Автор Тема: Лікарня, відгуки і враження, якщо вже її не оминули  (Прочитано 23736 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Yulchyk

• Свідома Мамка
  • Репутація: +29/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
А я лежала з донечками в травні в інфекційній лікарні. Хоча я виросла в Франківську, до тепер навіть не знала, де вона знаходиться. Поступили з гострим отравленням в двох діток. Ставлення дуже хороше, особливо молоді лікарі і медсестри дуже чуйні, старші настроєні не так дружелюбно, але їх було мало. Палати порівняно комфортні, у кожній душ, розетки, пластикові вікна і зручні ліжка. Грошей ніхто не вимагав. Але краще ніколи туди не попадати!

Offline isida

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вова 13 років
  • Ваше справжнє ім’я: ліда
Дівчата порадьте будь ласка!у сина підозра на пієлонефрит,куди краще звернутися на коновальця чи чорновола?

Offline Едель

• Свято наближається-свято наближається-поспіша-а-й :))
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +269/-0
  • Життя прекрасне коли тобі всього 8 років:)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
Я б радила краще на Коновальця,там зав нефрологією дуже хороший спеціаліст і людина і решта лікарів теж нормальні
Посмішка-інтригує,скромна-розчулює,добра-радує,щаслива-зачаровує,щира-надихає.Усмішка не залишає байдужим. Посміхайтесь!!!!

Offline isida

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вова 13 років
  • Ваше справжнє ім’я: ліда
Дякую!

Offline LLLesi4ka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +35/-0
  • мій тел. 0959253137
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анничка
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
Нам теж довелось побувати в реаеімації інфекційної лікарні... досі як згадаю, то аж плачу...попалась на перший погляд людяна зміна, все рознказували, коли капали малу(я приносила речі, коли мала під капельницею була) вона наче не плакала. І коли в палату нас перевели, лікарка гарна попалась, моложенька. Все мені доступно пояснювала, я могла з нею порадитись. До речі до того моя Анна дуже боялась слухатись, але лікарка так знайшла підхід, що маленька аж сміялась. Що не можу сказати про лікаря сусідки по палаті. Єдине, що та відповідала на всі питання: «Мамочко!» і зїжала з теми... А остання зміна медсестер мене вбила, я там так кричала на них. Поставили малій капання і пішли...мала заснула, я сама в палаті, вривається к..ва, розбудила дитину і пішла собі в малої істерика, виривається капання з катетера, я кличу, нікого, натискаю на тривожну кнопку-нікого, коли вибігла в коридор і почала кричати, то аж завідуюча прибігла. Настала моя черга капатись, я Анюту з мамою насилу відправила на вулицю, йду до медсестер і кажу, поки дитина надворі можна капати, бо потім малеча дуже плаче, коли мамі щось роблять, а у відповідь: «ви не бачите, медсестра чай п'є, тоже коли хочуть, тоді капаються! Ви не вдома!» і вигнали мене. Як потім виявилось, говіркою панянкою була звичайна санітарка. Після того пекла я не могла лишити дитину навіть на пів години ні з татом, ні з бабусею, ні з дідусем десь три місяці.

Цитувати
ще
часто зустрічаються таракани,які
просто ,на мою думку,не реально
вивести через те,що в палатах є
продукти,

Якщо боротися, то можна вивести, я от з роддому принесла тараканів, прийшлось повоювати тиждень, але я їх здихалась. До речі в інфекційній я жодного не бачила

Offline АннаАннет

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марк
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Знаєте дівчата, інфекційне відділення на Чорновола - це просто пекло.

Слова просто в точку!!!!
Попали ми туди зразу в реанімацію, відношення гарне, медсестри сміються, за дитиною наглядають, лікар строгий і всяко про це показує, але трохи розгубився коли дізнався, що в нас є "тут" знайомі.
На наступний день перевели нас на стаціонар,а через день збирались виписувати. Палати ужас,кімнати маленьки,чотири ліжка, а туалет взагалі мовчу....і тут в нас почались пробеми. Мене вивертає з усіх сторін,а вдитини температура 40. Збили,почали капання,список лікарств такий. Дитину починає судомити. Медсестри,що стажуються взагалі дупля не дяють. Прийшла потрогала чоло і обернулась спиною. Я кричу,щоб кликали когось. Збіглись. Покололи і забрали в реанімацію.
В дитини почався понос,кличемо чергового лікаря,а він не приходить. Коли прийшли по нього, він сказав, що нас "взаглі тут не має бути".4дня підряд робили клізми дитині. Вимучили. Завідуюча каже,що дитина вже краще виглядає,бо взяла іграшку в руки і аналізи супер,хоч в космос лети. Приїхав інфекціоніст, був в шоці. Каже,що в дитини в животі війна,бурлить так,а вних аналізи добрі. Лабораторія до одного місця.
Дівчата ви б бачили мою дитину. Я молила Бога, дитині ножки цілувала,бо вже не було сил стояти, просила пробачення за все,душа кричала d24 Мої батьки приходили,впадали в істерику.
Взагальному, ми пробули там 9 днів. Сказала завідуючій, що переводимся в інфекційну. Не пожаліла. Умови супер, медсестри людяні, дитина на очах ожила!!!! 5днів без капельниць, дитина висипалась, не можу передати то щастя.

Нікому не бажаю лікуватись на Чорновола.

