Автор Тема: Ровесники 2014-3  (Прочитано 4295 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Online Христина93

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +120/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
Re: Ровесники 2014-3
« Reply #17 : 18 Січень 2016, 00:38:25 »
 :hi і нас додайте 27.08 Тимурчик
ой дівчатка, ми ще до самостійного приймання їжі не доросли. навіть не пробує  ;)
зато позавчора мій синуля умудрився вилити чай на ноутбук  mish
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline TuttiFrutti

• Своя Мамка
  • Репутація: +76/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тадейчик
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #18 : 18 Січень 2016, 01:16:18 »
Цитувати
зато позавчора мій синуля умудрився вилити чай на ноутбук  mish
Це вони люблять d27
А що я вчора пережила d16 малий випав з ліжечка свого засильно переклонився і прямо головою вниз... mish
В мене два інфаркта,три інсульта одна зупинка серця за хвилину сталася +тахікардія після цього всього була напевно весь вечір...
Але ттт все добре нічого не пошкодив собі лиш трохи чоло поцарапалось,але то вже таке в порівеянні з тим що я собі понавидумувала що могло б бути... mish
Коли у Вас проблеми - обійміть свою дитину, поцілуйте, і тоді Ви зрозумієте : якщо дитина поруч жива і здорова, - у ВАС немає проблем ! Усе інше - просто дрібниці життя , які не вартують ні ваших нервів, ні ваших сліз !!!!!

Online Христина93

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +120/-0
    • Награды
« Reply #19 : 18 Січень 2016, 01:33:11 »
Цитувати
В мене два інфаркта,три інсульта одна зупинка серця за хвилину сталася +тахікардія після цього всього була напевно весь вечір...
  d140 оце ви написали...
я свому кажу, що рік мавпочки - це його рік! всюди мусить залізти: на тумбочку, крісло, умудився огорожу від пічки перелізти. колись могла самого лишити в кімнаті і піти прання закинути, чи каву заварити. а тепер ніяк не лишу!!!
і як в ту маленьку головочку так "мудрі" ідейки приходять?????? d112
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Online julkina

• Щасливий той, хто навчився захоплюватись, а не заздритити!!! :))
  • Своя Мамка
  • Репутація: +157/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Данило, Поліночка
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #20 : 18 Січень 2016, 07:54:02 »
Цитувати
А що я вчора пережила d16 малий випав з ліжечка свого засильно переклонився і прямо головою вниз... mish
Але ттт все добре нічого не пошкодив собі лиш трохи чоло поцарапалось,але то вже таке в порівеянні з тим що я собі понавидумувала що могло б бути... mish
В нас чисто таке саме було минулого місяця  d111  mish mish mish
Але я лишила їх двох з чоловіком, а сама пішла якісь аналізи для консультації здавати... То  чоловік як подзвонив і сказав, я точно чуть не... mish Ледве додому дойшла. Чоловік був на кухні, а малий в ліжечку, він любить там сидіти і гратися, а тут почув крик і плач - прибігає в кімнату, а малий стоїть біля ліжечка кричить, плаче і телепає ліжко, свариться. d107 d16
То добре, що килим м"який був і це зм"якшило удар, трохи чоло потер, а так все в нормі було. Але скільки моїх нервів пішло d111
Потім я питалась свого Данилка, як впав з ліжечка, то він показав мені, що трошки підтягнувся на ручках і перехилився через перила. Тепер має страх до такого, більше так не робить, навіть боїться, щоб чоловік його через плече перехиляв d16
Але всерівно, для підстраховки в мене біля його ліжечка подушки стоять d104
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline div4unk@

• Віддана Мамка
  • Репутація: +179/-0
    • Награды
« Reply #21 : 18 Січень 2016, 08:23:59 »
Напевно, не треба, щоб діти падали )) і тому подібне Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
наша слінгодонечка гамає цицю вже

