Автор Тема: Годування зцідженим грудним молочком (молоковідсмоктувач+пляшка)  (Прочитано 2690 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline div4unk@Автор темы

• байдужі "все знають", а активні - вчаться !
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +206/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
Створила темку, де можуть спілкуватись матусі, які доклали зусилля, щоб годувати дитину материнським молочком - але зцідженим молоковідсмоктувачем  d124 d124 d124, а не перейшли на суміш.

деяка інфа:
- в пологовому
(кликните для показа/скрытия)

- зціджене молоко, нехватка молока

- недоношені діти

- двійнята/трійнята

- нехватка молока при годуванні грудьми, повернення до грудей

з кн Дайен Виссингер, Диана Вест и Тереза Питман - Искусство грудного вскармливания
можу кинути повну версію на мейл - пишіть в пп

Ще є досить інфи в кн Сірзів - Грудное вскармливание
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Luda75

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +88/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка-14р,Тоня та Іра-по 6р
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
Годувала своіх близнят від народження до 8 міс.Мала відсмоктувач Авент.То важка безперервна праця,весь час відсмоктуеш,годуеш,потім все помити і простерилізувати.І все то для двох діток.Вночі вставала до праці що 1,5-2 год.Як згадую той час,то пам'ятаю,що все робила як робот,на автоматі.Зате знаю,що попри все,моі дітки малигрудне молочко.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Сказали спасибо: Badyaka

• Віддана Мамка
    • Награды
Подвійна праця. Так і не повернулись до грудей ?

Offline Luda75

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +88/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка-14р,Тоня та Іра-по 6р
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
Ні,спочатку годували так,бо потрібно було знати,скільки дитна з'іла,бо народились недоношені,потім була неврологія,то не хотіла нагружати.А діти звикли до пляшки,і грудей не хотіли.Якби була одна дитина,і здорова,то варто наполягати на груди,бо цідити,то складно,і багато роботи.Мама весь час прив'язана до дому,і усіх тих відсмоктувачів.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline arven

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Сашко
І я така) Від народження годую зцідженим,але спочатку прикладаю до грудей... Син від народження виявився лінивим сосунцем. Але зараз маю біду:вдень зціджую нормально його норму (4 місяці-180-190 гр), а годування в 12 ночі - цирк повний, ціджу 2 години і все не стає грам зо 20. Зараз ми на одному нічному в 5 чи 6 ранку, то картина трошки краща... Дуже би не хотіла його переводити на суміш на ніч, але ще трошки в такому темпі - або я впаду від недосипу і вдень буде така ж біда, або молоковідсмоктувач трісне) Але що робити не знаю. В хід пішла халва, молоко, чаі літрами, рідка іжа, але ніякого ефекту(
Я знаю,що можна прожити без шоколаду....Але кому потрібне таке життя?!

• Віддана Мамка
    • Награды
додала  :chitaju в 1ше повідомлення

Подумала і додала ще: [time]27 Березень 2016, 10:41:09[/time]
ще досить "живучий" молоковідсмоктувач др.Фрей

щоб менше користуватись дурачком (більше смокче дурак - не має сили смоктати груди), треба правильно підібрати соску до пляшки (якщо в планах - повернення до грудей до 3 міс віку)

соски, наближені до смоктання грудей: AVENT (є скляна) з соскою NATURAL, LOVI з динамічною соскою, TOMMEE TIPPEE з соскою CLOSER TO NATURE, PIGEON з соскою Перистальтик плюс, NUBY з соскою NATURAL TOUCH
соска, наближена до ефекту смоктання грудей

пляшки з антиколіковою системою

Offline остап1603

• Активна Мамка
  • Репутація: +39/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Маринка 9р, Остапчик 6р., Софійка 2р.
  • Ваше справжнє ім’я: Олександра
в мене є пляшечка з антиколіковою системою Dr Browns то супер пляшечка, повітря не заковтується і вона в країні дитинства в районі 80-90грн.

мамусі що годують зцідженим ви просто молодці :flv

• Віддана Мамка
    • Награды
Годування зцідженим потребує режиму, подібно до годування сумішами. А ще знайома розказувала, що не зціджувала безпосередньо перед годуванням (щоб не слухати голодних криків дитини), а наперед - на наступне годування вже стояло готове молочко.
І добре мати молочко "про запас": якщо зціджується більше, ніж дитина зідає, то можна морозити - буде нв пізніші місяці, коли лактація почне згасати

Offline Ангеля

• Організатор СП!
  • Активна Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надюша
і ми їли зціджене молочко від 3ох місяців...Завжди мала прозапас молочко в морозилці кожне підписане датою зціджування d27 то коли припинилась лактація і молочка стало дуже дуже мало синочка ще 1 місяць вигодовула на замороденому молоці(правда тоді ми вже прикорм їли на повну) :bo
МЕД В НАЯВНОСТІ)))

