Автор Тема: Лікарня, відгуки і враження, якщо вже її не оминули  (Прочитано 26428 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline karolina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +169/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люба
Цитувати
якщо хтось знаходить від Хумами Електроліт,то дитинка то краще п"є,бо воно є зі смаками.
Понятненько, то  ми пили електроліт, він солодкий і діти пили нормально.

Offline AntoshaG08

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +42/-0
  • everything's happen for reason !!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Антоніна
Цитувати
а що Булієнко вже вийшла на пенсію?
так
Цитувати
ми їздимо до неї додому

і ми теж d142

Offline snakewifeАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +347/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Цитувати
snakewife а, що таке регідрон
Лана вже відповіла, я ту хуману також якось шукала, на мене провізори в аптеці дивились кругло-квадратними очима d107 d27
karolina, прочитала твою розповідь, це просто жах, навіть не уявляю, який це для тебе був стрес, в лікарні, ще й з двома дітками, ще й незрозумілий стан, нікому такого не побажаєш, тримайтесь і більше не попадайте  d128

Offline нюшенька

• Свідома Мамка
  • Репутація: +121/-0
  • Если лошадь сдохла – слезь
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Сашулька
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
я  колись  хуману електроліт  купляла  в Немовлятко
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline лана лістат

• люблю своїх хлопчиків
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +112/-0
  • Ангели є на землі і це мій Синуля)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Маркус,5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Руслана-Катерина
та ми також електроліт не могли найти,то малий коли хотів їсти,то і регідрон пив....

Offline мама Лерочки

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лерочка ,Дашулька
  • Ваше справжнє ім’я: наташа
В мене особисто від регідрону дуже сильно починає крутити живіт,тож я думаю з ним треба обережно.

Offline karolina

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
я ту хуману також якось шукала, на мене провізори в аптеці дивились кругло-квадратними очима
Я в Крихітні купляла на сотці, в аптеках цього нема.

Offline TinaTi

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +359/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
Ми теж 2 тижні як з лікарні, лежали на Чорновола, на третьому поверсі, лікувала нас Людмила Анатоліївна(нажаль прізвище забула), а почалося все з того що я почула у малого хрипи, зразу ж ми зібрались і поїхали до дільничого педіатра, вона послухала і сказала що для таких дітей (а нам 4 місяці) це норма так хрипіти, у вас все добре, ще й виписала направлення в молочну кухню, і сказала обов"язково завтра туди піти і заплатити. А вночі малому стало дуже погано, температура висока, всю ніч на моїх руках провів, зранку ми зразу в лікарню(передзвонили і домовились через знайомих, так як направлення немали, бо по словах дільничої в нас все добре). Там на зробили ренген і у нас на обох легенях запалення, потім звичайно капельниці, уколи, але дякувати Богу нам стало краще і в лікарні ми пролежали всього 4 дня, потім просто приїжали слухатись.
А на рахунок умов, то це все звичайно відносно. От наприклад як ми поступили, то палата була просто жах, бо маленька, тісна 4 ліжка, на одному дівчина підліток, на іншому хлопчик 2 роки з мамою і татом, а ще на іншому бабуся з внуком, ну і я з 4 місячною дитиною, дітки хворі, відповідно плачуть, але так ми ночували 1 ніч, а потім чоловік домовився(хоча спочатку медсестри нас запевняли що місць взагалі немає) і нас перевели в окрему палату, на 4 ліжка, але я була одна, з гарними матрасами, новими тумбочками, гарячою водою в крані. Єдине було погано що у них на кухні така плита, що вода ніяк не кипіла, тому я кип"ятила вдома в термос, а холодну купляла малятко в аптеці, щоб малого годувати. От і зробила висновок що без грошей нікуди, навіть по знайомству, а що коли їх немає???

Offline karolina

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Дуже важко в лікарні з дітками ,та ще з двома хворими.

Offline мама Лерочки

• Віддана Мамка
    • Награды
Дивно,чому вас поклали в палату разом з більшими дітками.Для грудничків там є окремі палати двомісні з дитячими ліжечками.

Offline Черрі

• Віддана Мамка
  • Репутація: +608/-0
  • Фотограф
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: дві донечки
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
 так зрозуміла що Юля була в соматиці, а там всі палати на 4 ліжка і більші діти і підлітки, я з чоловіком там лежала з двома дітьми з запаленнями коли карантин був в листопаді 2009року

Offline мама Лерочки

• Віддана Мамка
    • Награды
А напевно,ми вроді на 2-му поверсі були.

