Автор Тема: одноденний відпочинок в межах івано-франківська і околиць  (Прочитано 12778 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline каті

• Активна Мамка
  • Репутація: +24/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: юля 6р.
  • Ваше справжнє ім’я: катерина
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
 такі бесідки. є прямокутні,є пару круглих.  ну і їх не пару, а 28 штук  ;) біля бесідок-мангали, прикріплені мішки для сміття. чистенько. є пісочниця, але пісок ще не завезли. казали, що мають зробити якісь прості качельки.
 сама маленька бесідка 75 грн. але сиди хоч весь день
[/quote
 такі бесідки. є прямокутні,є пару круглих.  ну і їх не пару, а 28 штук  ;) біля бесідок-мангали, прикріплені мішки для сміття. чистенько. є пісочниця, але пісок ще не завезли. казали, що мають зробити якісь прості качельки.
 сама маленька бесідка 75 грн. але сиди хоч весь день
тепер за бесідку треба платити?не за кількість чоловік?бо раніше рахували людей.

Offline Христина93

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +141/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
Дівчата, поясніть мені як на кониках рахують ціну?!
якщо я перший раз в житті буду кататись то мені треба брати інструктора, так?

Подумала і додала ще: [time]18 Травень 2017, 13:20:59[/time]
ще хотіла написати про чудну колибку. вона знаходиться біля "Лейбової Гори" за Богородчанами. Шашлик там неземний (аж слюні потекли коли згадала). На території альтанки + прекрасна панорама гір. :bo і ціни приємні!

Подумала і додала ще: 18 Травень 2017, 13:22:54
ну і для екстрималів у Провансі є проат квадрациклів. цін не знаю, але часто бачу)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Radomska

• Своя Мамка
  • Репутація: +131/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дарина
про коники-годдина з інструктором 100грн, можна брати по часу, одне коло 20 грн, а півгодини 50грн

Что за фраза?! «Берегите мамы дочек,у меня растёт сыночек»?! ….ДА У МЕНЯ ТАКАЯ ДОЧКА - БЕРЕГИТЕ ВЫ СЫНОЧКА!!!!!

Offline Христина93

• Досвідчена Мамка
    • Награды
про коники-годдина з інструктором 100грн, можна брати по часу, одне коло 20 грн, а півгодини 50грн
пів години 50грн то це сама їдеш , чи коня хтось веде?
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Radomska

• Своя Мамка
    • Награды
Цитувати
пів години 50грн то це сама їдеш , чи коня хтось веде?
коника завжди водять

Что за фраза?! «Берегите мамы дочек,у меня растёт сыночек»?! ….ДА У МЕНЯ ТАКАЯ ДОЧКА - БЕРЕГИТЕ ВЫ СЫНОЧКА!!!!!

Offline Lyubа

• Не важливо скільки днів в твоєму житті...Важливо скільки життя в твоїх днях...
  • Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +169/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люба
Цитувати
ще хотіла написати про чудну колибку. вона знаходиться біля "Лейбової Гори" за Богородчанами. Шашлик там неземний (аж слюні потекли коли згадала). На території альтанки + прекрасна панорама гір. :bo і ціни приємні!
А як знайти її?

Offline Христина93

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
А як знайти її?
попри дорогу як на Надвірну є кафе "У Тараса" , між ним і Лейбовою є дорога вверх - то туди. Там дуже все примітивно:  шашлик, картопля, с-т з капусти. але дуууже смачно!

Сказали спасибо: Lyubа

Offline Jessica

• Свідома Мамка
  • Репутація: +142/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
На кониках були вчора, ціни вище дівчата трішки не вірні вказали
Вк є сторінка з їх цінами, коло 25 грн, 15 хв 60 грн, пів години 110 грн
Це ціни за катання в манежі, ти сідаєш і водить хлопчина
Наперед вврто подзвонити і запитати чи вільно, ми і на поні і на великого коня їхали, то поніки були зайняті, вчора було багато діток з дитбудинку і їх безкоштовно катали (іпотерапія), то вони сказали на яку год приїхати, коли буде вільно
Ми дуже задоволені

Подумала і додала ще: [time]18 Травень 2017, 16:09:14[/time]
Там є ще гарні білі голуби і в самому ресторані шиншила(?) Сама не бачила, жіночка казала
(кликните для показа/скрытия)

Сказали спасибо: Христина93

Offline Radomska

• Своя Мамка
    • Награды
Ціни на коники виросли :(

Offline Валерівна

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +319/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катруся, Даринка
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Дівчата, підкажіть за Приозерну, Вовчинці. Туди можна якось дзвонити і замовляти чи треба їхати? Чи є вже пісок, качелі? Чи взагалі туди варто з малими дітьми? Машиною з якого боку туди їхати?  d100

