Автор Тема: Щеплення у приватних кабінетах.  (Прочитано 17539 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline marjasuk

• Свідома Мамка
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діанка
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
Re: Щеплення у приватних кабінетах.
« Reply #17 : 18 Лютий 2012, 13:49:06 »
Цитувати
Я по темі нічого не скажу,бо не знаю( нам поки лікар не дозволяє прививки ніякі взагалі,чекаємо щоб дали добро),але дивилась по телебаченні передачу про неякісну вакцину для БЦЖ з Данії,саме вона дала смертельні випадки.І що,ніби,російська такої статистики не мала і була дешевша.Але російську замінили  з тієї причини,що в межах одніє держави вакцини треба міняти щоп"ятьроків,бо вірус звикає.В передачі йшлося,що мами купували в аптеках російську і кололи її для безпеки від смертних випадків після данської.А знімали передачу,як розслідування після кількох смертельних випадків підряд.

я навіть незнаю як наважитись робити щеплення,це для мене така важлива тема а водночас дуже болюча :(
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Маріанна К

• Свідома Мамка
  • Репутація: +70/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маріанна
« Reply #18 : 18 Лютий 2012, 14:01:54 »
Я ЗА щеплення,але ,дійсно,знаючи все про вакцину та можливі наслідки ,якщо дитя не готове,хворе або має протипокази,то ні!
Діти без БЦЖ при перенесеній пневмонії перші претенденти на туберкульоз,і не завжди він виявляється швидко.
Поліомієліт--то є параліч або смерть.
Єдине що викликає у мене сумніви,то щеплення проти коклюшу(див Комаровського про хворобу),кору і краснухи і ін.
Ще за часів розвалу СРСР вийшла стаття,на жаль мною втрачена при переїзді,про користь дитячих інф.хворіб--вітрянки,кору,краснухи,свинки,скарлатини.Мовляв,діти що це перенесли,не матимуть онкології відповідних органів,бо запускаються механізми імунітету на все життя після цих перенесених хворіб.Тобто--свинку мав,раку яєчок і простати не матимеш,от так пояснювали і посилались на купу вчених і досліджень.
Не знаю,не наполягаю,сама в роздумах,але прививати дитину,однозначно,буду,просто вибірково.
"Я понимаю, что дома должно быть убрано и было что покушать. Я только не понимаю, причём тут я ?"

Сказали спасибо: fistashka

Offline Дівія

• Акушер-гінеколог!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +241/-0
  • Время - лучший лекарь...
    • Центр свідомого батьківства "ДІВІЯ"
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Таїсія Мілада
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
« Reply #19 : 18 Лютий 2012, 14:13:27 »
Я своїй дитині всі щеплення робила в приватному кабінеті і питання не в ціні а саме у вакцині!!!
Хотіла робити комплексну Інфанрікс Гекса у три місяці, тому за відома відмовилась від гепатиту в пологовому!

Далі настало питання де робити в поліклініці і купувати за власні кошти та самостійно транспортувати, чи це зробити в приватному кабінеті!

Багато моїх колег педіатрів переконало мене робити в приватному і саме Інфанрікс Гексу... якщо б така була у вільному доступі напевно зробила б її в поліклініці!!!

Ще до плюсів приватного кабіету можу віднести те, що там індивідуальний 30-40 хвилинний прийом!!!
І набагато менший потік дітей а саме основне ХВОРИХ діток там майже не має, що не скажеш про державні поліклініки!!!

Так як не прививка страшна а супутні можливі інфекції і контакти!

Планую також щепити дитину від пневмококу та менінгококової інфекції, як у всьому цивілізавоному світі!!!... ці вакцини потрібно теж купувати за власні кошти і їх не має в нашому календарі щеплень!!!

Offline Маріанна К

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #20 : 18 Лютий 2012, 15:08:21 »
Дівія,дуже важлива інформація!
А ще пару слів про ротовірус і чи щеплення від нього є в Україні?
"Я понимаю, что дома должно быть убрано и было что покушать. Я только не понимаю, причём тут я ?"

Offline Дівія

• Акушер-гінеколог!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #21 : 18 Лютий 2012, 15:31:13 »
Цитувати
Дівія,дуже важлива інформація!
А ще пару слів про ротовірус і чи щеплення від нього є в Україні?
Так є... також можна зробити за власні кошти! Найкраще до 6 місяців! z4
Ми дуууже важко перехворіли ротавірусом в рік, тому будемо робити через деякий час, так шкодую що не привились вчасно!!!

Offline Венера

• Своя Мамка
  • Репутація: +170/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Аня
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #22 : 18 Лютий 2012, 21:17:36 »
Я думаю тут велику роль ще грають стереотипи.

У людей склався стереопит, що все державне погане, занедбане з халатним відношенням.

А от приватне...це щось дуже добре і якісне. Так було колись, коли приват кабінети (різні) лише відкривалися. З часом стало зрозуміло, що все знову ж таки залежить від того як поставлена робота, від професіоналізму персоналу. У нас в місті є приватні кабінети/клініки як з хорошою так і з поганою репутацією.

Я особисто покищо не почула вагомих аргументів чому саме приватні кабінети кращі за державні установи.

