Автор Тема: Садочок. Ваші відгуки - 4  (Прочитано 15213 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ляляна

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +202/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
Re: Садочок. Ваші відгуки - 4
« Reply #578 : 11 Січень 2017, 12:33:03 »
Моя дуже хотіла в садок, сама рано встала, швиденько вділась... Хоча я просила її, щоб залишилась вдома, бо в групі холодно  ny5 Зараз маю з ким залишити (приїхала сестра на канікули зимові d41), а потім не буду мати з ким залишати, а вона вперлась і не хоче  дома бути d111 Ми в групу сьогодні прийшли треті  d16 А що робити, коли є кому залишитись, та й залишають, а не має - ведуть в садок.
І думаю, так багато хто має з ким лишати діток на зимові канікули-через свята... то кожен рік така відвідуваність в цей період  d112

Offline Ляляна

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #579 : 11 Січень 2017, 12:40:18 »
Не знаю скільки градусів, то чоловік вів і забирав, але няня казала вдягати тепло, бо холодно. Спати лягали не роздіваючись, вдягали зверху піжами.
Це було вчора, сьогодні думаю вже тепліше буде. Бо наша група є дуже тепла в опалювальний сезон, а тут холодно  d104

Online Лайла

• Кішок не любить тільки той, хто ще не зустрів свою кішку.
  • Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +335/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #580 : 11 Січень 2017, 14:57:40 »
дівчата, а що зараз з довідками? треба нести якщо більше тижня не були чи ні, враховуючи, що вихідні були, зокрема і сам садочок собі робив

Offline Ляляна

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #581 : 11 Січень 2017, 15:05:57 »
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
дівчата, а що зараз з довідками? треба нести якщо більше тижня не були чи ні, враховуючи, що вихідні були, зокрема і сам садочок собі робив
Минулого року нам казали, що не потрібно довідки. А цього року не знаю (ще нічого не казали), але в нас  кожен садок собі по різному встановлює правила на рахунок довідок  d111

Online Лайла

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #582 : 11 Січень 2017, 15:09:26 »
Цитувати
Минулого року нам казали, що не потрібно довідки. А цього року не знаю (ще нічого не казали), але в нас  кожен садок собі по різному встановлює правила на рахунок довідок
це точно. просто в сина я попередила про відсутність, хіба дійсно треба буде, а в доньки там бардак твориться, то вихідні самі собі влаштовують, то ще щось... от думаю чи ще треба буде пертись в поліклініку з самого ранку чи ні

Offline RoksolanKa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1036/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лізонька
  • Ваше справжнє ім’я: Роксолана
« Reply #583 : 11 Січень 2017, 15:32:46 »
  Нагадаємо, що 15 грудня минулого року, в ході засідання виконавчого комітету міської ради Директор департаменту освіти і науки Івано-Франківської міської ради Ігорь Смаль отримав доручення від міського голови зобов'язати керівників шкіл та ДНЗ припинити збирати кошти на засоби гігієни: туалетний папір, мийні засоби та інше.

Не дивлячись на те, що в міському бюджеті на 2017 закладено кошти саме на ці потреби, в школах і ДНЗ батьки продовжують здавати кошти на мийні засоби і туалетний папір. Цей факт викликав в останніх хвилю обурення.

Днями у Фейсбук-спільноті "ГО "Мами Прикарпаття" з'явилася публікація із закликом до батьків — зібратися і піти на прийом до міського голови, щоб покласти край "благодійним" внескам у школах і садках:

більше читайте тут    Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Тут не так ініціатива батьків здавати як розуміння того, що дітям потрібно руки чимось помити, попу повитирати, посуд помити, на чомусь малювати і т.д., чи цього всього не робити, чекати на гроші з держбюджету???

