Автор Тема: Як Ви звертаєтеся до батьків чоловіка, а він - до ваших?  (Прочитано 19140 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Мар*янушкаАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +464/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
в нашій країні заведено після одруження звертатися до батьків чоловіка/дружини тато і мама.
мій чоловік каже моїй мамі по-батькові Василівна, я до його батьків... навіть не знаю... за шість років сімейного життя ще ні разу не сказала мама чи тато, і по-батькові якось не можу сказати... просто язик не повертається
на початку сімейного життя ми обговорювали цю тему, але якось не дійшли згоди.
моя особиста думка, мама і тато в мене одні, і казати так чужим людям для мене дико..
а як у вас у сім"ї? як ви звертаєтеся до батьків коханого? він до ваших? чому саме так?
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

хто сказав, що з появою дітей життя закінчується... Моє життя тільки починається - я граю в м"яч, малюю, дивлюся мультики... У мене попереду дитячий садок і перший клас,перше кохання, випускні іспити... І я ЩАСЛИВА!!!!!!!!!

Offline _Татьянка_

• Я сама ЩАСЛИВА МАМА
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +348/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Старшенькій 10 років, манюні 1. 5 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
В нас пішов 7 рік життя то ми обоє до батьків кажемо просто на ви. Візьміть, Чеєте, Підійдіть. Не можемо ми по іншому хоч як не крути  d104

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
Цитувати
мама і тато в мене одні, і казати так чужим людям для мене дико.
Теж так вважаю, тому звертаємось на ім"я та по-батькові

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline barambosya

• Життя прекрасне і я цьому підтвердження!!!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +174/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Син Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Цитувати
В нас пішов 7 рік життя то ми обоє до батьків кажемо просто на ви. Візьміть, Чеєте, Підійдіть. Не можемо ми по іншому хоч як не крути  d104
я коли прийшла в сімю чоловіка, то перший тиждень-два теж так зверталась і може б була перейшла на мама...наприклад, коли тре було покликати свекруху до телефону, а вона була десь далі, то я казала чоловікові  - поклич маму до телефону...
але моя свекруха дуже холерична і нетерпелива людина. вона покликала мене на кухню і сказала такі слова: навіть наш кіт має ім"я (я не зрозуміла взагалі, що вона від мене хоче  d107 d107), а вона продовжила - мені не треба, щоб ти казал мені мама, я привикла, що до мене всі звертаються на ім"я побатькові, бо я в школі все життя працюю...Ну що я могла сказати (не треба, то й не треба d141) - добре, Зіна Йосипівна. І від тоді вже 8років лише так і говорю.
А мій чоловік або по імені-батькові бо просто тЄща каже, але в мене мама проста і не зациклюється на цьому :)

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
наприклад, коли тре було покликати свекруху до телефону, а вона була десь далі, то я казала чоловікові  - поклич маму до телефону...
от і в мене така ситуація... і не знаю як краще говорити... нас дві невістки, друга каже "мама", а я не можу і мама казати, і якось інакше непривично...
свекор раз піднімав цю тему, але ми ні до чого не договорилися d104

хто сказав, що з появою дітей життя закінчується... Моє життя тільки починається - я граю в м"яч, малюю, дивлюся мультики... У мене попереду дитячий садок і перший клас,перше кохання, випускні іспити... І я ЩАСЛИВА!!!!!!!!!

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
В мене мама одна. Ота найрідніша, що мене народила і з котрою ми завжди разом по житті. А свекруха - це мама чоловіка, але аж ніяк не моя. Тим більше, почуття до неї не є райдужні. Ну от і мамою її назвати не можу, на ім"я-побітькові теж якось не личить. Тому я ніяк не звертаюся, а коли треба конче назвати свекруху, то поруч завжди діти чи чоловік і я так кажу "мама" чи "бабуся" , і толком неясно чи я маю її на увазі як мою чи як маму мого чоловіка. Ну негарно, але вже як є.

Offline оксана7777

• В щасливій родині дружина думає, що гроші беруться з тумбочки, чоловік - що їжа береться з холодильника, а діти - що їх знайшли в капусті
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +257/-5
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасійка і Катруся
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
о дуже клам=сна тема, лови від мене+
так склалось шо мій чоловім мою маму дуже давно знає, і називав її т.Свєта, так що після одруження так і залишилось, а моя мама сказала шо нехай так і залишається d112, а до чоловікових батьків я на імя-побатькові, ще перед одруженням сама їх запитала як вони хочуть щоб я до них зверталась, то мені вони відповіли шо не треба тато-мама, бо краще говорити імя-побатькові щиро, ніж мама-тато через неможу.не такий зараз час щоб таткати і мамкати своїм свекрам

Offline kaktus

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +69/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: дівчатка
  • Ваше справжнє ім’я: Лєна
Ось і у мене якось не визначено як називати свекруху, бо свекру кажу дідо або Ім"я і по-батькови. А свекруху ніяк не називаю, іноді як треба звернутись, то і мама з себе не можу видавити і По імені звертатись якось не зручно.

