Автор Тема: еміграція - батьки і діти  (Прочитано 5372 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Tasiya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +281/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Андрій
  • Ваше справжнє ім’я: НАТАЛЯ
Re: еміграція - батьки і діти
« Reply #17 : 18 Березень 2011, 16:29:52 »
Коли мої батьки залишили нас з сестрою, то мені було 16, а сестрі - 13...мої батьки і досі не знають що таке перехідний підлітковий вік у дітей. Насправді, важк, але як на мене,є два шляхи розвитку подій: або діти емігрантів вкдуть безпробудно-розгульний образ життя на гроші батьків-заробітчан, або діти вчаться брати на себе відповідальність, розуміють, що таке обов"язок і  скоресенько прощаються з дитинством. У мене друга історія - я вже ТАК ДАВНО доросла....
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Alia_T

• Свідома Мамка
  • Репутація: +48/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #18 : 04 Березень 2013, 20:34:08 »
Батьки мого чоловіка виїхали закордон більше десяти років назад, звичайно їм було дуже тяжко як вони звідси їхали, йому тоді було 13. Виховували його бабуся з дідусем і маминим братом. Спілкувались по телефону, тяжко було всім.
Тепер спілкуємось з ними по скайпу, хоча видно що їм там сумно як і чоловікові тут

Offline Катріна

• Своя Мамка
  • Репутація: +34/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вероніка 4 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
« Reply #19 : 04 Березень 2013, 23:43:58 »
Коли моя мама їхала за кордон. мені було 15 років... до того мама для мене була цілим світом(з батьком тоді не спілкувалась). Я незнала як я взагалі маю жити тут без неї, чесно кажучи для мене це була трагедія... два місяці по тому помер від раку мій дідусь(мами тато). Ми з бабусею навіть незнали як їй це сказати, бо ми дуже пізно виявили хворобу... мовчали доти, поки мама не знайшла постійну роботу...так час і пішов по-трохи... поступила в інститут... з бабцею я була на ножах, вона мене постійно дрючила...а в мене якраз перехідний період... мало не бились такі сварки були d111
поступила я в універ і тут в мене суд з батьком за квартиру...не пускав мене туди жити,хоча я мала право... з бабцею далі не мирились.
у 17 я познайомилась зі своїм теперішнім чоловіком, але я майже постійно була сама...він їздив в Москву і я по 3 місяці чекала його...з мамою далі плакали одна одній в трубку... дуже важко було.
І тут нежданно мама приїжджає!!!! І через два дні (після 4 років розлуки) вона їде з теперішінім моїм вітчимом в інше місто жити і все... для мене це катастрофічна зрада!!!(на теперішній момент я вже простила і розумію її ... ніби...)
Після такого короткого екскурсу в мій досвід можу сказати конкретно кілька речей-
1. Дорослішаєш від такої розлуки з жахливою швидкістю.
2. Дякую і буду дякувати своїй бабусі, шо їй хватило нервів і здоров'я втримати мене в руках(а то було реально нелегко)
3. Тих стосунків "до Англії" ми ніколи не повернемо... я переросла свою маму...

Offline Люда)

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діана 2р
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #20 : 01 Квітень 2013, 22:46:04 »
а коли мої батьки поїхали, мені було 11, а моїм братам 18 і 9років!!! це просто жах, жити без батьків!!!

Offline ООлеська

• Організатор СП!
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +75/-0
  • Життя минає навіки без всякої надії на повернення.
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ю 10 С7
  • Ваше справжнє ім’я: Олександра
« Reply #21 : 07 Квітень 2013, 11:50:26 »
у мене усі дома ніхто нікуда не їхав хоча було таке питання , я тоді своїй мамі сказала ,що хіба мені потрібні більше гроші ніж твоя турбота і постійна підтримка, вона нікуди не поїхала хоча період був і є дуже важкий , та ми вчимося на своїх помилках, ми разом  d37
Те, чого немає, завжди здається кращим за те, що в тебе є. В цьому полягає романтика й ідіотизм людського життя.
Еріх Марія Ремарк

Offline Галюська 27

• Своя Мамка
  • Репутація: +26/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Наталя 8 роки, Максимчи 5 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
« Reply #22 : 05 Вересень 2013, 16:12:59 »
тато мого чоловіка поїхав закордон коли він був в 7 класі, його виховувала мама і бабця. Він каже що тата йому дуже бракувало

Offline Lerine

• Активна Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #23 : 10 Вересень 2013, 18:17:01 »
Коли хтось з батьків їде закордон ще завжди боляче здається ніби тебе покинули але це не так, стаєш вмить дорослою, і дивишся на подружок інколи з заздрістю що вних ще таке безтурботне "дитинство", батьки дома і вся сімя разом ...

