Автор Тема: Садочок і прививки  (Прочитано 10849 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Валентина

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +589/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
Re: Садочок і прививки
« Reply #51 : 04 Березень 2013, 16:41:35 »
Та я думаю, що то більша загроза для нещеплених дітей йти в колектив, то чому має бути заборонено?
Хоча в нас всяке може бути.
Ми от ще маємо 2 прививки зробити.

Offline слободянка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +271/-1
  • Я Віка, до мене на "ти" :)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Данюшка
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
« Reply #52 : 04 Березень 2013, 16:51:24 »
Цитувати
Я читала в кабінеті  в нашої дільничної , витяг з  якось там наказ номер ...,про те,що діти котрі не привиті щепленнями не мають права відвідувати садки
за Законом України, не знаю яким там, всі діти мають право на безкоштовну освіту, дошкільну включаючи, не дивлячись на націю, віросповідання, відсутність чи присутність прививок. В мене свекруха завідуюча, правда в селі, та все ж, каже, що ніхто ніяких прививок вимагати немає. Має бути обовязкова довідка, що дитина може відвідувати садок. Правда справки про прививки все таки в них вимагають, от такий каламбур. Але це не обовязково
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Найдорожче намисто на шиї жінки-це руки дитини, що її обіймають!

Online Ірина1111

• Своя Мамка
  • Репутація: +74/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #53 : 04 Березень 2013, 21:40:58 »
Коли ми ішли в садочок, то нам наша лікарка в зошиті, за відсутні прививки написала, що немає вакцини. Правда написала лікарка в відомчій поліклініці, а вони прививки не роблять, тому карточка з прививками в нас в дільничної, а "хворіємо" ми в відомчій. В дільничної ми і не "хворіємо" і звідти в садочок не йшли  :)
[/url]

Offline bonitka

• Головне в житті - СІМ'Я! Кар'єра не чекає тебе вдома, гроші не витруть сльози, а слава не обійме вночі...
  • Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +979/-0
  • Don't worry, be happy...
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #54 : 04 Березень 2013, 23:53:12 »
Цитувати
Я ще не робила жодної, в карточці ніяких записів не було, але педіатр написала довідку, що дитина здорова і може відвідувати колектив (це якраз є обов"язково), а не прививки, потім вже коли мала ходила в садок, то давали підписувати згоду на якісь прививки (вже не пам"ятаю, що саме), то я написала відмову.
Вперше чую, що такий варіант пройшов. А ми, де б не ступили, скрізь тикають носом у наші прививки ( у нас їх "аж" 2 d100). Переважно говорять, що непривита дитина складає загрозу для привитих дітей, що всі мають мати щеплення, бо, навіть, якщо є мала частина неприщеплених дітей, то щеплення інших, можна сказати зводиться на нівець. d104
Насіння (Франція, Голандія, Україна)+ все для розсади, можна без збору упаковок

Online Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #55 : 05 Березень 2013, 08:10:37 »
Цитувати
Вперше чую, що такий варіант пройшов.
А я зовсім не вперше, перед тим я перечитала всю нормативну базу, яку познаходила в інтернеті, поспілкувалася із знайомими, в яких так само непривиті діти ходять в садочок і була абсолютно впевнена в тому, що відмовити нам не мають права.

Offline trisch

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +249/-0
  • душа погрузилась в осень....
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Януся і Юляся
  • Ваше справжнє ім’я: оля
« Reply #56 : 05 Березень 2013, 08:15:37 »
Цитувати
говорять, що непривита дитина складає загрозу для привитих дітей
так то навпаки діти без щеплень мають більший ризик захворіти в колективі....а на рахунок прививок-то тепер беруть,однак раніше з цим був страшний ажіотаж d130

Online Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #57 : 05 Березень 2013, 08:18:25 »
Цитувати
так то навпаки діти без щеплень мають більший ризик захворіти в колективі....
От і я так само думаю, а коли мені говорять, що непривита дитина становить загрозу для привитих, то це якийсь абсурд, який тоді сенс прививок, якщо при зустрічі з хворобою, вона не захистить.

Offline bonitka

• Головне в житті - СІМ'Я! Кар'єра не чекає тебе вдома, гроші не витруть сльози, а слава не обійме вночі...
  • Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +979/-0
  • Don't worry, be happy...
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #58 : 05 Березень 2013, 09:59:28 »
Цитувати
перед тим я перечитала всю нормативну базу, яку познаходила в інтернеті,
О, і я не мало читала, і продовжую читати на цю тему, а ще по телевізору скільки показують, що батьки навіть подають у суд, що їхніх дітей не хочуть приймати до школи і в садочки, тому що це суперечить закону України (ЗАКОН УКРАЇНИ Про захист населення від інфекційних хвороб (Відомості Верховної Ради (ВВР), 2000, № 29, ст. 228). В нем ясно сказано, что прививки делают с согласия родителей.)