Сказали спасибо: Irynia

Offline Nika G

• Активна Мамка
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Іринка - 5, Оксанка - 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
Лежала недавно в  міському пологовому будинку в 2 гінекологічному на денному стаціонарі. В принципі, все було добре, тільки постійно треба було кликати медсестру, аби підключила с-му для в\в\к , то вона годину собі ходила, що її неможливо було знайти, і кого я не питала, то ніхто нічого не знав. А те, що я поспішала, було всім до лампочки. І при тому, що в мене ідеально видно вени на обох руках(навіть без джгута) медсестра однаково проколола обидві стінки і зробила велику гематому. Тому стараюсь більше не хворіти.
Хто сказав, що жінка - слабке створіння? А ти спробуй образити її дитину. Вона порве і закопає)

Offline milka

• Своя Мамка
  • Репутація: +125/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Злата
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
Цитувати
Слова просто в точку!!!!
Попали ми туди зразу в реанімацію, відношення гарне, медсестри сміються, за дитиною наглядають, лікар строгий і всяко про це показує, але трохи розгубився коли дізнався, що в нас є "тут" знайомі.
На наступний день перевели нас на стаціонар,а через день збирались виписувати. Палати ужас,кімнати маленьки,чотири ліжка, а туалет взагалі мовчу....і тут в нас почались пробеми. Мене вивертає з усіх сторін,а вдитини температура 40. Збили,почали капання,список лікарств такий. Дитину починає судомити. Медсестри,що стажуються взагалі дупля не дяють. Прийшла потрогала чоло і обернулась спиною. Я кричу,щоб кликали когось. Збіглись. Покололи і забрали в реанімацію.
В дитини почався понос,кличемо чергового лікаря,а він не приходить. Коли прийшли по нього, він сказав, що нас "взаглі тут не має бути".4дня підряд робили клізми дитині. Вимучили. Завідуюча каже,що дитина вже краще виглядає,бо взяла іграшку в руки і аналізи супер,хоч в космос лети. Приїхав інфекціоніст, був в шоці. Каже,що в дитини в животі війна,бурлить так,а вних аналізи добрі. Лабораторія до одного місця.
Дівчата ви б бачили мою дитину. Я молила Бога, дитині ножки цілувала,бо вже не було сил стояти, просила пробачення за все,душа кричала d24 Мої батьки приходили,впадали в істерику.
Взагальному, ми пробули там 9 днів. Сказала завідуючій, що переводимся в інфекційну. Не пожаліла. Умови супер, медсестри людяні, дитина на очах ожила!!!! 5днів без капельниць, дитина висипалась, не можу передати то щастя.

Нікому не бажаю лікуватись на Чорновола.
Просто жах, я Вам співчуваю d107 d24

Offline АннаАннет

• Зацікавлена Мамка
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марк
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
Просто жах, я Вам співчуваю d107 d24
[/quote]

Дякую!

Offline Танюша9577

• Своя Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діана 1рік і 4міс
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Ми попали в лікарню на Коновальця коли малій було 2 місяця. У донечки ставили під питання пілоностеноз. В мене був шок. Стрес був такий у нас, що слів нема. Донечці зробили загальний наркоз і фіброгастроскопію. Я ридала так, що мене медсестри ледве заспокоїли. Діагноз не підтвердився, слава Богу. Сказали, що пілоноспазм у дитини. Лікуючий лікар попалась тямуща, пролікувала нас добре.
В палаті від початку ми були самі з донечкою, хоч деякі палати були переповнені. Таракани як коні, лазили всюди, хоч їду я в палаті не тримала. Медсестри мені попадались хороші, людяні.
Будьте здорові і не попадайте в лікарню ніколи!

Offline Катя1989

• Активна Мамка
  • Репутація: +26/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Назарчик 8 років,Марічка 3.5 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Катерина
Порадьте хтось алерголога хорошого,якщо можна контакти
Надумала помити голову,помила ванну,раковину,пралку....Захотіла чаю-боюсь іти на кухню!

Offline @Лисичка@

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +238/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Лисичка
Ми вже більше тижня з малою в лікарні на Чорновола. Умови просто жахливі. Палата приблизно 12 м2.    8 чоловік- 4 дитини, 4 дорослих.  Брудно,таракани, відношення жахливе, особливо медсестри. Повна антисанітарія!!! Одне тільки радує,що лікарка в нас вроді хороша попалась Соколова Людмила Василівна. 

Offline Маньковська

• Свідома Мамка
  • Репутація: +32/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
У 11 місяців попали в інфекційну,в малого був ротавірус,то лікарня дуже чиста,в палаті 2 ліжка,але ми одні були,велика ванна,туалет умивальник в палаті,двічі прибирали в палаті,не тільки підлогу мили,але і підвіконники кожного разу,тараканів не було.Лікарка хороша,строга.Медсестри нормальні,ніколи навіть не намікали ща якісь гроші(згадувала роддом,де на кожному кроці треба було дати).але краще не попадати навіть у найкращу лікарню світу.будьте всі здорові)

Offline @Лисичка@

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Ми минулого місяця також були з малою в інфекційній з ротавірусною інф.
Лікарня справді дуже чиста !! :bo Гарне обслуговування, умови дуже хороші, туалет великий, душ, прибирали двічі. Дуже чисто і охайно :bo :bo

Offline Олександра_Н

• Активна Мамка
  • Репутація: +14/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вероніка
  • Ваше справжнє ім’я: Олександра_Н
Дівчата, можливо хтось лежав в інфекційній у Віри Андріївни, що можете сказати?

Offline @Лисичка@

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Дівчата, можливо хтось лежав в інфекційній у Віри Андріївни, що можете сказати?
Ми в неї лікувались в лютому. Вроді непогана :flv