Автор Тема: Лікарня, відгуки і враження, якщо вже її не оминули  (Прочитано 25285 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Natka_J

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +273/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Юля я небуду повторятися бо ми лежали два тижні тому в пульмонології.Та сама історія.
Медсестри молодці усе підказують,а от від лікаря нічого немож взнати....По накату дають всім однакове лікування і ті процедури.....
А ще мене бісить що такі порядні ,а таракани там усім заправляють........ d107
А і ця неповага до діток які самі лежать,це просто жах!!!!!
Звичайно після 2 дні тих самих аналізів,я закрила двері перед носом однієї з санітарок!!!
Як на мою відмову йти на УЗД,сказала:"Мене нецікавить ,що Ваша дитина спить!!!!!"
Оце тоді почалося!!!! d105

Offline Yuli4ka

• Жизнь не для того, чтобы ждать пока стихнет буря. Она для того, чтобы учиться танцевать под дождем
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Сашулька 3 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Цитувати
що то за відношення, оли то щось зміниться??
Я чомусь упевнена,що ніколи :(
Цитувати
А ще мене бісить що такі порядні ,а таракани там усім заправляють........
А і ця неповага до діток які самі лежать,це просто жах!!!!!
Коли потрапляєш в лікарню,хочеться сподіватись,що тобі чи дитині допоможуть,щоб були людські умови,а не незнати де тобі сісти,де ту дитину покласти і ще через тараканів і бруд переживати d111,мій малий як тряхнув шторою,то там такий порох посипався, що я з малим з алергічною астмою попала лікуватись,а натомість стала боятись ,щоб від пилюки його наново не завернуло d104
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Yuli4ka

• Жизнь не для того, чтобы ждать пока стихнет буря. Она для того, чтобы учиться танцевать под дождем
  • Свідома Мамка
    • Награды
Я ще хочу сказати,що коли дитина хвора а ти не знаєш чи не можеш нічого зробити,то на лікарню має бути надія і бажання туди поїхати в такому випадку,щоб порятували. А я наприклад ,коли чую : Треба лягати в ЛІКАРНЮ", у мене шоковий стан, страх,небажання і огида. Я думаю це не тільки у мене, сама лікарка моя мені каже,що розуміє,що таке лежати в лікарні. Але так же не повинно бути,хіба це в"язниця d128

Offline Iren4ik

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +184/-0
  • Катька І Денька!!! Мої янголята
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 6 років Денис і 1 рік і 3 міс. Катя
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Я, коли, довелось одного разу лягти до лікарні, там таке натворила на Чорновола, що вони мене згадують напевно по цей день!!! Лікарці ( знайома в иявилась сусідка) таке понарозказувала, що вона була в шоці, і вся палата ( 4 чоловік виписалось додому) Я ночувала один день. Коли я малій підставила одіяльце там , де була голівка, то прийшла медсестра і сказала, що ти тут понарозвішувала, це що циганский табір??? Ти в лікарні... На що я їй сказала, спочатку тараканів виведіть, а тоді мені вказуйте!!!Ми не прийняли жодного лікарства. Попали, бо в малої було темп. 40,5 і сильне обезводнення, то прокапали, переночували( до тепер не можузабути того жаху), зранку накатала 4 скарги на лікарку, і поїхала!!!
Денисик і Катруся

Offline Yuli4ka

• Свідома Мамка
    • Награды
Тільки і лишається сваритись, але не зміниться нічого. Там де я лежала,була одна палата навіть без вікна,певно з якоїсь підсобки зробили, і там лежало 6 мам з малесенькими дітьми,які по 2 тижні не бачили сонця в кмнаті,постійно світила така малесенька лампочка і постійний полумрак d107 :(, не говорячи вже про провітрювання d111

Offline Маша86

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +874/-1
  • Моя сім"я- моє ЩАСТЯ!!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вадимчик - Павлик
  • Ваше справжнє ім’я: Маша
Цитувати
А я наприклад ,коли чую : Треба лягати в ЛІКАРНЮ", у мене шоковий стан, страх,небажання і огида. Я думаю це не тільки у мене, сама лікарка моя мені каже,що розуміє,що таке лежати в лікарні. Але так же не повинно бути,хіба це в"язниця
100 % моя думка і як так завжди кажу, а мені часто парірують:"Та і лікарні краще ніж дома"
 Ага, дулю цілу, хіба краще трошки ніж на вулиці, але ніяк ніж вдома.Якщо б нормально сімейні лікарі консультували чи були на зв"язку цілодобово за гроші, то може б легше стало з такими випадками.
Iren4ik теж можу сказати, що ваша історія мені підкріпила мою позицію.
СП Іспанських брендів
Залишки з СП Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline мама Лерочки

