Автор Тема: Садочок і прививки  (Прочитано 10848 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Тірамісу

• Свідома Мамка
  • Репутація: +61/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Євгенчик - 7 років, Іринка - 5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Re: Садочок і прививки
« Reply #85 : 09 Квітень 2013, 23:08:39 »
Цитувати
Якшо дільничний педіатр,то мені буде проблематично це зробити.Просто вона дуже правильна,і з нею,практично,неможливо домовитись.
І не треба домовлятись, у Вас є право відмовитись, у них лежать готові бланки відмови.

А завідуюча в садочку хоче взятки, щоб прийняти дитину без прививок, іншої причини на це у неї бути не може.

Offline ЛюдаВ

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +460/-0
  • Life Is Beautiful
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: синочок
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #86 : 10 Квітень 2013, 08:19:49 »
Цитувати
Як мені бути, порадьте. Що її до суду тягти чи що?
 Не до суду, а написати обгрунтовану скаргу в управління освіти міське чи обласне. Результат не забариться.  
Садочок працює на підставі установчого документу :
"ПОЛОЖЕННЯ  про дошкільний навчальний заклад "    Для того щоб побачити посилання: Register or Login]  

де в пункті  6. Прийом   дітей   до   дошкільного   навчального    закладу
здійснюється  керівником  протягом  календарного  року на підставі
заяви батьків або   осіб,  які їх замінюють,  медичної довідки про
стан   здоров'я   дитини   з  висновком  лікаря,  що  дитина  може
відвідувати  дошкільний  навчальний  заклад,  довідки  дільничного
лікаря  про  епідеміологічне  оточення,  свідоцтва про народження.
{  Абзац перший пункту 6 із змінами, внесеними згідно з Постановою
КМ N 1204 ( 1204-2011-п ) від 16.11.2011 }

Offline Ната22

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
« Reply #87 : 29 Квітень 2013, 10:25:30 »
Якщо хтось дуже проти вакцинацій, то краще віддавати дитину в садочок без липової довідки про вакцини. Всі дитячі інфекції можуть протікати блискавично і від кожної з них дитина може померти. Якщо раптом ваша дитина захворіла гостро в садочку, її швидка відвезла в лікарню, а до мами не додзвонились. Буває? Тактика лікування в деяких випадках залежить від того, чи привита дитина. Як би кожна мама хотіла, щоб лікували її дитину - по реальній ситуації чи липовій довідці, на яку будуть спиратись? Правильний педіатр не зробить вам ведмежої послуги, як деякі несвідомі лікарі, яких цікавлять тільки 50-100 гривень, які мама дасть за довідку.

Offline Ната22

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
« Reply #88 : 29 Квітень 2013, 10:31:13 »
І, до речі, про відмови. В самій демократичній країні США за відмову від однієї вакцинації батьків можуть позбавити батьківських прав, а в нас мами так гордо відмовляються, не усвідомлюючи напевно, що у випадку спалаху інфекції просто підписують своїй дитині вирок. А потім скажуть, лікарі погані, не врятували... Вибачте за песимістичне повідомлення, але це реалії дитячих інфекцій і я просто дивуюсь, як так безтурботно можна купувати довідки про щеплення

Online Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #89 : 29 Квітень 2013, 10:39:16 »
Цитувати
В самій демократичній країні США за відмову від однієї вакцинації батьків можуть позбавити батьківських прав, а в нас мами так гордо відмовляються, не усвідомлюючи напевно, що у випадку спалаху інфекції просто підписують своїй дитині вирок.

Я думаю, що в нас мами би не відмовлялися, якби умови з прививанням і якістю вацин не були такими плачевними, тому рівняти Україну до цивілізованих країн взагалі недоцільно, нам ще до них дуже далеко.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline bonitka

• Головне в житті - СІМ'Я! Кар'єра не чекає тебе вдома, гроші не витруть сльози, а слава не обійме вночі...
  • Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +979/-0
  • Don't worry, be happy...
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #90 : 29 Квітень 2013, 10:51:27 »
Цитувати
Я думаю, що в нас мами би не відмовлялися, якби умови з прививанням і якістю вацин не були такими плачевними як, тому рівняти Україну до цивілізованих країн взагалі недоцільно, нам ще до них дуже далеко.
підписуюсь під кожним словом! Скільки дітей стають інвалідами після вакцинації, не говорячи про смертність...але, на це ніхто не зважає, бо посилаються на те, що вакцинація захищає більшість. А, яка мама хотіла б, щоб її дитина опиналася у тому відсотку меншості?!
Насіння (Франція, Голандія, Україна)+ все для розсади, можна без збору упаковок

Offline Danochka

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Іван і Софія
  • Ваше справжнє ім’я: Богдана
« Reply #91 : 27 Травень 2013, 16:03:50 »
Цілком підтримую! В нас теж підходить проблнма прививки, ідемо в садік.Протягом 2 років не зробила жодної прививки- ще в пологовому від гепатиту зробила, що слід досі залишився(проблеми з зором, неврологічні ).Добре судити про відмову від прививки тим матерям, які проблем не мали, а коли дитина двохмісячна під капельнецею вже й плакати не може...від одного слова прививка мене тіпає