Цитувати
От і я так само думаю, а коли мені говорять, що непривита дитина становить загрозу для привитих, то це якийсь абсурд, який тоді сенс прививок, якщо при зустрічі з хворобою, вона не захистить.
Лікарі пояснюють цей сенс таким чином, що щеплення - це не 100%  гарантія, що дитина не захворіє, просто перенесе хворобу у легшій степені, ніж непривита дитина. А чому потрібно прививати дітей, щоб непривиті діти (вони в свою чергу - "група ризику", тобто мають більше шансів підчепити хворобу, оскільки у їхньому імунітеті немає антитіл для боротьби) і поширити серед привитих.  d104

Насіння (Франція, Голандія, Україна)+ все для розсади, можна без збору упаковок

Offline ЛюдаВ

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +460/-0
  • Life Is Beautiful
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: синочок
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #59 : 05 Березень 2013, 17:01:28 »
Цитувати
Хотіла запитати які прививки треба мати щоб взяли у садочок?????
Цитувати
Можна не мати ніяких, ніде таке не передбачено, що для садочка обов"язково мають бути прививки
Абсолютна правда. Я також перед садком промоніторила весь інтернет, щодо цього питання. І по телеку йшла передача про те, як попасти і якими нормативними документами керуватись, якщо вам відмовлять у прийомі непривитої дитини в садок.
Ось даю вам посилання на Положення про дошкільний навчальний заклад. В якому жодного слова нема про те, що непривита дитина немає права на прийом у садок. Це постанова Кабінету Міністрів, вона вища ніж будь-який наказ наших місцевих чиновників. На неї і спирайтесь.
6. Прийом   дітей   до   дошкільного   навчального    закладу
здійснюється  керівником  протягом  календарного  року на підставі
заяви батьків або   осіб,  які їх замінюють,  медичної довідки про
стан   здоров'я   дитини   з  висновком  лікаря,  що  дитина  може
відвідувати  дошкільний  навчальний  заклад,  довідки  дільничного
лікаря  про  епідеміологічне  оточення,  свідоцтва про народження
.

Джерело: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline ЛюдаВ

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +460/-0
  • Life Is Beautiful
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: синочок
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #60 : 05 Березень 2013, 17:18:27 »
З практики. Моя сусідка пройшла мед.огляд з дитиною.Звернулась до дільничого педіатра, щоб дала заключення. Прививок немали жодної. Лікар дала заключення, але в цей час до кабінету зайшла завідувачка поліклініки  глянула зразу ж в папери і побачила, що нема прививок. Вихопила заключення накричала на дільничу, що та немала права його виписувати. І сказала мамочці, що треба зробити прививки дитині, бо заключення вона не побаче. В результаті медичне заключення сусідка купила в іншої лікарки без проблем. І жодної вакцинації не робила дитині. Інша сусідка також купила всю медкомісію і з написаними фальшивими прививками (і це дуже погано, бо по медичних показаннях її дитині взагалі неможна робити вакцинацію).

Online пупс

• Активна Мамка
  • Репутація: +79/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Андрій, Анастасія
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #61 : 29 Березень 2013, 02:02:43 »
я вже давно переконалась, в нашій державі, за гроші, можна купити все!!!!!!!!!!! маєш гроші, ти пуп землі, а ні ...

Offline Олька

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +182/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #62 : 29 Березень 2013, 10:30:30 »
Цитувати
за Законом України, не знаю яким там, всі діти мають право на безкоштовну освіту, дошкільну включаючи, не дивлячись на націю
це Конституція (не закон), стаття 53
а Конституція є вищою за будь-які закони, постанови, накази... за рахунок цього люди і виграють суди, якщо їхніх дітей не хочуть приймати в садок без щеплень
Решила прибраться в шкафу: всё оттуда вывалила, перемерила, накрасилась, натанцевалась. Всё - устала.

Offline silvia

• Активна Мамка
  • Репутація: +17/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Іллюша
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #63 : 29 Березень 2013, 10:34:32 »
сподіваюсь за 2 роки  поки ми підем в садок щось зміниться....

Offline Олька

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
    • Награды
« Reply #64 : 29 Березень 2013, 10:44:39 »
Трохи про наші права
Закон України „Про охорону дитинства”:
Ст.19   Кожна дитина має право на освіту. Держава гарантує  доступність  і  безоплатність   дошкільної,
повної загальної середньої,  професійно-технічної,  вищої освіти

Конституція України:
Ст.53   Кожен має право на освіту. Повна загальна середня освіта є обов'язковою.

Закон України „Про загальну середню освіту”:
Ст.2   Основними завданнями   законодавства   України  про  загальну середню освіту є: …     забезпечення права громадян на  доступність  і  безоплатність здобуття повної загальної середньої освіти;
Ст.6   1. Громадянам України  незалежно  від …переконань… або   інших   ознак  забезпечується  доступність  і  безоплатність здобуття  повної  загальної  середньої  освіти   у   державних   і комунальних навчальних закладах.