Offline arven

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
і ми їли зціджене молочко від 3ох місяців...Завжди мала прозапас молочко в морозилці кожне підписане датою зціджування d27 то коли припинилась лактація і молочка стало дуже дуже мало синочка ще 1 місяць вигодовула на замороденому молоці(правда тоді ми вже прикорм їли на повну) :bo
А коли у Вас припинилась лактація? Планую, як мінімум годувати до 6 місяців, а там, дай Бог, і до рочку можна протягнути.
До речі, знайшла вихід із своєї ситуації (на останнє вечірнє годування не ставало молочка), може, комусь допоможе: протягом дня на кожне годування доціджую лишніх грам 20-30, охолоджую і залишаю на ніч в холодильнику. Поки що не пригодилось d120 От лиш питання маю, бо раніше не заморожувала молочко: якщо я від 9 ранку протягом дня зціджую молочко, охолоджую його, зливаю холодне все докупи і наступного ранку ставлю на заморозку, так можна робити?
І як тоді бути при переїзді? Плануєм через 2-3 місяці переїжджати і все заморожене, як так розумію, прийдеться вилити? d104

• Віддана Мамка
    • Награды
Христя, потім кину тобі,інфо,про зберігання молочка
Цитувати
Планую, як мінімум годувати до 6 місяців, а там, дай Бог, і до рочку можна протягнути.
якщо все правильно робити, то переважно до 8 міс можна дотягнути, а потім догодувати замороженим. Правда, і не буде проблем з "відлученням" - хоч один плюс ))
Цитувати
1 місяць вигодовула на замороденому молоці(правда тоді ми вже прикорм їли на повну
трошки зашвидко прикорм. Напевно тре було ще на суміші побути

• Віддана Мамка
    • Награды
зберігання

Сказали спасибо: arven

Offline Ангеля

• Організатор СП!
  • Активна Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надюша
Молочка зцідженого нам вистачало до 6місяців потім доводилось 1годування замінювати розмороженим молочком і т.д по наростоючій...Але на моєму молочці( нехай навіть з морозилки) синочок добув майже до 10місяців...1 місяць- повністю на зцідженому молочці... Але на перших місяцях коли молока було дуже багато я і по 200-300г в день морозила... Ніколи не експерементувала зливанням молока з різних зціджень.... Про суміш ми пробували всі які були на той час і після перших 20-30г суміші "фонтан" рвотний всім моім молоком і тими сумішами по всюди....не реально було нагодувати сумішю все закінчувалась сильною рвотою...тому іншого варіанту як ввести прикорм не було....
МЕД В НАЯВНОСТІ)))

• Віддана Мамка
    • Награды
Цитувати
Але на моєму молочці( нехай навіть з морозилки) синочок добув майже до 10місяців...1 місяць- повністю на зцідженому молочці... Але на перших місяцях коли молока було дуже багато я і по 200-300г в день морозила
Розумно  :bo це той самий принцип: попит - пропозиція. Чим більше зціджуєш (а зайве зберігаєш) - тим довше можна зберегти лактацію. Часто мами до такого не додумуються - і в результаті "мало молока, я не молочна". Шкода...
Цитувати
Про суміш ми пробували всі які були на той час і після перших 20-30г суміші "фонтан" рвотний всім моім молоком і тими сумішами по всюди....не реально було нагодувати сумішю все закінчувалась сильною рвотою...тому іншого варіанту як ввести прикорм не було....
і таке буває ....

Подумала і додала ще: 29 Березень 2016, 12:29:26
Ще молоковідсмоктувач pigeon японський хороший
всеодно дешевше зціджуватись, ніж на суміші витрачвтися

Offline arven

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
В мене вже перші місяці пропущені, та ніхто не сказав,що можна відразу розціджувати і морозити
. Відповідь педіатра: не получиться-буде суміш.... Тому хоч тепер пробую за день добирати лишню порцію молочка.

• Віддана Мамка
    • Награды
Цитувати
Відповідь педіатра: не получиться-буде суміш....
Треба пояснювати педіатрам - що є альтернатива. Хай іі рекомендують, а не суміш зразу. Вони ж просто не знають  d112

Подумала і додала ще: 29 Березень 2016, 17:54:20
І хай би ще розумну літ-ру рекомендували до прочитання: часто в руках педіатра - успішність ГВ

Offline Miki

• Свідома Мамка
  • Репутація: +35/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тимофій
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
Треба пояснювати педіатрам - що є альтернатива. Хай іі рекомендують, а не суміш зразу. Вони ж просто не знають  d112

Подумала і додала ще: [time]29 Березень 2016, 17:54:20[/time]
І хай би ще розумну літ-ру рекомендували до прочитання: часто в руках педіатра - успішність ГВ
[/quote]
Це точно!!!!
Якби мені  педіатр була  розказала як стимулювати лактацію!!!! А вона зразу суміш,а я дурна купила,далі-понос у дитини, у мене відчай-і ще менше молока....але дякувати Богу все налагодилось..і зараз у морозильці постійно є сціджене мамине молочко про запас))) d59