Автор Тема: Коворкінг для мам з дітьми  (Прочитано 8221 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline oksanatravnevaАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +71/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Даринка, 10.07.2010 р., Марко, 04.10.2014 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Коворкінг для мам з дітьми
« : 17 Лютий 2016, 01:49:09 »
Дівчата, як вам така ідея?

Коворкінг для матусь
Часто жінки під час декретної відпустки наче випадають із суспільної течії. Підгузки, дитяча їжа, хатні клопоти, чоловік, який не завжди хоче розуміти й підтримувати… Все настільки закручується навколо, що врешті крім цього нічого іншого й не бачиш. А що там – за межами нашої сімейної галактики? Чи є там життя? Інколи дійсно видається, що до того життя – як до Полярної зірки. Далеко. І точно – довго. Рік, два, три… Кому скільки залишилось до підростання коханого малюка.
Але й малюку, аби рости щасливим, теж потрібні і щасливі батьки. Зокрема мама. Мама, яка радіє життю, отримує нові враження, любить себе і навколишніх. Ми хочемо допомогти цій мамі вибратись за межі щоденної буденності. За час догляду за малючком навчитися чогось корисного і важливого, поспілкуватися з однодумцями, та й просто гарно провести час. І, що найголовніше, побути самій, але без відриву від дитини.

Як це працює?
Декретна відпустка – прекрасний час, аби зростати разом зі своєю дитиною. Щоб тоді, коли прийде час відпустити дитину в садок, у душі не залишилось порожнього місця. А в голові думки – що далі, що я тепер робитиму, чим буду займатися, що я вмію. Досить часто дівчата у нас виходять заміж після закінчення навчання. Далі – дитина, а то й дві одна за одною. І за роки сидіння вдома навчання забувається, практики ніякої, нових знань теж не густо. А жити ж далі треба. Декому, щоб самореалізуватися. А декому – щоб вижити. Тому ми дамо можливість жінці за час декретної відпустки підготуватися до «виходу у велике плавання» морем життя.

Наразі багато мам із дітьми до 7 років в більшості випадків не можуть собі дозволити відвідувати лекції, семінари, майстер-класи з тем, які їх цікавлять, адже такі заходи найчастіше відбуваються увечері або у місцях, не пристосованих для відвідування їх дітьми до 7 років.
Я сама як мама двох малюків відчула брак часу та простору для зустрічей, навчання, отримання різного роду знань. Адже хочу бути присутньою при тому, як зростають мої діти та не збираюся залишати на чужих людей, не маючи змоги бути поруч та відгукнутися на їхні потреби. Таких мам у наш час стає все більше. А місця, де мами могли б здобути нові знання, а діти знаходилися поруч мами, поки немає.
Ще одна важлива умова для молодої мами -- щоб поруч знаходилися однодумці, перед якими не потрібно постійно вибачатися, що ваш малюк хоче їсти і голосно про це заявляє чи що потрібно йому поміняти підгузки. Батьки легко розуміють одні одних, тому такий тип коворкінгу може стати для них гарною альтернативою постійних поїздок розважальними центрами без змоги присвячувати час ще й особисто собі, а не лише дитячим розвагам. Особливо мене зрозуміють мами.
Коворкінг для батьків із малюками -- це затишне місце, де мама чи тато, які мають наразі обов’язок доглядати за дитиною, можуть прийти разом зі своїм спадкоємцем та провести час із користю. Лекції, семінари, курси іноземних мов, майстер-класи із цікавих тем, зустрічі з відомими людьми чи перегляд улюбленого фільму в цікавій компанії. Все це стане можливим, навіть якщо на руках маленька дитина.
Це простір для батьків із дітьми, де зручно працювати, займатися своїм хобі, вчитися або просто відпочивати разом з дитиною. Коворкінг матиме окрему робочу зона, де є все для повноцінної роботи батьків (вайфай, планшети, зручні робочі місця), поки діти знаходяться під дбайливим наглядом у кімнаті поруч. Кожен дорослий у будь-який момент матиме можливість відгукнутися на потреби своєї дитини і приділити їй необхідну увагу.

Малючків до двох років, поки мама чи тато зайняті, розважатиме досвідчена няня. Гратися у веселі ігри, пізнавати світ та один одного дітки зможуть зовсім недалеко від мами. І в будь-який момент, як тільки виникне потреба, дитя матиме можливість підбігти поспілкуватись до своїх найдорожчих. Старші діти матимуть свою зону для ігор.