Закон України „Про дошкільну освіту”:
Ст.2   Основними завданнями  законодавства  України  про   дошкільну освіту є: забезпечення права  дитини  на  доступність  і  безоплатність здобуття дошкільної освіти;
Ст.6   Принципами дошкільної освіти є: доступність для   кожного  громадянина  освітніх  послуг,  що надаються системою дошкільної освіти; рівність умов для реалізації задатків,  нахилів,  здібностей, обдарувань, різнобічного розвитку кожної дитини;

Закон України „Про  освіту”:
Ст.3   Громадяни України мають право на безкоштовну освіту в усіх державних  навчальних  закладах  незалежно  від … світоглядних переконань…стану здоров'я та інших обставин.
 Ст.6   Основними принципами освіти в Україні є: доступність  для  кожного  громадянина  усіх  форм  і   типів освітніх послуг, що надаються державою;

Рішення Конституційного Суду України вiд 04.03.2004 № 5-рп/2004:
- доступність освіти як конституційна гарантія реалізації права на освіту на принципах рівності, визначених статтею 24Конституції України(254к/96-ВР), означає, що нікому не може бути відмовлено у праві на освіту, і держава має створити можливості для реалізації цього права;

Перший Протокол до Конвенції про захист прав і основних свобод людини:
Ст.2   Нікому не може бути відмовлено в праві на освіту.

Конвенція про права дитини:
Ст.18   3. Держави-учасниці  вживають  всіх  необхідних  заходів  для забезпечення того,  щоб діти,  батьки яких  працюють,  мали  право користуватися  призначеними  для  них  службами  й  установами  по догляду за дітьми.
Ст.28   1. Держави-учасниці визнають право  дитини  на  освіту,  і  з метою  поступового  досягнення  здійснення цього права на підставі рівних можливостей вони, зокрема: …а) вводять безплатну й обов'язкову початкову освіту.

Загальна декларація прав людини:
Ст.26   1. Кожна людина має право  на  освіту. Початкова освіта повинна бути обов'язковою.

Міжнародний пакт про економічні, соціальні і культурні права:
Ст.13   1. Держави,  які беруть участь у цьому Пакті,  визнають право кожної людини на освіту.
    2.а) початкова освіта повинна бути обов'язкова
       b) середня   освіта повинна  бути  відкрита  і зроблена доступною для всіх шляхом вжиття всіх необхідних  заходів

Конвенція про боротьбу з дискримінацією в галузі освіти:
Ст.1   1. ... выражение "дискриминация" охватывает всякое  различие,  исключение,  ограничение  или  предпочтение  по признаку ...   убеждений ...  которое  имеет  целью  или следствием уничтожение или нарушение равенства отношения в области образования, и, в частности:
     а. Закрытие  для  какого-либо  лица  или группы лиц доступа к образованию любой ступени или типа

Решила прибраться в шкафу: всё оттуда вывалила, перемерила, накрасилась, натанцевалась. Всё - устала.

Offline Олька

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
    • Награды
« Reply #65 : 29 Березень 2013, 10:48:55 »
Цитувати
сподіваюсь за 2 роки  поки ми підем в садок щось зміниться....
сумніваюсь, звичайно... але всяке буває  d143
якщо робите прививки, то робіть
якщо не робите, то купіть собі ту  довідку і не заморочуйтесь тими судами, хіба-що це діло принципу для Вас

Offline Валентина

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +589/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
« Reply #66 : 29 Березень 2013, 10:58:15 »
Цитувати
якщо не робите, то купіть собі ту  довідку
А не страшно так робити? Я не знаю, як в цій ситуації діяти, але може краще законними методами.
Бо наприклад, пораниться десь дитина, в карточку подивляться, що привита дитина і не зроблять укол від правця, а поки мама приїде може бути пізно.
Якщо б я не робила прививок, то відстоювала б свою позицію законно, хоч уявляю, як це в нас важко. Але ж ви не одна така мама.

Offline Олька

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
    • Награды
« Reply #67 : 29 Березень 2013, 11:05:57 »
Цитувати
А не страшно так робити? Я не знаю, як в цій ситуації діяти, але може краще законними методами.
Бо наприклад, пораниться десь дитина, в карточку подивляться, що привита дитина і не зроблять укол від правця, а поки мама приїде може бути пізно
Звичайно законними краще і закон на Вашій стороні в цьому випадку, але на це треба мати багато вільного часу, сил і здоров'я, щоб битись з системою
Ну взагалі моя дитина без мене не гуляє і якщо щось станеться, то я поруч і всю інфу медикам повідомлю, а коли вона вже буде настільки доросла, що буде сама десь знаходитись, то і сама зможе сказати, що в неї є, а чого немає...