Автор Тема: Годування зцідженим грудним молочком (молоковідсмоктувач+пляшка)  (Прочитано 2674 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline div4unk@Автор темы

• байдужі "все знають", а активні - вчаться !
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +206/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
Зявився ще варіант - Антиколиковая соска Canpol Babies Haberman
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Miki

• Свідома Мамка
  • Репутація: +35/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тимофій
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
Зявився ще варіант - Антиколиковая соска Canpol Babies Haberman
У нас така d59

• Віддана Мамка
    • Награды
Причиною відмови дитини від смоктання грудей ще в пологовому може бути коротка вуздечка язика (всілякі патологіі щелеп - то окрема тема). Ще можливо від молочниці. Або соскИ, як кажуть "доброжелателі", не тої форми (тут можна накладки використати)
Цитувати
В мене вже перші місяці пропущені, та ніхто не сказав,що можна відразу розціджувати і морозити
перші 3 міс розганяється вироблення молока і встановлюється лактація відповідно до потреб дитини і навіть з запасом, якщо більше зціджувати (тільки не до розвитку гіперлактаціі)

Offline arven

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Сашко
В мене вже лактація встановилась давно. Може, раніше і вийшло більше зціджувати, але пропало d112 Зараз вийшла на стабільний графік, щоб і синочку ставало, і залишок був) Основне, не слухати поради родичів і лікарів стосовно сумішей, багато пити і мати впевненість, що хочеш годувати дитинку сама d120
Я знаю,що можна прожити без шоколаду....Але кому потрібне таке життя?!

Offline Ангеля

• Організатор СП!
  • Активна Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надюша
А на рахунок лікарів-педіатрів то в них один варіант суміш і здається більше нічого не знають. Принаймі в нас так було... А коли я жалілась що вжн 7суміш купила і малий далі блює фонтанами відправила на тичини до купи лікарів шукати причину напевне щось неврологічне або з травленням( так мені говорила....ось і вся підтримка я панікую бо дитина перестала цицю брати, блює а мені замість порад лише страху додають).. в нас все було в нормі і як закінчилось моє молочко заморожене ми зразу перейшли на коровяче і слава Богу все ок....хоч до тепер хлопець в мене не молочний ні молока,ні творогу не ість
МЕД В НАЯВНОСТІ)))

Offline Luda75

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +88/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка-14р,Тоня та Іра-по 6р
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
Ну,якщо блюе,тим більше так часто,то справді краще проконсультуватися у хорошого невролога ігастроентеролога.І мати спокій,якщо все добре,бо можна пропустити біду.Я після грудного десь в 8-9 міс перейшла на суміш.Було дорого дуже,але коров'яче не давала,а вже після року почала давати.Кожна дитина індивідуальна,комусь підходить суміш,а комусь і 7 не підходить.Моі дівчатка і зараз вживають молочне,але до міри.Все ж найкраще для немовлятка мамине молочко,і бажано прямо з циці ;)А що до педіатрів,то е різні.Наша,як прийшла до нас вперше,то сказала,що таких маленьких діток ніколи не бачила,а нам було уже два місяці і мали 2 кг майже.Педіатр пенсійного віку,ну які вона може дати рекомендаціі,якщо в житті таких діток не бачила.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

• Віддана Мамка
    • Награды
Цитувати
Я після грудного десь в 8-9 міс перейшла на суміш.Було дорого дуже,але коров'яче не давала,а вже після року почала давати.
так ніби найбільш правильно

Offline Ангеля

• Організатор СП!
  • Активна Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надюша
І ми старали перейти на суміш але жодна нам не підійшла от така особливість була мого синочка. Такщо чи з 12місяців вводити коровяче молоко чи з 10 це вже можн судити лише мама стосовно особливостей свого малюка, а не література і т.д.
МЕД В НАЯВНОСТІ)))

• Віддана Мамка
    • Награды
Можна з 9-10, але розведене. Там ще існує радянська технологія, коли ще цукор додають

Подумала і додала ще: 30 Березень 2016, 13:57:50
Цитувати
коровье молоко богаче белком и солями, но беднее сахаром, чем женское молоко. Из-за высокого содержания белков в коровьем молоке его и приходится разбавлять при кормлении детей. Разбавление снижает калорийность, которая восстанавливается путем добавления углеводов, а также сливочного или же растительного масла. Половинное молоко дается лишь на первом месяце жизни ребенка, затем до б-8-месячного возраста используется смесь из двух частей молока и части воды, позже ребенку дают смесь из трех частей молока и одной - воды.