Offline наталочка-мамочка

• Віддана Мамка
  • Репутація: +573/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #23 : 19 Лютий 2012, 01:43:49 »
Цитувати
Багато моїх колег педіатрів переконало мене робити в приватному і саме Інфанрікс Гексу... якщо б така була у вільному доступі напевно зробила б її в поліклініці!!!
Ця вакцина продається в аптеці в поліклініці на Тичини, тобто вона є у вільному доступі d104 Коли ти купуєш її, то її  кладуть в спеціальну сумку холодильник, тоді піднімаєшся на 2 поверх і робиш вакцину. Правила транспортування дотримані.

Offline latifa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +512/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олежик, Мартуся
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
« Reply #24 : 19 Лютий 2012, 01:57:38 »
Ми не пропустили жодної прививки і усі робили на дільниці. Я вважаю, що якщо у дитини нема протипоказань, то прививки обов"язково потрібно робити.

Offline Дівія

• Акушер-гінеколог!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #25 : 19 Лютий 2012, 09:37:44 »
Цитувати
Ця вакцина продається в аптеці в поліклініці на Тичини, тобто вона є у вільному доступі  Коли ти купуєш її, то її  кладуть в спеціальну сумку холодильник, тоді піднімаєшся на 2 поверх і робиш вакцину. Правила транспортування дотримані.
Так Наталочка вже може і є. Але я мала на увазі, безкоштовно у вільному доступі d27

Тоді коли нам потрібно було робити щеплення не було. d104
А я не відступала від календаря і робила все вчасно...  
Добре, що зробила бо потім, ще дууууже довго ніде не було Гекси d111

Offline Маріанна К

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #26 : 19 Лютий 2012, 09:49:16 »
Саме так,а ще є щеплення,котрих нема по графіку і нормах України,а нам хочеться,щоб дитина мала,тоді тільки приватники.

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #27 : 19 Лютий 2012, 10:06:41 »
Цитувати
Я своїй дитині всі щеплення робила в приватному кабінеті
А де саме в нас є такі приватні кабінети?

Offline Аня2009

• Своя Мамка
  • Репутація: +31/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Аня
« Reply #28 : 19 Лютий 2012, 10:27:27 »
Скажіть, будь-ласка, у приватному кабінеті дають консультації, якщо ще ти ще не знаєш чи будеш робити у них прививку, складають індивідуальні графіки? І в який краще звернутись приват кабінет?
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Маріанна К

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #29 : 19 Лютий 2012, 10:37:23 »
Viktorija, а форумом заборонено писати назви та адреси кабінетів?
Бо мені теж хотілось би у Дівії спитати адреси та чути відгуки.А,може,ще хтось знає приватників.
При такій забороні вся тема переходить в приват,на жаль.Я не знаю приватників,тобто не є рекламодавцем,а сама хочу про них знати.
Державні ми обговорюємо вільно,приватників не можна...... d104
Ти як модератор форуму,може це врегулюєш,по можливості?

Offline Лучик

• Свідома Мамка
  • Репутація: +34/-0
    • Награды
« Reply #30 : 19 Лютий 2012, 11:09:36 »
Скажіть, будь ласка, то я правильно зрозуміла, що Гекси в поліклініці не було і не буде?

Offline RoksolanKa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1037/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лізонька
  • Ваше справжнє ім’я: Роксолана
« Reply #31 : 05 Січень 2013, 17:21:39 »
ми робили комбіновану вакцину для профілактики дифтерії, правця, кашлюка, гепатиту В, поліомієліту та захворювання, збудником якого є Haemophilus influenzae типу b (Hib) в Бенько, через місяць знову на цю саму будемо йти, вона нам розробила індивідуальний графік щеплень, а ще рекомендувала зробити проти ротавірусної інфекції (то даються крапельки двічі до 6 міс.), але ми ще не вирішили чи робитимемо d112 може хтось уже робив? чи варто?

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Модератор
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +726/-0
  • Найкраще, що ми можемо дати нашим дітям - це любов
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
« Reply #32 : 25 Січень 2013, 15:25:54 »
Ми робили в приватному кабінеті  z4і переваги наступні:
-якість вакцини(на дільниці не завжди є гекса, 2 і 3 вакцинацію нею не проводять, бо капають крапельки від поліомієліту, а це жива вакцина і можуть бути нюанси... d130);
-пріорікс (кір, краснуха, паротит) на дільниці двохдозний, хоча має бути однодозний  d143;
- нема черги і контакту з хворими дітьми (коли робила р. манту в поліклініці вистоялась в черзі більше години з дитиною на руках, бо малий ще не ходив, жара 30 градусів, в коридорі масса людей + хворі діти )
Хоча персонал на дільниці дійсно привітний і якщо нема фінансової можливості треба йти в поліклініку... d104
Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Offline Miroslavka

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Денис 2 роки 8 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Мирослава
« Reply #33 : 09 Червень 2013, 17:47:27 »
Цитувати
Ми робили в приватному кабінеті  супері переваги наступні:
-якість вакцини(на дільниці не завжди є гекса, 2 і 3 вакцинацію нею не проводять, бо капають крапельки від поліомієліту, а це жива вакцина і можуть бути нюанси... );
-пріорікс (кір, краснуха, паротит) на дільниці двохдозний, хоча має бути однодозний  ;
- нема черги і контакту з хворими дітьми (коли робила р. манту в поліклініці вистоялась в черзі більше години з дитиною на руках, бо малий ще не ходив, жара 30 градусів, в коридорі масса людей + хворі діти )

Ми також робили всі щеплення в приватному кабінеті. Повністю згідна з emeli щодо переваг приватного кабінету.