Offline TinaTi

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +359/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
Так ми лежали в соматичному відділенні, то там такі хлопи були, що ще й мені в кавалєри годяться, а мене весь час плутали з пацієнткою, незнаю чому нас поклали туди, можливо відділ нашого лікаря, але спати було важко на маленькому ліжечку вдвох, а малий ще любить розкинутись як "звєзда" і я весь час боялась що він впаде з ліжка, тому спала з ним.
Цитувати
їй ліки давали деякі безкоштовно.
А нам аж в кінці сказали ой, а можна було і нашими ліками лікуватись.

Offline Crimea

• Своя Мамка
  • Репутація: +11/-0
  • Всё будет хорошо, я узнавала!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
Цитувати
я з чоловіком там лежала з двома дітьми з запаленнями коли карантин був в листопаді 2009року
Ого, то ви всі вчотирьох туда попали?  d16

Offline Yuli4ka

• Жизнь не для того, чтобы ждать пока стихнет буря. Она для того, чтобы учиться танцевать под дождем
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Сашулька 3 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Ми в грудні лежали на Коновальця в алергологіїї, умови там ПРОСТО ЖАХ, брудно в палатах, таракани ХОДЯТЬ як на екскурсії,як мені сказали ,то : Вам жіночко добре,бо ви в найкращій палаті(бо тільки місце на 2), кожного ранку в 7 год. включали світло в і викрикали ЖІНКИ ВСТАВАЙТЕ,БО МИ ЗДАЄМ ЗМІНУ d107, коли я запитала для чого ви таке робите,діти сплять,починають плакати від включеного світла і крику :(, то мені сказали: "Жіночко ,ну ви і наглі d111", майже тиждень пройшов перевели мене в іншу палату,бо туди поклали маленьку дитинку, я як побачила ту палату,почала плакати,6 чоловік,бруд,ліжко прогиналось до землі(як я мала з дитиною там спати d109), одна жінка сказала,що її вночі щось кусає,чи то таракани чи то клопи d107, я була в шоці, руки покусані. Тому сказала чоловіку ,щоб мене негайно звідти забирав,бо ночувати там не буду. Прийшла лікарка і правда сказала,що мене можна вже і додому(хоча в малого був понос сильний),але я вже так просила,бо вже здогадувалась,що понос дістав від їжі з ідальні. Пішли ми додому,малого виходила,дієти, все домашнє варила,тай СЛАВА Богу все минуло.

Offline Iren4ik

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +184/-0
  • Катька І Денька!!! Мої янголята
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 6 років Денис і 1 рік і 3 міс. Катя
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Цитувати
Ми в грудні лежали на Коновальця в алергологіїї, умови там ПРОСТО ЖАХ, брудно в палатах, таракани ХОДЯТЬ як на екскурсії,як мені сказали ,то : Вам жіночко добре,бо ви в найкращій палаті(бо тільки місце на 2), кожного ранку в 7 год. включали світло в і викрикали ЖІНКИ ВСТАВАЙТЕ,БО МИ ЗДАЄМ ЗМІНУ , коли я запитала для чого ви таке робите,діти сплять,починають плакати від включеного світла і крику , то мені сказали: "Жіночко ,ну ви і наглі ", майже тиждень пройшов перевели мене в іншу палату,бо туди поклали маленьку дитинку, я як побачила ту палату,почала плакати,6 чоловік,бруд,ліжко прогиналось до землі(як я мала з дитиною там спати ), одна жінка сказала,що її вночі щось кусає,чи то таракани чи то клопи , я була в шоці, руки покусані. Тому сказала чоловіку ,щоб мене негайно звідти забирав,бо ночувати там не буду. Прийшла лікарка і правда сказала,що мене можна вже і додому(хоча в малого був понос сильний),але я вже так просила,бо вже здогадувалась,що понос дістав від їжі з ідальні. Пішли ми додому,малого виходила,дієти, все домашнє варила,тай СЛАВА Богу все минуло.

Але вони там в лікарнях все-таки сво....Бідолашні... d16 Туди краще не попадати, і старатись оминати всіма дорогами, що то за відношення, оли то щось зміниться??? d111 d111 d111 d111 d111
Денисик і Катруся

Offline irchik

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +88/-0
    • Награды
Моя мала захворіла перед Різдвом, спочатку думали шо вірус, грип, лікувались 5 днів вдома, бо свята, вихідні,  8 числа викликала швидку шоб послухали чи нема запалення, сказали нема, хрипів нема, ми втішились, пішли вже 10 до дільничної, а вона сказала що є хрипи, зробили рентген - є запалення, дільнична каже в лікарню, я не дуже хотіла а дома всі почали напрягати, шо то запалення тре йти в лікарню. І я почала налаштовуватись на лікарню, тай думаю йду тут почитаю шо тре з собою брати, а як зайшла в темку прочитала відгуки дівчат, то так ревіла шо не поїду в лікарню... Знайшла телефон Булієнко, знайшла медсестру яка малу колола і так ми вилікувались і уникнули цього жахіття - лікарні.