на мамці Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Online Mariyka

• Організатор СП!
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +129/-0
  • :)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
« Reply #22 : 18 Січень 2016, 09:30:46 »
Само собою зрозуміло ,що не треба щоб падали та напевне кожна мама,як би ретельно не слідкувала і берегла , може розказати то й чи інший момент,коли малеча впала з ліжка/стільця/ліжечка, стукнулась до чогось чи набила гулю на рівному місці d111
В нас політ з ліжка був десь після півроку , залишила вперше з чоловіком ,а він підгузник поміняв і одразу ж йому треба було його в сміттєве відро викинути - залишив малого на ліжку на пару хвилин ,от він на підлогу і скотився , подзвонив мені,розказує і чую що чуть не заїкається ,то в мене теж тоді теж
Цитувати
два інфаркта,три інсульта одна зупинка серця за хвилину сталася +тахікардія після цього всього була напевно весь вечір
а коли "прилетіла" додому то не синочка треба було заспокоювати ,а чоловіка відкапувати ,він так перелякався ,що казав більше ніколи мене нікуди не відпустить поки маленька дитина  mish нічого страшного не сталось - біля ліжка теж коврик стоїть , та його сам факт падіння мучив і чому сам в нього це сталось  d16
Час проходить швиденько і тепер вже треба слідкувати щоб "вершини не підкорював" без нагляду  d30
Ланцети (авт.скарифікатори) та інші дрібнички Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
СП Легка хода, Дюна,Milavitsa,Conte Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Сказали спасибо: julkina

Online Mariyka

• Організатор СП!
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +129/-0
  • :)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
« Reply #23 : 18 Січень 2016, 09:35:58 »
TuttiFrutti найкращі вітання з Днем народження  :flv :flv :flv хай поменше буде стресів і побільше приємних моментів , малеча щоб тільки радувала і всі рідні були здоровими  smile336
Ланцети (авт.скарифікатори) та інші дрібнички Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
СП Легка хода, Дюна,Milavitsa,Conte Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Сказали спасибо: TuttiFrutti

Online julkina

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #24 : 18 Січень 2016, 09:39:01 »
Та це зрозуміло, що не треба... як би знала, де впаде, то б, як кажуть, сама підстелилась... d111 Але це діти, і ще ніхто не виріс без падіння, на рівному місці можуть спотикнутися об свої ж ноги d112
А стаття якась аж надто песимістична, не розумію, навіщо трясти дитину d12 То треба добре тих дорослих труснути, що таке роблять d129

Offline Mary5

• Свідома Мамка
  • Репутація: +35/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікторія 3рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Мар*яна
« Reply #25 : 18 Січень 2016, 10:40:33 »
Додайте і нас  d53 d53 d53
Вікторія 23.03.2014р.
У нас вчора були проблеми з вкладанням-донечка захотіла і то дуже сильно,щоб її вкладали спати і мама і тато....Зазвичай нам виходить домовитися,а вчора це було щось...  d16
Мала почала підхникувати і кликала тата,коли я серйозним тоном сказала-Закривай очі і спати,то вона так розревілася..... :(а потім зробила вигляд,що хоче блювати,а потім дійсно трохи блювала з того плачу d24
В нас такого взагалі нема....
Вкладали спати так-чоловік колисав,а я тримала за руку,що це було досі не зрозумію d104

Offline TuttiFrutti

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #26 : 18 Січень 2016, 12:34:14 »
Цитувати
TuttiFrutti найкращі вітання з Днем народження  :flv :flv :flv хай поменше буде стресів і побільше приємних моментів , малеча щоб тільки радувала і всі рідні були здоровими  smile336
Дуже дуже вам дякую :flv

Подумала і додала ще: 18 Січень 2016, 12:37:33
Цитувати
Напевно, не треба, щоб діти падали )) і тому подібне Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Звісно що не треба,але від цього ніхто не застрахований і це не означає що я погана мама що в мене дитина впала :/
Я і кажу тт що все обійшлося і нічого поганого не сталося
Коли у Вас проблеми - обійміть свою дитину, поцілуйте, і тоді Ви зрозумієте : якщо дитина поруч жива і здорова, - у ВАС немає проблем ! Усе інше - просто дрібниці життя , які не вартують ні ваших нервів, ні ваших сліз !!!!!