Offline двічі мамуся

• Своя Мамка
  • Репутація: +201/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олечка і Настінька
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
В нас так склалося, що і я,і чоловік кажем баба - дідо, або просто Ви. Був такий випадок, тільки ми розписались і приїхали до чоловікової бабусі в село. І десь на дорозі хтось когось кликав Аня. Мою свекруху звати Аня, а я по дурості кажу "Тьотя, Вас хтось кличе" d140 z5, чоловіка брат ще довго мені "тьотьою" упрікав.

Offline Маріанна К

• Свідома Мамка
  • Репутація: +70/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маріанна
А ви просто на хвильку забудьте про своїх свекорів,абстрагуйтесь,і щиро уявіть,що ваша дитина виросла та побралась....не думайте про стосунки ,котрі маєте зараз із свекрами,а просто закрийте очі і погляньте у ваше майбутнє....гарне,світле,позитивне,з гордістю за своїх діток,із радістю за їхнє щастя....
  Помріяли? Не залишіть без уваги подружнє життя ваших дітей і стосунки їх половинок із вами,стосунки онуків із вами.Не думайте про те що маєте зараз і що мають ваші батьки та свекори,а думайте про той ідеал,котрий бачите у своєму житті.
То як би ви хотіли,щоби звертались до вас  діти,котрі стануть вашою родиною,не будучи кровними родичами.Як у вашій уявній картинці вас кликатимуть? От так і звертайтесь до свекрів.
Ні на що не натякаю,ні до чого не спонукаю,щиро раджу.
"Я понимаю, что дома должно быть убрано и было что покушать. Я только не понимаю, причём тут я ?"

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
    • Награды
я так само не можу уявити аби мене хтось окрым моъх дытей кликав мамою. Ныяких претензыый, як невыстки захочуть - так ы буде.

Offline мамуся Анастасійки

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +417/-3
    • Награды
Я звертаюся до батьків чоловіка -мамо,тату,хоча трохи ніяково d104 ,але в нас так заведено.І чоловік також так звертається до моїх батьків.

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Оксанка, дякую за + d100
добре, що хоч не я одна така d41 d41 d41 а то думала, що всі кажуть мама-тато, а я вимахуюся...
Цитувати
я так само не можу уявити аби мене хтось окрым моъх дытей кликав мамою. Ныяких претензыый, як невыстки захочуть - так ы буде.
і я теж, в мене моїх троє і мені цілком достатньо... d27
був такий випадок, свекруха каже до Олежика: кажи хресній мама Люба, то так гарно... я як це почула d111  d105 ну і сказала їй все що я про цю ситуацію думаю: що мама може бути тільки одна, що я його 9 місяців носила,родила і виховую не для того, щоб він чужих тьоть мамою називав. d105 після цього в нас ця тема більше не піднімалася.

Offline Shmega

• Якщо в хаті прибрано і наварено їсти,то не працює комп!!!
  • Активна Мамка
  • Репутація: +54/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ігор 15 Юля 9
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
Жодного разу не назвала батьків чоловіка -мама і тото,але в нас непрості з ними стосунки ,А чоловік моїх з першого дня кличе мамо ітату
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Shmega

• Якщо в хаті прибрано і наварено їсти,то не працює комп!!!
  • Активна Мамка
  • Репутація: +54/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ігор 15 Юля 9
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
Може ,якби мої стосунки з його батьками були кращі ,то і у мене б вийшло
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
Я кажу свекрусі "мама" і вважаю що це нормально. Тим більше, що вона на це заслуговує. А до свекра ніяк не кажу, щось 2 рази сказала за 13 років "тато" і то крізь зуби, може і не почув цього. А чоловік до моєї мами теж каже "мама", а до мого тата теж ніяк не звертається, бо дуже рідко ми бачимось. Скільки у мене знайомих, то практично всі кажуть "мама" і "тато" до батьків своїх половинок.

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
    • Награды
кажи хресній мама Люба, то так гарно...
оце мене теж бісить, "бо гарно". А чи є зміст - до сраки. Імхо, такими словами як "мама" не розкидаються.

що мама може бути тільки одна, що я його 9 місяців носила,родила і виховую не для того, щоб він чужих тьоть мамою називав. d105 після цього в нас ця тема більше не піднімалася.
от і я про те. Це майже як з "виканням". Раз ти людину поважаєш - то треба викати? І так само свекрів мамою і татом називати? Та якби не родинні зв"язки, я б із своєю свекрухою взагалі справи не хотіла мати, надто вже ми різні і просто не сходимося. А якщо люди розлучаються, то вже свекруха не мама? А як ще раз заміж вийти - то вже нова мама? Що за маячня....