Ідея
Коворкінг для батьків (передусім, мам!) з дітьми передбачає декілька зон:
- звичайний простір коворкінгу із робочими місцями
- простір для батьків, які прийшли із малюками, що лише починають ходити чи повзати (няня може в присутності мами доглянути за малюком, щоб мама могла присвятити час собі, але завжди бути поруч із дитиною та годувати її чи гратися з нею за першої нагоди)
- простір для старших дітей (2-7 років), де з ними досвідчені педагоги граються в сюжетно-ролеві ігри та дають змогу вчитися взаємодіяти на прикладі гри з іншими людьми, дітьми (гра-найкраща форма природнього розвитку дитини без примусу та непотрібного в такому віці оцінювання)
- лекторій з мішками-кріслами, щоб мами з малюками могли зручно вмощуватися та слухати лекції (найчастіше малюки, що тільки навчаються сидіти чи ходити, більшість часу проводять в мами на руках - тому мамам повинно бути зручно тримати дитину)
- для дітей: туалет та невеличка ванна, бо трапляється різне
- кухня, де можна підігріти принесену з собою їжу, приготувати щось швидке, зрештою, просто випити чаю чи кави з печевом
- зручне розташування закладу, можливість лишити коляску, велосипеда тощо
- зручний графік роботи (11:00-19:00)

Ми хочемо, щоб щасливих і успішних мам стало більше, щоб вони були впевнені у своєму завтрашньому дні, мали можливості для самореалізації та професійного розвитку без відриву від виховання дітей.

Подумала і додала ще: 17 Лютий 2016, 01:52:18
Чи хотіли б ви відвідувати такий заклад в Івано-Франківську? Що хотіли б там вивчати? А, може, якось разом розважатись?  І скільки, вважаєте, має коштувати 1 година, проведена в коворкінгу мамою з малюком? Просто, щоб мама могла спокійно попрацювати, а дитина була зайнята грою і коли мама бере участь у якомусь навчанні чи розвазі?
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Сказали спасибо: Yulyalu

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Re: Коворкінг для мам з дітьми
« Reply #1 : 27 Лютий 2016, 17:04:01 »
ось, як воно виглядає на фото

Подумала і додала ще: [time]27 Лютий 2016, 17:05:24[/time]
чи отак

Подумала і додала ще: [time]27 Лютий 2016, 17:06:46[/time]
або, навіть, отак 

Подумала і додала ще: 27 Лютий 2016, 17:08:08
тобто, жінка-мама  :)  має можливість працювати, відпочивати чи займатися самоосвітою, не відходячи далеко від свого малюка

Offline Fiduccia

• Свідома Мамка
  • Репутація: +44/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Адам, Агата
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
« Reply #2 : 27 Лютий 2016, 20:35:20 »
Клас! Це дуже хороша ідея! Щось схоже по принципу до антикафе. А на вулиці взагалі супер!
Я б ходила в такий заклад точно. Вивчати, перш за все, хотіла б іноземні мови. Заодно і дитина би вчила біля мами)))

Offline Люда_П

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #3 : 27 Лютий 2016, 21:12:15 »
Цікава ідея!!! Курси іноземних мов Дуже би пригодилися, але дитинка маленька, 3 місяці тільки... хотіли найняти няню на кілька годин в день, але боїмося запрошувати чужу людину в дім. Зараз багато шахраїв розвелося. А коворкінг підійшов би ідеально

Offline notuko

• Свідома Мамка
  • Репутація: +70/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр і Яна
  • Ваше справжнє ім’я: наталя
« Reply #4 : 29 Лютий 2016, 12:11:08 »
І мені цікаво :flv

Offline Mashulya

• Активна Мамка
  • Репутація: +17/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
« Reply #5 : 29 Лютий 2016, 13:32:32 »
Ідея просто пречудова d41 . Єдине - ціна питання. Це все ж не може бути безкоштовним - і приміщення, і няня, і лектори-тренери... 

Offline Eleonora

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +5/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Лена
« Reply #6 : 19 Липень 2016, 00:15:12 »
Дууууже цікава і потрібна річ.

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #7 : 27 Січень 2017, 21:56:19 »
Привіт, дівчата. Пройшов майже рік ))) Увесь цей час ми з подружкою щось робили. Читали інформацію з різних джерел, навчались, знімали відео для нашого проекту. За цей рік виявилося, що багато чого не знаємо, тому намагались багато дізнатися ))))
У фейсбуці створили сторінку коворкінгу. Надумали назвати його "Фалькор". І щоб реалізувати задумане, вирішили проект подати на американську платформу спільнокошту.
Що нас далі чекає, поки не знаємо. Але тішить підтримка зацікавлених у такого роду закладі.

Далі буду інформувати про хід подій. Сподіваюся, дописів буде більше, аніж за минулий рік )))

Offline Дафне

• Свідома Мамка
  • Репутація: +21/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макс
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #8 : 27 Січень 2017, 22:23:34 »
ідея цікава, але незрозуміло чи втілиться вона в життя. і коли?

Offline marich-ka

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Костик (4.5 рочки) і Матвійко (6місяців)
  • Ваше справжнє ім’я: Марійка
« Reply #9 : 23 Квітень 2018, 15:59:14 »
можна посилання на групу у фейсбуці?