян міста не запрошувати на святкування Діда Мороза. Рішення, в будь-якому випадку, за батьками.

Сказали спасибо: Санька32, Едель

• Танцюй так, ніби на тебе ніхто не дивиться. Співай так, ніби тебе ніхто не чує. Люби так, ніби тебе ніколи не зраджували, і живи так, ніби земля - ​​це рай. Марк Твен
  • Досвідчена Мамка
  • До мене на ТИ
    • Награды
« Reply #92 : 25 Грудень 2015, 14:46:29 »
Цитувати
Ось і визначіться більшістю, що вам більше підходить.
я за те щоб святкувати Новий Рік. А чи з присутністю Діда Мороза чи ні то мені якось однаково.
Проте, свято у нас відбулося і з ялинкою і з Дідом Морозом.
Дитина, яка терпить менше образ, виростає людиною, яка більше усвідомлює свою гідність.

Offline Катя1989

• Активна Мамка
  • Репутація: +26/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Назарчик 8 років,Марічка 3.5 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Катерина
« Reply #93 : 25 Грудень 2015, 14:49:21 »
З садком і школами то погоджуюсь,кожен має право вибирати і взагалі не в цьому мабуть проблема, що не рекомендують,а в лінощах працівників д/з. Є ж у нас свято осені,весною день матері,то чого не може бути свято зими?а от собі уявляю, що у всіх краінах світу happy New Year, а в нас свято зими,ото смішно було б!Біда в тому, що наша влада не знає як правильно донести все це людям.  Хтось вже писав- в Києві ризеденція Діда Мороза,чого ж не рекомендували???
Надумала помити голову,помила ванну,раковину,пралку....Захотіла чаю-боюсь іти на кухню!

Offline Yulyalu

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #94 : 25 Грудень 2015, 15:01:50 »
Цитувати
Хтось вже писав- в Києві ризеденція Діда Мороза,чого ж не рекомендували???
Не рекомендували що? Забрати його резиденцію? А яке відношення має наша міськрада до Києва? Там є свої виборці, які вибрали свою міськраду, яка приймає ті чи інші рішення.

• Досвідчена Мамка
  • До мене на ТИ
    • Награды
« Reply #95 : 25 Грудень 2015, 15:04:47 »
Цитувати
Хтось вже писав- в Києві ризеденція Діда Мороза,чого ж не рекомендували???
Не рекомендували що? Забрати його резиденцію? А яке відношення має наша міськрада до Києва? Там є свої виборці, які вибрали свою міськраду, яка приймає ті чи інші рішення.
Може ще напишіть як відношення Івано-Франківська обл має до України!  mish Тобто у Києві Дід Мороз існує, а у Івано-Франківську в школах розказують, що не існує. Як на мене повний маразм!

Offline Лайла

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +363/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #96 : 25 Грудень 2015, 15:06:16 »
 mish звісно маразм. от нема чим зайнятись людям. проблем мало от і вигадують. 24 роки Незалежності не мішав вуйко з бородою, а тепер став поперек горла

Сказали спасибо: Galka11, Ключик

Offline Yulyalu

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #97 : 25 Грудень 2015, 15:14:58 »
Цитувати
Може ще напишіть як відношення Івано-Франківська обл має до України? Тобто у Києві Дід Мороз існує, а у Івано-Франківську в школах розказують, що не існує. Як на мене повний маразм!
Є рекомендація нашої міськради, яке стосується того запрошувати чи ні на святкування Діда Мороза. Воно не поширюється на всю Україну. І в ньому не йдеться про те, що Діда Мороза не існує. Існує як новорічний персонаж в Росії, як різдвяний  Санта Клаус в Америці, як Пер Ноель у Франції,  Вайнахтсман в Німеччині, і т.д.

Сказали спасибо: Санька32, svetik2, Едель

• Досвідчена Мамка
  • До мене на ТИ
    • Награды
« Reply #98 : 25 Грудень 2015, 15:19:24 »
Цитувати
Може ще напишіть як відношення Івано-Франківська обл має до України? Тобто у Києві Дід Мороз існує, а у Івано-Франківську в школах розказують, що не існує. Як на мене повний маразм!
Є рекомендація нашої міськради, яке стосується того запрошувати чи ні на святкування Діда Мороза. Воно не поширюється на всю Україну. І в ньому не йдеться про те, що Діда Мороза не існує. Існує як новорічний персонаж в Росії, як різдвяний  Санта Клаус в Америці, як Пер Ноель у Франції,  Вайнахтсман в Німеччині, і т.д.
Юля а ви часом не міській раді працюєте?  ;)
Я вже писала, що племінниця вчиться у першому класі і там вчителі розказують, що Діда Мороза таки не існує.

Offline хуліганка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +251/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галка
« Reply #99 : 25 Грудень 2015, 15:22:06 »
В садочку казали,що діда не буде,а прийде Морозко,свято  було 21 грудня.В результаті прийшов дід Мороз,і така смішна ситуація,питають дітей хто це,а вони,що це Миколай  d142   :bo

Offline Yulyalu

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #100 : 25 Грудень 2015, 15:23:33 »
Цитувати
Юля а ви часом не міській раді працюєте? 
Ні, звичайно)). З чого такі висновки?
Цитувати
Я вже писала, що племінниця вчиться у першому класі і там вчителі розказують, що Діда Мороза таки не існує.
То хай батьки попитають чому вчителі таке розказують.

Offline Ляляна

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +240/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
« Reply #101 : 25 Грудень 2015, 15:32:16 »
Цитувати
я за те щоб святкувати Новий Рік. А чи з присутністю Діда Мороза чи ні то мені якось однаково.
Проте, свято у нас відбулося і з ялинкою і з Дідом Морозом.
І внас теж свято відбулося  d41 d41 Ми в нашої завідуючої його всеж таки відстояли  d142, хоча вона нам багато придумувала  d111 тільки би його не було. І був Дід Мороз (один тато переодівався на нього). В мене (в батьків) купа емоцій від нашого свята, а в дітей і непередати  d9 вони такі були щасливі... Як таке можна в них забрати?!!
Цитувати
А насправді є лише рекомендація міськради на підставі звернення громадян міста не запрошувати на святкування Діда Мороза. Рішення, в будь-якому випадку, за батьками.
Так втому то справа, що по телебаченю і батькам (які до них приходили) вони розповідали, що це тільки рекомендації, а працівникам освіти, зокрема ДНЗ і школам, як наказ забрати і заборонити святкування і незалежно чи буде Дід Мороз на святі чи ні. 

Щож той Новий Рік та Дід Мороз став всім "в поперек". Так це ж кожного особисте вибирати що і як роботи, рекомендації поступили, а ви дальше вирішуєте, що хочете...

Цитувати
В системі освіти стільки всякого ге..., а вони "палець відрізають, коли печінка відпадає"
Абсолютно погоджуюсь з Романією, от і відвели від основних проблем...

Сказали спасибо: Катя1989