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лерочка ,Дашулька
  • Ваше справжнє ім’я: наташа
Цитувати
Туди краще не попадати, і старатись оминати всіма дорогами, що то за відношення, оли то щось зміниться???
саме страшне те,що бувають випадки,коли дитину дійсно треба тримати в лікарні під наглядом лікарів,а мама тримає дитину вдома,тому що немає ніякоі довіри ні до лікарів,ні до умов і ставлення до хворих в лікарні.

Offline Natalya

• Віддана Мамка
  • Репутація: +541/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Дівчата, не флудіть!!!!

2.8 ЗАБОРОНЯЮТЬСЯ образи і принизливі відгуки про лікарів, вчителів і вихователів освітніх установ!
А також, обговорення суми "подяки" із вказаними прізвищами за їхні послуги.
Можливо викладати тільки обгрунтовані факти!
Заборонено залишати відгуки про лікарів на форумі користувачам, що мають менше 10 повідомлень і місяця реєстрації на форумі.

3.2.3 відволікатися від заданої теми обговорення, заданої в заголовку теми. Якщо в ході обговорення будь-які теми, у вас виникли нові питання, пов'язані з початковою темою, але прямо не пов'язані з нею, відкрийте нову тему (або знайдіть таку ж існуючу) і дайте в першій темі на неї посилання, вам обов'язково дадуть відповідь. У противному випадку Ваші повідомлення будуть вилучені модератором як флуд.

Тема почищена від флуду!!!

Offline Tanya I am

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
  • … т
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Станіслав, 6 років Юрій, 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Юрій, 3 роки
Таке враження, що у нас просто немає нормальних дитячих лікарень. Я лежала з старшим на Коновальця в патології новонароджнених. Жах. Жах. Жах. Особливо гігантські таракани. Клала собі і малому в вушка вату, щоб не заповзли. А ще протяги, як у вагоні ( зима , грудень.) Через 10 днів втекла. Доречі, за 10 днів так і не спромоглися поставити якийсь певний діагноз. У молодшого з рочку почалися стенози, нам сказали, що ми на Чорновола тепер поселимось. Ну звичайно, так і було б  , якби я після 2-тижневого перебування в інфекційному не знайшла сама адекватне лікування при стенозах,  а не те , що пропонують наші лікарі. Були і в соматичному , привезли нас вночі , зранку зробили рентген, діагноз у них стандартний - пневмонія. Добре, що є де перевірити. В результаті написала відмову і забрала дитину. Накатали на мене дільничій, що я втекла з лікарні)))). Умови ще жахливіши , ніж в інфекційному. Палати-клітки на 4 місця. Криворукі медсестри.  Лікарка оглянула дитину десь аж в 11 годині. Єдине нормальне враження від реанімації. Старшому синочку там навіть сподобалось, не дивлячись на те, що крапельницю ставили. Мабуть, дуже носились з ним, а він увагу полюбляє.) Тепер намагаємось в це пекло не потрапляти, чого і всім бажаю.
У меня дети. У меня их двое: мальчик и… м-м… де ....тоже мальчик. Два мальчика.

Сбили с ног - сражайся на коленях. Встать не можешь - лёжа наступай!

Offline антоніна

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +8/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настінька і Михайлик
  • Ваше справжнє ім’я: Антоніна
Я зі своєю Настею лежала і в обласній і в інфекційній і в міській лікарнях. Якщо порівнювати умови то на мій погляд перша соматика міської дитячої най краща.Там принаймі є окремі(платні) палати і кухня де можна приготувати, і мед персонал привітний. Ми тільки за минулий рік з Настьою лежали 6 разів і з Мішою 3. А інфекційне відділення справді викликає таке враження ніби ти в тюрмі.На коридор не можна виходити, двері в відділення після обіду закривають, нікому відвідувати не можна, хоча там переважно лежать з такими самими захворюваннями як і в соматиці. Дійсно зробити перший крок в лікарню дуже тяжко, але інколи це просто необхідно. А питання матеріального забезпечення лікувальних закладів треба ставити перед високопосадовцями