Подумала і додала ще: 11 Січень 2017, 15:35:02
Щодо відвідуваності: в нас за ці два тижні приходить 4-8 діток, вихователі нікого не просять швидше забрати, сидять до останнього, та й діти можуть себе уявити як приватних дитсадках, там здається до 10 дітей в групах)))))

Сказали спасибо: Тетяна371

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +551/-10
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #584 : 11 Січень 2017, 15:37:40 »
 не тільки на засоби для посуду збирають  гроші  :/
але коли це в якихось розумних межах і зрештою ті самі олівці вже як від групи куплять нормальні, а не такі що не пишуть...вихователька просила підстругати олівці минулого року-справді ледь колір видно d111 ну, чим думають батьки коли таке купляють в садок, так ніби особисто виховательці вони потрібні, а не дітям
Умение летать на метле – вот и всё, что отличат ведьму от обычной женщины. МЭРИЛИН МОНРО
;) залишки після спДля того щоб побачити посилання: Register or Login]

Сказали спасибо: judi

Offline gruzinochku

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +230/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ліза і їй 5р.
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #585 : 11 Січень 2017, 16:00:31 »
  Нагадаємо, що 15 грудня минулого року, в ході засідання виконавчого комітету міської ради Директор департаменту освіти і науки Івано-Франківської міської ради Ігорь Смаль отримав доручення від міського голови зобов'язати керівників шкіл та ДНЗ припинити збирати кошти на засоби гігієни: туалетний папір, мийні засоби та інше.

Не дивлячись на те, що в міському бюджеті на 2017 закладено кошти саме на ці потреби, в школах і ДНЗ батьки продовжують здавати кошти на мийні засоби і туалетний папір. Цей факт викликав в останніх хвилю обурення.

Днями у Фейсбук-спільноті "ГО "Мами Прикарпаття" з'явилася публікація із закликом до батьків — зібратися і піти на прийом до міського голови, щоб покласти край "благодійним" внескам у школах і садках:

більше читайте тут    Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Тут не так ініціатива батьків здавати як розуміння того, що дітям потрібно руки чимось помити, попу повитирати, посуд помити, на чомусь малювати і т.д., чи цього всього не робити, чекати на гроші з держбюджету???

Подумала і додала ще: [time]11 Січень 2017, 15:35:02[/time]
Щодо відвідуваності: в нас за ці два тижні приходить 4-8 діток, вихователі нікого не просять швидше забрати, сидять до останнього, та й діти можуть себе уявити як приватних дитсадках, там здається до 10 дітей в групах)))))
в нас також не просять.Але нікого в 17:00 вже немає.Це не є до останнього (чи це тільки я знаю,  що існують чергові групи і вони повинні до 19:30 працювати).
Дітям, звісно, навпаки-класно.Але що справді ніхто не працює до 18:00?До 19:00?Деякі батьки позмінно роблять думаю і до 20:00.Колись я працювала: в 21:00 адідас зачинявся і тільки в 22:00 +- ми виходили з роботи.По-різному буває у батьків робота.Та все таки принаймі хотілося б, щоб добратись після шостої - закінчення роботи - і в 18:20, щоб твоя дитина не була остання в садочку вже півтора години.Бо зрозуміло, коли таке бачиш  пару раз - тоді просиш маму (якій на днях 71рік) забирати дитину...Бо що робити...
кажуть то так завждив  цей період.Та так...Але цей період я згадала раніше почався - після Миколая 19 грудня стало все менше діток і вже після новорічного свята - 27грудня у вт - взагалі почало приходити найбільше 7 діток в садочок.....
P.S.На свято новорічне всі гарно прийшли-чуть не вся-вся група і після свята - звісно-додому.....