Сказали спасибо: julkina

Offline div4unk@

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #27 : 18 Січень 2016, 14:25:05 »
Та шо ви на мене напали )) в мене теж дитина грандіозно падала: один раз з дивана на плитку (не коврик) десь в півроку, другий після року з каляски головою об асфальт аж були в травмпункті

Offline m_olesya

• Своя Мамка
  • Репутація: +36/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Єва 12 років, Остапчик 2 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Олеся
« Reply #28 : 19 Січень 2016, 02:00:08 »
Ну й ти, Христя,нарила статейку d107.Але це зовсім різні речі - що дитина впаде звідкись( а таке у всіх,нажаль, буває),а що теліпати дитиною зі злості
Цитувати
тепер вже треба слідкувати щоб "вершини не підкорював" без нагляду 
Справді, наші підкорювачі вершин розслабитись не дадуть d27.Для мене стало великою проблемою те, що малий непосидюх почав залазити на табуретки,а звідти на стіл чи стільницю.Тоді вже прив'язана до нього, не можу нічого зробити чи відійти від нього,щоб не впав.Вчора пішла на крайнощі - переклала табуретки на стіл.Тепер в мене на кухні "модний" дизайн - табурети своїми ніжками дивляться в стелю  d27.Хто сідає їсти- знімає собі табурет,а поївши кладе назад.
А їй однаково.Вона тулить запашну свою дитинку до грудей та обнюхує запашне її личко,натерте м"ятою і рум"янком.Байка,що дитинка її з ганчір"я - дитяча голова з торішнього жовтого ранету.А де вона візьме теплу живу дитинку?Позичить в сусідів?Чи купить на базарі?Чи ягнятко вгорне замість дитинки?

Online julkina

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #29 : 19 Січень 2016, 09:50:48 »
Цитувати
Тепер в мене на кухні "модний" дизайн - табурети своїми ніжками дивляться в стелю  d27.Хто сідає їсти- знімає собі табурет,а поївши кладе назад.
Аналогічна ситуація  d30 крісла ніжками догори на столі, на підвіконні - вазони і подушки, бо всюди його повно   d91

Offline div4unk@

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #30 : 19 Січень 2016, 10:35:58 »
Я  стараюсь нічо небезпечного не показувати. А то вчора міряли нові речі, то поставила табуретку до дзеркала. Мала запамятала, і ще цілий вечір хотіла сама вилізти на себе дивитися  mish

Подумала і додала ще: 19 Січень 2016, 10:37:53
Доречі, тепепнути не конче зі злості. Можна нечайно засильно зупинити гойдалку в повітрі, що голова вперед-назад рухнеться

Offline Lyubа

• Не важливо скільки днів в твоєму житті...Важливо скільки життя в твоїх днях...
  • Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +103/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люба
« Reply #31 : 19 Січень 2016, 12:48:09 »
і моя всюди лазить.Якось відкрила шафу і полізла по полках,як по драбині  mish..Добре що я вчасно побачила її..

Offline TuttiFrutti

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #32 : 19 Січень 2016, 12:52:39 »
Цитувати
Доречі, тепепнути не конче зі злості. Можна нечайно засильно зупинити гойдалку в повітрі, що голова вперед-назад рухнеться
Христя.ти якась надто песимістична  d104
Я б навіть про таке і не подумала.що можна якось так дитині зашкодити... d111

Offline div4unk@

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #33 : 19 Січень 2016, 12:57:32 »
Я от теж не знаю багато, але прочитала, щоб ненароком нічого не зробити. Я не песимістична, я обережна. Легше попередити, ніж потім жалкувати  d104 що не знала інформаціі