Offline Euphoria

• Своя Мамка
  • Репутація: +138/-3
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша 18
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Дівчата, підкажіть за Приозерну, Вовчинці. Туди можна якось дзвонити і замовляти чи треба їхати? Чи є вже пісок, качелі? Чи взагалі туди варто з малими дітьми? Машиною з якого боку туди їхати?  d100
0502869438 краще дзвонити і замовляти, бо в хорошу погоду людей багато. пісочниця є, качеля є, ще другу мають робити. машиною їхати з боку Симоненка

Сказали спасибо: Валерівна

Offline LLLesi4ka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +35/-0
  • мій тел. 0959253137
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анничка
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
Класна тема. Я й не знала що в нас в Франику стільки місць класних

Offline div4unk@Автор темы

• байдужі "все знають", а активні - вчаться !
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +207/-0
    • Награды
Ст Лисець, озеро біля танкового полігону

видно, звідки стрибають у воду, щоб поплавати

вдалині видно бесідки

Бесідки стоять на самому озері у воді. є гойдалки, мангали, дають дрова. Оплата - добровільна. Можна бронювати

дорога туди поганенька.

Сказали спасибо: інессс, Lyubа

Offline Stela

• Своя Мамка
  • Репутація: +60/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марійка(5р.), Іринка (1р.)
  • Ваше справжнє ім’я: світлана
продублююще сюди.
Каталися у на коні на юності--дуже сподбалось. Там правда територія не "облагороджена" ( та ми так і хотіли--без лишнього за лишні гроші--суто коні.)і все ще на стадії робіт--але приємноте що у нашому розпорядженні була прохолодна !!!!!!!! кімната, це при нинішній спеці--де гарно і акуратно, диванчики-кушетки, стіл, можна залишити свої речі і їжу. Дітки каталися на коні, грали мячем, бігали собі перекусити у кімнатку--а потім гарненько і ми поїли собі.  кобила смирна, правда і вона не витримала спеки і нашестя оводів--та ми вдосталь натішились--так що вікенд удався :bo
Перш ніж лаяти дитину, згадай себе в його віці, погладь його по голові, поцілуй і йди пий свою валер'янку.

Сказали спасибо: Olesya 1

Offline каті

• Активна Мамка
  • Репутація: +24/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: юля 6р.
  • Ваше справжнє ім’я: катерина
продублююще сюди.
Каталися у на коні на юності--дуже сподбалось. Там правда територія не "облагороджена" ( та ми так і хотіли--без лишнього за лишні гроші--суто коні.)і все ще на стадії робіт--але приємноте що у нашому розпорядженні була прохолодна !!!!!!!! кімната, це при нинішній спеці--де гарно і акуратно, диванчики-кушетки, стіл, можна залишити свої речі і їжу. Дітки каталися на коні, грали мячем, бігали собі перекусити у кімнатку--а потім гарненько і ми поїли собі.  кобила смирна, правда і вона не витримала спеки і нашестя оводів--та ми вдосталь натішились--так що вікенд удався :bo

Можете написати точнівше де на Юності біля чого така краса? Може маєте тел.туди або напишіть в пп і скільки таке коштує. Шукаємо на неділю щось.

Offline Бухгалтерка

• Активна Мамка
  • Репутація: +38/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
продублююще сюди.

Можете написати точнівше де на Юності біля чого така краса? Може маєте тел.туди або напишіть в пп і скільки таке коштує. Шукаємо на неділю щось.
Мене теж це цікавить

Offline Stela

• Своя Мамка
  • Репутація: +60/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марійка(5р.), Іринка (1р.)
  • Ваше справжнє ім’я: світлана
писала я недавно про катання на конях у межах міста за помірну як на мій погляд ціну---багато дівчат зацікавились тому пишу телефони сюди
(кликните для показа/скрытия)
Зразу наголошую що там нема напрацюваної відпочинкової бази , кафе-харчування, альтанок і т.п. Суто коні.
Але шашлик посмажити можна і є гостьова кімната у приміщенні--що актуально як у жару так і в дощик.
це на Юності недалеко від Митниці і ДАІ --є заправка укрнафта здається то ззаду неї йде вуличка--по ній треба трохи пройти. Якщо будете дзвонити можете домовитись і вас зустрінуть.
Колись вони в контакті бкли а тепер кажуть щоє у фейсбуку--але я щось не знаходила.
Перш ніж лаяти дитину, згадай себе в його віці, погладь його по голові, поцілуй і йди пий свою валер'янку.