Сказали спасибо: Hadubo

Offline milka

• Своя Мамка
  • Репутація: +112/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Злата
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #586 : 11 Січень 2017, 16:15:50 »
А яка кому різниця кого як забирають і приводять????Моя дитина ходить на гуртки які починаються в 17,00 то звичайно я її забираю швидше і як не йде то чоловік повертається додому в 16,30 і забирає малу і так більшість дітей, забирають хто може бабусі,батьки і ведуть нв танці,гімнастику і т.п. На рахунок як кому виходить так і приводить дітей в садок перед Новим роком такий грип був у всіх знайомих як дитина не лікарню попала то швидка кожен день і все закінчувалось антибіотиками я свою ясно не водила. І наразі машина в ремонті то зранку йти з нею на маршрутку в 20 мороз  mish! Я як бачу менше дітей в групі мені легше,садок в нас маленький приміщення маленькі а група 30 чол, їх як там 25 вже один на одному в мене страх. Менше дітей вихователька всім може приділити більше уваги,жодного разу я не чула щоб батькам говорили швидше забирати чи ще щось. Я не кричу на кожному кроці "Не водіть дітей з соплями в садок!" розумію що хтось не може залишити дома немає з ким тому і водять, в нас в групі постійно є дитина з зеленими соплями. А тут в кожній темі "чому не водите в садок???" та не воджу на те причини.

Сказали спасибо: KORPaxa, Top,top, Олівія, Mashka_Mashka, Едель

Offline Lyubа

• Не важливо скільки днів в твоєму житті...Важливо скільки життя в твоїх днях...
  • Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +103/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люба
« Reply #587 : 11 Січень 2017, 17:19:52 »
сказали мені що не треба.нас 2 тижні не було

Сказали спасибо: Лайла

Online Лайла

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #588 : 11 Січень 2017, 17:20:25 »
дякую, Люба. якраз хотіла в приват писати d108 яка обстановка зараз? багато діток ходить?

Offline RoksolanKa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1036/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лізонька
  • Ваше справжнє ім’я: Роксолана
« Reply #589 : 11 Січень 2017, 20:37:23 »
У нашому дитсадку вихователі до 18 год, то може бути 2-3 дитини в такий час + після 18 до 20 год продовжена група.
До речі, канцтовари ми не купували, здавали у вересні 200 грн і все закупили, щомісяця здавали по 30 грн на господарські, але сьог чоловік приніс рахунок на оплату дитсадка, то вже ніяких додаткових витрат))) Будем чекати з держбюджету))

Offline Lyubа

• Не важливо скільки днів в твоєму житті...Важливо скільки життя в твоїх днях...
  • Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +103/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люба
« Reply #590 : 12 Січень 2017, 18:15:55 »
дякую, Люба. якраз хотіла в приват писати d108 яка обстановка зараз? багато діток ходить?
ой щось не побачила твого повідомлення.В садок ходить 5-6 дітей.Спати лишаються 3 десь.Бо в групі було холодно.я свою теж в обід забираю

Сказали спасибо: Лайла

Online Лайла

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #591 : 12 Січень 2017, 18:17:04 »
цікаво, як буде завтра... я думала лишати спати

Offline Устина

• Своя Мамка
  • Репутація: +96/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 5р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #592 : 12 Січень 2017, 18:43:11 »
Нам нічого за завтра не казали, звичайний робочий день.
У нас танці на 14годину то два рази в тиждень бабуся забирає в 13. А забирали з садка деколи і в 19, наша чергова до 20, ніхто й слова не казав, що пізно. Я так розумію, що то все залежить від вихователів.

Offline Galyna0811

• Активна Мамка
  • Репутація: +47/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тетянка, 2013
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
« Reply #593 : 12 Січень 2017, 20:21:33 »
Ми в яслях в 4 ДНЗ. Сьогодні побачила на дверях групи "записку" - "13 січня скорочений день". Питаю у виховательки - до якої години, чому скорочений, вона відповідає - до 16.00, меланки. Кажу - якщо батьки на роботі, стискає плечима - ну вже як буде.

Можливо в цьому світі ти лише проста людина, але для когось ти цілий світ

Online Лайла

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #594 : 12 Січень 2017, 20:23:19 »
 d111 чую завтра нам теж будуть дуже раді