Offline bonitka

• Головне в житті - СІМ'Я! Кар'єра не чекає тебе вдома, гроші не витруть сльози, а слава не обійме вночі...
  • Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #92 : 29 Травень 2013, 21:26:18 »
Дівчата, вже хтось подавав документи у садок, у кого немає усіх прививок???
Ми сьогодні вирішили подати документи і отримали "сюрприз": d111 оскільки у нас немає усіх прививок, то завідуюча у садочку вимагає, щоб у зошиті, де записані результати медогляду, було 3 підписи (нашого педіатра, завідуючої і ще один підпис - не то ще одної завідуючої, не то просто ще якогось педіатра) d24 Сказала, що взагалі мають бути результати імунологічної комісії у діток, які не маю всіх прививок, але вони такі "добродії", що приймають без імунолонічної комісії, але мають бути 3 підписи. Відгукніться, будь-ласка, хто вже стикався з подібним???? d138

Online Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #93 : 29 Травень 2013, 21:28:41 »
В мене ніяких підписів не вимагали d104, в зошиті, де мали бути записані прививки просто чистий листок, а дільнична написала довідку, що дитина здорова і може відвідувати дитячий колектив.

Offline bonitka

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #94 : 29 Травень 2013, 21:36:04 »
Цитувати
В мене ніяких підписів не вимагали , в зошиті, де мали бути записані прививки просто чистий листок, а дільнична написала довідку, що дитина здорова і може відвідувати дитячий колектив.
У нас є таке заключення - записане у зошиті, але їм того мало d105 Оскільки, я написала відмову від прививок, щоб підписала зошит наша завідуюча - цю відмову прикріпили у медичній карті малої, але виявилось, що треба ще одну відмову написати, щоб вліпити у той зошит + ще 3 підписи, або результати імунологічної комісії. Ця бюрократія вже дістала, а толку з неї ніякого, тільки батькам - лишній мінінгіт! d105 Хто ще (з відсутніми прививками) здавав уже цього року документи у садочок????

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +726/-0
  • Найкраще, що ми можемо дати нашим дітям - це любов
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
« Reply #95 : 30 Травень 2013, 01:29:19 »
Коли ми ходили здавати документи у садочок, то одна мама запитувала про відмову і завідуюча сказала, що приносьте довідку від лікаря з підписом завідуючої поліклініки і все
Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Online Lola

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +300/-0
  • Щаслива матуся колише Вікусю:)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікуся
« Reply #96 : 14 Вересень 2013, 12:45:49 »
і ми не маємо прививок,тільки ті що в роддомі...буду радитись з знайомою лікаркою які зараз можна зробити головні...а то почнеться за рік(((

Offline вічка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +124/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: святослав 8років. і яна 4роки
  • Ваше справжнє ім’я: віка
« Reply #97 : 14 Вересень 2013, 13:03:01 »
на першій сторінці дійсно мають стояти 3підписи.

Online Lola

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +300/-0
  • Щаслива матуся колише Вікусю:)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікуся
« Reply #98 : 14 Вересень 2013, 13:49:51 »
вічка,твої дітки всі мають прививки?

Offline Danochka

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Іван і Софія
  • Ваше справжнє ім’я: Богдана
« Reply #99 : 14 Вересень 2013, 15:46:06 »
Нас взяли в садік без прививок(відмову написала)Але перед тим, як проходити медкомісію, завідуюча дитсадка наголосила, що в зошиті мають бути ці 3 печатки з підписами, я й сказала про це нашому педіатру, а вона зі здивованими очима на мене:"ми і так всім ставимо 3 печатки, просто дехто цього не знає , а тоді батьки мають через це проблеми "

Offline Ліліана

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +362/-1
  • Життя прекрасне, незважаючи ні на що......
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданчик, Вірочка і Надійка......всім по 7 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #100 : 14 Вересень 2013, 16:00:08 »
у нас теж жодної прививки....ходимо в садок другий рік, пишу відмову і все....
а в зошиті з комісії дійсно маютьбути три печатки....просто кажете це своєму лікарю, вони все знають як то має бути.....просто як завжди все треба самому випитувати  ......це найбільше бісить  d111
Терпи…Усе колись минає… Живи на зло всім тим, хто зневажає. Даруй тепло тому, хто це цінує. І не шукай минулого. Його вже не існує.

Offline Andy

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +13/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр 28.10.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Андрій
« Reply #101 : 15 Вересень 2013, 09:26:55 »
У нас історія була така ! Жодної прививки крім БЦЖ ми не робили ! Дільничий відмовився видавати довідку про те що дитина може іти в садок мотивуючи відсутністю прививок і відправив на імунологічну комісію. Тепер вся мораль на імунологічну комісію Вас відправляти не мають права ви не підпадаєте під її компетенцію якщо ви просто не по протипоказаннях (алергеик непереносимість) відмовляєтесь від прививок. Взамін на Вашу письмову відмову від щеплень, Вам повинні написати, що по стану здоровя Ви можете відвідувати дошкільний заклад. Все ніяких імунологічних чи інших комісій. Ми правда попіклувались шоб на ту комісію не попадати, кажуть шо гемор повний чистять мозок на тему треба і все, так нам в поліклініці все і заповнили минуючи нашого дільничого і зав. поліклінікою але це нам . Проте зав. поліклініки на тичини, казала що нафіг вас сюди прислали є відмова могли і в себе написати.
Тому мораль така в нас все робиться для людини.