• Віддана Мамка
    • Награды
буває, немовлята відмовляються від грудей, надаючи перевагу пляшці (напр, мама захотіла без потреби допоювати водою, чайочками чи під час лактокризів догодовувати сумішшю) або занадто втамовуючи свій смоктальний рефлекс дурачком

з коровячим молоком обережно, щоб не було алергіі чи анеміі
(кликните для показа/скрытия)

Offline Zhychok

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +237/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша
  • Ваше справжнє ім’я: Женя
В мене малий півроку був тільки на сцідженому молоці, суміші не давала. Молока було досить, просто дуже погано ішло, переднє легенько, а заднє треба було дуже довго чекати і по трошечки. Малий лінувався так довго смоктати, то пив тільки переднє і все... Через недоїдання зразу сильно втратив в вазі, тому доводилось цідити і давати молоко з пляшечки. Якийсь час годувала переднім з груді, а після догодовувала наперед сцідженим... Потім малий таки відмовився від груді і був на сцідженому. В мене був електричний молоковідсос Medela mini electric, якщо б не він то ми б точно були на штучному. Я переконана на 100% якщо є електричний молоковідсмоктувач і мама дуже хоче, то догодовувати сумішами не прийдеться. Реальний приклад моя найкраща подруга, купувала наперед такий же молоковідсмоктувач як в мене, попробувала в роддомі цідити, а на сосках були тріщини, тому було дуже дискомфортно, того більше не хотіла цідити. Дзвоню питаю як справи, каже та молока мало, молоко пропадає... Я прийшла з нею поговорила, домовились що вона після кожного годування коли малюк буде спати вона буде цідити і вже завтра буде молочко ;) так і сталось. Так всього навсього один день активної праці привів до того що малюк був на грудному помоєму до року :) Але то правда, що якщо дитина так як в мене був малий на сцідженому молоці і воно дуже довго цідилось, то це дуже велика морока і дуже важко. Бо виходить так: дитина просинається, всі процедури... ігри... годування... малишня засинає, а в цей час мама сідає цідити молочко (і вдень і вночі... без вихідних) потім ще все треба помити і простерилізувати, і якщо це ніч аж тоді лягати спати :) за таких обставин мама помаленьку стає схожа на зомбі :))) і всі дні як один... Але це якщо такий варіант як в мене, в основному цідження не займає години, а приблизно 20 хв. це не так страшно ;)

Offline arven

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Сашко
Ну.... Я була як зомбі перший місяць) Зараз вже все налагодилось. Зціджую молочко ручним Авентом,то получається вдень що через три години 200 мл, а вночі - в 12-1 ночі, і тоді аж 5-6 ранку. Тобто просинаюсь раз. Молочко підігріваю на водяній бані, і тою ж водичкою кипяченою гарячою промиваю відсмоктувач і бутилочку. Правда спочатку в такому режимі потрібна допомога, щоб не зневіритись і не впасти силою і духом. В мене така підтримка була від батьків d120 Правда в мене,дякувати Богу, переднього молочка іде десь 20-30 мл з кожної груді, тому довго до заднього добиратись не треба.
Я знаю,що можна прожити без шоколаду....Але кому потрібне таке життя?!

• Віддана Мамка
    • Награды
Якраз хотіла писати, що є ще один варіант - типу змішане вигодовування, але зцідженим молочком
Цитувати
Якийсь час годувала переднім з груді, а після догодовувала наперед сцідженим...
Годуввти з грудей, доки дитина може їсти, а далі догодовувати зціджении з пляшки (але соска має бути максимально наближена до смоктання грудей, щоб не було відмови, і виключити дурачки)
Цитувати
потім ще все треба помити і простерилізувати
тут краще запастись більшою к-тю пляшечок  ;)

Offline Zhychok

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +237/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша
  • Ваше справжнє ім’я: Женя
Та пляшечок треба багато, але мити всерівно треба зразу бо як засохне не відмиєш... Та й найголовніше деталі молоковідсмоктувача мити зразу, бо ті загини... Ліпше не залишати на потім. Ну то я така, може хтось приспособився краще та й підкаже хороший варіант, як не погрузнути в рутині в такому випадку

• Віддана Мамка
    • Награды
Замочити у воду  :bo

• Віддана Мамка
    • Награды
міфи про недоношених Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Luda75

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +88/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка-14р,Тоня та Іра-по 6р
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
Як не погрузнути в рутині безперестанного зціджування-підключити татка. ;)Мама цідиться,а татко миэ ,поки мама годуэ.І нічого,що таткові рано вставати,мама також з немовлятком не відпочиваэ.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]