Offline zabenja

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Ой, дівчатка, і нам довелось минулого місяця потрапити в лікарню на Чорновола. Лежали у інфекційному відділенні. Так як попали на вихідні, то ми тільки збили температуру і поїхали геть додому. Там просто жахливі умови. Поселити нас хотіли в палату в якій немає світла (?!?) це при тому що ми туди приїхали в 3-тій ночі. В палаті балкон заліплений звичайним скотчем, дує ужасно, а під балконом стоїть дитяче ліжечко, яке неможна пересувати... там можна здуріти. Нам довелось переночувати з понеділка на вівторок, і у вівторок ми зібрались геть додому. Ще й сварилась з лікаркою, бо та не хотіла нам рентген віддавати d109 Як згадаю ті дні, то страшно робиться. Ще й від уколів малий блював по ночах, так схуд, бідолаха був.

Online Валерівна

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +314/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катруся, Даринка
Минулого тижня відлежала з Катрусею в лікарні. В нас був гнійний отит і лікувались в Отоларингологічному відділенні на Коновальця. Щось дуже поганого сказати не можу, але і доброго також мало  d112
Дитина перелякана дуже від щоденних оглядів і це при тому, що її не кололи і не капали  :(
Лежали в палаті на 9 ліжок, майже на кожному мама з дитиною.
Розетки в палаті жодної, тільки на коридорі. Тарганів не було.
Жара страшенна і на додачу перелякані мами, які верещали при намаганні відкрити вікно  d110 На коридорі прогяги
Ранком в 7 годині приходила медсестра і всіх будила, включаючи малих дітей  d111
Мили підлогу в палаті 3 рази на день.
В коридорі є холодильник, всі продукти треба підписувати.
Тепла вода постійно, є "ванна кімната", де ввечері можна помитись під душем.
В медсестринській можна кип'ятити воду при потребі.
На поверсі є дитяча кімната з іграшками  d70
Маю пару фоток. Це палата

рано, після провітрювання палати

коридори

єдина розвага для дітей на вулиці

Offline Luda75

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +88/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка-14р,Тоня та Іра-по 6р
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
Дуже багато довелося і мені полежати по лікарнях,і от що я скажу-є всюди люди і "людиська".Найвідповідальніше медперсонал ставився до пацієнтів в відділі недоношених на Коновальця.Чистота,і порядок.Там чудова заввідділом Ірина Миколаївна-дуже строга і відповідальна.Вже вище поверхом-повна антисанітарія,як і писали дівчата.Дуже хороші умови у відділі реабілітації,прекрасні масажисти-молоді,веселі.Ці два відділення мені сподобалися найбільше.Буває у нас і хабарництво,та не буду про це писати,бо є кому і хочеться подякувати,а є,хто нагло вимагає.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Online Валерівна

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +314/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катруся, Даринка
Цитувати
Найвідповідальніше медперсонал ставився до пацієнтів в відділі недоношених на Коновальця.Чистота,і порядок.Там чудова заввідділом Ірина Миколаївна-дуже строга і відповідальна
Трошки вас виправлю  ;) заввідділом звати Ірина Михайлівна, я її особисто знаю  d108
дуже подобається як лікар і людина  z4

Offline karolina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +169/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люба
Я зараз лежу з Сашею в Соматика 2, на Чорновола, з отруєнням на 3 поверсі. Лікує нас завідуюча, дуже хороший лікар z4
Нічого поганого сказати не можу, є різні медсестри (різні люди), це як всюди, різні санітарки, робили малому клізму, я давала гроші, то відмовились брати d112. Сьогодні була безкоштовна вистава для дітей від лялькового театру.

Offline TinaTi

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +359/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
Так Кароліна, Людмила Анатоліївна справді дуже хороший лікар  z4 А чим ви отруїлися?

Offline karolina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +169/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люба
Цитувати
Так Кароліна, Людмила Анатоліївна справді дуже хороший лікар
Так, вона хороша, бо є такі що без грошей навіть говорити не хочуть з тобою, то приходиться платити, а що робити d112
Цитувати
А чим ви отруїлися?
Ми поїхали в село до свекрухи, а там поля з пшеницею кропили якоюсь хімією, щоб вона не розпускалась і не осипалась. Але про це ми взнали пізніше від лікарів у місцевій поліклініці, коли звернулись, бо Саша рвав, там і кололи церукал, та нічого не допомогло. Добу він рвав все і ліки і воду, тому ми їхали сюди в лікарню.