Offline Father

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +12/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юра 3 р. Михась 1р.
  • Ваше справжнє ім’я: Анатолій
« Reply #24 : 22 Квітень 2014, 22:01:42 »
Я маю деякий досвід спілкування з дітьми емігрантів і самими емігрантами. Я і сам - дитина емігрантів. Я зрозумів одну річ, - трудова міграція є по всьому світу. Але найжорстокіші наслідки вона має для тих країн, громадяни яких не мають безвізового вїзду. Іншими словами. - одне діло. коли польські лікарі заробляють в Англії , але в будь -який момент можуть спокійно повернутися додому, бо наприклад дочка -підліток попала в халепу. Нема страху їздити туди - сюди. зовсім інша справа коли українка сидиьть в Італії і пропускає смерть родича, весілля дочки бо не може повернутись - чекає легалізації або їй навіть про це не повідомляють -бояться розстроїти і так зацьковану нелегальним життям людину.. Така ситуація розриває дуже важливі емоційні звязки. Відновлювати їх доводиться дуже довго. якщо взагалі - можливо.

Offline Father

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +12/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юра 3 р. Михась 1р.
  • Ваше справжнє ім’я: Анатолій
« Reply #25 : 22 Квітень 2014, 22:03:26 »
Сподіваюсь, скоро в нас буде безвізовий режим і це трагічне питання автоматично перейде в іншу, менш драматичну площину

Offline AngryM

• Активна Мамка
  • Репутація: +79/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Денис
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
« Reply #26 : 11 Червень 2014, 00:39:28 »
Ніякі зароблені гроші батьками не повернуть життя моєї сестри... і мою довіру до них...
Раніше я думала, що людина більше не плаче, коли дорослішає, але виявляється, що тоді-то якраз вона і починає плкати, дізнаючиь, що відбувається у світі.

Offline Mashka_Mashka

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +206/-0
  • щаслива мамуся :)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маша
« Reply #27 : 23 Вересень 2014, 14:08:32 »
Цитувати
або діти емігрантів вкдуть безпробудно-розгульний образ життя на гроші батьків-заробітчан, або діти вчаться брати на себе відповідальність, розуміють, що таке обов"язок і  скоресенько прощаються з дитинством. У мене друга історія - я вже ТАК ДАВНО доросла...

повністю згідна

Offline Mashka_Mashka

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +206/-0
  • щаслива мамуся :)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маша
« Reply #28 : 23 Вересень 2014, 14:09:16 »
Цитувати
Ніякі зароблені гроші батьками не повернуть життя моєї сестри... і мою довіру до них...

не знаю що сталося, але співчуваю.....

Offline askim

• Свідома Мамка
  • Репутація: +31/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
« Reply #29 : 28 Вересень 2014, 01:08:12 »
Дякувати Богу, ні я, ні мій чоловік не знаємо, що таке коли батьки-заробітчани. Але для себе ми вирішили одне - ніякі гроші не зроблять сім'ю щасливішою, ніякі гроші не подарують любов, турботу, теплоту дитині. Якщо буде безвихідна ситуація, то їхати тільки разом, і не інакше.  І ще вважаю, що і в нашій державі, можна знайти роботу, якщо цього дуже-дуже захотіти.

Offline Emmy

• Активна Мамка
  • Репутація: +27/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #30 : 27 Жовтень 2014, 17:09:58 »
В мене також батьки зімною, хоча в нас поставало таке питання. Мама хотіла їхати, а я її не пустила. Зовсім не жалію.

Offline ОльгаКуш

• Активна Мамка
  • Репутація: +6/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настуся, Сергійко, Анютка
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #31 : 29 Жовтень 2014, 10:50:18 »
В мене чоловік постійно хотів кудись іиїхати. Ми до сих пір стараємось унакати цю тему , бо вона закінчується сваркою. Він вважає, що десь там краще в любому випадку. А я  що добре там де нас нема. І вважаю, що коли ти маєш тут щось і не повний нуль, то треба жити на радість поряд з дружиною і дітьми. Тим більше якби ми так пахали тут як там люди пахають, що навіть за перекур грошей не плятять, то тут ми би теж мали більше  :)
Любов на відстані як обід по телефону - це колись я вичитала таке. А відповідно постраждає сім’я і діти.

Offline ОльгаКуш

• Активна Мамка
  • Репутація: +6/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настуся, Сергійко, Анютка
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #32 : 29 Жовтень 2014, 10:51:50 »
І не лишім буде додати про здоров’я від нормальних стосунків з чоловіком. Оскільки в жінок в яких довго нема поряд чоловіка хворіють різними гормональними хворобами. Тому коли їхати треба розцінити всі за  і проти

Offline Galir

• Активна Мамка
  • Репутація: +60/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віка,16 років
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
« Reply #33 : 30 Жовтень 2014, 12:08:19 »
Моя кума виїхала в штати по Грінкарті разом з чоловіком,її батьки були начебто раді і казали, що їм там дуже добре, все мають.Але мене вразила одна фраза, яку вона мені написала по ел.пошті:"краще дома їсти гречку і почувати себе людиною, ніж тут їсти ікру і почувати себе на рівні з землею".